فال روزانه – شنبه 7 تیر

فال روزانه 7 تیر : دوست عزیز فالوده ای که 7 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی باهوش، پرانرژی، دارای اعتماد به نفس، پر شور و نشاط و جسور هستید. شما قدرت بالایی در تصمیم گیری دارید و این کار را با اطمینان خاطر کامل انجام می دهید، به همین دلیل هم وقتی تصمیمی می گیرید هیچ وقت از آن پشیمان نمی شوید. شما شخصی قوی و سیاستمدار هستید، به همین دلیل هم در کارتان خیلی خوب پیشرفت می کنید، اما تندخویی و کینه توزی های گاه و بیگاهتان اگر تحت کنترل در نیایند می توانند روند این پیشرفت را کند کنند. اگر به دنبال به دست آوردن منافع طولانی مدت هستید الان بهترین زمان ممکن برای این است که دست به کار شده و حداکثر توانتان را در راه رسیدن به اهدافتان به کار ببندید. اعضای خانواده‌تان هم خوشبختانه شما را مورد حمایت خود قرار داده و در تصمیم گیری های مهم یاری‌تان خواهند کرد. کارها و پروژه های ناتمام درست به همان شکلی که خودتان دلتان می خواهد تکمیل خواهند شد و نتایج خوبی را برایتان به همراه خواهند داشت. وضعیت سلامتی شما امسال خوب خواهد بود و با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد، اما وضع سلامتی یکی از اعضای خانواده‌تان که پیش از این نیز با مشکلاتی درگیر بوده است نگرانی‌هایی را برای شما به وجود خواهد آورد. سفر کاری به مقصدی دوردست که ممکن است در خارج از کشور باشد، منافع مادی قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت و همچنین فرصت آشنایی با افراد مهم و مشهوری را در اختیار شما قرار خواهد داد. روابط عاطفی‌تان امسال خوب پیش خواهند رفت ،اما منتظر چیز فوق‌العاده خاصی نباشید! ماه های مرداد، آبان و اردیبهشت بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز برای شما روز خوبی است. فرصت های جدید بسیاری بر سر راه زندگی‌تان قرار خواهند گرفت. برای این که نتیجه بهتری به دست بیاورید به نفعتان است به جای این که به تنهایی کار کنید به صورت گروهی فعالیت کنید. امروز ویژگی‌هایی که مورد نیاز دیگران هستند در شما وجود دارند، سعی کنید از آنها به نحو احسن استفاده کنید و خودتان را با انرژی جمع هماهنگ کنید. انرژی بسیار زیاد این روز را با عشقتان شریک شوید. او را به یک شام خوشمزه در یک رستوران خوب دعوت کنید و یا با هم به سینما بروید. شاید وقت آن رسیده است که رابطه خود را جدی تر کنید و به مرحله ای فراتر از نامزدی برسانید..

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز احساس و غریزه شما قویتر از عقل و منطقتان عمل می کند. روزی بی‌نظیر پیش رو دارید که در آن حال و هوای خوب و ذهنی آزاد خواهید داشت. احساسات شما بسیار فعال خواهند بود، پس از این انرژی استفاده کرده و در آن با دیگران شریک شوید. روح سخاوتمند  و مهربان شما امروز مورد نیاز اطرافیانتان خواهد بود. توصیه های ارزشمندی که در اختیار دیگران می گذارید به آنها کمک بسیاری خواهد کرد. برای متاهل‌ها اوضاع حسابی روبراه است. مجردها هم خودشان را خوب نشان دهند و در مورد عقاید و نیازهای خود با دیگران صحبت کنند، این کار ممکن است برای آنها شانس های خوبی برای آشنایی با نیمه گمشده شان فراهم کند.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز خیلی رویاپرداز شده‌اید و احساسات و حالاتتان خیلی متغیر هستند. همراه کردن دیگران با شوخ طبعی اغراق شده‌تان کمی سخت خواهد بود چرا که بقیه به اندازه شما هیجان زده و پرشور نیستند. شاید هم آنها مشکلاتی داشته باشند و احساسات آنها به دلایلی که شما نمی دانید با شما فرق داشته باشند. پس به این موضوع توجه کنید و ملاحظه آنها را هم بکنید. در رفتارتان با عشقتان مواظب باشید، خیلی تند حرف نزنید و اگر می خواهید کاری کنید اول نظر او را بپرسید و بر اساس حدس و گمان های خودتان پیش نروید. به هیچ عنوان سعی نکنید به او دروغ بگویید، حتی دروغ مصلحتی، چشمانتان شما را لو خواهند داد!

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز به دوستانتان توجه ویژه ای داشته باشید. شاید یکی از آنها به مشکلاتی برخورده باشد و به توجه و حمایت بیشتری از جانب شما احتیاج داشته باشد. اگر می توانید با چند تن از دوستانتان جمع شوید و یک مهمانی شام  یا هر فعالیت دیگری که باعث خنده و شادی شما خواهد شد را ترتیب دهید. دوستی‌هایتان بزرگترین گنجینه ای هستند که دارید، پس قدر آنها را بدانید و به دوستانتان نشان دهید که چقدر برای شما ارزشمند هستند. شاید احساس کنید عشقتان آن قدری که باید به شما توجه نمی کند، اما بد نیست کمی هم به رفتار خودتان دقت کنید، آیا شما این حس امنیت عاطفی را به او انتقال می دهید؟

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز طبیعت هنرمند شما به طور ویژه ای فعال شده است. منطق و احساستان دست به دست یکدیگر داده‌اند و می توانند همراه با هم کاری فوق‌العاده انجام دهند. از خلاقیت خود استفاده کنید و کاری کنید که این توانایی شما دیده شود. ممکن است کمی تمایل به تنبلی داشته باشید. اگر دلتان می خواهد روی مبل لم بدهید و هیچ کاری نکنید، اشکالی ندارد. اما یادتان باشد که انرژی بسیار زیادی در درونتان دارید که اگر بخواهید از آن استفاده کنید برای شما نتایج خوبی به همراه خواهد داشت. امروز برای شما روز خوبی خواهد بود. در این روز زیبا با عشقتان شریک شوید. یک شام خوشمزه دو نفره و یا تماشای یک فیلم رمانتیک در کنار هم گزینه های خوبی می توانند باشد.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز هیچ چیزی از نگاه تیز بین شما دور نخواهد ماند و به همه چیز توجه خواهید کرد. حس ششم شما قویتر از هر وقت دیگری کار می کند، مغزتان به تیزی شمشیر و احساستان فوق حساس است. امروز تمام روز رادارهایتان با قدرت تمام فعال خواهند بود و با تلاش بسیار کم خواهید توانست به موفقیت های بسیار زیاد دست پیدا کنید. انگار همه چیز دست به دست هم داده و دنیا در خدمت شما قرار گرفته است. از این روز زیبا و شرایط هموار نهایت استفاده را ببرید. اگر در رابطه‌تان چیزی وجود دارد که شما را ناراحت می کند آن را با عشقتان در میان بگذارید. شاید الان با خودتان فکر کنید که بهتر است این موضوع را نگفته و او را ناراحت نکنم، اما این کار درد دراز مدت روی رابطه شما اثری مخرب خواهد داشت.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز بسیار پر انرژی و سرحال هستید و دلتان هوس مهمانی رفتن و خوشگذرانی کرده است، ولی متأسفانه به دلیل نامعلومی احساسات اطرافیانتان مثل شما نیست و انگار کمی بی حوصله هستند. شاید بهتر باشد شما هم خودتان را با آنها هماهنگ کرده و فعلا بی‌خیال این احساس خود شوید چون به احتمال زیاد آنها به هیچ عنوان با شما همراهی نخواهند کرد. حتی اگر دیگران به شما گفتند که حالشان خوب است هم باور نکنید. به احتمال زیاد یک چیزی در جریان هست که آنها را ناراحت کرده است. اگر عشقتان هم جزء گروه افراد بی حال و حوصله امروز است او را بیرون ببرید، با هم غذا بخورید و تا جایی که می توانید او را بخندانید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز خیلی خودتان را ناراحت این نکنید که همه کارهای موجود در برنامه روزانه‌تان را انجام بدهید. تلاش خودتان را بکنید ولی به خودتان فشار نیاورید و خودتان را اذیت نکنید. کمی به احساسات و روابطتان یپردازید. سعی کنید به جای خشونت و حالت متخاصم با نگاهی حساس و با اهمیت دادن به طرف مقابلتان به این قضیه نگاه کنید. اگر خوب فکر کنید خواهید دید که اگر لحنی آرام و مهربان داشته باشید دیگران خیلی بهتر و راحتتر حرف‌هایتان را قبول خواهند کرد. گاهی سختی های زندگی باعث می شوند از کسانی که دوست داریم غافل شویم و یادمان برود که چقدر آنها را دوست داریم، آخرین باری که به عشقتان گفته‌اید «دوستت دارم» کی بوده است؟

 

 فال متولدین آذر

اگر امروز کسی به لطیفه‌هایتان نمی خندد خودتان را اصلا ناراحت نکنید. این بدان معنا نیست که شما آدم بی‌مزه ای هستید، فقط بعضی وقت‌ها مردم حال و حوصله شوخی و خنده را ندارند. هرچند مسخره به نظر می رسد، اما امروز همه خیلی بی حوصله هستند و بیشتر از خندیدن برای گریه کردن آمادگی دارند! احساسات نهفته ای که دارند شما را می خورند را با دیگران در میان بگذارید و در مورد آنها صحبت کنید. امروز بیرون ریختن احساسات درونی که موجب ناراحتی‌تان می شوند برای شما خیلی راحت خواهد بود. این موضوع شامل رابطه عاطفی شما نیز می شود. اگر حرف‌هایی دارید که روی دلتان سنگینی می کنند و باید به عشقتان بگویید، امشب وقت بسیار خوبی برای این کار است.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

مروز دست از خجالتی بودن بردارید. احساساتتان را با صراحت تمام بیان کنید. هرچقدر بیشتر در مورد احساستان با دیگران حرف بزنید، آنها هم بیشتر به درد دل کردن با شما مشتاق خواهند شد. امروز برای شما همراه با لحظات لطیفی خواهد بود که وقتی امشب به آنها فکر کنید خواهید دید که ارزش این را دارند که در دفتر خاطراتتان ثبت شوند. افکار شما امروز واضح و در هماهنگی با احساسات عمیق قلبی‌تان خواهند بود. اگر احساس می کنید که نیاز به تنهایی دارید و می خواهید در خلوت خودتان باشید این موضوع را با عشقتان در میان بگذارید، البته حواستان باشد طوری حرف نزنید که او را ناراحت کنید. او درک خواهد کرد که همه ما گاهی به تنهایی نیاز داریم.

 فال متولدین بهمن

امروز تا جای ممکن سعی کنید رفتارتان را کنترل کنید. هیچکس حال و حوصله بحث و دعوا ندارد. شاید ارتباط برقرار کردن با اطرافیانتان کمی سختتر از همیشه باشد ولی دلیلی ندارد که خودتان را ناراحت کنید و یا از خودتان بدرفتاری نشان دهید. خودتان را با اوضاع موجود هماهنگ کنید و با لحنی آرامتر از همیشه حرف بزنید و به حرف های دیگران با آرامش گوش کنید. احتمال دارد دیگران به خوبی شما را درک نکنند و این در کارهای امروز ما اختلال ایجاد کند، اما به خودتان شک نکنید، بعضی روزها اینطوری می شوند. کافی است بعد از کار به آغوش گرم خانواده پناه ببرید و با یک فنجان چای گرم در کنار عشقتان و صحبت‌هایی دلنشین استرس امروز را رفع کنید.

 فال روزانه متولدین اسفند

خوشحال باشید، امروز برای شما روزی فوق‌العاده خواهد بود! فرصت های بسیاری را کشف خواهید کرد و دنیا به کامتان خواهد بود. روح حساستان به شما کمک خواهد کرد تا  در کار گروهی بسیار موفق باشید و به عنوان مهره ای با اهمیت در تیم خود فعالیت کنید. ثبات و ذهن منطقی شما همان چیزی است که ذهن مردد و پرتلاطم  همکارانتان به آن نیاز دارد. . اگر به کمک کسی که دوستش دارید نیازمند هستید این نیاز را با او در میان بگذارید. یادتان باشد که تا زمانی که خودتان حرف نزنید و احساساتتان را بیان نکنید نیازهای شما بی پاسخ باقی خواهند ماند. چه مجرد و چه متاهل به درون خود و نیازهایتان نگاهی عمیق بیندازید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد