فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین آبان

طالع بینی ماهانه متولدین ماه آبان: به یک قدرت و نیرومندی می رسید که این قدرت یک قدرت مالی است ولی به خاطر یک پشت کار است و پشت کار خوبی دارید و این پشت کار است که باعث این ترقی و پیشرفت می شود. خبری در رابطه با یک چهار دیواری تلفنی دارید که از این خبر تلفنی خوشحال می شوید و یک کار ملکی با این خبر به نتیجه و ثمر میرسد و یا اگر دنبال کار ملکی هستید صد درصد به هدفتان میرسید. با فردی قهر و آشتی زیاد دارید.

هی قهر میکنید و آشتی میکنید و این به خاطر لجبازی است چون هردوی شما لجباز هستید، از یک نگرانی مالی اگر در حال حاضر درگیر هستید خلاص میشوید و از این نگرانی بیرون می آیید. یک فرد متاهل را زیاد نفرین میکنید که باعث آزار و اذیت روحی شما می شود و این فرد پای نفرین شما را میخورد چون دل شما شکسته است. بستگی و گره دارید که باید این بستگی را برطرف کنید و این بستگی باعث شده است که کارهایتان به بن بست میرسد.
ضربه های زیادی در زندگی خوردید ولی الان هم این بستگی کارتان را بسته است و باید برطرف کنید برطرف شود درها دوباره به رویتان باز می شود و اگر مجرد هستید راه ازدواج شما بسته است ولی برطرف می شود و راه ازدواج شما باز میشود و در شرایط ازدواج قرار می گیرید. خبر خوش فالوده برای چشم انتظار های این ماه این است که چند تا تماس تلفنی دارید که اگر منتظر خبر کاری هستید با این تماس تلفنی ها خبر کاری دریافت می کنید که این خبر شما را خوشحال می کند.

اگر سمیرا نام هستید خطر دارید و خطر از سرتان رد می شود صدقه بدهید. افراد زیادی در زندگی شما دخالت میکنند و می خواهند مشکل درست کنند ولی شما متوجه این افراد نیستند ولی این افراد به شما نزدیک هستند و دوروبرتان هستند و می خواهند مشکل درست کنند هشدار فالوده را جدی بگیرید.

یک سری از آقایان این ماه قصد تغيير شغل دارند و می خواهند کارشان را تغییر بدهند و اگر دوست دارید کارتان را عوض کنید عوض می کنید و این تغییر شغل روزی برای شما به هراه دارد و در آمدتان را زیاد می کند. یک دعوا و مرافه دارید که داد و بیداد می کنید که شاید بی اراده باشد ولی سعی کنید خودتان را کنترل کنید چون بعد که به خودتان بیایید پشیمان می شوید. اگر آقا هستید خیلی خانواده دوست هستید ولی دست شما بی نمک است و هر کاری می کنید نتیجه ندارد.
مجردها برنامه ازدواج دارند و در چند میزگرد ازدواج قرار میگیرید و بله بگویید و این ازدواج را او کی کنید عروسی شما سر می گیرد. اگر صاحب فرزند هستید و فرزند شما کوچک است استعداد خوبی در یک کار هنری دارد که این استعداد این فرزند شما را به اوج می رساند و صاحب یک شهرت در آینده میشود.

چند تا ملاقات و دیدار در این زمینه دارید که در این ملاقات ها یک سری از مشکلات برای شما برطرف میشود. نگرانی های مالی زیاد دارید ولی با آمدن یک مال از این نگرانی بیرون می آیید. خطر دزدی دارید اگر وسیله نقلیه دارید یا وسیله شغلی دارید مراقب باشید مثل گوشی مثل پول یا طلا و… حواستان را جمع کنید. عجول هستید و گاهی این عجله های شما مشکل ساز می شود و شاید شما را در دردسر بیندازد.
یک نذری دارید که برای این نذری یک پول را هزینه می کنید از خودی یک ضربه یا یک نیش میخورید که این ضربه اشک شما را در می آورد و خیلی تلخ است. سفری زمینی خانوادگسی یا دوستانه دارید که چند نفر یک جایی خارج از شهر می روید که بگو و بخند زیاد می کنید و خیلی به شما خوش می گذرد فقط چشم و نظر دارید و زیاد صدقه بدهید تا این چشم ها دفع شود. یک فردی از شما چیزی را پنهان کرده است که دستش برای شما رو میشود و این شما را ناراحت می کند.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه آبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد