فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین اسفند

طالع بینی ماهانه متولدین ماه اسفند : از دست یک شخصی که دال دارد چند تا حرص و جوش می خورید و اعصابتان خرد می شود فردی به سمت شما می آید و می خواهد با شما جفت شود و جفت می شود و این جفت شدن خیر است و این فرد برای شما خوش قدم است و با آمدن به سمت شما راه روزی شما افزایش پیدا میکند و قدمش برای شما مبارک است و پول و مال زیادی با قدم این فرد به سمت شما می آید فالوده این اتفاق را پر خیر و مثبت میبیند. اگر در اسم با فامیل شما و دارد با شخصی یک قطع رابطه دارید که این قطع رابطه شما در غم مینشاند و غصه دار می شوید. بعد از این قطع رابطه و این فاصله و دوری و جدایی ادامه دارد و امکان وصل وجود ندارد.

کاهل نماز هستید سعی کنید نمازهایتان راسروقت بخوانید. اگر مرضیه نام هستیدیک پیشرفت در زندگی و با عشق و یا کار دارید که این پیشرفت باعث فضولی دوستان و آشنایان برای شما می شود و همه از این پیشرفت شما در حسادت می افتند مراقب باشید. از خارج از ایران یا از شهرستان فردی به سمت شما می آید که با این فرد ملاقات و دیدار دارید و شاید با این دیدن این فرد چند قطره اشک هم بریزید ولی این اشک از خوشحالی است و یک سوغات از این فرد دریافت می کنید.

خواب آشفته زیاد می بینید ولی از فکر زیاد و خراب است که خواب آشفته می بینید.اگر متاهل هستید همسرتان خیلی دوستتان دارد و به زودی یک کاری برای شما انجام می دهد که کارش شما را شاد و خوشحال میکند لج باز و یک دنده هستید و از روی لجبازی باخت زیاد میدهید. فردی از زندگی شما در گذشته رفته است که خیلی افسوس این فرد را می خورید و دوست دارید که برگردد و کنارش باشید ولی دیگر این فرد را نخواهید دید و یک بغض از جای خالی او همیشه در گلوی شما می ماند و گاه گاه برای دلتنگی این فرد گریه زیاد می کنید.

اگر وسیله نقلیه دارید چه ماشین و چه موتور یک خرجی این ماشین روی دست شما می گذارد و با حرص این پول را خرج می کنید.در طالعتان فالوده یک راه نجات با ذکر پیشنهاد میکند و آن هم این است که ذکر یا رحمان را زیاد بگویید گفتن این ذکر به شما آرامش میدهد. یک قدرت در انتظارتان است که از رسیدن به این قدرت باید خداوند را زیاد شاکر شوید چون رسیدن به این قدرت خواست و یاری خداوند است و از این قدرت شما زیاد دشمن دارید و همه حسرت شمارا میخورند. اگر فرزند پسر دارید این پسرتان یک خطر از سرش رد میشود برایش صدقه بدهید.

سردردهای زیادی دارید که این سردردها را جدی بگیرید. فردی که (م) دارد شما را دوست دارد و خواهان شماست این فرد را باور کنید اگر فکر میکنید به شما دروغ می گوید یک تهمت به شما زده میشود که این از اسمش پیداست تهمت است ولی به شما زده میشود و دلتان خیلی می شکند ولی این فرد را به خداوند واگذار کنید.خبر سکته می شنوید که این سکته یک آقاست و دیدن و عیادت این آقای مریض می روید. اگر آقایی در زندگی شماست که از شما کوچکتر است و خواهان شماست دیدارها و ملاقات های زیادی با این فرد دارید که این دیدار ها شما را به رقص در می آورد و به یک سری از خواسته هایتان میرسید.

اگر با فردی در گذشته در ارتباط بودید که دلتان را شکسته است و این فرد رانفرین کردید این نفرین شما پاگیر این فرد می شود و پای شما را میخورد و خواری این شخص را خواهید دید.اگر در راه تحصیل هستید به زودی یک مقام و پست را به دست می آورید و آن مدرکی را که میخواهید به دست می آورید و با این مدرک یک کار می روید و استخدام می شوید و در این شغل پله پله پیشرفت می کنید. اگر کسی قول پول یا قول وام به شما داده است این وام برای شما درست می شود و جفت و جور می شود و این وام شما را از یک سری مشکلات مالی خارج می کند و آرامش می گیرید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه اسفند

5 پاسخ به “فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین اسفند”

 1. پویا گفت:

  زبونم از این همه تطابق قاصره

 2. Dendream گفت:

  چقدر عجیب بود این ماه
  عجیب و شیرین

 3. علیرضا گفت:

  ناموسا حال کردم اینا رو از کجا میدونین

 4. Mahi گفت:

  خداییش هرچی ک میگه عین حقیقته😍عجب فال جالبیه😄

 5. سمیه گفت:

  همش راسته خدا خیرش بده از کجا میدونستی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد