فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین بهمن

طالع بینی ماهانه متولدین ماه بهمن : یک قدمی را می خواهید بردارید و کاری را انجام بدهید و تردید دارید ولی این شک و تردید شما بی مورد است فقط احتیاط کنید. در این مسیر موفقیت دارید و به سربلندی می رسید. کارهای نیمه کاره زیادی دارید سعی کنید این کار های نیمه کار را به ثمر برسانید.

چند قطره اشک در یکی از روزهای این ماه می ریزید و دلتنگ و بی حوصله می شوید. فالوده در طالعتان امید میبیند به این تعبیر که اگر در اسم يا فامیل شما (م) دارد به زودی یک برنامه عشقی که به بن بست رسیده است دوباره برای شما به جریان می افتد شاید کسی از زندگی شما رفته باشد و دوباره بازگشت به سمت شما دارد که برای برگشت این شخص برنامه ریزی کردیدیا برنامه ریزی دارید و برنامه تان را عملی می کنید، سفری دریایی پیش می آید که بروید راهی این سفر دریایی می شوید و پر از خاطره خوب برای شماست. از دست یک خانم زیاد حرص میخورید ولی بی فایده است و این خانم کار خودش را می کند.

افرادفضول زیاد در زندگی شما سرک می کشند و می خواهند از کارتان سر در بیاورند مراقب این افراد فضول باشید. روز ۳۰ این ماه یک اتفاق خوب دارید که این اتفاق روی مسیر آینده شما تاثیر زیادی می گذارد و زندگی شما را عوض می کند. اگر در فکر خرید گوشی هستید و گوشی موبایل می خواهید بخرید میخرید و این گوشی را خیلی دوست دارید. اگر زهره هستید یک موفقیت در زمینه کاری یا شغلی دارید که به خاطر این موفقیت همه به شما حسادت می کنند و حسود زیاد دارید.با یک فردی که متولد دی ماه است جروبحث دارید که از این بحث خیلی عصبانی می شوید.

تلاوت آیات قرآن برای شما افتاده است سعی کنید زیاد قرآن تلاوت کنید خواندن قرآن تمام شرها و سختی های شما را برطرف می کند و زندگی شما از نحسی و بستگی بیرون می آید و همه چیز دوباره به شمارو می کند و از بن بست بیرون می آید. دوستان زیادی دارید و چندتادورهمی با دوستان در اید که در این دورهمی ها خیلی بگو و بخند می کنید ولی چشم و نظر هم زیاد دارید و در چشم می افتید صدقه بدهید بعد که از این جمع ها برمی گردید دست به دعاهستید و یک دعای شما به زودی به استجابت میرسد. اگر در گذشته شکست ازدواجی داشته اید به زودی یک شروع جدید دارید که با عشقی و احساسی است و اگر فردی خواهان شماست و شما را دوست دارد با این فرد شروع جدیدی میکنید و روزهای خوشی را دارید که در این روزها به کسی نگویید و پنهان کاری داشته باشید چون دشمن زیاد دارید هرچی کارتان و شروع تان پنهانی باشد بهتر است. یک سری از افراد این ماه قصد خرید یا فروش با ساخت ملک دارند که در یک مشارکت و ساخت و ساز شرکت می کنید و این ساخت خوب است.

اگر به مشارکت فکر می کنید فردی گرگ صفت و شارلاتان می آید و جلوی شما مطیع می شود ولی شخصیت جالبی ندارد و ذات این فرد بداست. شاید بخواهد یک ضربه یایک آسیب به شما برساند در هر زمینه که باشد مراقب باشید فرد خطرناکی است و این توصیه فالوده را فراموش نکنید است یک عده از این افراد در میزگردهای ارثی قرار می گیرند و میزگرد برای مال ارثی در اند که این مال ارثی هرچی هست فعلاسرجایش است و حرف و سخن زیاد است ولی تقسیم نمی شود فقط بحث و ناراحتی سر این موضوع ارثی زیاد دارید و یک فرد در بین این وراث موش میدونند.

اگر شخصی از زندگی شما رفته است دوباره به سمت شما برمی گردد و می آید جلوی شما مطیع می شود و تمام فاصله هایی که بین شما و این فرد وجود داشته است این فاصله به پایان می رسدوهمه چیز مثل اول برای شما می شود. بایک دوست قدیمی که خاطرات زیادی باهم داشتید در این ماه ملاقات غیرمنتظره دارید.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه بهمن 

4 پاسخ به “فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین بهمن”

 1. شیما گفت:

  مرررررررسی فالوده جان،من هر ماه منتظر فال شما هستم❤

 2. بهاره گفت:

  بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره

 3. نازنین گفت:

  همیشه چند قطره اشک تو همه ماه ها داریم 😁😁

 4. مریم گفت:

  سایت شما فوق العادست ……همه ببینید….این سایت فوق العادست …همش صحیحه…..حقیقته…بهتون اعتقاد دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد