فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین آذر

طالع بینی ماهانه متولدین ماه آذر : برای متولدین این ماه یک شانس و یا یک موقعیت عشقی خوب بهتون رو میکنه که از آمدن این شانس مسیر زندگی شما عوض میشود و تغییرات زیادی از این بابت خواهید داشت ولی افرادی که در حال حاضر در رابطه عشقی و احساسی هستند از عشقشان یک تماس تلفنی دارند که از این تماس به وجد در می آیند و این فرد احساسی شما، به احتمال زیاد در اسم یا فامیلش (ی) دارد. چند تا جر و بحث دارند متاهلین این ماه که این بحث ها روی اعصابتان تاثیر زیادی میگذارد و شاید اختلاف زیادی بین شما و همسرتان به وجود بیاید و در این اختلاف خود متولدین این ماه هم مقصر هستند و لجبازی می کنید سعی کنید در این شرایط دست از لجبازی بردارید و صبوری کنید چون برای یک عده از افراد شاید در گیری هم به وجود بیاید.


در این روزها پولهای زیادی به دست شما میرسد و از آمدن این پولها شاد میشوید و آمدن این پولها برای شما ایجاد انگیزه میکند. یک جایی سفر چند نفره می روید که عده زیادی نیستید و خیلی در این سفر شاد هستید و بگو و بخند زیادی میکنید. مجردهای این ماه دیدارهای احساسی زیادی دارند و روزها باب میل شماست. افرادی که در اسم يا فامیل (ن ) دارند این ن نامها در بلاتکلیفی قرار می گیرند که اگر هستید یا قرار گرفتند حالا حالاها در بلاتکلیفی قرار دارند و حتما باید به نذر متوسل شوید تا از این شرایط بیرون بیایید. یک تماس تلفن شماره دارید که از این تماس یک خبر کاری دریافت می کنید و از این خبر کاری اگر شاغل هستید تعجب می کنید و شاد می شوید.

خبر فوت یک شخص دور را دارید که خیلی وقت است از او کم خبر بوده اید این خبر شما را ناراحت می کند و برای عرض تسلیت می روید. افرادی که فاطمه نام هستند این فاطمه نام ها یک معامله می کنند و یا یک خرید و فروش دارند که این معامله همراه با استرس و مشکلات فراوان است ولی خیر است. چند تا درد پا دارید که کارتان به دکتر کشیده می شود و درد برای چند روز شما را آزار می دهد. جای کوهستانی می روید که حال و هوایتان را عوض میکند و انرژی خوبی میگیرید
فقط قبل از رفتن صدقه فراموش نشود، خیلی ضربه در زندگی گذشته خوردید ولی آینده خوبی دارید. خوش قلب و مهربان هستید و اگر صاحب اولاد یا فرزند هستید بچه ها دوستتان دارند و هوای شما را دارند. فکر و خیال ، مالی را دارید ولی این فکر و خیالها با گرفتن یک وام یا جور شدن یک وام برطرف می شود و تمام چاله های مالی شما رفع میشود.

افرادی که دنبال تحصیل یا دنبال کار و شغل هستند این افراد به هدفتان میرسند و راه تحصیل و درس برای بیشتر متولدین این ماه باز می شود و در راه تحصیل موفقیت های زیادی کسب می کنید فقط پشت کارتان را تقویت کنید. اگر صاحب فرزندی هستید که محمد نام است این فرزند شما به اوج می رسد و آینده صاحب شهرت می شود و باعث افتخار شماست.

اگر می خواهید از کشور بروید و دنبال راه خارج هستید این مسیر برای شما باز است فقط مشکلات زیادی را باید تحمل کنید تا راهی بشوید.گاه گاه بغض و گریه دارید. فهیمه نام هایک شادی بزرگ دارند که این شادی بعد از یک انتظار زیاد است و به خواستشان می رسند و این خواست و یاری خداوند است. متاهل های این ماه دوران پر چالشی را با همسرشان پشت سر میگذارند و در اواخر این ماه یا اوایل ماه جدید دوباره روزهای آرام به زندگی شما برمی گردد. روز ۱۲ این ماه یک خوشحالی خوب و روز ۲۲ این ماه یک حرص و جوش دارید که هرچی سکوت کنید و آرام باشید این روز سپری می شود.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه آذر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد