فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین تیر

طالع بینی ماهانه متولدین ماه تیر : اگر با دوست در ارتباط هستید و زیاد با این افراد گپ میزنید متاسفانه دوستان خوبی ندارید و همه این افراد ظاهر خوبی با شما دارند و در لباس دوست با شما هستند. به یک ذکر متوسل شده اید و این ذکر برای شما خوب و مثبت است و از این ذکر در بسته ای به روی شما باز میشود و حاجت روا می شوید. از فردی در حال حاضر دور هستید و این دوری شمارا خیلی ناراحت میکند و عذاب می کشید ولی به خودتان بیایید و سعی کنید با این دوری کنار بیایید چون چاره ای جز تحمل این شرایط را ندارید و از خداوند طلب صبر کنید تا ده روز آینده در شرایط مالی خوبی قرار می گیرید و پولهای زیادی پشت سر هم به دست شما میرسد .

ولی سعی کنید در دخل و خرجتان مراقب باشید و بیهوده خرج نکنید چون این ماه ماه پرخرجی دارید و هزینه زیاد دارید. غم و غصه زیاد در زندگی دارید که گاهی از این ناراحتیها خسته می شوید و بغض و گریه دارید و تا گریه نکنید آروم نمیشوید ولی این ناراحتی شما تاوان یک بدی است که به فردی کردید و حالا داريد چوبش را میخورید.به توصیه فالوده گوش دهید و اگر به کسی بدی کردید طلب آمرزش کنید و حلالیت بخواهید اگر در قید حیات است.

تولدتان مبارک به زودی افراد زیادی باهدیه و سورپرایز به دیدن شما می آیند و به شما کادو و هدیه میدهند که شما از گرفتن این هدایا دلتان شادمی شود و خوشحال می شوید و توجه این افراد دلتان را جلا ميدهد و آرامش می گیرید.فضول وخبرچین زیاد دارید و افراد زیادی جاسوسی شما را میکنند ولی دست خالی هستند ولی سر ک میکشند و روی دخل و خرجتان بیشتر فضول دارید.
با یک مسافر راه دور که از خارج از کشور یا شهر می آید تماس و دیدار دارید که از این فرد هیجان زیادی دارید. چند تا موفقیت پشت سرهم دارید که این موفقیت ها شما را در چشم و نظر می اندازد پس دعای چشم زخم دنبال تان باشد.به یک مجلس دعوت می شوید که یا بله برون یا نامزدی است که خیلی در این مجلس دلتان باز می شود ولی یک اشک در چشم شما حلقه میزند و یک دفعه بابت چیزی دلتان می گیرد و بغض می کنید.

اگر متاهل هستید از دست همسرتان زیاد حرص میخورید ولی چاره ای جز سکوت ندارید و اگر بخواهید حرف بزنید کارتان به بحث و مشاجره کشیده میشود پس سکوت کنید بهتر است ولی روزهای خوبی پیش رو دارید و از این اوضاع بیرون می آیید .فالوده در طالع متولد تیر میبیند که چندتا میهمانی و دورهمی دارید که بعد از یک مدت طولانی دیدن یک سری افراد شما را شاد میکند طوری که از ته دل می خندید.

نذری دارید که در ادا کردن این نذر تنبلی می کنید ولی حتما نذرتان را ادا کنید چون این نذر بستگی در زندگیتان می اندازد. با یک افسانه نام یک ناراحتی و دلخوری در پیش دارید که از یک سری حرف و سخن است و این حرفها باعث ناراحتی بین شما می شود. روز 16 و 26 این ماه روز خوبی برای افراد این ماه است دست به خیر هستید و همین باعث میشود که دعاهای خیر زیادی پشت سر شماست. اگر اولاد پسر دارید از پسرتان دلخوری مالی زیادی دارید و در این روزها شمارا خیلی ناراحت میکند و حرص میدهد ولی آخر و عاقبت خوبی دارد.
نگران نباشید اگر دردی جسمی دارید و اصلا اهمیت نمیدهید سعی کنید اهمیت بدهید و دنبال روی این درد باشید چون این دردرود به روز شدیدتر می شود و شما بیشتر آزار می بینید واذیت میشوید.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

 

طالع بینی ماهانه متولدین ماه تیر

یک پاسخ به “فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین تیر”

  1. zahra گفت:

    خسته نباشید.. ممنون ب خاطر زحمتاتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد