فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین خرداد

طالع بینی ماهانه متولدین ماه خرداد :متولدین خرداد در انتظار عشقی به سر میبرید و منتظر یک پیام یا یک خبر از فردی هستید که دوستش دارید ولی تاسه وعده دیگر شما از این انتظار بیرون می آیید و به رقص در می آید و از خوشحالی فریاد میکشید و شاد میشوید پس ناامید نباشید و لبخند بزنید.
آنچه که فالوده در طالع شما مشاهده میکند حرف زیاد پشت سر شماست حرفتان همه جا پخش است و این موضوع شما را نگران و ناراحت میکند ولی آرام باشید و نگران نباشید همه این حرفها در حال پوچ شدن هستند و کم رنگ می شوند. پیشرفت خوبی در انتظارتان است و دوست دارید ترقی کنید و می کنید، این خواست شماست و به این خواست خواهید رسید به شرطی که دست از تلاش برندارید و تلاش کنید.
کسی را که دوستش دارید به سمت شما می آید که خیلی هم جلوی شما مطیع است و شما را دوست دارد و چند تا قدم متفاوت برای شما بر می دارد که از این قدم ها به وجد در می آیید و هیجان زده می شوید و با این قدم ها علاقه این فرد به شما به اثبات می رسد. عیادت یک فرد مریض می روید که حال و روز خوبی ندارد حتما بروید و این فرد را ملاقات کنید خوش قلب و مهربان هستید ولی چوب مہربانی تان را زیادی میخورید.

بعضی از متولدین این ماه چند تا نفرین پشت سرتان است و چند نفر دورادور شما را نفرین می کنند ولی این نفرین ها گریبان شما را نمی گیرد خیالتان راحت. اگر وسیله نقلیه دارید زیاد خرج روی دست شما میگذارد و اگر این وسیله نقلیه را تعویض کنید بهتر است. اگر هم قصد تعویض دارید خوب است. فردی به زودی به دیدن شما می آید ولی مراقب باشید به این فرد زیاد اعتماد نکنید چون با شما دشمن است و زیاد حرف دلتان را چه کاری و چه دلی برای این فرد نگویید بهتر است.
فالوده یک خبر خوش برای برخی متولدین خرداد دارد و آن هم اینکه اگر کسی را در زندان دارید یا دنبال کاری هستید که به یک زندانی ختم می شود این فرد آزاد می شودو دعاگویتان می شود و خبر آزادی این زندانی به گوشتان میرسد. فردی پنهان کار هستید خیلی ها می خواهند از کارتان سر در بیاورند مخصوصا از خانواده نزدیک شما ولی به جایی نمیرسند ولی گاهی مورد شک و شبه اطرافیان قرار می گیرید و پی گیر شما می شوند سفری مہم کاری می روید که برای رفتن به این سفر تردید دارید ولی کارتان حل می شود و از این سفر دست پر برمیگردید و یک سود خوب و منفعت از این سفر عاید شما میشود. لج باز و یک دنده هستید ولی گاهی لجبازی شما خوب است ولی گاهی هم به ضررتان است پس برای لجبازی شرایط تان را در نظر بگیرید بعد لجبازی کنید.


فالوده در طالعتان مشاهده میکند که به فردی زیاد توجه میکنید شاید همسرتان باشد شاید عشقتان باشد و شاید فرزندتان به هر حال این توجه زیاد شما باعث حسادت اطرافیان به اون شخص می شود و همه حسرت میخورند سعی کنید جلوی کسی به این فرد که دوستش دارید توجه نکنید تا در حسادت قرار نگیرید. یک پول را باید به کسی بدهید که دادن این پول برای شما زور دارد و هر دفعه که این پول را می دهید با زور و ناراحتی میدهید ولی باید بدهید حتی اگر قسط باشد و کوتاهی نکنید. اگر صاحب فرزند پسر هستید خبری از پسرتان به گوشتان میرسد که خیلی برایش نگران میشوید و بدو بدو میکنید و حمایتش می کنید چون این فرزند واقعا به حمایت شما نیاز دارد و او را تنها نگذارید اگرچه از این فرزند دور باشید. رازهای زیادی در دلتان است که اگر درد دل کنید یا با کسی در میان بگذارید سبک می شوید خودتان را تخلیه کنید و درد درون خودتان نریزید و سکوت نکنید چون غم باد می کنید درد دل کنید حالتان خوب می شود.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه خرداد

5 پاسخ به “فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین خرداد”

 1. احمد گفت:

  سلام. متولد خردادم. سه وعده دیگر نوشتین. سه ماه؟سه هفته؟سه شنبه؟سوم؟سه سال؟؟؟؟

 2. احمد گفت:

  سلام. متولد خردادم. سه وعده دیگر نوشتین. سه ماه؟سه هفته؟سه شنبه؟سوم؟سه سال؟؟؟؟

 3. احمد گفت:

  سلام. متولد خردادم. سه وعده دیگر نوشتین. سه ماه؟سه هفته؟سه شنبه؟سوم؟سه سال؟؟؟؟ ممکنه توضیح بدین؟ممنونم

 4. مائده گفت:

  سلام.خسته نباشید. ممنون بابت زحماتتون .سه وعده دیگر یعنی چی؟

 5. علیرضا گفت:

  سه وعده شامل سه روز سه هفته سه ماه ویاحتی سه سال میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد