فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین دی

طالع بینی ماهانه متولدین ماه دی : قرارداد مهمی را به زودی امضا میکنید و این امضای قرارداد هر چی هست خیلی پر بار است و با این امضا به آرامش نسبی می رسید از دست کسی که (ر) یا (ز) یا (ژ) دارد حرص زیاد میخورید ولی این حرص ها بی فایده است. از غم هر غمی که در آن هستید بیرون می آیید. با فردی در حال دلخوری و قهر هستید ولی آشتی میکنید و یک رابطه خوب بین شما برقرار می شود.

معامله و قرارداد چهار دیواری دارید که این قرارداد بسته میشود و اسباب خنده و شادی شما میشود.اگر اعظم دارید دوروبرتان یک خبر در مورد اعظم نام شما را ناراحت میکند و شاید یک قدم برای این فرد بردارید و کره ای از کارش را باز کنید. حرف و سخن زیاد پشت سرتان است که این حرفها به گوشتان میرسد و خیلی عصبانی میشوید ولی هر چی عکس العمل نشان ندهید بهتر است.

فردی برای شما من من زیاد میکند ولی من من ها پوچ و بی مورد است. برنامه ریزی دارید برای شروع یک کاری که این برنامه ریزی شما مثبت است فقط ترس و دلهره دارید ولی این ترس ها را از خودتان دور کنید و این کار را شروع کنید این شروع پایان خوشی برای شما به همراه دارد. افرادی که در دست بستگی هستند تا ۸۰روز دیگر از این دست بستگی و گرفتاری بیرون می آیید و به رقص در می آیید به ذکر { یا الله } زیاد متوسل شوید و زیاد این ذکر را بگویید.

یک مریض یا در حال حاضر دارید با این مریض به زودی مریض میشود و برای چند وقت درگیری برای یک فرد مریض پیدا می کنید ولی این مریض رو به راه می شود و از رختخواب بلند میشود ولی شما برای یک مدت درگیر این فرد میشوید. فردی عجول هستید و در این ماه در انجام کاری که عجله میکنید. فردی حساس هستید و حرص زیاد میخورید و این حرصها شما را از پا در می آورد سعی کنید این اخلاق و این خصلت را از خودتان دور کنید این حرف فالوده را جدی بگیرید.

سفری هوایی دارید که یک دفعه راهی میشوید و فکرش را نمیکنید و یهویی راه این سفر باز میشود ولی با این که اتفاقی است ولی این سفر روحیه خسته شما را برطرف میکند حتی اگر کاری باشد و تفریحی نباشد. کلید بزرگی دارید و گره بزرگی از کارتان باز میشود و این خواست خداوند است. مجردها یک پیشنهاد ازدواج دارند و خواستگار دارند اگر آقا هستید در مراسم خواستگاری میروید. اگر خانم هستید خواستگار برای شما می آید و این خیلی عالی است و این مورد برای شما پربار است فقط شاید با خراب کاری خودتان این فرصت و موقعیت را از دست بدهید و افسوس بخورید.

عروسی نزدیک دارید که برای این مجلس به تکاپوی زیادی می افتید و در این مجلس ازدواج شرکت می کنید که شاید این از فرزندان با بستگان نزدیک شما باشد اما خوشبخت میشوند. اگر دنبال روی کار قانونی بارداری هستید یادر گیر دادگاه دارید خبری مهم وخوش از این مسیر دادگاه دارید که به هدفتان می رسید و شاید بعد از این خبر اداری یک راه پول برای شما باز می شود و پولی به دست شما میرسد. اگر شاغل هستید و خانم هستید راه روزی یا برای شما باز می شود یا راه روزی شما افزایش پیدا می کند و در آمدتان زیاد می شود و یک کم در چشم و نظر می افتید.در کل فالوده ماه پر خیری را برای متولد دی میبیند و این بسیار خوب است.

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه دی

3 پاسخ به “فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین دی”

 1. سلین گفت:

  ممنونم عالی بود خسته نباشید🥰🥰❤️❤️

 2. علۍ نجفی گفت:

  بسیار عالی تشڪر بابت دلگرمۍ ڪه به دی ماهیا میدی

 3. شقایق گفت:

  سلام فالوده ی عزیز
  الان که نیمی از تیرماه گذشته، و من دوباره فال ماهانه م رو میخونم، به نصف حرف هاتون رسیدم، علی الخصوص درباره ی اعظم که اصلا فکرش رو نمی‌کردم:))
  خلاصه ممنونم ازت🌸💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد