فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین اردیبهشت

طالع بینی ماهانه متولدین ماه اردیبهشت : متولدین اردیبهشت فردی موذی دوروبرتان است در حال حاضر یا به زودی دور و برتان می آید به هر حال مراقب باشید و به حرف فالوده گوش دهید زیاد با این شخص خودمانی نشوید، چند قطره اشک میریزید در یکی از روزهای این ماه که خیلی دلتنگ و بی حوصله می شوید و این بغض و گریه را دارید. اگر فردی را میخواهید پوچ کنید و قصد قطع رابطه دارید دست نگه دارید و این کار را نکنید چون با این رفتار ضربه عاطفی بدی میخورید بیشتر خودتان چون وابسته هستید و علاقه دارید و بی گدار به آب نزنید. اگر قصد رفتن از ایران یا از تهران دارید فالوده در طالع میبیند که این مهاجرت برای متولدین این ماه خوب است.

اگر قصدش را دارید حتی اگر کاری باشد سودمند است و پربار است اگر هم افراد این ماه با یک کسی جدایی یا قطع رابطه داشته اید دوباره رابطه برقرار می شود و همه چیز جفت و جور می شود. خبری خوش دارید که از این خبر به قدرت می رسید و خوشحالی بزرگ دارید. زندگی شما در حال تغییر است و مسیر زندگیتان به زودی عوض می شود. اگر صاحب فرزند هستید از سر فرزندتان مخصوصا اگر پسر دارید یک خطر از سرش رد می شود صدقه بدهید چون این خطر از چشم و نظر است. مجردها یک سری رابطه جدید دارند که به زودی یک فرد جدید وارد زندگیشان میشود و این آشنایی بسیار مثبت و خیر است و خاطره های خوبی با این فرد در پیش دارید.

افراد دوروی زیادی دوروبرتان هستند که ظاهر خوبی با شما دارند ولی باطن با شما حقه باز هستند حواستان به این افراد باشد. چند تا دیدار و ملاقات عاشقانه دارید با کسی که دوستش دارید و اگر روی عشق و علاقه این فرد تردید دارید او دوستتان دارد و عاشقانه در کنار شماست به او اعتماد کنید و تکیه کنید. اگر دنبال تحصیل یا دنبال کار هستید صددرصد در این راه موفقیت دارید و به موفقیت میرسید.
یک سری از افراد درگیر کار اداری و قانونی هستند که استرس زیادی در این رابطه دارید یا منتظر حکم قانونی هستید و این استرس ها را دارید اما این مشکل قانونی حل می شود. اگر آقا هستید خیلی خانواده دوست هستید و به خانواده توجه خاصي دارید متاهل های این ماه خیلی احتمال آوردن فرزند دارند و شاید یک فرزند به خانواده شما اضافه بشود و پاقدم این فرزند خیلی خوب است و خوش روزی است فالوده قدم خیر این فرزند را مبارک میبیند.

دوستان زیادی دارید که با این دوستان به زودی دورهمی دارید و از دیدن این افراد خوشحال میشوید و بگو و بخند زیادی دارید. اگر دنبال گرفتن مدارک هستید اون مدرکی که دنبالش هستید را به دست می آورید و از این بابت خیلی شاد میشوید و به یک هدف بزرگ دست پیدا می کنید. اگر در خواندن نماز سست هستید به شما نمی آید حتما سروقت نمازهایتان را بخوانید برای شما خوش يمن است.
عروسی در پیش دارید که این عروسی یا این جشن برای شما هزینه دارد ولی خیلی دلتان باز می شود و به شما خوش می گذرد. افرادی که در گذشته شکست ازدواجی داشته اید دوباره ازدواج و دوباره شروع جدید دارید که خیلی برای این شروع ترس از آینده دارید و می ترسید چون در گذشته خیلی آسیب دیده اید ولی این شروع خير است و خوشبخت خواهی شد پس نترسید و حرکت کنید اگر برنامه سفری دریایی دارید که با چند نفر افراد خوش سفر راهی این مسافرت می شوید و این سفر خیلی به شما خوش می گذرد اگر دوست دارید حتما راهی شوید و بروید. از جایی که فکرش را نمیکنید یک پول به دست شما میرسد که با آمدن این پول خیلی از گره ها و مشکلات مالی شما حل می شود و به یک آرامش نسبتاً مالی دست پیدا می کنید.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه اردیبهشت

یک پاسخ به “فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین اردیبهشت”

  1. میکائیل گفت:

    خیلی عالی بود مرسی فالوده جان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد