فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین فروردین

طالع بینی ماهانه متولدین ماه فروردین : متولدین فروردین فالوده ای ، تلفنی حرف و سخن زیادی به گوشتان به زودی میرسد که از شنیدن این اخبار خیلی ناراحت میشوید و شاید برای چند لحظه و یا چند روز کلافه و سردر گم بشوید ولی اگر صبور باشید و عکس العمل نشان ندهید در هر رابطه که این حرف ها باشد بهتر است برای گرفتن یک تصمیم مهم سر دوراهی قرار می گیرید و نمی دانید که چه تصمیمی بهتر است یا بدتر ،در این شرایط عجله نکنید و با تحقیق و برنامه ریزی جلو بروید و بی گدار به آب نزنید چون ممکن است متضرر شوید. یک عده از افراد این ماه طبق طالع ماه فالوده جابجایی دارید که برای این جابجایی یک انتظار تلخ را می کشید و سختی زیادی برای شما دارد ولی به هر حال جای زندگی شما تغییر میکند.

اگر سمانه نام دوروبرتان است برایش حتما صدقه بدهید خطری این شخص را تهدید می کند شاید خودتان سمانه باشید حتما بدهید تا دفع بلا از شما بشود.به فردی علاقه مند هستید و دوستش دارید ولی توی دلتان است و نمی توانید این علاقه را علنی کنید و می ترسید ولی سعی کنید به فردی که دوستش داری ابراز علاقه کنید و نشانش بدهید چون شاید خیلی دیر بشود و این فرد مورد علاقه تان را از دست بدهید. فردی از آشنایان به زودی در بيمارستان بستری می شود که برای این فرد خیلی دوندگی می کنید و دچار استرس می شوید ولی به هر حال سلامتی را دوباره به دست می آورد ولی برای یک مدت شما خیلی از این بابت اذیت می شوید و برو و بیا دارید. جادو و بستگی دارید که این هرچی هست راه های شمارا بسته اند حتما بروید و این بستگی را رفع کنید چون حالا حالا این بستگی و گره در زندگی شما هست و حتما باید خودتان اقدام کنید.

اگر قصد خرید ملک خارج از شهر را دارید چه زمین باشد چه ویلا چه خانه هرچی هست این معامله چه خرید چه فروش خوب و پربار است فقط دست دست نکنید و عجله کنید چون در این معامله ملکی سود می کنید و منفعت دارید. فالوده برای متولدین فروردین که متاهل هستید میبیند که با همسرتان لج و لجبازی های زیادی دارید و جر و بحث در این روزها زیاد دارید و خیلی حرص و جوش می خورید ولی بی فایده است.

هرچی سکوت کنید و بحث نکنید به نفعتان است. روزهای پر از استرس را پشت سر می گذارید و این استرس ها بیشتر مالی است و حرص و جوش های کاری یا مالی می خورید. یک ضربه یا یک شکست دارید یا داشتید که بعد این ضربه یا شکست خیلی خدا خدا می کنید و شاید چند قطره اشک هم بریزید یا ریخته باشید شاید این شکست احساسی با عشقی پامالی باشد به هر حال مراقب باشید.

مجردهای این ماه فالوده به شما میگوید که یک خواستگار دارند که این خواستگار پر بار است و قبول این فرد برای شما خیر و مبارک است و این فرد شغل دولتی با اداری دارد با این فرد با راههای اداری سروکار دارد ولی برای این فرد در بلاتکلیفی قرار میگیرید که انتخاب کنید یا نه ولی اگر دلتان بخواهد فردی مناسب است قبول کنید فردی هستید که در اعتقادات سست شده اید. یک مدت است سعی کنید بیشتر به سمت خدا بروید و اعتقادتان را محکم کنید. اگر شاغل هستید در محیط کارتان به یک مشکل می خورید که این مشکل باعث یک سری بحث و بگو و مگو میشود ولی این بحث حل میشود و دوباره همه چیز به حالت اول بر میگردد و با یک رضا نام تلفنی صحبت می کنید که یا در اسم رضا دارد یا در فامیلی رضا دارد ولی این گفتگو در هر رابطه که هست چه کاری چه مالی چه احساسی ولی هر چی هست خوب است و با این گفتگو به نتایج خوبی می رسید. از یک محمد نام خبر در راه است و خبری مهم دریافت می کنید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه فروردین

3 پاسخ به “فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین فروردین”

  1. Fateme گفت:

    خسته نباشد واقعا عالی❤❤❤❤❤

  2. Sara گفت:

    سلام عزیزم فال شماخیلی عالی ودقیق هستش ومیشه خواهش کنم فال هندی راجت نیزهم قبلا میذاشتین هرروزبازبزارین هرروز خیلی متشکرم

  3. amir گفت:

    سلام ممنون از کانال خوبتون در تلگرام، من واقا متعجب شدم یک روز میخواستم یک معامله انجام بدم که خیلی ضرر خوردم تقریبا 20 درصد نصف داراییم ودر اون روز فالتونو خوندم که نوشته بودین این معامله به ضررتونه خیلی متعجب شدم فروردینی هستم دوشنبه همین هفته، لطفا ادامه بدین به این فال های قدرتمندتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد