فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین مرداد

طالع بینی ماهانه متولدین ماه مرداد : استرس و نگرانی زیادی دارید که این استرس ها شما را کلافه کرده یا میکند ولی زود برطرف می شود حتی اگر احساسی یا مالی با کاری باشد ولی برای چند روز در استرس هستید در انتظار به سر می برید ولی خبری مهم شما را از این انتظار بیرون می آورد و دلتان شاد میشود از جایی که فکرش را نمیکنید .یک خبر خوب از فالوده برای مرداد ماهی ها اینکه یک پول برای شما می آید که آمدن این پول دلتان را شاد می کند طوری که از ته دل میخندید.

پیشرفت دارید اگر شاغل هستید و کارتان به زودی رونق می گیرد و از لحاظ کاری در شرایط خوبی قرار میگیرید. فردی که (س) یا (ش) دارد دائم خبرچینی و جاسوسی شما را میکند مراقب باشید و حواستان را جمع کنید چند تا دورهمی در این ماه دارید که خانوادگی است یا با دوستان است ولی در این دورهمی ها به شما خیلی خوش می گذرد فقط حسود و دشمن در این جمع ها وجود دارد. اگر در فکر یک تغییر ظاهر هستید و می خواهید ظاهرتان را تغییر بدهید این کار عملی می شود و از این بابت به موفقیت و آرامش می رسید. قصد جابجایی دارید ولی برای این جابجایی دودل هستید و تردید دارید ولی این تردید زودگذر است و رفع می شود.
اگر محمد هستید یک خطر از سرتان رد که این خطر از چشم نظر است صدقه بدهید. قرآن را زیاد بخوانید خواندن قرآن برای شما خیر است و باعث می شود دردسرهای شما برطرف شود و حل شود.فالوده برایتان میبیند که اگر در اسم يا فامیل شما (و) دارد یک معامله با یک شراکت دارید که برای این شراکت دلشوره دارید و میترسید ولی این شراکت خیر است فقط باید حواستان را جمع کنید تا متضرر نشوید. سفری هوایی دلتان میخواهد که این سفر را میروید و خیلی به شما خوش میگذرد و در این سفر اتفاقات خیلی خوبی برای شما می افتد که این اتفاقات برای شما به سربلندی ختم می شود. روزهای خوبی دارید که این روزها برای شما خاطره میشود.
اگر قصد آموزش و یادگیری کاری یا چیزی را دارید این آموزش انجام می شود و به هدفتان می رسید و اگر با این یادگیری قصد کسب در آمد دارید این کسب در آمد امکان پذیر است و راه در آمد برای شما باز می شود. این ماه ماه پرباری است و این ماه از لحاظ کاری یا مالی برای شما مثبت است. چندتا دربسته برای شما باز میشود که این لطف خداونداست.

بن بست های فکری زياد داريد و فکرتان درگیر یک موضوع احساسی است و به یک موضوع احساسی زیاد فکر میکنید و اگر با فردی قهر هستید یا کدورت دارید این فرد به سمت شما برمیگردد و از فکر و خیال عشقی بیرون می آیید و اگر فردی را دوست دارید و با او مشکل دارید او را خواهید دید و در این دیدارها از یک سری بن بست و فکر و خیال خلاص می شوید و دوباره آرامش به سمت شما برمیگردد ولی اگر به ازدواج با این فرد فکر میکنید یا دوست دارید با این فرد جفت شوید این کار امکان پذیر است فقط زمان میبرد و صبر دارد چون در این راه مخالفان زیادی دارید.


درد کمر زیاد دارید و این درد کمر شاید کارتان را به دکتر بکشد و دوا و درمان دارید.اگر ضرر مالی داشتید این ضرر مالی برای شما جبران می شود و این به خاطر راه روزی است که برای شما باز میشود.خیلی خوب است فالوده در طالعتان میبیند که طلوع خورشید دارید و یک اتفاق خیلی بزرگ در زندگی شما می افتد که باورتان نمی شود و این خواست و یاری خداوند است. از یک حسن خوشحالی دارید و این به خاطر خبری مهم است.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه مرداد

5 پاسخ به “فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین مرداد”

 1. الهام گفت:

  ممنونم فالوده جان

 2. Sanaz گفت:

  خیلی عالی بوووووود کلی انرژی گرفتم.امیدوارم اتفاق بیفتن برام. ممنونم ازتوووون🌹😍

 3. Fateme گفت:

  بسیار عالی 😍😍😍😍😍😍😍😍خسته نباشید

 4. فرح گفت:

  عالی عالی عالی💓💓

 5. مرضیه گفت:

  عالی بود امیدوارم که این اتفاقات بیفته چون خیلی منتظر بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد