فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین مهر

طالع بینی ماهانه متولدین ماه مهر : اگر در اسم با فامیل شما م دارد یک برگ برنده دارید و به یک موفقیت خیلی بزرگ دست پیدا میکنید طوری که از انتظار بزرگ بیرون می آیید و برای رسیدن به این موفقیت خیلی وقت است که چشم به راه هستید و این هدف شما برآورده میشود، یک ضربه یا یک شکست روحی یا عاطفی دارید که فردی دلتان را میشکند و باعث جدایی با شما می شود اما دوباره به سمت شما می آید و این شکست و ضربه را جبران می کند و این فرد می آید و جلوی شما مطیع می شود و از این مطیع شدن آرامش به شما بر میگردد، با یک سری از دوستان خوب و ناب تان یک دورهمی دارید که در این دورهمی خیلی به جمع شما خوش میگذرد و از این دورهمی خاطره خوبی برای شما می ماند شاید یک مراسم تولد باشد.
خبرچین و فضول تلفنی زیاد دارید و این افراد دائم با شما تماس می گیرند و فضولی شما را می کنند. یک سری از افراد این ماه دنبال یادگیری یک آلت موسیقی میروند و میخواهید یک موسیقی آموزش ببینید میبینید در این مورد استعداد خیلی خوبی دارید و ستاره میشوید فالوده اقبال بلندی برایتان در این زمینه میبیند.
لج باز هستید و از روی لجبازی موقعیت های زیادی و فرصت های زیادی را از دست داده اید ولی باز لجباز هستید و برای شما مهم نیست و اصلا اهمیت نمی دهید حتی اگر فرصت را از دست بدهید.

به یک عروسی دعوت می شوید که شرکت می کنید و خیلی به شما خوش میگذرد و در این عروسی با افراد زیادی دیدار و ملاقات دارید. اگر فردی را دوست دارید که برای بودن کنار کسی که دوستش دارید لحظه شماری می کنید و برنامه ریزی میکنید و این برنامه ها باعث می شود که در چند روز از این ماه کنار این فرد باشید و با این فرد خاطرات شیرینی را سپری می کنید چون با این فرد خیلی خوشحال و شاد هستید و انرژی شما مثبت و عالی می شود. تعریف خوبی شما زیاد است و یک هدیه غیر منتظره عشقی هم در این روزها دریافت می کنید.

یک سری از افراد این ماه معامله وسیله نقلیه دارند که با خرید است یا فروش است و از این معامله راضی و شاد هستید فقط خیلی افراد دورو دارید که دور و برتان هستند و ظاهر خوبی با شما دارند و حفظ ظاهر می کنند. اگر از یک امیر نام ضربه خوردید و این فرد به هر دلیل رفته دوباره به سمت شما برمیگردد چون شما را خیلی دوست دارد و ملاقات و دیدار های سودمندی با این فرد خواهید داشت که اگر خواسته ای از این فرد دارید این خواسته شما هم عملی میشود. ناشکری زیاد می کنید که اصلا به شما نمی آید در هر شرایط که هستید خداوند را شاکر باشید.

اگر خانم هستید فردی خانواده دوست شما را خیلی دوست دارد و با عشق به زودی دوروبرتان می آید و یک شروع جديد با این فرد دارید که این شروع از اهمیت زیادی برای شما همراه است و سعی کنید این فرد را پذیرا باشید. اگر در یک کار ملکی بلاتکلیف هستید این کار ملکی خوب است و بلاتکلیفی شما بی مورد است.اگر خانم هستید و پشت ماشین می نشینید یک خطر تصادف دارید مراقب باشید و یک خسارت به وسیله نقلیه شما وارد میشود.

خبر طلاق میشنوید که خیلی تعجب می کنید ولی ناراحت می شوید. از دست یک زهره حرص میخورید و این فرد برای چند روز باعث اذیت شما می شود. از فردی که (ع) یا (غ) دارد یک شادی دارید و این شادی زود گذر است ولی خیر است. یک پولی را هزینه می کنید برای یک کار زیبایی ولی خودتان از این بابت خوشحال هستید و چون ظاهرتان برای شما مهم و پربار است. یک خبر سکته می شنوید که از این خبر سکته ناراحت می شوید و به عیادت این فرد می روید این فرد ارتباط دوری با شما دارد.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه مهر

یک پاسخ به “فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین مهر”

  1. مریم گفت:

    مثل همیشه عالی بودی فالوده جون
    اتفاقات قشنگ و خوووب در انتظار گروهتون باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد