فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین شهریور

طالع بینی ماهانه متولدین ماه شهریور: چند قطره اشک دارید در یکی از روزهای این ماه دلتان میگیرد و گریه میکنید این گریه خوب است و سبکتان میکند. اگر آقا هستید مراقب سلامتی تان باشید ممکن است یک رختخواب و مریضی داشته باشید که در بستر میخوابید.در چند بلاتکلیفی احساسی هستید.اگر مجرد هستید و روی علاقه فردی دچار شک و تردید هستید این شک و تردید پوچ میشود و این علاقه و دوست داشتن هست فقط خودتان تردید دارید. به یک ذکر متوسل شديد و نذر کردید و از این دگر حاجت روا میشوید.خیلی با دل شکسته نذر کردید و این ماه حاجت روا خواهید شد. اگر خانم هستید و مجرد هستید یک خواستگار دارید و پیشنهاد ازدواج دارید که این مورد ازدواج خیلی پر بار است فقط انشاالله به ثمر برسد.

یک سری از افراد این ماه در شرایط تقسیم مال ارثی هستند که چند میز گرد دارید که این میزگردها به ثمر می رسد و این مال تقسیم می شود و این ارث برای شما می آید و با این مال یک سری از نقشه های مالی شما به نتیجه می رسد و چندتا جرو بحث خانوادگی دارید که بیشتر این جر و بحث ها اگر متاهل هستید با همسرتان است و خیلی حرص و جوش میخورید. از این مال ارثی یک قدرت بزرگ را به دست می آورید فقط این قدرت شما را در چشم و نظر می اندازد باید صدقه بدهید.

درد پا دارید که این درد پا برای چند روز شما را اذیت می کند. اگر قصد دارید با فردی قطع رابطه کنید یا کسی را از زندگیتان کنار بگذارید این کار را از روی عصبانیت و لجبازی انجام می دهید ولی پشیمان می شوید و افسوس میخورید.اگر موتور سوار هستید یک خطر تصادف دارید مراقب باشید و آهسته برانید.با یک مریم نام گفتگوی تلفنی دارید که این گفتگو در هر رابطه که هست باعث خنده و شادی میشود.

افرادی که متاهل هستند ودختر یا پسر دم بخت دارند یک مراسم دارید که برای این مراسم که مربوط به فرزندتان می شود دچار استرس و نگرانی زیادی هستید که برای این مراسم بدو بدوی زیادی دارید ولی این مراسم با وجود نگرانی زیاد به سرانجام میرسد و این استرس های شما بی مورد و پوچ است و اگر مراسم ازدواج باشد این ازدواج عملی میشود و سر میگیرد شاید مراسم عقد یا نامزدی باشدولی شاید در یکی از این مراسم ها یک گریه و بغض داشته باشید که این بغض و گریه از دلتنگی برای شخصی است.
خبر خوش فالوده به چشم انتظاران شهریوری این است که اگر فردی از زندگی شما رفته خودش رفته دوباره به سمت شما می آید و آرزو شما بر آورده میشود و به یک خواست بزرگی دست پیدا میکنید. یک جابجایی دارید که این جابجایی شاید وسایل منزلتان باشد و قصد دارید یک سری از وسایل منزل را عوض کنید و عوض می کنید و از این بابت خوشحال هستید.

یک کار اداری یا قانونی دارید که این کار اداری باعث عصبانیت و حرص و جوش شما میشود ولی آخر و عاقبت آن خیر است فقط خیلی در این مسیر دردسر می کشید و حرص و جوش می خورید.اگر شاغل هستید و شغل دولتی دارید صاحب یک پست و مقام می شوید و به یک مقام می رسید و این پست باعث میشود که حسود زیاد پیدا کنید و روی در آمد شغلی شما تاثیر میگذارد و در آمدتان زیاد می شود.

از فردی که دوستش دارید یک رنجش و ناراحتی دارید که این رنجش طول میکشد و زمان میبرد تا دل شکسته شما ترمیم شود.وعده فالوده به به شهریوری ها در ماه این است که یک راز برای متولدین این ماه فاش می شود که فاش شدن این راز برای چند روز شما را هیجان زده میکند و با تعجب زیادی همراه میشوید.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه شهریور

7 پاسخ به “فال ماهانه تیر ماه 1399- متولدین شهریور”

 1. Gandom گفت:

  خیلی قشنگ بود، ممنون فالوده😍🌹

 2. Angely_miss گفت:

  به نظرم خیلی تکراری بود

 3. حمید گفت:

  فالوده ای عزیزممنون اززحمات شما
  انشاالله همیشه سالم وشاد باشید

 4. ترمه گفت:

  عالي بود مثه هميشه

 5. الیف گفت:

  فالوده جان…فوق العاده ای👌🏻👌🏻

 6. حانیه گفت:

  قشنگ بود

 7. مريم گفت:

  خيلي خوب و فوق العاده بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد