فال روزانه – سه شنبه 31 تیر

فال روزانه 31 تیر : دوست عزیز فالوده ای که 31 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما به طور ذاتی شخصی باهوش و بلندپرواز هستید و این ویژگی های اخلاقی زمینه را برای موفقیت شما در زمینه‌ی حرفه ای آماده خواهند کرد. آنهایی که در زمینه‌ی آموزش و مدیریت فعالیت می کنند امسال موفقیت های قابل توجهی را به دست خواهند آورد. شما امسال زمان زیادی را به انجام فعالیت های بشردوستانه و جمع آوری کمک برای نیازمندان خواهید گذراند و بدون هیچ گونه غرور و خودخواهی آستین‌هایتان را برای کمک به موسسات نگهداری از معلولان بالا خواهید زد. درست است که شما این کارها را برای دل خودتان و به دست آوردن احساس رضایت خاطر انجام می دهید، اما شهرت و اعتبار زیادی را نیز از همین طریق به دست خواهید آورد و فرصت های بی نظیری سر راهتان قرار خواهند گرفت. شما همیشه خیلی سریع و بی دلیل، بخاطر مسائل جزئی و بی اهمیت دچار نگرانی می شوید. سعی کنید آرامش خود را حفظ کرده و خونسرد باشید. اینکه بخاطر چیزهای کوچک و بی اهمیت خودتان را نگران کنید تنها حجم زیادی از فشار و استرس را به شما وارد خواهد کرد و نه تنها هیچ فایده ای برایتان ندارد، بلکه نقش بازدارنده نیز دارد. شما امسال به سفرهای زیادی خواهید رفت، به شما توصیه می شود سفرهای زیارتی را نیز در کنار سفرهای کاری و تفریحی‌تان جای دهید تا از این طریق از لحاظ روانی به آرامش برسید. شما فعالیت های اجتماعی زیادی خواهید داشت و حضور در جمع های شلوغ و پر جنب و جوش شما را با شخص جالبی آشنا خواهد کرد که عقل و هوش را از سرتان می رباید. شهریور و  آبان بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

گاهی هر چقدر هم که تلاش کنید نمی توانید خودتان را از بعضی شرایط دشوار نجات دهید. ولی این که بدانید چه وقت تسلیم شده و چه وقت به سعی کردن ادامه دهید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شاید اگر خودتان را زود کنار کشیده و تسلیم شوید خودتان را از فشاری که در لحظه به شما وارد می شود نجات بدهید، اما مشکلتان حل نشده باقی خواهد ماند و بزرگ و بزرگ تر خواهد شد. حتی اگر برایتان سخت باشد هم باید موضع خود را حفظ کرده و دست از تلاش برندارید، در ورای این فشار و استرس فعلی راه حل‌هایی فوق‌العاده برای مشکلاتتان در انتظار شما هستند؛ فقط به شرط آن که حاضر باشید راهتان را ادامه داده و با موانع و مشکلات روبرو شوید.

 فال روز متولدین اردیبهشت

شاید دلتان بخواهد برای یک امروز هم که شده به دیگران وابسته باشید و کارهایتان را به دوش آنها بیندازید، ولی این برایتان ممکن نیست. شما در رابطه با نقشی که در یک فعالیت گروهی دارید احساس دوگانگی و سرگشتگی شده‌اید، ولی خودتان هم خوب می دانید که نمی خواهید خودتان را از این کار کنار بکشید؛ فقط دلتان می خواهد برخی مشکلات بدون دخالت شما حل شوند. در هر صورت در ارتباط بودن با دیگران همیشه می تواند الهام بخش باشد و به پیدا کردن راه حل های مناسب برای مشکلاتی که دارید کمک کند. خودتان را مجبور نکنید که همین امروز همه چیز را حل کنید، اگر بپذیرید که این وضعیت موقتی است و با جریان پیش بروید، این تنش‌ها خودبخود برطرف خواهند شد.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز شما خیلی راحت می توانید راه فرار از مشکلاتی که برایتان پیش می آیند را پیدا کنید، ولی این که مدام استرس داشته باشید واقعا برای شما خوشایند نیست. به جای این که صبر کنید تا این مشکلات به سراغتان بیایند خودتان را از قبل برای آنها آماده کند تا در رویارویی با آنها به مشکل برنخورید. به جای این که با اقدامات اشتباه خودتان و موقعیتی که دارید را به خطر بیندازید بهتر است سرعتتان را کم کرده و یا حتی بایستید. شما در حال حاضر هیچ نیازی ندارید که بخواهید چیزی را به کسی ثابت کنید. پس کمی توقف کنید تا اوضاع به حالت عادی بازگردد و بدانید که دقیقا چکار باید بکنید و چه مسیری را در پیش بگیرید، پس از آن تخته گاز پیش بروید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

شما این را می دانید که در حال حاضر در یکی از نقاط عطف زندگی خود قرار گرفته‌اید، ولی این را نمی دانید که پس از آن چه چیزی در انتظارتان است. شما دوست دارید به خانواده خود و کسانی که دوست دارید نزدیک تر شوید تا احساس امنیت کنید، ولی همه چیز به زودی عوض خواهد شد و نخواهید توانست برای احساس راحتی خودتان به این روند ادامه دهید و باید تغییراتی که دارند به وجود می آیند را پذیرا باشید. شاید ندانید که اوضاع چگونه پیش خواهد رفت و مسیری که در پیش دارید شما را به کجا خواهد رساند، ولی باید به هر حال قدم در راه گذاشته و پیش بروید. به جای هراس و ایستادن و نگاه کردن، به خودتان ایمان داشته باشید و پرواز کنید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

ماه جادویی تولدتان دارد فرا می رسد و شما در حال حاضر هیچ وقتی برای هدر کردن ندارید و باید خودتان را برای این دوره پر از درخشش و دیده شدن آماده کنید. شما تا همین هفته پیش هم نسبت به رابطه عاطفی‌تان اطمینان خیلی بیشتری داشتید، ولی حالا ناگهان دچار تردیدهایی شده‌اید. بهتر است هیچ گونه اقدام ناگهانی نکنید، زیرا به احتمال زیاد این احساس شما پایداری زیادی ندارد و چیز زیادی در رابطه‌تان تغییر نکرده است. شاید فعالیت های اقتصادی که در حال حاضر دارید انجام می دهید هنوز به نتیجه مورد نظرتان نرسیده باشند، ولی ثمره زحماتی که در گذشته کشیده‌اید و کارهایی که قبلا کرده‌اید به زودی قابل برداشت خواهد بود.

 

 فال امروز متولدین شهریور

شما کاملا آماده‌اید تا شرایط فعلی را تغییر دهید، ولی نگران این هستید که مبادا تغییراتی را ایجاد کنید که به جای پیشرفت کردن باعث پسرفت شما شوند. راستش را بخواهید امروز قدرت تشخیص شما به آن خوبی که انتظار دارید کار نمی کند و ممکن است عدم تمرکز تفکر تحلیلی‌تان باعث شود تصمیم اشتباهی بگیرید. گمان نکنید که نتیجه همه چیز دقیقا همان طوری خواهد بود که شما در ذهن خودتان تصویر سازی کرده‌اید. سعی کنید امروز فقط همه جوانب و گزینه‌ها را در نظر گرفته و تصمیم گیری را به وقت بهتری موکول کنید. امروز شما به خوبی احساسات دیگران را درک می کند و این می تواند به شما کمک کند قدم بزرگی برای پیشرفت رابطه عاطفی‌تان بردارید.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

اکنون از لحاظ اقتصادی و حرفه ای  زمانی فوق‌العاده برای شما خواهد بود که در آن می توانید آنچه قبلا کاشته بودید را برداشت کرده و همچنین پروژه‌هایی تازه را آغاز کنید. شما در رابطه عاطفی خود به آزادی بیشتری نیاز دارید و به فکر این هستید که این موضوع را با کسی که دوست دارید در میان بگذارید. متاسفانه امروز این بحث به نتیجه ایده آل شما نخواهد رسید و هر چه بیشتر در این مورد صحبت کنید از واقعیت بیشتر فاصله گرفته و کمتر موفق خواهید بود. البته این بدان معنا نیست که نباید به طور کلی در این باره حرف بزنید، سعی کنید امروز بذر این مکالمه را پاشیده و آن را آبیاری کنید، بعدا برای برداشت آن فرصت کافی خواهید داشت.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز شاید در موقعیتی بسیار دشوار گرفتار شده باشید که هر چه به دور و برتان نگاه می کنید راه فراری از آن  برای خودتان نمی بینید. راستش این معضل در واقع ساخته دست خودتان است و تا زمانی که خودان نخواهید نمی توانید از آن نجات پیدا کنید. شما بیش از حد به گذشته خود چسبیده‌اید و اگر بخواهید به همین منوال ادامه بدهید موج جدیدی از انرژی که دارد به سویتان می آید را از دست خواهید داد. احساسات قدیمی خود را کنار گذاشته و راه را برای احساسی تازه باز کرده و خودتان را برای دریافت آن آماده کنید. از مواجه شدن با ناشناخته‌ها هراسی نداشته باشید، گنج شما در همان غاری که از ورود به آن وحشت دارید نهفته است.

 

 فال متولدین آذر

دوستانتان آماده هستند که با تمام رفتارهای عجیب و غریب و همچنین ضد و نقیض شما کنار بیایند، زیرا به خوبی می‌دانند که در چنین مواقعی چقدر خلاق و باهوش می توانید باشید. با این حال نمی توانید و نباید تظاهر کنید که از آینده و نتیجه ایده‌ها و کارهایتان مطمئن هستید. به جای این که به بیش از اندازه روابط خود را به خطر بیندازید بهتر است کمی منطقی تر رفتار کرده و به استحکام این روابط کمک کنید. شما می توانید در خیال خود به هر جایی که می خواهید سفر کنید به شرط آن که پاهایتان محکم روی زمین باشد و واقعیت‌ها را هم ببینید. امروز روزی فوق‌العاده برای یادگیری است و هر چیزی که فرا بگیرید تا مدت‌ها در حافظه فعال شما باقی خواهد ماند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز شاید کارها به آن سرعتی که انتظار دارید پیش نروند، ولی هر کاری که می کنید با موفقیت همراه خواهد بود. شاید خودتان فکر کنید که دارید احساسات خود را به صورت خیلی عمیقی بیان می کنید ولی در واقع هر کلمه ای که از دهانتان خارج می شود بجای این که به حل کردن مشکلات موجود کمک کند تنها اوضاع را پیچیده تر کرده و در طرف مقابلتان ایجاد سردرگمی خواهد کرد. نه این که ایراد از شما باشد یا طرف‌مقابلتان نخواهد شما را درک کند، مسئله این است که در شرایط فعلی کلمات به جای نشان دادن واقعیت‌ها تنها وضعیت موجود را مبهم تر می کنند. در چنین مواقعی بهتر است سکوت کنید تا از بروز هر گونه سوء تفاهمی جلوگیری کرده باشید.

 فال متولدین بهمن

امروز به سختی از خواب بیدار می شوید و حال و حوصله بیرون آمدن از رختخواب را ندارید، ولی تمام سختی آن همان نیم ساعت اول خواهد بود، تنبلی نکنید! با وجود این که رفتار دیگران با شما به طرز قابل توجهی با مهربانی همراه است، ولی شما نمی توانید از نیات واقعی آنها اطمینان کامل داشته باشید. شما می توانید بدون هیچ سوال و جوابی خوبی‌هایی که در حقتان می شود را بپذیرید یا این که با وحشت و بدبینی، رفتار محترمانه آنها را به اشتباه برداشت کنید و بعدا از این کار خود پشیمان شوید. امروز قضاوت کردن در مورد دیگران کار خطرناکی است؛ درست است که شما ذهنی قدرتمند دارید ممکن است گاهی دچار اشتباه شوید.

 فال روزانه متولدین اسفند

ممکن است امروز ناگهان خیلی عصبانی شوید و در نتیجه خشمتان کار اشتباهی کنید که بعدا مجبور خواهید شد آن را تصحیح و جبران کنید. تسلیم احساسات ناگهانی شدن هیچ کمکی به شما نکرده و مشکلی را حل نخواهد کرد و در واقع می تواند شما را به مسیری اشتباه راهنمایی کند؛ به ویژه اگر انتظار داشته باشید همه چیز همراه با عشق و زیبایی و واقعیت باشد، بخواهید یا نخواهید بعضی جاها نمی توان این چیزها را پیدا کرد. اگر ناگهان به خودتان آمدید و دیدید یک دنیا کار برای انجام دادن دارید نگران نشوید. با یک برنامه ریزی درست و به موقع می‌توانید همه کارهایتان را انجام داده و از آخر هفته ای فوق‌العاده لذت ببرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد