فال روزانه -سه شنبه 24 تیر

فال روزانه 24 تیر : دوست عزیز فالوده ای که 24 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما به طور ذاتی شخصی هستید که آماده است تا با دیگران همکاری کند و هر کمکی که از دستتان ساخته باشد برای حفظ صلح و آرامش و بهتر پیش رفتن کارها در محل کارتان و همچنین در محیط خانه و زندگی شخصیتان انجام خواهید داد. از آنجایی که شما دوست ندارید دیگران را ناراحت کنید و خیلی راحت با دیگران کنار می آیید و به انتظارات و خواسته های آنها توجه می کنید دوستان زیادی دارید. امسال در زمینه های کاری و تجاری با به کار گیری قدرت مشاهده و ذهن قوی خود موفقیت های زیادی را به دست خواهید آورد. شما فردی درونگرا هستید و احساسات خود را به سادگی بروز نمی دهید، این ویژگی اخلاقی‌تان امسال می تواند به برگ برنده‌ی شما تبدیل شود. آنهایی که هنوز مجرد هستند امسال شانس زیادی برای پیدا کردن نیمه‌ی گمشده‌ی خود خواهند داشت. آنهایی هم که شریک راهشان را پیش از این پیدا کرده‌اند امسال به احتمال زیاد به خانه‌ی بخت خواهند رفت و بهترین و زیباترین احساسات را تجربه خواهند کرد. ازدواج ثروت، خوشبختی و خوشحالی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. ممکن است وسوسه شوید که مبالغ زیادی را شرط بندی کنید، حتی ممکن است در ابتدای راه خیلی هم خوش شانس باشید، اما بهتر است خیلی احتیاط کنید زیرا احتمال اینکه ناگهان سقوط وحشتناکی داشته باشید خیلی بیشتر است. ماه های شهریور و دی بهترین و مهم‌ترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز حتی اگر کمی احساس ترس بکنید هم خیلی سرسخت تر از همیشه هستید. به احتمال زیاد این ترسی که وجود شما را فراگرفته است تنها از احساسات بیان نشده شما ریشه می گیرد و خوشبختانه شما آدمی هستید که به جای فرار از آنچه شما را می ترساند با آن روبرو می شوید. به پیروزی‌ها و موفقیت‌هایتان فکر کنید تا با اعتماد به نفس بیشتری با مشکلتان مواجه شوید. وقت آن رسیده است که به طور جدی با همسرتان در مورد این که چه کسی و چه چیزی آرامش خانه را برهم می زند صحبت کرده و راه حلی برای آن بیابید. البته حواستان باشد دعوا درست نکنید، شما که نمی خواهید تعطیلاتی که پیش رو دارید را برای خودتان تلخ کنید؟

 فال روز متولدین اردیبهشت

تلاش زیاد، اشتیاق به کار و اراده راسخ شما بالاخره دارند به ثمر می نشینند و از لحاظ مالی به نتیجه می رسید. فرصت های جدیدی بزای استفاده از استعدادهای هنری‌تان فراهم خواهند شد. تنها نکته منفی این مسئله این است که کار زیاد شما را خیلی خسته خواهد کرد و خلاقیت شما را خواهد گرفت. کمی برای برنامه ریزی وقت بگذارید تا بتوانید در کمترین وقت ممکن به بهترین نتیجه دلخواه برسید. شما می توانید! امروز علاقه چندانی به مسائل عاطفی دیگران ندارید، ولی متأسفانه نمی توانید خودتان را از آنها دور نگه دارید. پس به جای این که به فکر راهی برای فرار باشید سعی کنید اگر کاری از دستتان بر می آید برای آنها انجام بدهید.

 فال امروز متولدین خرداد

در محل کار همه چیز به خوبی پیش می رود. از لحاظ جسمی خود را بسیار قوی و سرحال احساس می کنید. ولی ذهنتان کمی مبهم و گیج است. خیلی راحت حواستان پرت می شود و فکرتان مثل همیشه خوب کار نمی کند. امروز روز خوبی برای شروع یک پروژه جدید نیست. سعی کنید ذهنتان را روی انجام کارهای نیمه تمام قبلی متمرکز کرده و آنها را تمام کنید. تا اول هفته آینده دوباره آماده خواهید بود و فکرتان مثل ساعت کار خواهد کرد. اگر در انجام کارها روش تازه ای را پیش گرفته‌اید که سرعت پیشرفتتان را کاهش داده است سریع دلسرد نشوید و به خودتان فرصت بدهید تا با ریتم جدید انجام کارها هماهنگ شوید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز ایده های فوق‌العاده ای برای کارتان دارید ولی انگار شرایط طوری است که انگار همه چیز دست به دست هم داده تا نتوانید آنچه در ذهنتان دارید را عملی کنید و همین باعث شده است کمی عصبی و بداخلاق باشید.  نزدیکانتان ممکن است کمی نگرانتان باشند. کار بیش از حد باعث شده است که حال و هوایتان مثل همیشه نباشد و حتی کمی بی حال بوده و کمی سردرد داشته باشید. اگر این احساس را دارید بعد از تمام شدن کارتان مستقیم به خانه بروید و امشب را استراحت کرده و خودتان را برای یک روز تعطیل لذت بخش آماده کنید. نگران انجام ندادن کارهایی که برایشان برنامه ریزی کرده بودید نباشید، کلی وقت برای انجام آنها خواهید داشت.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

موفقیت در زمینه کاری به سراغ شما آمده است و بسیار هیجان زده و با انگیزه هستید و دوست دارید در این مسیر به راهتان ادامه بدهید. اما به زودی خواهید دید که مسئولیت های زیاد کاری باعث شده‌اند از زندگی اجتماعی‌تان باز بمانید. فکر می کنید نکند دوستانتان فراموشتان کرده باشند. آنها شما را فراموش نکرده‌اند، این شما هستید که باید در هر هفته حداقل چند ساعتی برای آنها وقت بگذارید. یادتان باشد که تمام زندگی در کار خلاصه نمی شود. امروز نسبت به باورها و عقایدتان تعصب خیلی سرسختانه ای دارید و برای دفاع از آنها همچون شیری می غرید. یادتان باشد با عشقتان از این رفتارها نکنید چون او اصلا تحمل چنین رفتاری از جانب شما را ندارد.

 

 فال امروز متولدین شهریور

پیشرفت‌هایی که در این چند وقت اخیر داشته‌اید باعث شده‌اند هم هیجان زده و هم نگران باشید. از لحاظ روحی متوجه هستید که قطعا یک قدم رو به جلو برداشته‌اید، اما منطق شما نسبت به واقعیت این پیشرفت تردید دارد. یادتان باشد که حقیقت امری نسبی است و الان این احساس پیشرفت در مورد شما کاملا حقیقت دارد. با خیال راحت پیش بروید. شما در تلاش هستید که برای رسیدن به اهدافتان احساسات خود را قربانی کنید، ولی این نکته را در نظر داشته باشید که دیر یا زود باید با این احساسات مواجه شوید و ممکن است اگر الان آنها را مورد توجه قرار ندهید بعدا در زمانی نامناسب به سراغتان بیایند و برایتان دردسر درست کنند.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز نمی توانید احساساتتان را از دارایی های مادی خود جدا کنید. پشت هر چیزی که شما به دست می آورید داستانی نهفته است که به آن ارزشی منحصر به فرد می بخشد ولی برخی چیزها تجربه های سختی را در ذهن شما تداعی می کنند که احساس وحشت و ترس را در شما زنده می کند. سعی کنید خودتان را از چیزهایی که خاطره بدی را در وجودتان زنده می کنند و یادآور روزهای تلخ گذشته هستند با بخشیدن و یا فروختن آنها رها کنید. شکی نیست که فراموش کردن این خاطرات پروسه ای زمان بر است و به تلاش زیادی نیاز دارد، ولی اولین قدم این است که هر چیزی که به آنها مربوط می شود را از زندگی خود بیرون کنید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز یک احساس قدیمی با وجود این که فکر می کردید برای همیشه از شر آن خلاص شده‌اید دوباره در وجود شما زنده شده است. طی چند هفته گذشته شما برخی تغییرات را در زندگی خودتان تجربه کرده‌اید ولی برایتان کافی نبوده است و همین باعث احساس سردرگمی در وجود شما می شود و فکر می کنید پیشرفتتان به اندازه لازم نبوده است. اجازه ندهید این نگرانی تمام روزتان را خراب کند و از هر موقعیتی که شما را دچار این هیجانات می کند اجتناب کنید. سعی کنید به مسائل از زاویه ای گسترده تر نگاه کنید تا بتوانید گذشته را رها کرده و به سوی آینده پیش بروید. با گرفتار کردن خودتان در خاطرات گذشته به هیچ جایی نخواهید رسید.

 

 فال متولدین آذر

شاید برای این که به دیگران نشان دهید که جدی هستید کمی غوغا و شلوغی به راه بیندازید ولی امروز هیچ علاقه ای به این که در مرکز توجه قرار بگیرید ندارید. برعکس آنچه انتظار دارید سر و صدا به راه انداختن شما را در موقعیتی قرار خواهد داد که هیچ علاقه ای به آن ندارید. تمایل شما به تنهایی و امنیت از میلی که به درک شدن دارید خیلی قویتر است و در نهایت این که دیگران چهره واقعی شما را نبینند برایتان اهمیت چندانی ندارد. به جای این که نگران فکرهای دیگران باشید حواستان را به انجام کارها و وظایف خود بدهید تا به آرامشی که در انتظارش هستید برسید. زودتر به خانه بروید و کمی استراحت کنید تا فردا انرژی و آرامش بیشتری داشته باشید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

اطرافیانتان ممکن است به کمک شما نیاز داشته باشند. برخی انجمن های خیریه و کسانی که خیلی خوب نمی شناسید از شما تقاضای قرض و کمک دارند. شما بسیار به کمک کردن به دیگران علاقه مند هستید، ولی بهتر است حواستان جمع باشد که به چه کسی دارید کمک می کنید. هر کسی قابل اعتماد نیست. هیچ گاه برای این که به بالاها برسید کسی را پایین نکشید و به احساسات دیگران همان هم مثل احساسات خودتان احترام بگذارید. برای این که توجه شخص مورد نظرتان را جلب کنید خود واقعیتان را به دنیای اطرافتان نشان دهید. وقت آن رسیده است که انتظارات خود از یک رابطه عاطفی ایده آل را بیان کنید و به کمتر از آن هم رضایت ندهید.

 فال متولدین بهمن

شما اهداف حرفه ای نسبتا مشخصی دارید و به هیچ عنوان حاضر نیستید چیزهایی که برایتان اهمیت دارند را مورد بحث قرار دهید و از آنها بگذرید. هرچند هیچ شکی در مورد اهدافتان ندارید هنوز باید روی نقشه‌هایی که برای رسیدن به آنها دارید کار کرده و آنها را مورد بررسی قرار دهید. سعی نکنید دیگران را با خودتان در این مسیر همراه کنید، زیرا آنها هیچ تأثیری در بهتر پیش رفتن کارها نداشته و تنها تمرکز شما را به هم می زنند. چرا باید بیهوده کسانی را فقط سرعتتان را کم می کنند دنبال خودتان راه بیندازید. اگر کسی کمکی ندارد که به شما بکند مودبانه از او بخواهید از سر راهتان کنار برود و فرصت های شما را از بین نبرد.

 فال روزانه متولدین اسفند

شما هیجان زیادی نسبت به شروع یک دوره آموزشی جدید یا یک سفر ماجراجویانه در خود احساس می کنید. برای این کارها باید خودتان را برای تجربه‌هایی جدید آماده کنید که تا به حال برایتان ناشناخته بوده‌اند. اگر سعی کنید با نگرش فعلیتان پیش بروید و حاضر به تغییر آن نباشید فرصت رشد عاطفی و معنوی را از خودتان خواهید گرفت. لازم نیست روزهای متوالی روی نقشه‌تان فکر کنید؛ تا شرایط کیهانی برای ایجاد تغییرات مثبت مساعد است به سریعترین شکل ممکن دست به کار شوید. اگر حرف دلتان را با عشقتان در میان نگذاشته‌اید انتظار نداشته باشید که از آنچه در دل شما می گذرد با خبر باشد، او که علم غیب و یا توانایی خواندن ذهن شما را ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد