فال روزانه – جمعه 13 تیر

فال روزانه 13 تیر : دوست عزیز فالوده ای که 13 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی مهربان و خوش قلب هستید و به همین دلیل هم دوستان زیادی دارید. در سالی که پیش رو دارید احتمال اینکه از طرف خاندان پدری ارثی به شما برسد و یا ارثیه ای که مدت‌ها پیش به شما تعلق گرفته بالاخره به شما داده شود بسیار زیاد خواهد بود. شما به سفرهای کاری زیادی خواهید رفت و این سفرها تأثیر بسیار مهمی روی وضعیت مالی و زندگی حرفه ای شما خواهند گذاشت. شما دوست دارید با کمک به طبقات پایین و افراد ضعیف حال خودتان را از لحاظ معنوی خوب کنید و کمک به افراد نیازمند به شما احساس رضایت و آرامش خاطر می دهد. در این سال جدید از زندگی‌تان اعتماد به نفس شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد و چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه ای، به موفقیت و محبوبیت قابل توجهی دست پیدا خواهید کرد. دوستان، همکاران و اعضای خانواده‌تان روی شما حساب باز می کنند و برای گرفتن کمک و مشورت به سراغتان خواهند آمد. شما سخت برای افزایش درآمد خود تلاش می کنید، اما متاسفانه حداقل امسال برنامه مناسبی برای پس انداز کردن ندارید و حتی اگر درآمدتان افزایش پیدا کند هم تا زمانی که عادت های خرج کردنتان را تحت کنترل در نیاورید احتمال بهتر شدن وضعیت مالی‌تان زیاد بالا نخواهد بود. اگر قصد شروع یک رابطه‌ی عاطفی جدی و بلند مدت ا دارید به شما توصیه می شود که فعلا زیاد عجله نکنید و حداقل تا نیمه‌ی دوم سال دست نگه دارید. ماه آذر بهترین ماه سال خواهد بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز از افراد دیگری که به شما شباهت دارند چیزهای بسیار زیادی می توانید یاد بگیرید. آنها این توانایی را دارند که به سادگی خودشان را با اوضاع وفق داده و خیلی زود و بی آنکه خودشان را درگیر حاشیه کنند به سراغ اصل مطلب بروند. دنیای اطراف ما همیشه در حال تغییر است. اگر می خواهید پیشرفت کنید باید برخی ویژگی های خود را مورد سوال قرار دهید. سعی کنید روشنفکر باشید و خودتان را با هر موقعیتی تطبیق دهید و پیش از آنکه خیلی دیر شود دست به عمل بزنید. در روابط عاطفی‌تان زیاد نمی توانید روی عقل و منطقتان حساب باز کنید، پس چشم‌هایتان را ببندید و بگذارید احساس قلبی‌تان شما را راهنمایی کند.

 فال روز متولدین اردیبهشت

در حال حاضر آنقدر انتظار بالایی از دوستانتان دارید که هیچ راهی جز دلسرد شدن برای خودتان باقی نگذاشته‌اید. نه آن که آنها کار بدی انجام بدهند، مسئله این است که آنقدر انتظارتان زیاد است که هیچ کس نمی تواند شما را راضی نگاه دارد. باید به دیگران انگیزه بدهید که با شما همراه شده و به سوی نقطه ای که شما انتظار دارید حرکت کنند، ولی طوری این کار را انجام دهید که بیش از حد طول نکشد و آنها را دلسرد نکند. ایده‌هایی در سرتان دارید که دلتان می خواهد آنها را خیلی زود با دوستان و نزدیکانتان به اشتراک بگذارید، اما هنوز این ایده‌ها خام هستند و بهتر است قبل از این که آنها را فریاد بزنید در مورد آنها فکر کنید. در غیر این صورت ممکن است یکی از نزدیکان، به ویژه عشقتان را از خود برنجانید.

 فال امروز متولدین خرداد

شما همیشه خواسته‌اید که دنیای اطرافتان را تغییر دهید و همیشه خواسته‌اید که رویاهایتان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. اما امروز شور و هیجان کافی برای انجام این کارها را ندارید و روش‌ها و رفتارهای خودتان را مورد سوال قرار می دهید. شاید نباید اینقدر تلاش کنید تا دیگران هم به مسائل از زاویه دید شما نگاه کنند. در هر صورت دوستان و نزدیکانتان شما را همینطور که هستید دوست دارند. رویاهایتان را دنبال کنید و به جای این که تسلیم محدودیت‌هایتان شوید سعی کنید فرصت‌هایی که دارید را ببینید. دست از دودلی و تردید بردارید و انتخاب کنید، شما نمی توانید تا ابد بر سر دو راهی بمانید، دیر یا زود بالاخره باید شریک راهتان را انتخاب کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز حتی اگر بخواهید فرار کرده و یک گوشه پنهان شوید هم همه به سادگی می توانند بفهمند که در سر و دلتان چه می گذرد. نیازی ندارد که بیش از حد تلاش کنید که چیزی را از دیگران مخفی نگه دارید. کسانی که به شما نزدیک هستند وقتی به انگیزه واقعی شما پی ببرند از تصمیماتتان بیشتر حمایت خواهند کرد. به طور علمی ثابت شده است که تمام افراد موفق در پشت سر خود یک نفر را داشته‌اند که آنها را از لحاظ روحی و عاطفی حمایت کرده است. اگر شما هم دارای چنین موهبتی هستید قدردانی خود را نسبت به او نشان بدهید. چنانچه از احساسات واقعی کسی که دوست دارید اطمینان نداشته باشید در لاک دفاعی فرو رفته و از او فاصله خواهید گرفت.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

شما عاشق آدم های عجیب و غریبی هستید که شخصیت هایی قدرتمند دارند. اما باید متوجه باشید که در پس این جاذبه نیاز شدیدی به آزادی وجود دارد. در زندگی شما آزادی بیشتر یک رویاست تا یک واقعیت! وقت آن رسیده است که کمی به روح خود توجه کرده و برای خودتان وقت بگذارید؛ بدون آنکه واقعیت های زندگی‌تان را از خودتان مخفی کنید به خودتان و زندگی‌تان نگاه کنید. شما از آن آدمهایی نیستید که دنیای رویاها و افکارشان را از دیگران مخفی کنند، ولی الان ترجیح می دهید افکار خصوصیتان را از دیگران مخفی نگه دارید. بعضی چیزها بهتر است ناگفته باقی بمانند، پس اگر کسی شما را در این مورد تحت فشار قرار داد به سادگی تسلیم نشوید و رویاهایتان را برای خودتان نگه دارید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

در حال حاضر این که دیگران چه می گویند برای شما اهمیت زیادی ندارد، زیرا تنها صدای آنچه در ذهن خودتان می گذرد را می شنوید. فقط حواستان به این موضوع باشد که مرز بین رویا و توهم خیلی باریک است، به ویژه اگر برای پی بردن به حقیقت هیچ تلاشی نکنید. با وجود این که به سادگی ممکن است تحت تاثیر خیالات خود قرار بگیرید، اگر کمی وقت و انرژی بگذارید می توانید واقعیت را به خوبی ببینید. اگر در رابطه عاطفی‌تان موضوعی ذهنتان را به خود مشغول کرده و سوالی دارید بهتر است آن را با طرف مقابلتان در میان بگذارید. به آنچه در جوابتان می شنوید خیلی دقت کنید، این موضوع می تواند روی رابطه شما اثرات مثبت زیادی داشته باشد.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

شما خودتان را خیلی با پروژه های کاری‌تان درگیر می کنید. این که شما به سادگی می توانید ساعت های طولانی برای موفقیت پروژه‌هایتان وقت بگذارید بر هیچ کسی پوشیده نیست. اما همکاران و اطرافیانتان نمی توانند به راحتی با شما همگام شوند، انرژی بیش از حد شما باعث می شود آنها از شما جا بمانند و در تلاش برای رسیدن به شما خسته شوند و یا حتی جا بزنند. واقعیت های خودتان را مخفی نکنید و حتی اگر نمی توانید عمق احساسات خود را به خوبی بیان کنید، همانی باشید که هستید. اگر از خود واقعیتان و باورهایی که دارید مطمئن باشید بی هیچ شکی می توانید به خواسته‌هایتان برسید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

رویاهایتان کلید رسیدن شما به آینده ای هستند که آرزویش را دارید، به شرط این که آنها را با افراد مورد اعتمادتان در میان بگذارید. شاید به نظرتان ترسناک باشد که وقتی از عکس‌العمل طرف مقابلتان مطمئن نیستید، مسائل کاملا شخصیتان را با آنها در میان بگذارید. شاید این کار در ابتدا باعث احساس ناراحتی شما شود، ولی باعث عمیق تر شدن روابط شما نیز خواهد شد. این اواخر آنقدر سرگرم کار بوده‌اید که اگر کمی فکر کنید می بینید که نسبت به عشقتان کمی غفلت کرده‌اید. اگر برای کارهایتان برنامه داشته باشید سرتان اینقدر شلوغ نمی شود که از زندگی خصوصیتان باز بمانید. امروز فرصت بسیار خوبی است که این بی توجهی را جبران کنید و عشقتان را به او نشان دهید.

 

 فال متولدین آذر

امروز به ویژه وقتی به خانواده و مسائل خانوادگی‌تان نگاه می کنید، خوبی‌ها و زیبایی های زندگی را نسبت به مشکلات و سختی های آن خیلی بیشتر و راحت تر می توانید ببینید. ولی اگر طوری برخورد کنید که انگار مسئله مهمی در میان نیست و چشمتان را به روی واقعیت‌ها ببندید ناگهان مجبور خواهید شد در برخورد با حقیقتی تلخ از خواب شیرینتان بیدار شوید. به نغع‌تان است که خودتان و پیش از آن که دیر شود با واقعیت‌ها روبرو شوید و به شکلی منطقی راه حلی برای آنها بیابید. داشتن نگرش مثبت خیلی خوب است و به شما کمک بسیار زیادی می تواند بکند تا با قدرتی بیشتر موانع را پشت سر بگذارید، ولی نباید دچار ساده انگاری شوید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

یکی از دوستان نزدیک یا اقوامتان به خاطر شما میدان را خالی خواهد کرد تا به شما نشان دهد که چقدر برایتان اهمیت قائل است، ولی نیت خوب آنها ممکن است اثراتی معکوس داشته باشد و به ضرر شما تمام شود. در هر صورت نباید آنها را سرزنش کرده و یا صداقتشان را مورد شک و تردید قرار دهید، این کار می تواند بین شما و فردی که برایتان ارزشمند است فاصله بیندازد. امشب از آن شب‌هایی نیست که بیرون رفتن و شلوغی و سر و صدا برای شما لذت بخش باشد. پس به شما توصیه می کنیم که اگر متأهل هستید در خانه شبی عاشقانه همراه با شریک زندگی‌تان بگذرانید و اگر مجرد هستید در خانه مانده و فعالیت های اجتماعی‌تان را از طریق اینترنت انجام دهید.

 فال متولدین بهمن

شما امروز اصلا دوست ندارید بر اساس برنامه های قبلی‌تان پیش بروید و ترجیح می دهید اگر مجبور به تصمیم گیری شدید خودتان و بر اساس حس درونی‌تان پیش بروید. ولی متاسفانه این رفتار حساب نشده و بدون برنامه ریزی می تواند برای شما گران تمام شود. دیگران نمی توانند معطل بمانند تا شما در عالم درونتان فرو رفته و به این که چکار می خواهید بکنید فکر کنید. به همین دلیل هم از بقیه عقب مانده و مجبور خواهید شد به تنهایی از پس کارها بربیایید. زندگی کردن در عالم رویاهایتان می تواند خیلی لذت بخش باشد، ولی فقط تا زمانی که با واقعیت تلخ روبرو نشده‌اید. اگر در طول روز کارهایتان را با برنامه انجام دهید امشب وقت کافی برای رویا پردازی‌هایتان خواهید داشت.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز در دنیای خودتان هستید و در دریای جادویی رویاهایتان شنا می کنید. بهتر است مواظب خیال‌هایتان باشید، زیرا آنقدر قدرتمند هستند که هر چه در عالم خیالتان ببینید، هر چند غیر ممکن به نظر برسد هم به احتمال زیاد به حقیقت خواهد پیوست. انرژی خودتان را برای مکالمات بیهوده صرف نکنید و سعی کنید منطقی و عملگرایانه برخورد کنید و قبل از هر توافقی تمام جنبه های مختلف آن را به دقت بررسی کنید. اگر از موضع قدرت برخورد کنید خیلی راحتتر و سریعتر به اهدافتان خواهید رسید.  وقت آن رسیده است که با خودتان خلوت کرده و به طور خیلی جدی و عمیق به این که از یک رابطه عاطفی چه انتظاراتی دارید و چه چیزی می خواهید فکر کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد