فال روزانه – چهارشنبه 9 مهر

فال روزانه 9 مهر : دوست عزیز فالوده ای که 9 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی مسئولیت پذیر، با اصالت، مدیر، مقتدر، با اراده، مهربان و خوش قلب هستید. شما از اینکه مسئولیت کارها را به عهده بگیرید و نقش مدیریت داشته باشید لذت می برید، اما همین باعث می شود گاهی بیش از حد خودتان را تحت فشار قرار داده و در نتیجه عصبی و تندخو شوید. امسال اگر می خواهید از وضعیت سلامتی خوب بهرمند شوید باید سعی کنید خوشحال باشید! هیچ چیزی نخواهد توانست به اندازه ی شادی و انرژی مثبت حال شما را خوب کند. هر چقدر بیشتر در فعالیت های اجتماعی مختلف شرکت کنید و تفریح و خوش گذرانی داشته باشید سلامت جسمانی و روانی بهتری خواهید داشت. امسال میزان درآمد شما در حدی خواهد بود که بتوانید برای آینده تان نیز پس انداز کنید و این موضوع باعث خواهد شد که احساس رضایت بیشتری از زندگی داشته باشید و احساس امنیت کنید. شاید بخواهید برخی آثار گران قیمت و هنری برای دکوراسیون منزل خود خریداری کنید، اما مواظب باشید آنقدر در این کار زیاده روی نکنید که پولی برای پس انداز باقی نماند. در سالی که پیش رو دارید ثروت و موفقیت در زمینه ی حرفه ای از آن شما خواهد بود. شما با مهارت زیادی از پس پروژه های بزرگ و دشوار برخواهید آمد و همین باعث خواهد شد که شهرت و اعتبار زیادی به دست بیاورید. امسال باید دقت کنید که در روابط عاطفی خود وعده و وعیدهای بیهوده به کسی ندهید. دی و مهر بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز دلتان می خواهد که هر طور شده بخشی از روزتان را به تفریح و خوشگذرانی اختصاص دهد، ولی به احتمال زیاد سرتان خیلی شلوغتر از آنی خواهد بود که انتظارش را داشته اید. شاید صبح را بخواهید به تنبلی بگذرانید، ولی اگر کارهایتان را زودتر شروع نکنید و از برنامه عقب بمانید، این کار به ضرر خودتان تمام خواهد شد. در حال حاضر به تاخیر انداختن کارها اصلا به نفعتان نخواهد بود. اگر در آغاز روز محکم و با اراده به کارهایتان بچسبید و آنها را به موع به انجام برسانید خواهید توانست ساعات پایانی روز را به خودتان اختصاص دهید. وقتی اولویت هایتان را مشخص کرده و بر اساس آنها پیش بروید زندگی با استرس و فشار خیلی کمتری همراه خواهد بود.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز روابط شما با برخی از اطرافیانتان که معمولا خیلی با آنها راحت هستید و خوب کنار می آیید به دلیل اختلاف در اهداف بلند مدتتان ممکن است به مشکل بر بخورد. شما به ویژه اگر احساس کنید که زمان زیادی برایتان باقی نمانده است، ذهن خود را روی اهداف پیش رویتان متمرکز کرده و می خواهید هر چه سریعتر به آنها دست پیدا کنید. با این حال باید این نکته را به خاطر داشته باشید که کار گروهی همیشه رسیدن به موفقیت را بسیار راحت تر می کند. با وجود این که قلبا دوست دارید به جای انجام دادن کارهایی که دارید یک جا لم داده و با خانواده یا دوستانتان حرف بزنید. زدن حرف های بیهوده آخر و عاقبت چندان خوشی برایتان نخواهد داشت و حتی ممکن است شما را به دردسر بیندازد.

 فال امروز متولدین خرداد

به نظر می رسد که امروز یک نفر در مقابل تک تک حرکات شما نقشه ای کشیده است تا مانع آنها شود، با این حال شما آمادگی کافی برای مقابله با تمامی این موانع را دارید. قبل از این که به حقیقت امر پی ببرید، عکس‌العمل های شدید از خودتان نشان ندهید، زیرا ممکن است به اشتباه بخشی از تفکرات و خیال پردازی های خودتان را جای حقیقت در نظر گرفته و بیش از آنچه که باید به آن اهمیت بدهید. به جای این کار نیت خیر خودتان را نشان داده و تمام تلاشتان را بکنید تا به اوضاع بهبود ببخشید. تا وقتی که دردسر خودش به سراغ شما نیامده است دلیلی وجود ندارد ک شما بخواهید به دنبال آن بگردید. چرا خودتان را برای آخر هفته ای لذت بخش آماده نمی‌کنید؟

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

دنبال کردن کارهایی که با خلاقیت شما هماهنگی دارند، به ویژه اگر قرار داشتن در پشت صحنه از نظرتان اشکالی نداشته باشد، احساس بسیار خوبی به شما خواهد بخشید. ممکن است شما در حال انجام کاری فوق العاده باشید، ولی لزومی ندارد که فعلا دیگران در جریان کاری که دارید انجام می دهید قرار بگیرند. بدون آن که نگران آنچه دیگران در مورد تلاش های فعلیتان فکر می کنند باشید به کارها و برنامه‌هایتان بچسبید. بعدا وقتی کارتان به نتیجه برسد مورد تحسین و تشویقی که انتظارش را دارید قرار خواهید گرفت. فعلا توجه به خلاقیت‌هایتان و آنچه به شما الهام می شود، بسیار لذت بخش تر از درگیر کردن خودتان با قضاوت های دیگران خواهد بود.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

شما برای رهبری و مدیریت ساخته شده‌اید؛ با شجاعت تمام برای کشف ناشناخته ها آمده‌اید و با شور و هیجان تمام حاضرید کارهایی را انجام دهید که هیچ کس تا کنون انجام داده است. امروز این شور و هیجان در شما بیش از هر زمان دیگری است و دیوانه‌وار به دنبال ماجرا می گردید. برای ارضای این حس خود از روز تعطیلتان استفاده کرده و همراه با دوستانتان به سراغ تفریحات هیجان انگیز و البته سالمی بروید که تا کنون امتحان نکرده‌اید. اطلاعات تازه ای را به دست خواهید آورد که هر چند با باورهای فعلی شما در تضاد هستند و پذیرفتن آنها برای شما دشوار است درنهایت نگرش شما را به دنیای اطرافتان تغییر خواهند داد.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز با اندکی فکر کردن به این نتیجه خواهید رسید که وقتی در زندگی تنها به فکر برآورده کردن نیازهای اساسی خود باشیم زندگی خیلی ساده تر خواهد شد، ولی متاسفانه ما هیچگاه یاد نمیگیریم این تغییر اساسی را در روش زندگی خود به وجود بیاوریم و اسیر زیاده خواهی های خود هستیم. خوشبختانه لازم نیست همین حالا این تغییر بنیادین را در سبک زندگی خود ایجاد کنید، همین که به این حقیقت پی برده و در نگرش خود تغییر ایجاد دهید هم قدم بسیار بزرگی برداشته‌اید و احساس امنیت بیشتری خواهید کرد. شمردن نعمت‌هایی که دارید احساس خیلی بهتری به شما خواهد بخشید و به ثروتمند بودن خود پی خواهید برد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

در حال حاضر سرشار از یک انرژی فوق العاده هستید. دیگران وقتی شور و هیجان مهار ناپذیر شما را می بینند فکر می کنند که دنیا به کامتان است و کارهایتان خیلی خوب دارند پیش می روند. با این حال، حتی اگر تمام روز سعی کنید لبخند به لب داشته باشید و احساسات درونی خود را مخفی کنید، مسائل شخصی زندگیتان که در حوزه دید دیگران نیستند، تمام روزتان را تحت تاثیر قرار خواهند داد. به جای آنکه تظاهر کنید که زندگی فوق العاده است، جسارت داشته باشید و احساسات واقعی و مشکلاتتان را با یکی از افراد مورد اطمینان‌تان در میان بگذارید. این کار باعث می شود احساس بهتری نسبت به خودتان و زندگیتان پیدا کنید.

 فال روزانه متولدین آبان

امروز پشت لبخند زیبایتان دریایی از نگرانی نهفته است ولی تا بعد از ظهر امروز تردیدهایی که نسبت به خود دارید نیز از بین خواهند رفت. نیازی نیست که هیچ چیزی را تغییر دهید، هر چند که ممکن است احساس کنید اگر بلافاصله عکس‌العمل نشان ندهید به مشکل بر خواهید خورد. بهترین راه برای غلبه به تردیدهایتان این است که یادتان باشد جزئیات آنقدر که الان به نظرتان می رسند مهم نیستند. اگر در حال حاضر به خودتان سخت نگیرید هیچ دلیلی وجود ندارد که نگران این باشید که اگر کارها طبق پیش بینیتان انجام نشوند، در آینده چه مشکلاتی برایتان پیش خواهند آمد. بعد از تمام شدن کارهایتان برای گذراندن یک شب فوق العاده با عزیزانتان برنامه ریزی کنید.

 فال متولدین آذر

امروز می توانید خیلی راحت روی دور کار کردن بیافتید و کارهای زیادی را هم به انجام برسانید، به شرط آنکه یادتان باشد در طول مسیرتان تفریح هم داشته باشید. با وجود این که در کارتان با اراده تمام پیش می روید و هیچ چیزی نمی‌تواند جلویتان را بگیرد، روابط اجتماعی در حین انجام کار، از خود کاری که انجام می دهید مهمتر هستند. هیچ کدام از احساسات خود را انکار و یا مخفی نکنید و در مکالمات‌تان خیلی واضح و رک سخن بگویید. مخفی کردن حقایق در امروز، مشکلات را در آینده چند برابر خواهد کرد. در مورد نگرانی‌هایتان حرف بزنید و به دیگران هم اجازه بدهید که همین کار را انجام دهند. رابطه‌هایی که بر اساس بده و بستان متقابل باشند به احترام دوجانبه خواهند انجامید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز هرچند در ظاهر خیلی مطمئن و مصمم به نظر می رسید و به نظر اطرافیانتان هیچ مشکلی در رفتارتان وجود ندارد، ولی در واقع در درون دچار تردید و سردرگمی هستید. بر خلاف آنچه خودتان فکر می کنید اگر به جای تلاش برای مخفی کردن ترس ها و نگرانی‌هایتان، در مورد مشکلاتتان با دیگران حرف بزنید و نگرانی‌هایتان را با دوستان و نزدیکانتان در میان بگذارید، مورد حمایت آنها قرار خواهید گرفت و به موفقیت بیشتری دست پیدا خواهید کرد. سعی کنید حتما بخشی از روزتان را صرف مطالعه در مورد مسائلی کنید که مدتهاست ذهنتان را به خود مشغول کرده‌اند تا اطلاعاتی به دست بیاورید که تا مدت ها به صورت مداوم مورد استفاده تان قرار خواهند گرفت.

 فال متولدین بهمن

امروز ذهنتان درگیر انتظاراتی است که از آینده خود دارید و نگران این هستید که مبادا رسیدن به خواسته‌هایتان غیر ممکن باشد. خیلی خوب می دانید که با داشتن یک رویکرد منطقی خواهید توانست به رویاهایتان برسید. ولی باید این را هم در نظر داشته باشید که نمی‌شود یک شبه راه صد ساله را پیمود. برای رسیدن به برنامه های دراز مدت خود باید ماه ها و حتی گاهی سال ها وقت بگذارید تا بتوانید به نتیجه دلخواهتان برسید. آرام باشید؛ زمانی بسیار بیشتر از آنچه فکرش را می کنید برای ساختن زندگی خوبی که انتظار دارید پیش رو خواهید داشت. به جای افکار نگران کننده سعی کنید از روز تعطیل خود لذت ببرید. به دیدار دوستانی بروید که مدتهاست از آنها بی خبر بوده‌اید.

 فال روزانه متولدین اسفند

احساس تعهد بسیار زیاد شما نسبت به انجام  دادن و به پایان رساندن کارهایی که شروع کرده‌اید ممکن است گاهی آنقدر توان شما را تحلیل دهد که بر خلاف آنچه انتظار می رود به جای داشتن اثری سازنده نقشی مخرب روی کارهایتان داشته باشد. امروز خودتان را زیاد جدی نگیرید، مخصوصا اگر فکر می کنید که هیچ وقت اضافه ای برای تفریح و خوشگذرانی ندارید. بر عکس آنچه خودتان فکر می کنید گنجاندن فعالیت های تفریحی و اجتماعی در برنامه روزانه تان به شما کمک خواهد کرد علاوه بر داشتن روابطی شاد و سالم، در کارتان نیز موفق تر باشید. وقتی فشار زیادی به شما وارد می شود، عشق بیش از هر چیز دیگری می تواند به شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد