فال روزانه – چهارشنبه 23 مهر

فال روزانه 23 مهر : دوست عزیز فالوده ای که 23 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی بسیار قوی، منطقی، خوش فکر، اجتماعی و خوش برخورد هستید و به دیگران انگیزه می دهید تا کارهایشان را به بهترین نحو ممکن و با عزم و اراده انجام دهند. شما خیلی راحت با دیگران ارتباط برقرار می کنید و دوست می شوید و همه ی دوستانتان شما را به عنوان دوستی خوب و وفادار می شناسند. حفظ سلامت روانیتان تضمین کننده سلامت جسمانی شما خواهد بود و انجام ورزش هایی مانند یوگا که به بهبود سلامت روانی شما کمک می کنند روی گردش خون، سیستم گوارشی و همچنین سیستم تنفسی شما اثرات مثبت زیادی خواهند گذاشت. امسال ممکن است هزینه های غیر مترقبه شما را وادار به گرفتن یک وام و یا قرض کردن از دیگران کنند. حواستان باشد که شما باید این پول را پس بدهید و باید توانایی باز پس دادن آن را هم داشته باشید. تا جای ممکن از هزینه های اضافی بزنید و برای گردش و تفریح هم گزینه‌هایی را انتخاب کنید که کمترین خرج ممکن را دارند. آنهایی که در زمینه ی تجارت فعال هستند در پروژه ها و برنامه های امسال خود موفقیت زیادی به دست خواهند آورد. جذابیت شخصیت شما امسال خیلی ها را به سوی شما جذب خواهد کرد، اما شما باید مواظب باشید که شریک راهتان را با دقت و احتیاط کافی انتخاب کنید. آبان و اسفند بهترین ماه های سال هستند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

خودتان را برای یک جمعه هیجان انگیز آماده کنید. کارهای همیشگی شما را خسته کرده‌اند و حتی دوستانتان را نیز به انجام یک کار جدید و جالب دعوت می کنید. می توانید به راحتی آنها را قانع و با خود همراه کنید. اما به خاطر داشته باشید که سراغ کارهایی نروید که عاقبت خوبی ندارند و قبل از انجام هر کاری به آن خوب فکر کنید. امروز ممکن است فردی که در حالت عادی اصلا توجه شما را جلب نمی‌کند به صورت غیر عادی و اغراق شده ای مورد توجه شما واقع شود. چشمانتان را خوب باز کنید، الان اصلا وقت خوبی برای عاشق شدن نیست. انگار امروز شما جادو شده‌اید و فردا که چشمانتان باز شوند از کارهای امروز خودتان تعجب خواهید کرد.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز همه چیز آنقدر خوب به نظر می رسد که شاید با خودتان فکر کنید در خواب و رویا به سر می برید و اگر بیدار شوید همه چیز جور دیگری خواهد بود. موفقیت و خوش شانسی خیلی سریع و فراوان دارند به سراغ ما می آیند و به غیر از برخی موانع خیلی کوچک  هیچ چیزی در کار نیست که بخواهد جلوی شما را بگیرد. نگران نباشید، همه این موفقیت های حرفه ای و شخصی و مالی واقعیت دارند. گفتگوی دوستانه خیلی خوب است، اما بحث بیهوده هر مهمانی و جمعی را به هم می زند. امروز دلتان می خواهد سر چیزهای بیهوده بحث کنید، اما کمی به این فکر کنید که خودتان هم چقدر از این جور آدم ها بدتان می آید. اگر دلتان می خواهد حرف بزنید و بحث کنید، حفظ احترام دیگران را فراموش نکنید.

 فال امروز متولدین خرداد

همه فکر می کنند که الان همه حواستان پیش کارها و وظایفتان است ولی در واقع دارید به چیزهای مهمتری رسیدگی می کنید. خوشبختانه به راحتی می توانید دیگران را از سر باز کنید تا بتوانید در تنهایی‌تان به خودتان و مسائل عاطفی و معنویتان بپردازید. به رویاهایتان فکر کنید و یادتان باشد شنیدن بدون گوش‌هایتان، دیدن بدون چشم ها و حرف زدن بدون زبان نیز ممکن است. اگر احساس کردید نیاز دارید با کسی حرف بزنید به سراغ عشقتان بروید و حرف دل خود را با او در میان بگذارید. او می تواند با همفکری کردن با شما باعث جرقه زدن ایده های جدیدی در ذهنتان شود و زمینه لازم برای ایجاد تغییراتی که مدت ها در انتظارشان بوده‌اید را فراهم کند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

حالا که از وضعیت اقتصادی و حرفه ای خود اطمینان بیشتری پیدا کرده‌اید شاید به فکر این افتاده باشید که راهی برای آرامش روحی و معنوی خود پیدا کنید. خواندن کتاب های مفید در این زمینه کمک زیادی به شما خواهد کرد. یادتان باشد با وجود آن که امروز تعطیل است کارهای زیادی هستند که باید انجام دهید و مسئولیت های زیادی در انتظارتان هستند که طی هفته آینده فرصت انجام آنها را نخواهید داشت. بعد از تمام شدن کارهایتان هر چقدر که دلتان می خواهد استراحت کنید. اگر با شریک زندگی خود مشکلی دارید و چیزی شما را آزار می دهد با مهربانی به او نزدیک شوید تا او نیز همان طور که دلتان می خواهد با شما رفتار کند.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز راه های بی شماری برای بروز خلاقیتتان وجود دارند و بهترین کار ممکن این است که هر چقدر از آن ها را که می توانید امتحان کرده و به یک راه اکتفا نکنید. جذب شدن شما به گزینه های مختلف به شما قدرت این را می دهد که با تجربه روش های مختلف برقراری ارتباط به بهترین راه ممکن برسید. شاید یک نفر پیدا شود که بخواهد شما را به ادامه تنها یکی از این راه ها که به نظر خودش بهتر می آید مجبور کند. ولی امروز نباید بگذارید هیچ کس شما را محدود کند و نباید به خاطر رضایت دیگران اصالت هنری خود را کنار بگذارید. در رابطه عاطفیتان بهتر است کلاه ایمنی‌تان را روی سرتان گذاشته و به هیچ عنوان لجبازی نکنید، این نزاع به نفع شما تمام نخواهد شد.

 فال امروز متولدین شهریور

در حال حاضر در حال انجام هر کاری که باشید، خواه مسائل مربوط به کارتان باشد، خواه پروژه های شخصی و یا حتی کار داوطلبانه، تا حدود زیادی از نتیجه کارتان راضی خواهید بود. شما از کاری که انجام می دهید، این که روی جامعه اطرافتان تأثیر گذار هستید و این که دوست های جدیدی دارید پیدا می کنید بسیار خوشحال و راضی هستید. از لحاظ سلامتی جسمی و روحی نیز حالتان دارد روز به روز بهتر می شود و احساس می کنید هیچ چیزی نمی تواند جلویتان را بگیرد، کمی احتیاط کنید تا مبادا به خاطر موانع و مشکلات کوچکی که ممکن است برایتان به وجود بیایند ناراحت و دلسرد شوید. در این صورت هیچ چیز نمی‌تواند این حال خوب را از شما بگیرد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

شما در حال حاضر آمادگی این را دارید تا با هر چیزی که مانع رسیدن شما به بالاترین اهدافی که دارید می شود روبرو شوید. هر چیزی که باعث می شود احساس ناتوانی و عدم موفقیت کنید باید از اعماق وجودتان بیرون کشیده شده و راه‌حلی برای آن پیدا شود. خروج از محدوده امنی که برای خود ساخته‌اید ممکن است باعث شود کمی عصبی و نگران شوید؛ کافی است به خودتان، توانایی‌هایتان و حس درونی خود اطمینان کنید تا آینده ای بسیار درخشان تر از آنچه فکرش را بکنید در انتظارتان باشد. امروز شما به افراد جدیدی معرفی خواهید شد که به دوست های خوبی برای شما تبدیل خواهند شد. اگر مجرد باشید شاید حتی یکی از این دوست ها به عشق زندگیتان تبدیل شود.

 فال روزانه متولدین آبان

شما در حال حاضر در بهترین موقعیت ممکن برای پایان دادن به روابطی که تاریخ مصرفشان گذشته است به سر می برید. این کار مسلما برایتان آسان نخواهد بود، اما شما باید روابط مسموم و مضری که بی آنکه هیچ سودی به شما برسانند دارند زندگیتان را در جهت منفی تحت تأثیر قرار می دهند را به پایان برسانید. شما چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه ای نسبت به رها کردن خودتان از موقعیت ها و شرایطی که برایتان خوشایند نیستند بیش از حد درنگ می کنید و این کارتان به خاطر ترس از آزردن دیگران و یا عصبانی کردن آنهاست، اما با این کار به خودتان لطمه وارد می کنید. شما باید به نیازهای خود توجه بیشتری داشته باشید.

 فال متولدین آذر

تغییرات بسیار مفیدی در محیط اطرافتان اتفاق خواهند افتاد. ممکن است فرصت های تجاری تازه ای برای شما به وجود بیایند، شاید هم همسایه های جدید و خوبی به ساختمانتان بیایند یا تعمیراتی که انجام آنها مدت ها طول کشیده بود بالاخره به پایان برسند. شما امروز زمان زیادی را در ماشین و در حال صحبت کردن با تلفن خواهید گذراند، اگر خودتان پشت فرمان هستید احتیاط نموده و تا پایان تماس تلفنی‌تان توقف کنید. امروز پیشنهاد بسیار جالب و هیجان‌انگیزی به خودتان و یا یکی از دوستانتان خواهد شد که می تواند حتی پیشنهاد ازدواج نیز باشد. در هر صورت ساده از این پیشنهاد نگذرید و به آن خوب فکر کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

شما این اواخر چند دوره موفقیت در زمینه تجارت و اقتصاد را پشت سر گذاشته‌اید، و این روند رو به پیشرفت در حال حاضر به اوج خود رسیده است. امروز شما ممکن است معامله ای را آغاز کرده و یا به پایان برسانید که از لحاظ مادی منافع زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. وضعیت اقتصادی‌تان نه تنها بهبود خواهد یافت، بلکه به چنان ثباتی خواهد رسید که هیچ گاه پیش از این تجربه نکرده بودید. تا زمانی که به تلاش و کوشش خود ادامه دهید این رشد ادامه خواهد یافت. به جای این که به زور و با عجله بخواهید راه حل مشکلات موجود در رابطه عاطفی‌تان را حل کنید به خود و طرف مقابلتان فرصت داده و دریچه های قلبتان را به روی او باز کنید.

 فال متولدین بهمن

شما به صورت ذاتی انسانی عمل گرا بوده و از شم تجاری بالایی برخوردار هستید، اما رشد فراوانی که به تازگی تجربه کرده‌اید میل شما به داشتن رفتاری کاربردی و موثر را به بیشترین حد ممکن رسانده است تا بتوانید این روند را به همین شکل ادامه دهید. این رفتار شما خیلی خوب و قابل تحسین است، اما باید مواظب باشید زیاده روی نکنید و تمام وقتتان را به کار کردن اختصاص ندهید. امروز هر چقدر بیشتر طرف مقابلتان را بشناسید درک کردن احساسات او برایتان سخت تر خواهد بود. شاید وسوسه شوید که زود قضاوت کنید، ولی هر چقدر بیشتر صبر کرده و تردیدهایتان را تحمل کنید شانس این که بتوانید به ارتباط خود کمک کرده و رابطه ای معنادار به وجود بیاورید بیشتر خواهد شد.

 فال روزانه متولدین اسفند

شما به تازگی استعداد زیادی در زمینه مسائل اقتصادی و تجاری در وجود خود پیدا کرده‌اید  که تا کنون از آن بیخبر بوده‌اید. این موقعیت علاوه بر امکان افزایش درآمد و بهبود وضعیت اقتصادیتان زمینه یافتن شناختی بهتر از خودتان را برای شما فراهم کرده است. اجازه ندهید ترس های گذشته تان مانع پیشرفت شما شده و باعث شوند خود را دست کم بگیرید. شما توانایی دست یابی به موفقیتی بسیار بیش از آن چه خودتان فکر می کنید. از صبح که از خواب بیدار می شوید برای امروزتان برنامه ریزی کنید تا هم بتوانید به کارهای عقب افتاده خود رسیدگی کنید و هم بتوانید زمانی را به تفریح و خوشگذرانی در کنار خانواده و عزیزانتان اختصاص دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد