فال روزانه – چهارشنبه 2 مهر

فال روزانه 2 مهر : دوست عزیز فالوده ای که 2 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی بسیار فعال، با شخصیت، مستقل، جسور و جاه طلب هستید. شما بسیار اجتماعی هستید و از دوست شدن با دیگران و به ویژه افراد باهوش و تحصیل کرده لذت می برید. جذابیت ذاتیتان باعث می شود که دیگران خیلی راحت به شما جذب شده و با شما ارتباط برقرار کنند. با این همه شما باید به تنبلی، لجبازی و دمدمی مزاج بودن خود غلبه کنید. با وجود مشکلات جزئی که در ماه های آغازین سال در وضعیت سلامتی شما پیش خواهند آمد در تمام طول سال از سلامت نسبی برخوردار خواهید بود و می توانید با یوگا و مدیتیشن وضع سلامت خود را بهتر هم بکنید. امسال برای شما از لحاظ مالی سالی فوق العاده خواهد بود و پول زیادی را روانه جیبتان خواهد کرد. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سودی غیر منتظره برای شما به همراه خواهد داشت. رفتن به سفرهای خارج از کشور به منظور گسترش کسب و کارتان بسیار موفقیت آمیز خواهد بود. عملکرد فوق العاده ای که در محل کارتان از خود به نمایش می گذارید و انرژی زیادی که صرف کارتان می کنید شما را در زمینه ی فعالیت حرفه ای خود به شخصی معتبر و شناخته شده تبدیل خواهد کرد. امسال در زندگی عاطفی شما تغییراتی جدی ایجاد خواهد کرد و در چند ماه آخر سال به احتمال زیاد ازدواج خواهید کرد. آذر و بهمن بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

بحث پیش پا افتاده ای که با یکی از اطرافیانتان دارید ممکن است به جاهایی کشیده شود که حتی خودتان هم باورتان نمی‌شود، ولی این بحث و رویارویی با ایده های جدید به رشدتان کمک بسیاری خواهد کرد. ورود به دنیاهای ناشناخته برای شما کار سختی نیست چرا که خودتان هم همیشه عاشق تجربه های جدید هستید، ولی امروز وقتی ببینید از محدوده امن خود خارج شده اید و زیر پایتان سفت نیست احساس خوبی نخواهید داشت و اندکی نگران خواهید شد. شجاع باشید و با ترس های خود روبرو شوید. باز کردن دریچه های قلبتان اولین قدم به سوی تغییر تمام زندگیتان خواهد بود. چشمان خود را به روی عشق نبندید.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز قدرت و انرژی بسیاری در درون خود احساس می کنید. شما تلاش زیادی برای پیشرفت در زمینه کاری کرده‌اید و اکنون این زحمات و تلاش‌هایتان دارند به نتیجه می رسند. تحت شرایط کیهانی موجود شما امروز می توانید به شخصی که دوست دارید بیش از هر زمان دیگری نزدیک شوید و احساس صمیمیت بیشتری داشته باشید. بخاطر این که فکر می کنید کاری باعث ضربه زدن به احساس کسی خواهد شد از انجام آن خودداری نکنید. دیگران مواظب خودشان خواهند بود، مسئولیت شما در مقابل خودتان بیشتر است. امروز بهتر است کار جدیدی را شروع نکنید، به ویژه اگر نگران این هستید که دیگران در مورد شما چه فکری خواهند کرد. یکی دو روز به خودتان وقت بدهید.

 فال امروز متولدین خرداد

اکنون یکی از بهترین زمان های ممکن برای فراگیری مهارتی خاص و یا دریافت مدرک در یکی از شاخه های مورد علاقه تان می تواند باشد. اگر انرژی فراوانی که در خود دارید را به کار گرفته و روی موضوع مورد نظرتان تمرکز کافی داشته باشید موفقیت های بسیار و خوش شانسی حتما به سراغتان خواهند آمد. اگر مجرد هستید در فرصتی فوق العاده برای یافتن عشق هستید و می توانید با صداقت و نشان دادن خود واقعیتان شخصی که برای شما درست است را به سوی خود جذب کنید. متأهل ها هم حتی اگر این چند روز با شریک زندگیشان مشکلاتی داشته‌اند امروز سعی کنند این درگیری ها را کنار گذاشته و خودشان را برای یک روز و شب رمانتیک آماده کنند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

اگر قصد سرمایه گذاری در زمینه املاک را دارید شرایط در حال حاضر برای شما مساعد هستند. در واقع هر گونه سرمایه گذاری در شرایط فعلی به نفع شما خواهد بود و سود این کار را به زودی دریافت خواهید کرد. امروز برای پذیرفتن یک مهمان در خانه تان آماده باشید و اگر طی هفته خانه را مرتب نکرده‌اید اولین کار امروزتان تمیز کردن منزلتان و آماده شدن برای پذیرایی از مهمان‌هایتان باشد. یک ایمیل یا تماس تلفنی دریافت خواهید کرد که می تواند پیام آور سود زیادی برای شما باشد. اگر تمام روز در خانه بوده‌اید و حوصله تان سر رفته بد نیست به دیدن یکی از دوستان یا نزدیکانتان بروید تا حال و هوایتان عوض شود.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید کمی احساس کسالت و بی حوصلگی می کنید، اما تا نیمه های روز حالتان خوب خواهد شد و روحیه تان بهتر می شود. شاید با شنیدن خبرهایی دلگرم کننده از جانب یکی از دوستان و اقوامتان در رابطه با موقعیت دشواری که اکنون رو به حل شدن است خوشحال و شگفت زده شوید. از افزایش یافتن انرژی و بهتر شدن حالتان به دنبال شنیدن این خبرها لذت ببرید! مسائل مربوط به رابطه عاطفیتان امروز آنقدر وقتتان را خواهند گرفت که وقت زیادی برای چیزهای دیگر نخواهید داشت. هر چقدر هم اهداف بزرگی در سر داشته باشید تا زمانی که مسائل و مشکلات مربوط به رابطه عاطفی خود را حل نکنید نخواهید توانست روی برنامه ریزی و رسیدن به آنها تمرکز کنید.

 فال امروز متولدین شهریور

اگر این که هر چه بکارید همان را برداشت می کنید حقیقت داشته باشد طی ماه های آینده محصولات بسیاری را برداشت خواهید کرد. تلاش بسیار و تمرکزی که صرف کارهایتان می کنید، درست زمانی که فکر می کنید هیچ نتیجه ای به دست نخواهید آورد و تلاش هایتان بی ثمر هستند، با ترفیع مقام و افزایش حقوق پاداش زحمات خود را به صورت رضایت بخشی دریافت خواهید کرد. انرژی فراوان و شور و اشتیاق خود را حفظ کنید تا درهای زیادی به رویتان باز شوند و خودتان را برای عبور از آنها آماده کنید. نکته کلیدی امروز این است که اعتدال را در مکالمات خود رعایت کنید. همه چیز خیلی سریع پیش خواهد رفت، پس از بستن کمربند ایمنی خود اطمینان حاصل کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

شما در زمینه حرفه ای اعتماد به نفس زیادی دارید و می دانید که شم تجاری خیلی خوبی داشته و نسبت به مسائل و مشکلات رویکردهای غیر منطقی را در پیش نمی‌گیرید. موفقیت های اخیرتان شما را برای جهشی دیگر در مسیر پیشرفتتان آماده کرده اند. نسبت به فرصت ها و موقعیت‌هایی که از طریق اینترنت و به صورت آنلاین برایتان فراهم می شوند ذهنی باز داشته باشید. امروز دوستانتان از تمام راه های ارتباطی سراغتان را می گیرند و در تلاش برای پرسیدن حالتان هستند. سعی کنید پاسخ پیام ها و تماس های آنها را بدهید و قدردان محبت های آنها باشید. از دست دادن دوست های خوب خیلی راحت تر از به دست آوردن آنهاست!

 فال روزانه متولدین آبان

امروز از جایی که انتظارش را ندارید و شاید حتی از سوی افرادی که کاملا برایتان غریبه هستند خوش شانسی به سراغتان خواهد آمد. اگر ندای درونتان شما را به سویی راهنمایی کرد آن را نادیده نگیرید و از راهنمایی های حس ششمتان استفاده کنید. در حال حاضر سرمایه گذاری در املاک به ویژه واحدهای مسکونی می تواند برای شما منافع بسیاری به همراه داشته باشد. به حدس و گمان های خود اعتماد کرده و نگذارید احتیاط های بیهوده مانع پیشرفتتان شوند. امروز از آن روزهایی است که یک جرقه در ذهنتان کافی است تا به آن شاخ و برگ داده و آن را به پروژه ای بزرگ تبدیل کنید. از انرژی امروز استفاده کرده و رویاهایتان را به مرحله اجرا در بیاورید.

 فال متولدین آذر

امروز مکالمات جالبی خواهید داشت و ممکن است با یکی از دوستانی که مدت ها از او بی خبر بوده‌اید و هیچ شماره تماسی از او نداشته‌اید تماس یا دیدار داشته باشید و خبرهای زیادی بین شما رد و بدل خواهد شد. همچنین چیزهایی در رابطه با موفقیت در رسیدن به هدفی که در چند ماه گذشته برای آن تلاش کرده بودید به گوشتان خواهند. امروز خیلی حرف خواهید زد و از هر دری از سیاست گرفته تا پرورش کودکان با دوستانتان صحبت خواهید کرد. امروز در خانه بمانید و با بچه ها بازی کنید. همراه با همسرتان روی کاناپه لم داده و تلویزیون تماشا کنید. اگر هم مجرد هستید دوستان نزدیکتان را به منزلتان دعوت کنید و از همراهی آنها لذت ببرید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

شما در حال حاضر کاملا آماده‌اید تا نتایج تلاش و سخت کوشی این چند وقت اخیر را برداشت کنید. طی هفته های آینده پیشرفت های قابل توجهی را در پروژه های کاری و شخصی خود ملاحظه خواهید کرد. این موفقیت نه تنها باعث بهتر شدن وضعیت کاری شما خواهد شد، بلکه احساس خوشبختی را نیز در وجود شما زنده خواهند کرد. احساس می کنید در یک گردباد گرفتار شده‌اید، همه چیز دور سرتان می چرخد و انگار کنترل همه چیز از دستتان خارج شده است. اصلا خودتان را نگران نکنید و تسلیم وضعیت موجود شوید و بگذارید هرچه می خواهد بشود. اگر با طوفان درگیر شوید به خودتان هم آسیب خواهید رساند. چیزهایی که خارج از کنترلتان هستند را بپذیرید.

 فال متولدین بهمن

تحت شرایط کیهانی فعلی شما به احتمال زیاد سفری در پیش خواهید داشت که می تواند به منظور تفریح، کار و یا هر دوی آنها باشد. این سفر دسترسی به اهدافی که به دنبال آنها هستید را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر به دنبال ترفیع رتبه در محل کارتان هستید به احتمال زیاد در این زمینه موفق خواهید بود. اگر قصد دارید راهتان را جدا کرده و کار تازه ای را شروع کنید هم اکنون زمان خیلی خوبی برای انجام این کار می تواند باشد. وقت آن رسیده است که هدایت امور را به دست بگیرید. امروز انرژی شما بسیار زیاد است و قدرت تاثیرگذاری بسیاری روی دیگران خواهید داشت. در هیچ زمینه ای خودتان را کنار نکشید و با اعتماد به نفس تمام در هر کاری که دلتان می خواهد شرکت کنید.

 فال روزانه متولدین اسفند

اگر از جایی که اصلا انتظارش را ندارید پولی به شما رسید تعجب نکنید. این می تواند نتیجه یک سرمایه گذاری و یا هدیه ای از جانب یکی از دوستان یا اقوامتان باشد. به رویاهایی که چندین بار تکرار می شوند توجه کنید، این رویاها می توانند درسی در رابطه با درک مسیر زندگیتان برای شما به همراه داشته باشند. شاید به طور ناگهانی با یکی از دوستان عزیزتان که برای مدتی طولانی از او بی خبر بوده‌اید دیدار کنید و ساعت ها با هم در مورد اتفاقاتی که در زندگیتان افتاده‌اند صحبت کنید. به طور کلی روز خوبی در پیش خواهید داشت که برای شما با آرامش همراه است و انرژی کافی برای یک هفته خوب را به شما خواهد بخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد