فال روزانه – پنجشنبه 24 مهر

فال روزانه 24 مهر : دوست عزیز فالوده ای که 24 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شاید تا به حال شانس با شما یار نبوده اما از همین امروز که تولدتان است، نشانه های خوش شانسی را در زندگی تان می بینید. در ماههای آخر سال فرصت های شغلی زیادی به سمت تان سرازیر می شود. پس خودتان را برای یک سال پر از هیجان و موفقیت آماده کنید. اگر می خواهید با سرعت بیشتری پیشرفت کنید، توانایی های خود را در زمینه های مختلف افزایش دهید. اگر مجرد هستید، تا چند ماه دیگر عشق در خانه شما را خواهد زد به شرط آنکه قلب تان را باز بگذارید. اگر چه فردی خیلی اجتماعی نیستید و اکثر اوقات تنهایی را ترجیح می دهید، اما اگر بتوانید روابط عاطفی خود را در چنین سالی گسترش دهید، موفقیت های بی شماری به دست خواهید آورد. امروز همه چیز متفاوت است، بهتر است بلند شوید و سعی کنید فقط خوش بگذرانید و هر کاری که خوشنودتان می کند، انجام دهید. از خانواده بخواهید کارهای ضروری تان را انجام دهند تا بتوانید به بیرون از خانه بروید و دوستان تان را ملاقات کنید. تمام انرژی های مثبتی که در هوا وجود دارد را نفس بکشید و پس از کمی پیاده روی، دوباره نزد خانواده باز گردید و باقی روز خود را در کنار آنها بگذرانید. ماههای آذر و بهمن از بهترین ماههای سال تان خواهد بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

از صبح که از خواب بیدار می شوید برای امروزتان برنامه ریزی کنید تا هم بتوانید به کارهای عقب افتاده خود رسیدگی کنید و هم بتواند زمانی را به تفریح و خوشگذرانی اختصاص دهید. امروز هر چقدر بیشتر طرف مقابلتان را بشناسید درک کردن احساسات او برایتان سخت تر خواهد بود. شاید وسوسه شوید که زود قضاوت کنید، ولی هر چقدر بیشتر صبر کرده و تردیدهایتان را تحمل کنید شانس این که بتوانید به ارتباط خود کمک کرده و رابطه ای معنادار به وجود بیاورید بیشتر خواهد شد. به جای این که به زور و با عجله بخواهید راه حل مشکلات موجود در رابطه عاطفیتان را حل کنید به خود و طرف مقابلتان فرصت داده و دریچه های قلبتان رابه روی او باز کنید.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز دوست دارید همه چیز کامل و بی نقص باشد، ولی به هیچ عنوان به راحتی نخواهید توانست به رضایت دست پیدا کنید. شما امروز دارید رویا و واقعیت را با هم ترکیب می کنید، ولی بهتر است از بالای ابرها پایین بیایید و پاهایتان را روی زمین گذاشته و منطقی رفتار کنید. آنچه اکنون می بینید با آنچه که در واقع می خواهید یکی نیست، بد نیست بعضی باورهایتان را کنار گذاشته و به حس ششم خود اعتماد کنید تا شما را به راه درست هدایت کند. آخرین باری که توانسته‌اید همراه با همسرتان به تنهایی وقت بگذرانید چه زمانی بوده است؟ آیا تمام وقت خود را صرف بچه ها می کنید یا برای رابطه زناشویی خود نیز وقت می گذارید؟

 فال امروز متولدین خرداد

برای امروز برنامه‌هایی رویایی در سر دارید ولی محدودیت هایی در سر راهتان قرار دارند که نمی‌گذارند با خیال راحت به دنبال خواسته هایتان بروید. شاید احساس کنید که قربانی کردن خودتان باعث خواهد شد که نتوانید به رویاهایتان برسید. ولی اگر نتوانستید به انتظاراتتان برسید دلسرد نشوید و به دنبال موقعیت‌هایی باشید که به شما فرصت این را می دهند که به خواسته‌هایتان دست پیدا کنید. اگر چشم‌هایتان را خوب باز کنید خواهید دید که فرصت‌هایی فراوان در فاصله یک قدمیتان قرار داشته‌اند ولی خودتان آنها را نادیده گرفته‌اید. تمام هفته گذشته را درگیر کارهایتان بوده‌اید، حالا دیگر باید برای کسانی که دوست دارید وقت بگذارید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز آنقدر درگیر رویاها و خیال پردازی‌هایتان هستید که ممکن است اطلاعات مهمی که برای تصمیم گیری صحیح نیاز دارید را نادیده بگیرید. برای این که به این آشفتگی فکری خود غلبه کنید بهترین کار ممکن این است که خیلی جدی برنامه‌هایتان را بنویسید و پیش از برداشتن هر قدمی تمام جوانب آن را در نظر بگیرید. اگر وسیله ای را مدتی است گم کرده‌اید و دنبال آن می گردید بهتر است کمد های لباستان را بیرون بریزید، به احتمال زیاد آن را آنجا پیدا خواهید کرد. چه مجرد باشید و چه متاهل امروز از لحاظ عاطفی روز بسیار خوبی برایتان خواهد بود. حتی اگر عشقتان از شما دور است سعی کنید از طریق ویدئو چت او را ببینید و با او حرف بزنید.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

خودتان را برای یک جمعه هیجان انگیز آماده کنید. کارهای همیشگی شما را خسته کرده‌اند و حتی دوستانتان را نیز به انجام یک کار جدید و جالب دعوت می کنید. می توانید به راحتی آنها را قانع و با خود همراه کنید. اما به خاطر داشته باشید که سراغ کارهایی نروید که عاقبت خوبی ندارند و قبل از انجام هر کاری به آن خوب فکر کنید. امروز ممکن است فردی که در حالت عادی اصلا توجه شما را جلب نمی‌کند به صورت غیر عادی و اغراق شده ای مورد توجه شما واقع شود. همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت، ولی تنها تا وقتی که به دنیای عادی برگردید و متوجه شوید که انگار تحت تأثیر یک جادو قرار گرفته بوده‌اید. به شما توصیه می شود امروز عاشق نشوید!

 فال امروز متولدین شهریور

گفتگوی دوستانه خیلی خوب است، اما بحث بیهوده هر مهمانی و جمعی را به هم می زند. امروز دلتان می خواهد سر چیزهای بیهوده بحث کنید، اما کمی به این فکر کنید که خودتان هم چقدر از این جور آدم ها بدتان می آید. اگر دلتان می خواهد حرف بزنید و بحث کنید، حفظ احترام دیگران را فراموش نکنید. امروز رهبری را به دست دیگران بسپارید و بدون درگیری فکری  و پرداختن به جزئیات از یک روز راحت و بی دغدغه لذت ببرید، مطمئن باشید دیگران هم می توانند حداقل گاهی از پس این کار بربیایند. اگر می خواهید روز تعطیل خوبی داشته باشید سعی نکنید در رابطه عاطفی خود کنترل طرف مقابلتان را به دست گرفته و او را محدود کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز ترجیح می دهید بجای رویارویی با تلخی حقیقت در عالم زیبای رویا به سر ببرید، ولی یادتان باشد که با وجود آن که امروز تعطیل است کارهای زیادی هستند که باید انجام دهید و مسئولیت های زیادی در انتظارتان هستند که طی هفته آینده فرصت انجام آنها را نخواهید داشت. بعد از تمام شدن کارهایتان هر چقدر که دلتان می خواهد به خیال‌بافی بپردازید. در کتاب عشقتان صفحه جدیدی باز کنید و رابطه عاطفی خود را وارد مرحله جدیدی کنید. اگر با شریک زندگی خود مشکلی دارید و چیزی شما را آزار می دهد،  کاری نکنید که دیوارهای دور خود را بلندتر کند، بلکه با مهربانی به او نزدیک شوید تا او نیز در مقابل همان طور که دلتان می خواهد با شما رفتار کند.

 فال روزانه متولدین آبان

پیدا کردن راه حل مشکلی که امروز ذهنتان را به خود مشغول کرده است کار ساده ای نخواهد بود. اگر می خواهید جواب درست را پیدا کنید اول باید صورت مسئله را خوب درک کنید. کمی در خلوت خود به این مسئله فکر کرده و سعی کنید سر نخ کلاف درهم پیچیده افکارتان را پیدا کنید. وقتی این مرحله را پشت سر بگذارید دیگر همه چیز به راحتی حل خواهد شد. تنها چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که صبوری خود را از دست ندهید. سعی کنید همراه با شریک زندگیتان در جمع های خانواده و دوستان حاضر شوید و لحظات خوبی را پشت سر بگذارید. یادتان باشد که شرکت در فعالیت های اجتماعی همراه با عشقتان در تحکیم رابطه تان نقشی اساسی دارد.

 فال متولدین آذر

امروز هم ممکن است ذهنتان درگیر همان دغدغه‌هایی باشد که روز قبل شما را نگران کرده بودند، ولی امروز آنها دیگر به اندازه دیروز شما را اذیت نمی‌کنند. کمی فکر کنید و ببینید این مسائل در گذر ماه ها و سال ها چقدر اهمیت خود را از دست خواهند داد. پس انرژی خود را بیهوده صرف این موضوعات نکنید و نگذارید لذت یک روز تعطیل خوب را از شما بگیرند. با کسانی که دوست دارید وقت گذرانده و در مورد نگرانی ها و دل مشغولی‌هایتان با آنها صحبت کنید، خواهید دید که این تنها شما نیستید که این مشکلات را دارید و این حالتان را خیلی بهتر خواهد کرد. مجردها امروز ممکن است خودشان را در کنار شخص ویژه ای بیابند که دلشان می خواهد به او نزدیکتر شوند. به جای حرف زدن بیشتر گوش کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز ممکن است در ثابت کردن حرف‌هایتان به دیگران با مشکل مواجه شوید، مخصوصا اگر حرف‌هایتان بر اساس حدس و گمان‌هایتان باشند و برای گفته های خود دلیل و مدرکی نداشته باشید. متاسفانه هر چقدر بیشتر برای اثبات حرف‌هایتان پافشاری کنید کمتر موفق خواهید شد و بین خودتان و دیگران فاصله بیشتری ایجاد می کنید. بهتر است فعلا بی‌خیال این موضوع شده و در مورد آن حرف نزنید، بهترین راه برای ثابت کردن گفته‌هایتان اعمالتان هستند. اگر چیزی در دلتان است که مدتی است می خواهید به عشقتان بگویید ولی نمی‌توانید، امروز دقیقا وقتش است که با خیال راحت هر آن چه در دل دارید را به زبان بیاورید. فقط یادتان باشد ابتدا به حرف‌هایتان خوب فکر کنید و آنها را با دقت انتخاب کنید.

 فال متولدین بهمن

درست لحظه ای که فکر می کنید همه چیز کامل و بی نقص و اوضاع روبراه است، یکی از دوستان نزدیکتان توجه شما را به نکته ای جلب خواهد کرد که تا بحال از نظرتان مخفی باقی مانده بوده است و به شما یادآوری خواهد کرد که تمام اطلاعات لازم را در دست ندارید. اجازه ندهید تغییراتی که در محاسباتتان به وجود آمده‌اند باعث شوند خودتان را گم کنید و اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. در افکار و برنامه‌هایتان تغییرات لازم را به وجود بیاورید و حوزه دید خود را گسترش داده و از اطلاعات جدیدی که به دست آورده‌اید استفاده کنید. لزومی ندارد با ترس و وحشت خودتان را یک گوشه جمع کنید، بال هایتان را باز کرده و پرواز کنید.

 فال روزانه متولدین اسفند

اگر ایده‌هایی برای امروزتان در سر دارید با جسارت تمام آنها را بیان کنید و از این که مورد مخالفت واقع شوید به خودتان هراسی راه ندهید. شما معمولا آدمی نیستید که تصمیمات ناگهانی بگیرید و یا با بی احتیاطی عمل کنید، اما اگر امروز این احساس را دارید خودتان را آزاد بگذارید و بی آنکه خود را محدود کنید از منطقه امن خود خارج شوید، به شرطی که حواستان باشد تصمیماتی که اثری دائمی دارند نگیرید. اگر مجرد و در جستجوی عشق هستید جسور باشید و خواسته‌هایتان را بیان کنید. ممکن است در رسانه های اجتماعی با شخص جدیدی آشنا شوید و یا به دوست یکی از دوستانتان معرفی شوید. این فرصت را از خودتان دریغ نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد