فال روزانه – پنجشنبه 17 مهر

فال روزانه 17 مهر : دوست عزیز فالوده ای که 17 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

چیزی که بیش از همه ماه های پیش رو خودنمایی می کند، رابطه ای رمانتیک است. اگر مجرد هستید، نیمه گمشده زندگی تان را پیدا خواهید کرد و اگر هم متاهل اید، روزهای عاشقانه زیادی را پیش رو خواهید داشت. شما از نظر کاری نیز تغییر بزرگی را در زندگی تان خواهید داشت، به شرط آن که با سیاست و برنامه بیشتری پیش روید. ماه دی هر اتفاقی که غیرممکن می پنداشتید، برایتان ممکن می شود. چیزی که باید روی آن کاری کنید، بالا بردن انگیزه تان است. به زودی فرصتی دور از انتظار برایتان فراهم می شود که بهتر است از آن نهایت استفاده را بکنید. در کنار کار، دوستان تان را از یاد نبرید، آنها می توانند زندگی را به کام شما شیرین تر کنند. تغییرات بزرگی در مسیر شغلی تان دیده می شود، بنابراین امیدوار باشید و با انگیزه جلو بروید. سعی کنید که در تمام کارهای خود سیاست بیشتری به خرج دهید، با برنامه قدم بردارید تا در دام مشکلات گیر نکنید. در اواخر سال روزهای آرام تری را تجربه خواهید کرد. از نظر جسمی و روحی در وضعیت بهتری خواهید بود. اما سعی کنید که همچنان به ورزش و رژیم غذایی خود اهمیت دهید.امسال سال سفر، پیشرفت و سلامتی ست، از آن نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

شاید فکر کنید امروز نقطه عطفی در زندگیتان خواهد بود، ولی در واقع آنچه دارد اتفاق می افتد تنها به وجود آمدن  تعدیلاتی در وضعیت فعلی است. به هر سو که بروید مانعی در راهتان خواهید دید که جلوی پیشروی شما در آن مسیر را خواهد گرفت، به جای این که مدام راهتان را تغییر دهید سعی کنید مانعی که در مسیرتان قرار گرفته است را از بین ببرید. در رابطه عاطفی خود از طرف مقابلتان انتظارات بیش از حد نداشته باشید. هر چقدر کمتر به طرف مقابلتان فشار وارد کنید هم او و هم خودتان راحت‌تر خواهید بود و در نتیجه روابطتان خیلی بهتر پیش خواهند رفت. وقتی از گوش دادن به موسیقی زندگی لذت ببرید شاهد وقوع معجزاتی بزرگ خواهید بود.

 فال روز متولدین اردیبهشت

اگر مسئله ای ذهنتان را به خود درگیر کرده است و دارد شما را آزار می دهد در مورد آن صحبت کنید و نگذارید جمع شدن موضوعات کوچک برایتان معضل های بزرگ به وجود بیاورد. شاید این فکر که آیا رابطه عاطفی‌تان ارزش این همه دردسری که این روزها دارید تحمل می کنید را دارد یا خیر ذهنتان را به خود مشغول کرده باشد. شرایط کیهانی موجود در اکثر روابط عاطفی تنش‌هایی را ایجاد کرده است و این شما تنها نیستید که دچار این وضعیت شده اید. ولی یادتان باشد که اگر کسی را واقعا دوست داشته باشید حاضر خواهید بود به خاطر او سخت ترین شرایط را نیز تحمل کنید. ساختن رابطه عاطفی مطلوب کار چندان ساده ای نیست، ولی ارزش این همه زحمت را دارد.

 فال امروز متولدین خرداد

معمولا هر اتفاقی هم که برایتان بیفتد و حتی اگر اوضاع به کامنان نباشد هم شما خیلی زود خودتان را جمع و جور می کنید و بی آنکه بگذارید کسی موجب ناراحتی‌تان را فراهم کند به راهتان ادامه می دهید. ولی امروز به طور وسواس گونه ای ذهنتان درگیر انجام دادن کارها به بهترین نحو ممکن است، تا حدی که حال روحیتان بهم ریخته و از روزتان لذت چندانی نمی‌برید. شما نگران این هستید که مبادا چیزی ثباتی که در رابطه عاطفی خود به دست آورده‌اید را بهم بزند و به همین دلیل با لجاجت خاصی به درست بودن کارها و افکارتان اصرار می ورزید. متاسفانه این پافشاری شما نتیجه ای معکوس برایتان به همراه خواهد داشت. یادتان باشد حتی آب هم اگر یک جا بماند می‌گندد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز دلتان می خواهد قلب حساس و شکننده خود را پشت دیوار محکمی قرار داده و از آن حفاظت کنید. شما نمی خواهید زیر موج تغییراتی که در اثر بالا رفتن آگاهی‌تان ایجاد شده است غرق شوید. شاید فکر کنید که فرصت نشان دادن عکس‌العمل مناسب را از دست داده اید، اما این تفکر شما کاملا اشتباه است. نباید خودتان را سرزنش کرده و خود را شکست خورده فرض کنید. در واقع با این وضعیت شما این فرصت را یافته‌اید که قبل از آغاز دوره جدید کارهایتان مسائلی که حل نشده باقی مانده اند را به نتیجه برسانید. هر چقدر خرت و پرت کمتری با خودتان داشته باشید و بارتان سبکتر باشد پیشروی به سوی آینده برایتان راحت‌تر خواهد بود. هر چقدر بارتان سبک‌تر باشد دلتان شادتر خواهد بود.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

به تازگی دارید برخی مشکلات مربوط به رابطه عاطفی‌تان را پشت سر می گذارید و حالا انتظار دارید که تغییراتی جدی در رابطه تان به وجود بیایند. با این حال به جای این که به طرف مقابلتان نزدیک شوید و ارتباط خود را با او محکم‌تر کنید، دارید بین خودتان و او فاصله می‌اندازید. امروز به زبان آوردن احساس و افکارتان برعکس همیشه برای شما کار چندان ساده ای نخواهد بود ولی اگر هنوز چیزی وجود دارد که شما را آزار می دهد برای آنکه این مشکل را حل کنید باید در مورد آن صحبت کنید. به دست آوردن یک رابطه ایده آل زمان می برد، ولی اگر چیزی را با تمام وجود بخواهید حاضر خواهید بود برای آن هر چقدر لازم است وقت بگذارید.

 فال امروز متولدین شهریور

به صورت کاملا ناگهانی، مشکلاتی در زمینه مسائل مربوط به خانه و خانواده پیش آمده‌اند که نشان می دهند شما این اواخر نسبت به مسئولیت‌هایتان بی تفاوت بوده‌اید. از طرفی هم روز خیلی پرمشغله ای دارید و فکر این که مجبور باشید به خاطر تعهدات قبلی‌تان از کارهایتان باز بمانید شما را حسابی کلافه می کند. نمی‌دانید که چکار باید بکنید و این تردید و بلاتکلیفی باعث می شود دلتان بخواهد اصلا هیچ کاری نکنید. این وضعیت ممکن است چند روزی طول بکشد، ولی عجله نکنید و با خیال راحت شرایط را بررسی کرده و تصمیم گیری کنید تا بتوانید هر چه زودتر کنترل وضعیت موجود را در دست بگیرید. با خودتان مهربان باشید، همه چیز به وقتش درست خواهد شد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز آنقدر که انتظار دارید مورد حمایت دیگران واقع نمی‌شوید و ممکن است احساس تنهایی و بی کسی به شما دست بدهد. اگر کسی که دوست دارید هر لحظه ای که می خواهید در کنارتان باشد یاد مشکلات قدیمی در روابط عاطفی و حتی روابط قبلیتان می‌افتید و حس بدی روی سینه تان سنگینی خواهد کرد. نگذارید این افکار و خاطرات شما را قربانی خود کرده و ذهنتان را آزار دهند و خیلی زود رهایشان کنید. یادتان باشد که شما برای احساس خوشبختی به دیگران نیاز ندارید و می توانید خودتان بهترین دوست خود باشید. به جای این که خودتان را اسیر افکار پوچ مرتبط با گذشته بکنید آغوش خود را به سوی آینده ای روشن باز کنید.

 فال روزانه متولدین آبان

امروز تغییر را دوست دارید. برای ایجاد تغییر هم بسیار تلاش می کنید. این مساله خیلی خوب است. می توانید با انسان های جدید آشنا شوید. یا محیط‌هایی حاضر شوید که قبلا تجربه حضور در آنها را نداشته‌اید. عجیب و غیر معمول بودن شما به مفهوم تنبلی نیست زیرا بیشتر از همیشه تلاش خواهید کرد. البته این را بدانید که این روند موجب حیرت اطرافیان می شود و واکنش‌هایی از طرف آنها به دنبال خواهد داشت. اما اهمیت ندهید و به راه خود بروید. در مسایل عاطفی اما عشقتان را دوست دارید و در این رابطه تغییری ایجاد نمی‌کنید. بلکه با هم برای تفریحات بیشتر و عمیق تر شدن رابطه، برنامه ریزی خواهید کرد.

 فال متولدین آذر

تلاش و کار زیاد برای رسیدن به آنچه که می خواهید برای شما اصلا سخت نیست و در این زمینه شکست ناپذیر هستید، ولی امروز انتظار دارید که دیگران تلاش های شما را مورد تأیید قرار دهند. امروز احساس می کنید دارید هر کاری که از دستتان بر می آید را برای پیش بردن رابطه عاطفی‌تان انجام می دهید ولی از لحاظ احساسی به نتیجه ای که می خواهید نمی‌رسید. این که به طرف مقابلتان فشار وارد کنید و بخواهید به زور رابطه تان را پیش ببرید هیچ نتیجه مثبتی روی وضعیت فعلی نخواهد داشت. کمی به خودتان استراحت بدهید و دست از تقلا کردن بردارید، حتما دلیل خاصی پشت این موضوع نهفته است. تمرین صبوری در حال حاضر، شما را در آینده نزدیک به رضایتی وصف ناپذیر خواهد رساند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

درست است که دلتان می خواهد روزتان را به تنبلی و استراحت و تفریح بگذرانید، ولی نادیده گرفتن لیست بلند بالای کارهایی که امروز باید انجام دهید عواقب خوبی برایتان به دنبال نخواهد داشت. به پایان رساندن کارهایی که نصفه و نیمه باقی مانده اند باید اولویت اصلیتان باشد، زیرا چالش های تازه ای در راه هستند که بدون تمام کردن کارهای فعلیتان آمادگی لازم را برای آنها نخواهید داشت. هر چقدر امروز تلاش بیشتری کنید و زحمت بیشتری بکشید طی این هفته روزهای راحت‌تری خواهید داشت. کاری که امروز می توانید انجام دهید را به فردا واگذار نکنید. تمام بعدازظهر برای لم دادن روی کاناپه و تماشای سریال های مورد علاقه تان وقت خواهید داشت.

 فال متولدین بهمن

فرار کردن از کارهای امروزتان به آن سادگی که فکر می کنید نخواهد بود، پس اگر با کسی قرار گذاشته‌اید که کارتان را پیچانده و با او به جایی بروید بهتر است تا وقت دارید این قرار را کنسل کنید. متاسفانه به نظر می رسد که هر کاری می کنید نمی‌توانید به این حس تنهایی که در حال حاضر وجودتان را فرا گرفته است غلبه کنید. اگر مجبور هستید کار مهمی را به تأخیر بیندازید یادتان باشد که این وضعیت موقتی است و قرار نیست انجام آن برای همیشه لغو شود. در حال حاضر اولویت اول شما باید رسیدگی به وظایف و تعهدات قبلیتان باشد. هر چه زودتر کارهایتان را به انجام برسانید زودتر خواهید توانست از وقت آزاد خود لذت ببرید.

 فال روزانه متولدین اسفند

حس می کنید که چیزهایی دارند اتفاق می افتند که شما از آنها بی خبر هستید و سنگینی این احساس دارد شما را آزار می دهد. تردید‌هایی نسبت به مسیر پیش رویتان دارید که اگر تسلیم آنها شوید می توانند تاثیراتی منفی روی پیشرفت شما و برخوردتان با دنیای اطراف بگذارند. ترس از قدم برداشتن در مسیری که برایتان ناشناخته است شما را از پیشروی باز داشته، ولی حقیقت این است که وحشت شما با آنچه که واقعیت دارد به هیچ عنوان همخوانی ندارد. هر چه نور بیشتری به مسیر پیش رویتان بتابد و آگاهی‌تان از آن بیشتر شود خواهید دید که هیچ چیز وحشتناکی در مقابلتان وجود ندارد و نسبت به راهی که در پیش گرفته‌اید اعتماد بیشتری پیدا خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد