فال روزانه – سه شنبه 22 مهر

فال روزانه 22 مهر : دوست عزیز فالوده ای که 22 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی مسئولیت پذیر، با صداقت، با اراده، منطقی و مذهبی هستید. شما ویژگی های مثبت زیادی دارید اما گاهی لجباز، حسود و سلطه جو می شوید و اگر این صفات خود را تحت کنترل در نیاورید باعث خواهند شد که اطرافیانتان از شما فاصله بگیرند. امسال برای حفظ سلامتی خود باید از هرگونه استرس و فشار روانی فاصله بگیرید. در اثر فشار کاری و بیش از حد کار کشیدن از خودتان ممکن است به سلامتی خود لطمه وارد کنید. اگر این وضعیت را کنترل کنید هیچ مشکل خاصی از لحاظ سلامتی نخواهید داشت. امسال شما از پول‌هایی که دارید به بهترین شکل ممکن استفاده خواهید کرد و علاوه بر به دست آوردن سود بیشتر اعتبار و شهرت خود را نیز در محیط حرفه ای افزایش خواهید داد. با این همه باید پیش از پذیرفتن هر معامله و بستن هر قراردادی تمام جوانب را به دقت در نظر بگیرید. سالی که در پیش رو دارید از لحاظ حرفه ای برای شما سال موفقیت و ثروت خواهد بود. با رویکرد هدفمندی که نسبت به زندگی دارید خواهید توانست در زمینه ی کاری خود پیشرفت قابل توجهی داشته باشید. امسال برای شما پر از فعالیت، مشغله و به دنبال آنها موفقیت خواهد بود. امسال برای عاشق ها سال خیلی خوبی خواهد بود و روزهای خوشی را در کنار عشقشان خواهند گذراند. دی و بهمن بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز خیلی زود و با عجله نسبت به اتفاقات اطرافتان واکنش نشان می دهید. بهتر است پیش از آن که بر اساس حس ششم خود واکنش نشان دهید کمی صبر کرده و به آن چه می خواهید انجام دهید بیشتر فکر کنید. سوتفاهمی کوچک می تواند خشمتان را به شدت برانگیزد، اما بهتر است مواظب زبانتان باشید. احساس می کنید که این روزها باید با تلاش و پشتکار بیشتری کار کنید تا پول بیشتری به دست بیاورید، ولی موفقیت مالی طی هفته های آینده اهمیت خود را برای شما از دست خواهد داد. شما خیلی خوب می دانید که چکار می خواهید بکنید، ولی نباید همه کارت‌هایتان را همزمان رو کنید تا دیگران نتوانند حرکات بعدیتان را حدس بزنند. فعلا غافلگیری بهترین سلاح شما است.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز اگر سرتان به کار خودتان باشد و با هر مشکلی همان موقعی که به وجود می آید روبرو شوید می توانید هر مانعی را پشت سر بگذارید. چیزی که ذهنتان را درگیر کرده این است که آیا باید افراد و یا چیزهایی که دیگر به کارتان نمی‌آیند را کنار بگذارید و یا به آنها وفادار بمانید. زندگی هم مثل یک بازی شطرنج است، کسی برنده می شود که از قدرت فکرش به خوبی استفاده کند. این روزها سعی دارید تغییراتی در برنامه روزانه تان ایجاد کنید و آنها را با همان روش های قدیمی انجام ندهید تا خودتان را از کسالت و خستگی نجات دهید. از به وجود آوردن تغییر و نوآوری هراسی نداشته باشید، برای بهبود وضعیت فعلیتان باید به ترس‌هایتان غلبه کنید.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز شما در دفاع از احساسات خود می توانید رفتاری به اندازه یک سیاستمدار قانع کننده داشته باشید. با این حال باید مواظب باشید خشم خودتان را کنترل کنید تا هم خودتان و هم دیگران را ناراحت نکنید. برای دست یابی به بهترین نتایج باید اختلاف نظرها و مشکلات را پیش از آن که به مرحله بحرانی برسند حل کنید؛ علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد! ورود به دنیاهای ناشناخته برای شما کار سختی نیست چرا که خودتان هم همیشه عاشق تجربه های جدید هستید، ولی امروز وقتی ببینید از محدوده امن خود خارج شده‌اید و زیر پایتان سفت نیست احساس خوبی نخواهید داشت و اندکی نگران خواهید شد. شجاع باشید و با ترس های خود روبرو شوید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

کلمه‌هایی که در حال حاضر به کار می برید آثار بلند مدتی خواهند داشت، پس به نفعتان است که وقتی به رفتار عصبی کننده یکی از اطرافیانتان واکنش نشان می دهید مواظب تن صدایتان باشید و از بروز انرژی منفی تا جایی که می توانید خودداری کنید. به جای این که انتظار داشته باشید دیگران به زبان شما حرف زده و ایده های شما را تکرار کنند، خلاقیت خود را بالا برده و به جای تحمیل نظراتتان به دیگران سعی کنید کاری کنید که آنها به خواست خودشان نظرات شما را بپذیرند. اگر در دنیای اطرافتان به دنبال آرامش هستید پیش از هر کاری باید آرامش و راحتی خیال را در درون خود پیدا کنید. تا آرامش درونی نداشته باشید هر تلاشی در این راه بیهوده است.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز ایجاد تعادل بین نیازهای خودتان و اطرافیانتان کار بسیار دشواری به نظر می رسد. در حال حاضر رسیدن به هر گونه نتیجه ای در بحث های جدی کاری تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد. متأسفانه جذابیت ذاتی شما برای به حداقل رساندن درگیری ها کفایت نمی‌کند. شاید این موضوع باعث ناراحتی شما شود، اما بهترین و دقیق ترین نقشه ها هم امروز می توانند با شکست مواجه شوند. اما نا امید نباشید، پشتکار و سخت کوشی شما تنها درمانی است که برای غلبه به این وضعیت به شما کمک خواهد کرد. خودتان که خوب می دانید، تا زمانی که با مشکلی روبرو نشده‌اید نخواهید توانست آن را تغییر داده و یا حل کنید.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز به خاطر بی صبری شما یک مخالفت جزئی می تواند به چالشی جدی تبدیل شود. با این حال اگر بتوانید آرامش خود را حفظ کنید، تفکر عمیق و انتخاب دقیق کلماتتان راهی برای آگاهی و رسیدن به تفاهم فراهم خواهند کرد. با این همه رویارویی با ترسی که از شکست خوردن دارید وقتی با میلتان به پیروزی روبرو شود می تواند برای شما نبردی دشوار باشد. در چنین شرایطی حفظ خونسردی و صبوری‌تان برای شما نقش کمربند ایمنی را ایفا خواهد کرد. اگر تصمیمتان برای توفان به پا کردن قطعی است خودتان را برای باران هم آماده کنید. از همراهی کسانی که دوست دارید لذت ببرید و بیش از حد در عالم رویا غرق نشوید و خاطراتی لذت بخش برای خود و اطرافیانتان بسازید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز شما مجبور هستید تمام مدت از خانواده و عزیزانتان حفاظت و حمایت کنید و این موضوع شرایط را کمی برایتان دشوار کرده است. حتی اگر این شرایطی که آزادی شما را محدود کرده‌اند باعث ناراحتی‌تان شده‌اند، بهتر است به جای این که دلتان به حال خودتان بسوزد با دیدی مثبت به این وضعیت نگاه کرده و از این که توانایی کمک و حمایت از عزیزانتان را دارید سپاسگزار و خوشحال باشید. با کمی تلاش خواهید توانست وقتی را هم برای رسیدگی به کارهای شخصی خودتان نیز پیدا کنید. خوشبختانه بعد از ظهر امروز به راحتی می توانید دیگران را از سر خودتان باز کنید تا بتوانید در تنهایی‌تان به خودتان و مسائل عاطفی و معنوی خود بپردازید.

 فال روزانه متولدین آبان

امروز باید هر چالشی که به وجود می آید را با ملایمت و احتیاط فراوان پشت سر بگذارید، زیرا هر نظری که بدهید، حتی اگر با مهربانی تمام همراه باشد هم به چشم دیگران ممکن است بسیار تند و ناخوشایند بیاید. شرایط کیهانی فعلی می تواند باعث ایجاد جوی نا آرام و پرتنش شود و هر مکالمه ای می تواند در یک چشم به هم زدن به درگیری لفظی تبدیل شود. اجازه ندهید دلخوری و ناراحتی کنترل رفتار شما را در دست بگیرد و حرفتان را به آرامی به زبان بیاورید. در روابط عاطفی نیز در انتخاب کلمات دقت کنید و حتی اگر می توانید فضایی آرام و رمانتیک برای بیان احساسات خود انتخاب کنید. مواظب باشید طوری برخورد نکنید که بازخورد منفی از طرف مقابل دریافت کنید.

 فال متولدین آذر

کلمات زهر آمیز می توانند بدون آن که هیچ فکری کرده باشید و فقط برای بیان گیجی و آشفتگی ذهنیتان از دهانتان خارج شده و همچون خنجری به قلب دیگران بنشینند. هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید احساسات سرکوب شده خود را بیان کنید، اما باید این مسئله را هم در نظر داشته باشید که حرف‌هایتان همراه با آرامش و شوخ طبعی باشند. اگر نسبت به رابطه عاطفی خود با طرف مقابلتان احساس اعتماد کامل پیدا کرده اید شاید وقت آن رسیده است که قدم فراتر گذاشته و رابطه خود را جدی تر کنید. اگر شجاعت این را داشته باشید که نسبت به تغییرات انعطاف پذیر باشید و آنها را بپذیرید احساساتتان می توانند شما را در مسیر کاملا تازه ای قرار دهند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز احساساتتان ممکن است باعث شوند در وضعیت دشواری گرفتار شوید. رویاهایی واضح و به نظر حقیقی زندگی واقعیتان را تحت تأثیر قرار داده و بین تعهداتی که دارید و آن چه در عالم خیال در ذهنتان می گذرد چالش ایجاد می کنند. اگر طرف مقابلتان نیز به اندازه امروز شما انعطاف ناپذیر باشد در روابط عاطفی‌تان به مشکل برخواهید خورد. انتظار نداشته باشید که فقط دیگران خودشان را با شما هماهنگ کنند، بد نیست گاهی هم شما کوتاه بیایید. کلماتی که از روی خشم و بدون فکر به زبان بیاورید می توانند باعث دلخوری طرف مقابلتان شده و پاسخی مشابه را برای شما به همراه داشته باشند؛ بهتر است سعی کنید با مهربانی بیشتری رفتار کنید.

 فال متولدین بهمن

شما با شور و اشتیاق فراوانی می خواهید که نقشه های ماجراجویانه و هیجان انگیز خود را با دیگران در میان بگذارید. اما به ویژه در شرایط فعلی، بعضی حرف ها بهتر است که ناگفته باقی بمانند. هر چند سرکوب کردن شوقی که به بیان حرف هایتان دارید کاری دشوار به نظر می رسد، اما صبوری نتیجه ای خیلی بهتر از اصرار و پافشاری برای شما به همراه خواهد داشت. شما این اواخر انعطاف پذیری خود را با تشویق اطرافیانتان به دنبال کردن علایقشان نشان داده اید، ولی امروز اوضاع کمی تغییر کرده و اگر برنامه های آنها با ارزش ها و نظرات شما مغایرت داشته باشد و یا به برنامه های شما آسیبی وارد کند عکس العمل های غیر منتظره از خود نشان خواهید داد.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما حاضر نیستید برای حفظ صلح و آرامش موجود در رابطه تان از احساسات خود چشم بپوشید. شما بیش از اندازه حساس شده اید و همین باعث شده است کلام و رفتارتان حالت تندی به خود بگیرند. با این حال اگر دیدید نمی توانید اختلاف نظرهای موجود رابه سرعت حل کنید بهتر است برای چند روزی خودتان را عقب بکشید و تا به آرامش رسیدن احساسات خود دست نگه دارید. اگر به دیگران آزادی و فضای کافی بدهید و آنها را راحت بگذارید خواهید دید که روابطتان با آنها وارد مرحله جدیدی شده و با وجود حفظ فاصله به هم نزدیک تر خواهید شد. همه ما باید یاد بگیریم که از عشق خود برای دیگران زندان نسازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد