فال روزانه – سه شنبه 15 مهر

فال روزانه 15 مهر : دوست عزیز فالوده ای که 15 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما عاشق سادگی و اصالت هستید. شما می توانید تأثیر بسیاری روی اطرافیانتان داشته باشید و تنها حضورتان برای اینکه دیگران را خوشحال کرده و به آنها انرژی و انگیزه بدهد کافی است. شما با شخصیت جذابی که دارید و مهربانی ذاتیتان مورد علاقه ی همه هستید و می توانید از این محبوبیت خود استفاده کنید. از لحاظ سلامتی امسال برای شما در مجموع سال بدی نخواهد بود. وضعیت عمومی بدنتان خوب است و اگر بتوانید افکار منفی را از خود دور کنید بهتر هم خواهد شد. ورزش و پیاده روی را از برنامه روزانه تان حذف نکنید تا همیشه سالم بمانید. در سالی که پیش رو دارید پول بسیار زیادی به دست خواهید آورد و وضعیت مالیتان به میزان قابل توجهی بهبود پیدا خواهد کرد. با این حال، میزان ولخرجی هایتان هم به همان نسبت افزایش خواهد یافت و مبالغ زیادی را صرف خرید چیزهایی که در واقع نیازی به آنها ندارید خواهید کرد. آنهایی که در زمینه ی کارهای خلاقانه و هنری فعال هستند امسال موفقیت چشمگیری خواهند داشت. آنهایی هم که در زمینه های دیگر فعال هستند عملکرد قابل توجهی از خود به نمایش خواهند گذاشت. امسال شخصیت جذابتان خیلی ها را به شما جذب خواهد کرد و شاید بتوانید در همین مدت شریک زندگیتان را هم پیدا کنید. آبان و اسفندماه بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

شما امروز با رویاپردازی در مورد چیزهای بی اهمیت انرژی خود را از هدف اصلیتان منحرف کرده و وقت و توان خودتان را بیهوده هدر می دهد. در نتیجه وقتی با بحران مواجه می شوید، هر چند خیلی دیر، ناگهان به خودتان آمده و می بینید که اشتباه کرده‌اید. اما موانع و مشکلات برای همه ما پیش می آیند و تنها نشانه ای از این هستند که باید تلاش و توجه بیشتری بکنید. امروز شانه خالی کردن از مسئولیت‌هایی که به عهده دارید کار عاقلانه ای نیست، پس سعی کنید پیش از آن که برای هر کار بی اهمیت و خارج از برنامه ای وقت بگذارید، اولویت را به وظایف خود بدهید. در پایان روز و پس از انجام کارهای اصلیتان برای انجام هر کاری که خودتان بخواهید وقت خواهید داشت.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز صبح با حالتی کسل از خواب بیدار می شوید و کلی سر اطرافیانتان غر می زنید و با خودتان فکر می کنید که هر روز دارید توان و انرژیتان را صرف رسیدن به خیالی باطل می کنید. به جای این غرغر کردن ها بهتر است کمی در رفتارها و کارهای خودتان تجدید نظر کنید. شما به ویژه در محل کارتان دارید سعی می کنید همه را از خودتان راضی نگه دارید و خودتان را با وقت صرف کردن برای کارهایی که در حوزه مسئولیت های شما نیستند خسته می کنید. این کار نه تنها شما را به نتایج مورد نظرتان نمی‌رساند، بلکه در صورت نداشتن برنامه ریزی و برآورده نکردن انتظارات دیگران به اعتبار خودتان نیز لطمه خواهد زد. پس در کسی انتظار بیجا به وجود نیاورید!

 فال امروز متولدین خرداد

با وجود این که امروز به راحتی می توانید اهدافتان را در ذهن خود تصور کنید و آنها را در خیال خود به وضوح ببینید، ممکن است هنوز دقیقا ندانید که چطور می توان به آنها دست پیدا کرد. خوشبختانه اعتماد به نفس بالایی که دارید بی برنامگی و نداشتن نقشه ای مشخص را تا حدود زیادی جبران می کند. شما با اشتیاق تمام آماده هستید که دست به حرکت بزنید، هر چند از این که چه جهتی را باید در پیش بگیرید اطمینان کامل ندارید. انتقادات یکی از همکارانتان می تواند برای مدت کوتاهی شور و هیجان شما را تحت تأثیر قرار دهد، اما این موضوع سرعت شما را گرفته و باعث خواهد شد کمی عاقلانه تر به هدفتان فکر کنید و یک استراتژی قابل اجرا برای رسیدن به آن در نظر بگیرید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

شما امروز به صورت موقت احتیاط همیشگی‌تان را کنار گذاشته‌اید و بدون احساس محدودیت می توانید رویاهایتان را با شور و اشتیاق فراوان دنبال کنید. با این همه از آنجایی احساس می کنید که در محل کارتان زحمات و تلاش های شما به اندازه ای که لازم است دیده نمیشوند و مورد تشویق و تایید قرار نمی‌گیرند ممکن است با این جسارتی که امروز پیدا کردهاید ناگهان رفتارهایی نابجا و حساب نشده از خودتان بروز دهید. خیلی خوب است که از محدودیتهایی که برای خود ساخته‌اید رها شوید، اما به شرط آن که در محدوده عقل و منطق رفتار کنید. یک حرکت جسورانه در صورتی خوب است و به موفقیت ختم می شود که همراه با برنامه ریزی و آمادگی کافی باشد.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شور و هیجانی که در خودتان احساس می کنید ممکن است ناگهان این احساس را به شما ببخشد که برای انجام هر کاری آماده‌اید، اما بدون آن که انتظارش را داشته باشید ناگهان یکی از دوستانتان واقعیاتی را به شما گوشزد خواهد کرد که شما را از قله خوش بینی به ته چاه نا امیدی و منفی نگری پرتاب خواهند کرد. خوشبختانه شما این توانایی را دارید که اصلاحات لازم را در برنامه‌هایتان انجام دهید و حتی در میانه های راه هر کجا که دیدید مشکلی به وجود آمده آن را برطرف کنید، پس این قدر نا امید نشوید و خودتان را نبازید. تمام اطلاعاتی که امروز در اختیارتان قرار داده می شوند را به راحتی نپذیرید، خودتان هم در رابطه با آنها کمی تحقیق کنید تا به نکات مهمی پی ببرید.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز پی بردن به ریشه مشکلات برای شما تقریبا غیر ممکن است، با این حال احساس می کنید که به پیدا کردن قطعه مهمی از این پازل نزدیک شدهاید. احساس می کنید که تغییرات عمده ای به زودی اتفاق خواهند افتاد، ولی هنوز برای کنار گذاشتن برنامه قدیمی خود آماده نیستید. حتی اگر دلتان می خواهد در یک راه تازه گام بردارید هم بهتر است کمی دیگر صبر کرده و در مورد مسیری که می خواهید در آن گام بگذارید اطلاعات کافی کسب کنید. وقتی به دنبال رسیدن به کمال هستید صبر کردن کار بسیار سختی به نظر می رسد، ولی موفقیت شما به داشتن یک شروع مناسب بستگی دارد؛ پس کمی تحمل کنید تا با اطمینان راهتان را آغاز کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز اگر انتظارات خودتان را بیش از اندازه بالا ببرید با به دست نیاوردن نتایجی که انتظار دارید به شدت دچار شک و تردید نسبت به خودتان و توانایی‌هایتان خواهید شد. شما دچار سرگردانی شده‌اید و نمی‌توانید بین شور و هیجانی که در وجود خود احساس می کنید و تردیدهایتان تعادل برقرار کنید. شما از این می‌ترسید که با یک تصمیم گیری اشتباه خودتان را دچار مشکل و دردسر کنید و به مقصدی که در نظر دارید نرسید. برخلاف آنچه فکر می کنید یک مانع کوچک به شما کمک خواهد کرد راه حل‌هایی بزرگ بیابید، تنها کاری که باید بکنید حفظ اعتماد به نفستان است. اعتماد به نفس مثل ماهیچه است، هرچه بیشتر از آن استفاده کنید قویتر می شود!

 فال روزانه متولدین آبان

امروز شور و نشاط بسیاری در وجود خود احساس می کنید که به شما انگیزه زیادی نیز بخشیده است، اما ممکن است این شور و هیجان را در جهت اشتباهی به کار بگیرید. اگر محدودیت های زمانی خود را در نظر نگرفته و کارهای زیادی را به عهده بگیرید خودتان را بیش از اندازه خسته خواهید کرد. هیچ لزومی ندارد که به دنبال تأیید دیگران باشید و یا از روی عذاب وجدان بخواهید کاری بیش از حد توانتان را بپذیرید. خوشبختانه شما در تغییر دادن روشتان پس از پیدا کردن راه‌حلی هوشمندانه مهارت بسیاری دارید. جنبه معنوی رابطه عاطفی‌تان امروز اهمیت بیشتری برایتان پیدا کرده و دلتان می خواهد از لحاظ روحی و روانی به کسی که دوست دارید نزدیک شوید، نیاز خود را نادیده نگیرید!

 فال متولدین آذر

امروز به ویژه اگر خیلی سریع بخواهید به اتفاقات اطرافتان واکنش نشان بدهید ممکن است انتخاب اشتباهی کنید. با این حال اگر بتوانید سطح انرژی خود را کنترل کنید همه چیز ختم به خیر خواهد شد. مشکل اصلی این است که تحت شرایط فعلی همه چیز به نظرتان خیلی بهتر از آن چیزی که در واقعیت هست می آید و شما نمی‌توانید در این زمینه از همکارانتان هم کمکی بگیرید زیرا آنها شما را به اشتباهتان حتی تشویق خواهند کرد. تنها راه حل ممکن این است که تا جای ی که می توانید  واکنش های تند از خودتان نشان ندهید و سرتان به کار خودتان باشد. اگر ناگهان احساس کردید دلتان می خواهد به کارهای هنری مثل نقاشی، موسیقی، نویسندگی و امثالهم بپردازید حتما این کار را بکنید!

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

این اواخر خیلی سرتان شلوغ بوده و مسئولیت های کاری و اجتماعی هیچ وقتی برای بودن در کنار کسی که دوست دارید برای شما نگذاشته‌اند و خیلی دلتان می خواهد امروزتان را در کنار عشقتان بگذرانید. از صبح زود برای یک دیدار رمانتیک برنامه ریزی کنید و با سورپرایز کردن او بی توجهی ها و کوتاهی این چند وقت اخیر را جبران کنید. این کار خال خودتان را هم خیلی خوب خواهد کرد! اگر مجرد هستید هم احتمال دارد که ناگهان با کسی روبرو شوید که با نگاه اول شما را عاشق خودش خواهد کرد! شاید هم یکی از دوستان قدیمی‌تان که فکر می کرده‌اید هیچ احساس خاصی به شما ندارد سفره دلش را پیشتان باز کرده و از عشقی که به شما دارد صحبت کند!

 فال متولدین بهمن

شما می خواهید به همکارانتان نشان دهید که می توانید مدیریت را به عهده گرفته و از پس همه وظایف مربوط به آن بر بیایید. در حال حاضر انگیزه بسیار بالایی دارید و مطمئن هستید که چیزی نمی تواند در مسیر رسیدن به موفقیت مانع شما شود. ولی اگر زیاد با عجله اقدام کنید و گام‌هایی بلند بردارید ممکن است تمرکز خود را از دست داده و تسلیم تردیدهایتان شوید. اگر به همراهان خود فشار زیادی وارد نکنید امروز مدیر موفقی خواهید بود. اگر آهسته و پیوسته پیش بروید میزان موفقیتتان خیلی بیشتر از این خواهد بود که بخواهید تلاش کنید یک روزه همه چیز را تغییر داده و به مقصد برسید. برای این که دیگران را با خود همراه کنید با آنها به آرامی برخورد کنید.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز یکی از همکارانتان مرخصی گرفته و شما مجبور هستید برخی از وظایف او را نیز به انجام برسانید و برخلاف آنچه انتظار داشتید ساعات بیشتری را کار کنید. این موضوع باعث ناراحتی شما خواهد شد، به ویژه اگر به خوبی با وظایف و کارهای او آشنایی نداشته باشید. شما مجبور نیستید همه کارها را به نحو احسن انجام دهید، همین که جای خالی او احساس نشود کافی است! یکی از اقوام دورتان که مدت ها از او بیخبر بوده‌اید با شما تماس گرفته و یا به دیدارتان خواهد آمد و خیلی مفصل با هم صحبت خواهید کرد. اگر کسی که دوست دارید امروز زیر قولی که به شما داده بود بزند خیلی ناراحت خواهید شد، اما این مسئله را با آرامش با او در میان بگذارید و آخر هفته تان را با دعوا خراب نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد