فال روزانه – سه شنبه 13 آبان

فال روزانه 13 آبان دوست عزیز فالوده ای که 13 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما ویژگی های مثبت بسیاری دارید از جمله اعتماد به نفس و مثبت اندیشی، استقلال و بلندپروازی در زندگی، تحت هر شرایطی هم وقار و متانت خود را حفظ می کنید. شما شخصی مذهبی هستید و همیشه به الطاف الهی اعتماد دارید. وضعیت سلامتی شما با مشکلات جدی مواجه نخواهد بود، اما متأسفانه باید بگوییم دردهایی مانند کمردرد، گرفتگی عضلات و بدن درد را در تمام طول سال به وفور تجربه خواهید کرد، پس تا جای ممکن از فراهم کردن شرایط لازم برای بروز این دردها خودداری کنید. شما با عملی کردن نقشه ها و برنامه های جدیدی که دارید در کسب و کارتان به موفقیت های جدیدی دست پیدا خواهید کرد و درآمدتان به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. سرمایه گذاری‌هایی که انجام می دهید نتایج خوبی را برای شما به همراه خواهند داشت و باعث بهتر شدن وضع مالی شما خواهند شد. یک سفر خارجی برای کار و یا تفریح به احتمال زیاد در برنامه امسال شما جای خواهد داشت. شما یک انسان ایده آل گرا هستید و به همین دلیل هم در محل کارتان عملکرد بی نظیری را از خود به نمایش خواهید گذاشت که باعث افزایش اعتبار حرفه ای شما خواهد شد. زندگی حرفه ای شما امسال با تصمیمات مهم و بزرگی همراه خواهد بود. درست است که سال پرمشغله ای در پیش است، اما وقت نگذاشتن به اندازه کافی برای عشقتان می تواند دردسرهای بزرگی برای شما ایجاد کند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما دارید با سرعت تمام به جلو پیش می روید و چیز خاصی هم در مسیرتان قرار نخواهد گرفت که بتواند جلوی پیشرفتتان را بگیرد. با این حال ممکن است کمی خودتان را گول بزنید و با خود بگویید که از هر مخمصه ای می توانید جان سالم به در ببرید و خودتان را با این تصور اشتباه به دردسر بیندازید. شاید بخواهید از بحث کردن در مورد یک موضوع حساس طفره بروید تا موقعیت خودتان را به خطر نیندازید. به هر حال اگر بخواهید زیاده روی کرده و یا میانبر اشتباهی را امتحان کنید همه چیز را خیلی سریع به هم خواهید ریخت. اگر می خواهید موفق شوید و به آنچه در سرتان هست برسید در کنار سخت کوشی باید صداقت نیز داشته باشید.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز شاید یکی از اطرافیانتان انتظارات بیش از اندازه ای از شما داشته باشد و تقاضا کند به خاطر او خودتان را درگیر بحثی کنید که در واقع ارتباط زیادی به شما پیدا نمی‌کند. شما در ابتدا تمایل دارید که خودتان را از دردسر دور نگه دارید، اما خودتان خوب می دانید که تنها حضورتان در کنار این شخص تا چه حد می تواند او را از لحاظ عاطفی و روحی مورد حمایت قرار دهد. خوشبختانه شما این توانایی را دارید که بدون درگیر کردن خودتان در بحث ها و درگیری های موجود بین دو طرف ماجرا نقش خود به عنوان یک حامی را ایفا کنید. این گفته باب مارلی را به خاطر داشته باشید که بزرگی یک انسان در این نیست که چقدر ثروت بتواند کسب کند، بلکه در توانایی او در تاثیر گذاری مثبت در زندگی اطرافیانش است.

 فال امروز متولدین خرداد

شما اغلب اولین نفری هستید که به ایده های عجیب و دیوانه‌وار اطرافیانتان پاسخ مثبت می دهید، با این حال به نظر می رسد که امروز دیگران در قضاوت‌هایشان دارند بیش از اندازه سهل انگاری می کنند. شما فکر می کنید که خودتان دارید عقل و منطقتان را به کار می‌گیرید، اما بقیه هیچ چیزی برای از دست دادن ندارند و با نگرش همراه با بی خیالی خودشان در برابر شما قرار می گیرند. شما نگران انتخاب های اشتباه اطرافیانتان هستید و می‌ترسید که مبادا مثبت نگری بیش از اندازه شان کار دستشان بدهد. در واقع جواب این معمای پیچیده خیلی هم آسان نیست و حقیقت ماجرا جایی بین احتیاط همراه با نگرانی شما و سرخوشی سهل انگارانه آنها قرار دارد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز شما ممکن است به راحتی واقعیت ها را همان طوری که خودتان دلتان می خواهد باشند برداشت کنید و بر اساس برداشت های شخصی‌تان تصمیم‌هایی بگیرید که شما را به دردسر خواهد انداخت. شما فکر می کنید باید تغییراتی ایجاد کنید و چنین فرصت‌هایی منتظر شما نخواهند ماند و به همین دلیل هم می خواهید از هر فرصتی که برایتان به وجود می آید بیشترین بهره ممکن را ببرید. شاید تصورات شما درست باشند، با این حال آنقدرها هم که شما فکر می کنید وقت تنگ نیست. به جای این که با عجله پروژه جدیدی را آغاز کرده و یا در زمینه کاریتان تغییرات بنیادی ایجاد کنید بهتر است یک هفته دیگر برای تصمیم گیری به خودتان فرصت بدهید تا نتایج بهتری بگیرید.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز روز درخشش شماست و با بیان صادقانه نظرات خود در رابطه با یک موضوع جنجالی نظر همه را به سوی خود جلب خواهید کرد. شاید حرف‌هایتان آنقدرها هم که خودتان فکر می‌کنید هیجان انگیز نباشند، اما این قدرت را دارند که نظر خیلی ها را تغییر دهند. با این حال باید این را در نظر داشته باشید که به دیگران دیکته نکنید که چه کاری را باید انجام دهند. فقط آن چه می دانید را به آنها بگویید و تصمیم گیری در رابطه با این که چه کاری را باید انجام دهند به خودشان واگذار کنید. به جای تلاش برای اجبار دیگران به انجام آن چه فکر می کنید درست است بمب‌هایی در ذهنشان بکارید که باورها و افکار اشتباه و قدیمی‌شان را از بین ببرند.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز شما انگار اصلا نمی‌خواهید چیزهایی را که می شنوید باور کنید، حتی اگر این اخبار و گفته ها کاملا مثبت و خوب باشند. شما فکر می کنید اصل ماجرا با آن چه شما می‌شنوید فرق دارد و بخش‌هایی از آن ناگفته باقی مانده‌اند و پیش از هر گونه نظر دادن و یا نتیجه گیری در رابطه با شنیده هایتان می خواهید اطلاعات کافی در رابطه با آنها به دست بیاورید، به ویژه اگر دیگران همه حقیقت داشتن این ماجرا را باور کرده باشند. فقط به خاطر این که انجام کاری به نظرتان جالب می آید خودتان را درگیر آن نکنید و وظایف و مسئولیت های اصلی‌تان را که پرداختن به خانواده و عزیزانتان نیز بخش مهمی از آن را تشکیل می دهد، اولویت اصلی خودتان قرار دهید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز یکی از اطرافیانتان ایده بسیار عجیب و غریبی را با شما در میان خواهد گذاشت و شما هم خیلی راحت آن را پذیرفته و با او همراه خواهید شد. این فکر آنقدر به نظرتان جذاب می آید که برای سرگرمی‌تان هم که شده می خواهید جزئی از آن باشید. با این حال، هر چند در ابتدای راه همه چیز خیلی خوب و هیجان انگیز به نظر می رسد، خیلی زودتر از آن چه فکرش را بکنید به مشکل بر خواهید خورد. شاید تصمیمتان کاملا تصمیم درستی باشد، اما تنها در صورتی به نتیجه خواهید رسید که از صمیم قلب به راهی که در پیش گرفته‌اید ایمان داشته باشید و تا پایان راه دست از تلاش و کوشش بر ندارید. تنها زمان مشخص خواهد کرد که حق با شما بوده است یا خیر

 فال روزانه متولدین آبان

درست است که پول روی درخت سبز نمی‌شود، اما امروز شما می توانید بذری بکارید که ثمره مادی فراوانی برای شما خواهد داشت. شاید ایده ای کاملا ناگهانی به سرتان بزند و یا ایده های قدیمی‌تان الهام بخش شما برای پروژه ای تازه شوند، به هر حال با به کار گرفتن نبوغ و استعداد خود و یک ریسک حساب شده خواهید توانست به نتیجه مورد نظرتان دست پیدا کنید. در هر حال باید این را به خاطر داشته باشید که هیچ چیز مجانی به دست نمی‌آید و باید برای به دست آوردن آن چه می خواهید از دل و جان مایه گذاشته و تلاش کنید. عشقتان نیز وقتی ببیند که چقدر در تصمیم خود جدی هستید قطعا شما را از حمایت خود بی نصیب نخواهد گذاشت.

 فال متولدین آذر

اگر بتوانید ذهن خودتان را آنقدر آرام کنید که بتوانید به غیر از صدای افکار خودتان صدای دیگران را هم بشنوید شانستان برای رسیدن به موفقیت به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت. شما ایده های خلاقانه بسیاری در سرتان دارید و به خیال خود قصد دارید همه آنها را عملی کنید، اما اگر به نظرات دیگران، از جمله دوستان و همکارانتان، اهمیت ندهید و فقط حرف های خودتان را قبول داشته باشید بهای سنگینی را برای آن خواهید پرداخت. هر کسی می تواند برای شما همچون معلمی باشد و اگر به دقت به آنچه نزدیکانتان به شما می گویند گوش کنید چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت که در رسیدن به اهداف و عملی کردن ایده‌هایتان نیز به شما کمک خواهند کرد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز این که دوستانتان حقیقت را به شما می گویند را باور کنید، حتی اگر آن چه می‌شنوید زیاد برایتان خوشایند نباشد. دانستن آنچه واقعاً در دنیای اطرافتان اتفاق می افتد شما را قادر خواهد ساخت که در طول روز تصمیمات بهتری بگیرید. حتی اگر وسوسه شدید که در خلوت خودتان فرو بروید تا بتوانید بدون حواس پرتی روی کارتان تمرکز کنید، یادتان باشد لزومی ندارد که بی دلیل بین خودتان و دوستان و حامیان حقیقی‌تان فاصله ایجاد کنید. کمکی که افرادی که بهترین چیزها را برای شما می خواهند به شما می کنند می تواند تمام زندگی شما را تغییر دهد. رضایت و تشکر از دیگران پس از رسیدن به خوشبختی افسانه است، سپاسگزار باشید تا احساس خوشبختی کنید.

 فال متولدین بهمن

در حال حاضر دیگران نمی‌توانند به انگیزه اصلی شما پی ببرند، اما شما خودتان به خوبی از خواسته ها و نیات خود آگاه هستید. همکارانتان به جای این که ذات واقعی شما را بشناسند دارند بر اساس ظاهر شما درباره تان قضاوت می کنند و فراتر از آن را نمی‌بینند. به هر حال شما به این چیزها اهمیتی نمی‌دهید و تمام حواستان را روی هدفتان متمرکز کرده اید و حاضرید بهای آن را هر چه که باشد بپردازید. عملکرد شما بهترین نشان دهنده شخصیت واقعی شماست و این تلاش و سخت کوشی که برای رسیدن به اهدافتان دارید می تواند الهام بخش سایر همکارانتان نیز باشد. خود واقعی‌تان را به آنها نشان دهید!

 فال روزانه متولدین اسفند

در حال حاضر شما در رابطه با اهداف حرفه ای خود کاملا جاه طلب و بلند پرواز هستید، اما برخی از این اهدافتان ریشه در واقعیت ندارند. بر خلاف آن چه انتظار می رود این هدف گذاری همراه با رویا پردازی هیچ اشکالی ندارد زیرا به نظر می رسد جادویی در کار است که می تواند به شما کمک کند تا غیر ممکن را برای خود ممکن کنید. از شکست هیچ هراسی نداشته باشید، تا زمانی که سعی خودتان را نکرده باشید نمی‌توانید بگویید چیزی امکان پذیر نیست. یادتان باشد که زندگی دستگاه کنترل از راه دور ندارد که بتوان آن را به عقب باز گرداند و پشیمانی از آن چه انجام نداده ایم که خیلی سخت تر از پشیمانی از اشتباهاتی است که انجام داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد