فال روزانه – جمعه 2 آبان

فال روزانه 2 آبان : دوست عزیز فالوده ای که 2 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی با ذهنی قدرتمند، افکار عمل گرایانه و رفتاری صمیمانه هستید. شما با اراده و سخت کوشی خود و تلاش برای داشتن بهترین عملکرد ممکن برای دیگران الگویی نمونه هستید. شما خیلی راحت با دیگران ارتباط برقرار می کنید و دوست می شوید و همه دوستانتان شما را به عنوان یک دوست وفادار می شناسند. امسال باید مواظب دمدمی مزاجی ها و حالات متغیر خود باشید، در غیر این صورت با دردسر مواجه خواهید شد. امسال شما تمایل بیشتری نسبت به فعالیت های مذهبی احساس می کنید و همین باعث خواهد شد که از لحاظ روانی آرامش بیشتری داشته باشید. برای اینکه آرامش روانی داشته باشید باید از طمع و خودخواهی دوری کنید. امسال از لحاظ اقتصادی هم برای شما سال خوبی خواهد بود. هم درآمدتان افزایش خواهد یافت و هم فرصت‌هایی برای افزایش دارایی‌تان برای شما فراهم خواهند شد. شاید حتی ارثی که مدت ها به دلیل درگیری های حقوقی در انتظارش بوده‌اید امسال بالاخره به دستتان برسد. به نفعتان است برنامه‌هایی که برای سرمایه گذاری دارید را از دیگران مخفی نگه دارید. آنهایی که در زمینه ی فرهنگی فعال هستند از لحاظ حرفه ای سال فوق العاده ای را در پیش خواهند داشت. سرعت شما در رسیدن به اهداف حرفه ای خود بیش از هر زمان دیگری خواهد بود. امسال به معنای واقعی عشق پی خواهید برد و همین باعث خواهد شد تصمیماتی جدی در مورد رابطه ی عاطفی خود بگیرید. آذر و بهمن بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز باید اعتماد سازی کنید. سیاست به خرج دادن به جای صداقت می تواند برایتان هزینه داشته باشد و حمایت‌هایی که لازم دارید را در اختیارتان قرار ندهد. امروز شاید بیشتر تمایل داشته باشید مرموز باشید اما انرژی های خود را برای زندگی عاشقانه خود  حفظ کنید و آتش عشق خود را بر افروخته کنید. در زمینه شغلی خود هم با صداقت کامل سخن بگویید و همین طور هم رفتار کنید. وقتی همه برگه های خود را رو کنید و بتوانید به معنای واقعی اعتماد سازی کنید، می توانید به آینده کاری بسیار بهتری امید داشته باشید. عشق امروز در هوا جاری است و حالتان با عشقتان حسابی خوب خواهد بود. در مورد اشتیاقات خود برای عشقتان حرف بزنید و بگذارید از عمق عواطف شما نسبت به خود آگاه شود.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز می توانید به دیگران امید بدهید و آنها را برای انجام کارهایی که در سر دارند، تشویق کنید. خودتان هم بالاخره به این باور می رسید که با اینکه مهارت های خوبی دارید اما بدون کمک دیگران نمی‌توانید به اهداف خود دست پیدا کنید. صداقت مهم ترین چیزی است که امروز می توانید ارائه دهید. مشورت و کمک گرفتن از دیگران نشانه ضعف نیست و بلکه نمادی از قدرت شماست زیرا نشان می دهد به آن درجه از رشد فکری رسیده اید که باید به صورت گروهی به اهداف خود دست پیدا کنید. حس همکاری و همفکری را در رابطه عاشقانه خود نیز حفظ کنید. این موجب می شود تا رابطه عاشقانه شما در وضعیت بسیار خوبی قرار گیرد. اگر با فرد مورد علاقه تان قرار دارید، از اینکه هر کاری برای خوشحالی او انجام دهید هیچ دریغ نکنید. یک روز عالی در کنار هم تجربه خواهید کرد و می توانید وارد فاز جدیدی از رابطه بشوید.

 فال امروز متولدین خرداد

یک نفس عمیق بکشید و به خودتان اعتماد کامل داشته باشید. انرژی های شما در درجه بالایی قرار دارند و می توانید از این فرصت برای نمایش مهارت خود استفاده کنید. البته این را در خاطر داشته باشید، چون توان تشخیص درست احتمالات آینده را دارید دلیل نمی‌شود که در هر کاری که آغاز می کنید به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. شما باید برای به دست آوردن نیازهای خود تلاش کنید و با سپردن همه چیز به سرنوشت در زندگی و حتی کار موفق نخواهید بود. برای این سفر که فراز و فرود بسیار دارد خود را آماده کنید. حس های منفی درونی را خاموش کنید. اگر مجرد و تنها هستید، امروز مشتاق یافتن نیمه گمشده خود خواهید بود. به ورزش و خوردن غذاهای سالم روی بیاورید تا بتوانید به اهداف عاشقانه ای که در سر دارید، شکل حقیقت ببخشید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز با تمرکز روی حقایق و داشتن صداقت می توانید فرصت های بسیار خوبی برای خود دست و پا کنید. به ندای درونی خود اعتماد کنید. افکار و احساسات درونی شما امروز بهترین قطب نمای برای رسیدن به مقصد موردنظر هستند. به آنها اعتماد کنید. اعتماد خود را به آدم های اطراف افزایش دهید و مطمئن باشید از این مساله سود بسیاری نصیب شما خواهد شد. معامله با واقعیت بهترین معامله ای است که می توانید انجام دهید. عشقتان امروز به شکل عجیبی به شما تمایل و علاقه دارد. این حس عاشقانه را روی چشمان خود بگذارید و همه جانبه موجب خوشحالی او بشوید. هماهنگی ها و تفاهمات میان خود را افزایش دهید و با هم صحبتی هر نوع سوءتفاهمی را از میان بردارید. خجالت را کنار بگذارید و از صمیم قلب با فرد مورد علاقه تان حرف بزنید و اجازه دهید عمق احساسات شما را درک کند.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

هنگامی که احساس می کنید دیگر امیدی به ادامه راه ندارید، طرف دیگر فعالیت ها نوری از امید و پافشاری در همین مسیر را در دل شما می تاباند. امروز از طرف خانواده یا یک دوست از جنس مونث امیدهای بسیاری خوبی دریافت خواهید کرد. گوش های خود را باز بگذارید تا حرف ها و ایده های درست را بشنوید. باید توان قرار گرفتن در راهی را داشته باشید که همیشه از آن فرار کرده‌اید. اگر بتوانید موانع را نیز جزئی از مسیر زندگی ببینید، موفقیت های بسیاری را برای خود رقم خواهید زد. امروز دوست دارید مورد حمایت عشقتان قرار بگیرید. اگر مجرد هستید، اگر به مهمانی شام یا جمع دوستانه دعوت شدید، حتما در آن حاضر شوید تا فردی ملاقات کنید که دلتان را به یغما خواهد برد.

 فال امروز متولدین شهریور

پیش از اینکه پروژه کاری بزرگی را که در سر دارید آغاز کنید، دوباره در مورد آن فکر و تحقیق کنید. با این کار دید بهتری به آینده این کار پیدا می کنید و می توانید برای طولانی مدت روی آن حساب کنید. صداقت در دوستی و حتی در کار موجب می شود تا از موقعیت کنونی خود فراتر بروید و به آروزهای قلبی خود نزدیک تر شوید. این را بدانید که پیش از هر آغازی بهتر است فرصت بیشتری به خود بدهید و از دیگران نیز در این راه کمک بگیرید. هیچ راهی بهتر از حرف زدن نیست تا بتوانید فرد مورد علاقه خود را بهتر و درست تر بشناسید. با صحبت های صادقانه می توانید مسایل بیشتر و ارزشمندتری در مورد عشقتان کشف کنید که تاکنون از آنها بی خبر بوده‌اید. اگر مجرد هستید شاید بتوانید با ارسال پیام یا ایمیل، کمی نظر فرد مورد علاقه تان را به خود جلب کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز باید مراقب مسایل مالی و خرج های خود باشید. از اینکه بی ترس خرج کنید و به آینده توجهی نداشته باشید دست بکشید و برای خود محدودیت‌هایی تعریف کنید. این کار موجب می شود تا یک قدم جلوتر قرار بگیرید. برای تحقیق و مطالعه بیشتر در زمینه کار و اهداف خود زمان بیشتری را اختصاص دهید. به جای اینکه روند دایمی را تکرار کنید، کمی به فکر تغییر باشید. شاید بتوانید قراردادهای بهتر و ارزشمندتری در کار منعقد کنید. در زمینه عاطفی، در موقعیتی قرار دارید که می توانید پیشرفت های بسیاری در کنار عشقتان داشته باشید. لوکس تر زندگی کنید و تفریحات شادتری را با هم تجربه کنید. امروز بعدازظهر را با هم در خانه باشید و بیشتر وقتتان را صرف حرف های صادقانه و عمیق در مورد خود و نیازهای خود کنید.

 فال روزانه متولدین آبان

امروز فکرهایتان دچار تغییرات بسیار مثبتی خواهند شد. برای ایجاد تحولاتی که در سر دارید، کاملا آماده هستید. اما ترجیحا هیچ قولی ندهید و هیچ قراردادی را امضا نکنید. هنوز به آن اندازه از اعتماد درونی نرسیده‌اید که بتوانید پایبند قرارهای خود باشید. زیبایی بینی خود را افزایش دهید و با صداقت در مسیر درست حقایق قرار بگیرید. هرگز در حرف های خود دروغ یا اغراق نداشته باشید تا بتوانید چهره درستی از خود در جامعه درست کنید. امروز شانس بسیار زیادی برای برقراری ارتباط با فرد مورد علاقه خود دارید. فردی که همه ذهنتان را به خود مشغول کرده است را دعوت کنید و با راستگویی و حفظ جانب احتیاط در مورد خود و احساسات خود برای او حرف بزنید.

 فال متولدین آذر

امروز باید در صداقت کامل حرف بزنید و رفتار کنید. شاید در مواردی این مساله برایتان دشوار باشد اما این را بدانید که مسیر موفقیت شما از کوچه راستگویی می گذرد و باید این سختی را بر خود هموار کنید. مسائلی که تاکنون مخفی کرده‌اید را علنی کنید. شاید حتی لازم باشد در مواردی عذرخواهی کنید تا بتوانید کاری کنید که دوباره در مسیر موفقیت های دایمی قرار بگیرید. امروز از قول دادن دوری کنید و بیشتر روی برطرف کردن موانع متمرکز باشید. بهترین راه برطرف کردن موانع و مشکلات، روبه رو شدن با آنهاست. در رابطه عاطفی خود تعادل برقرار کنید. در مورد مسایلی که تاکنون از عشقتان مخفی کرده اید با او سخن بگویید و مطمئن باشید مورد خشم یا بی مهری او قرار نخواهید گرفت.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز با اینکه بودن در میان جمع بسیار به نفع شماست، اما حضور برخی دوستان موجب حواس‌پرتی شما می شود. دوست دارید در میان کارهای خود کمی هم تفریح کنید و این ساعت های فشار کاری و استرس ناشی از آن را در میان دوستان بگذرانید. اما درست این است که در زمان کار، همه تمرکز خود را روی انجام وظایف متمرکز کنید تا سریع تر تمام شوند و بتوانید در ادامه روز از تفریح با دوستان لذت ببرید. اگر فردی در میان اطرافیان هست که برایتان جذابیت بسیار دارد، با او قرار بگذارید و رابطه نزدیک تری با او برقرار کنید. همیشه دوست دارید بهترین لحظات خود را در میان دوستان داشته باشید. پس بهتر است با آنها تفریحات جدیدی را تجربه کنید. اگر کسی در زندگیتان هست، او را نیز در جمع دوستان خود وارد کنید تا حس های بهتری را با هم تجربه کنید.

 فال متولدین بهمن

به شما تبریک می گوییم که توان این را پیدا کردید تا یک چشم انداز عالی برای خود مشخص کنید و بر اساس آن موفقیت های آینده خود را رقم بزنید. با برنامه ریزی های درستی که در سر دارید می توانید خیلی سریع تر خود را به چند پله بالاتر از موقعیت کنونی برسانید. از تک روی بپرهیزید و این را بدانید که پیشرفت شما در گرو کار گروهی است. صبر داشته باشید و صداقت را نیز در هر لحظه از زندگی خود حفظ کنید. گزینش هدف بزرگ ترین دستاورد امروز شما خواهد بود. کارهای جانبی را کنار بگذارید و بیشتر فکرتان را روی نخستین قرار ملاقاتی که با فرد مورد علاقه تان تنظیم کرده‌اید، متمرکز کنید. این قرار برایتان بسیار شاد و دوست داشتنی خواهد بود.

 فال روزانه متولدین اسفند

بر سر عشق، صلح و درک متقابل چه بلایی آمده است؟ هنگامی که همه روی شما حساب می کنند چرا سعی می کنید خود را از آنها جدا کنید؟ کمی به ندای درونی خود توجه کنید و ببینید که از شما چه می خواهد . شما با صداقت می توانید با اطرافیان ارتباط نزدیک برقرار کنید و در مورد نیازهای خود حرف بزنید. به اطرافیان فرصت حرف زدن بدهید. از ترس ها فاصله بگیرید. شاید از نظر شما مساله ساده ای باشد اما اینکه به حرف های آنها گوش دهید برایشان ارزش بسیار دارد و برای این مساله شما را تحسین خواهند کرد. آیا برای یک روز عالی با فرد مورد علاقه تان رویاپردازی می کنید؟ شما در وضعیت بسیار خوبی از عشق و عاطفه قرار دارید و می توانید به این رویا شکل حقیقت ببخشید. اگر کمی مسایل مالی ذهن شما را درگیر کرده است، بر اساس بودجه خود قرار بگذارید  و با عشقتان لحظات شادی را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد