فال روزانه – جمعه 18 مهر

فال روزانه 18 مهر : دوست عزیز فالوده ای که 18 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی بسیار پرانرژی، شجاع، باهوش و با اراده هستید و هر کاری که به عهده تان گذاشته شود را به بهترین شکل ممکن به انجام می رسانید. شما همیشه برای کمک به آنهایی که به شما نیاز دارند آماده اید. احساسات و معنویات برای شما از مادیات خیلی مهمتر هستند. شما خیلی زود عصبی می شوید و با کوچک ترین چیزها هم اعصابتان به هم می ریزد، اگر سعی در حل این مشکل خود نداشته باشید امسال آشفتگی اعصابتان علاوه بر آثار روانی روی جسمتان نیز تأثیر خواهد گذاشت. در سالی که پیش رو دارید به مسافرت‌هایی خواهید رفت که در زندگیتان نقشی تأثیر گذار خواهند داشت. در این سفرها شما شانس، ثروت و فرصت‌هایی برای زندگی بهتر را به دست خواهید آورد و همچنین با دیدن فرهنگ های جدید سبک زندگی خود را نیز تغییر خواهید داد. اگر قصد دارید پس‌اندازتان را در زمینه ی خاصی سرمایه گذاری کنید بهتر است این کار را با دقت و احتیاط کافی انجام دهید. در زمینه ی حرفه ای با جسارت و هوشیاری بالایی که دارید خواهید توانست از پس هر مشکل و مانعی به راحتی بربیایید. امتحان زمینه های کاری جدید می تواند نتایج مثبتی را برای شما به همراه داشته باشد. اگر هنوز مجرد هستید و قصد ازدواج دارید به احتمال زیاد تا اواخر سال نیمه ی گمشده ی خود را خواهید یافت، اما متاهل ها باید وقت بیشتری را صرف رابطه ی خود کنند. آذر و اسفند بهترین ماه های سال هستند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما بین خواسته خودتان و آنچه دوستانتان می خواهند انجام دهند گرفتار شده‌اید و نمی‌دانید کدام راه را باید انتخاب کنید. حفظ کردن خونسردی و کنترل رفتارتان وقتی دیگران در آخرین لحظه نظرشان را عوض می کنند و برای شم هیچ راه دیگری نمی‌گذارند کار دشواری است. با این حال هیچ دلیلی ندارد که بخواهید دیگران را بخاطر وضعیتی که در آن گرفتار شده‌اید سرزنش کنید. به جای این کار در مورد این سردرگمی و فشاری که رفتارهای اطرافیانتان دارد به شما وارد می کند با آنها صحبت کنید تا خیالتان راحت شود و بتوانید راه‌حلی برای مشکلاتتان پیدا کنید. امروز اگر وقت کردید سری به آرایشگاه بزنید و کمی به ظاهر خودتان رسیدگی کنید!

 فال روز متولدین اردیبهشت

از یک طرف می خواهید بدون توجه به فشارهایی که اطرافیان به شما وارد می کنند به برنامه همیشگی زندگیتان چسبیده و راه خودتان را ادامه دهید، از طرف دیگر هم نمی‌توانید اشتیاقی که به رها کردن خودتان از وضعیت موجود دارید را نادیده گفته و سرکوب کنید. امروز پیش پا افتاده ترین حرف ها می توانند واکنش های تندی را در اطرافیانتان ایجاد کنند، به ویژه اگر از این که در واقع چه می خواهید بگویید و به چه چیزی نیاز دارید اطمینان کامل نداشته باشید. با این حال لزومی ندارد که بخواهید تسلیم حرف های دیگران شوید، کافی است راه های خلاقانه تری برای بیان کردن خواسته‌هایتان پیدا کنید تا در دیگران حساسیت ایجاد نکنید.

 فال امروز متولدین خرداد

ناگهان و از جایی که اصلا انتظارش را هم ندارید تغییراتی به وجود خواهند آمد که آغازگر روندی هستند که آزادی بیان بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. با این حال باید ابتدا راه خود را در میان احساسات پیچیده ای که شما را در بر گرفته‌اند پیدا کنید، در غیر این صورت ممکن است به جایی برسید که می تواند رابطه عاطفی شما را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهد. اگر نیازی که به استقلال احساس می کنید خیلی بیش از نیازی است که به نزدیکی به شخصی که دوست دارید حس می کنید، بهتر است با ذهنی آگاه برای قوت بخشیدن به رابطه خود تلاش کنید و اجازه ندهید احساسات شدید کنترل رفتارتان را در دست بگیرند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز لیست کارهای روزانه تان نمی‌تواند با برنامه همه اطرافیانتان هماهنگی داشته باشد و انتظارات آنها را نیز برآورده کند. اگر از توصیه‌هایی که به شما می شود خوشتان نیاید ممکن است ناگهان واکنش های تندی از خودتان نشان دهید و با نداشتن میل به کنار آمدن با دیگران خودتان را درگیر چالش ها و تنش‌هایی بیهوده کنید. با این حال انتخاب انعطاف پذیری به جای لجاجت و سرسختی به شما اجازه می دهد با مسائل و مشکلات عاطفی‌تان روبرو شده و با داشتن سیاست راه‌حلی برای آنها پیدا کنید. به جای این که اصرار کنید که تنها راه ممکن همانی است که شما می گویید، با داشتن بحث های سازنده سعی کنید نقطه مشترکی بیابید.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز با چسبیدن به عقاید قدیمی‌تان خودتان را در یک گوشه گیر خواهید انداخت و راه فراری برای خود باقی نخواهید گذاشت. با این حال اگر حاضر شوید خودتان را با تغییرات هماهنگ کنید به زودی خیالتان راحت خواهد شد و از پس مشکلاتی که به وجود آمده اند برخواهید آمد. شاید در تلاش برای جایگزین کردن باورها، تفکرات و رویکردهای قدیمی‌تان با گزینه های جدید با چالش های زیادی روبرو باشید، اما مواجه شدن با این وضعیت خیلی بهتر از فرار کردن از آن است. اگر چیزی به شما تعلق ندارد از برداشتن و یا قرض کردن آن خودداری کنید. شاید بخواهید خودتان را قانع کنید که این حق شماست، اما خودتان خوب می دانید که سعی دارید خودتان را گول بزنید.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز اگر دیدید که کارها همان طوری که شما برنامه ریزی کرده بودید پیش نمی‌روند به خودتان نگویید که با کمتر از آنچه خودتان می خواهید هم می توانید راضی باشید. چشم‌هایتان را خوب باز کنید و با خودتان صادق باشید و ببینید در زندگی چه هدفی را دنبال می کنید. شاید لازم باشد از آن چارچوب تفکر منطقی که برای خودتان تعریف کرده‌اید فراتر بروید. فکر کردن به گزینه‌هایی که فراتر از حدود وضعیت فعلی شما هستند به شما کمک خواهد کرد تا ایده های خلاقانه ای را در ذهن خود پرورش دهید. نگران نتیجه ای که به دست خواهید آورد نباشید و فقط هر کاری که لازم می دانید را انجام دهید تا خیالتان از این که نهایت تلاشتان را کرده‌اید راحت باشد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

شاید با خودتان فکر کنید که بهتر است در مقابله با رفتارهای عجیب و غریب دیگران رفتار خودتان را کنترل کنید و با آنها به مقابله نپردازید. با این حال یادتان باشد که شما این حق را دارید که بدون آن که تسلیم احساسات خود شوید برای دفاع از نظراتتان تلاش کنید و در مقابل مخالفت های دیگران بایستید. برای ایجاد تغییرات مثبت شما به اجازه هیچ کس نیاز ندارید.  امروز به گل‌هایتان آب بدهید و از این که نور کافی به آنها می رسد اطمینان پیدا کنید. اگر هم در خانه تان هیچ گل و گیاهی ندارید سری به گل فروشی نزدیک خانه تان بزنید و چند گلدان برای اتاق کار و خانه تان تهیه کنید. مراقبت از گل ها حال روحیتان را خیلی خوب خواهد کرد و به شما آرامش خواهد بخشید.

 فال روزانه متولدین آبان

با وجود این که فوریتی که برای انجام کارها احساس می کنید شما را چنان هیجان زده و سردرگم کرده است که نمی‌توانید نگرانیتان را از دیگران مخفی کنید، بروز رفتارهای بی فکرانه به شما کمک نخواهد کرد که احساس بهتری داشته باشید. متاسفانه امروز دهانتان خیلی سریعتر از ذهنتان حرکت می کند و به شما مجالی برای فکر کردن به حرف‌هایی که می زنید نمی‌دهد. آنچه به نظر خودتان حرف خیلی ساده ای می آید می تواند باعث ایجاد واکنشی تند از طرف یکی از نزدیکانتان شود. در صورت بروز چنین موقعیتی به خاطر علاقه ای که به طرف مقابلتان دارید هم که شده بحث را بزرگ نکنید و حتی اگر لازم شد کمی عقب نشینی کنید.

 فال متولدین آذر

جواب پیش پا افتاده ای که به یکی از اطرافیانتان می دهید می تواند مسیر امروزتان را به گونه ای که اصلا فکرش را هم نمی‌کرده‌اید تغییر دهد. امروز مکالماتی که دارید می توانند ناگهان به جهت های عجیب و غریبی کشیده شوند و شما را در وضعیتی قرار دهند که ندانید حرکت بعدیتان چه باید باشد. به همین دلیل عاقلانه تر این است که قبل از به زبان آوردن اولین چیزی که به ذهنتان می رسد کمی صبر کنید تا احساسات شدیدتان فروکش کنند و منطقی تر فکر کنید. در هر صورت بیان نظرات و افکارتان به طور کاملا واضح و همراه با آرامش می تواند تنش های فعلی را بهتر کند. این که محرم اسرار و سنگ صبور همه باشید خیلی خوب است، اما گاهی خودتان هم به شانه ای برای تکیه کردن نیاز دارید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز آرامش خانه تان می تواند خیلی راحت از بین برود، دلیل آن هم این است که بی صبری شما باعث می شود هر چیزی که لازم باشد را بگویید یا انجام دهید تا به خواسته خود برسید. تظاهر کردن به این که حاضرید نقطه نظرات یک نفر دیگر را بپذیرید بیهوده است، زیرا شما در شرایط فعلی به هیچ عنوان قادر به چنین کاری نیستید، اما لزومی هم ندارد که بخواهید با زور و بی توجهی به دیگران بخواهید به آن احساس آزادی که در جستجوی آن هستید دست پیدا کنید. در حال حاضر بهترین راه چاره این است که با لبخندی خودتان را از بحث و درگیری کنار بکشید. در چنین شرایطی سکوت نشان دهنده آگاهی و ذکاوت واقعی است.

 فال متولدین بهمن

امروز شما هیچ علاقه ای به این که با قوانینی که دیگران می خواهند به شما تحمیل کنند پیش بروید ندارید و کاملا آماده‌اید تا به دیگران نشان دهید که خودتان رئیس زندگی خود هستید و نمی‌خواهید از آنها تبعیت کنید. شما حاضر هستید آنچه می خواهید را به دیگران گفته و حتی اگر لازم باشد سنت و عرف جامعه را برای انتقال پیامتان به دیگران زیر پا بگذارید. انتخاب رویکردی متفاوت به شما اجازه می دهد گذشته را رها کنید تا آینده ای بهتر و مفیدتر برای خود بسازید. اگر نمی‌خواهید برای خودتان دردسر درست کنید مواظب باشید وعده وعیدهایی که خیلی بزرگ و فراتر از حد توانتان هستند به کسی ندهید، این کار دیر یا زود گریبانتان را خواهد گرفت.

 فال روزانه متولدین اسفند

به زبان آوردن تمام حقایق در رابطه با مسائل خانوادگی همیشه هم مورد تحسین و استقبال قرار نمی گیرد، اما صادق بودن با خودتان و اعتراف کردن به اولویت های اصلیتان روحیه شما را بهتر خواهد کرد. با وجود این که ممکن است تصمیم بگیرید امروز احساسات خود را سرکوب کرده و به زبان نیاورید، این احساسات بیان نشده راهی برای بروز خود پیدا کرده و شما را به چالش خواهند کشید. حمایتی که خانواده و دوستانتان از شما می کنند را دست کم نگرفته و کمک آنها را بپذیرید. امروز به خرید بروید و با خیال راحت برای خودتان خرید کردید، اگر برای کسی که دوست دارید هم چیز خوبی دیدید با سخاوت تمام دست به جیب شده و آن را بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد