فال روزانه – جمعه 11 مهر

فال روزانه 11 مهر : دوست عزیز فالوده ای که 11 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی بسیار جاه طلب هستید که همیشه نگاهی رو به بالا دارد و مدام به دنبال پیشرفت و موفقیت هستید. اگر می خواهید اطرافیانتان شما را دوست داشته باشند و از بودن در کنار شما لذت ببرند باید دست از رفتار سلطه جویانه خود بردارید. شما به طور ذاتی یک مدیر و رهبر هستید و انتظار دارید دوستان و همکارانتان هرچه می گویید را بپذیرند، اما این رفتارتان گاهی باعث ایجاد سوء تفاهم و ناراحتی می شود. در سالی که پیش رو دارید برای حفظ وضعیت سلامتی خود باید زمان بیشتری را در طبیعت بگذرانید، اگر نمی توانید خودتان به دل طبیعت بروید حداقل طبیعت را به خانه تان بیاورید و دور و برتان را با گل ها و گلدان های زیبا پر کنید. این کار با حفظ سلامت رمانی شما به سلامت جسمانی‌تان نیز کمک خواهد کرد. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای شما بسیار سودبخش خواهد بود. شاید حتی بتوانید پول هایتان را صرف خرید یک خانه ی بزرگتر کرده و هم خودتان از آن استفاده کرده و هم یک سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشید. در سالی که پیش رو دارید مقامات مافوقتان با دیدن صداقت و وفاداری شما و جدیتی که در کارتان دارید مسئولیت های بیشتری را به عهده شما خواهند گذاشت و شما هم به خوبی از پس انجام آنها برخواهید آمد و در نتیجه پیشرفتتان حتمی خواهد بود. امسال عشق شما باید امتحان هایی را پشت سر بگذارد، پس خودتان را خوب آماده کنید. آذر , hstkn بهترین ماه های سال هستند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز با احساساتی مادرانه به فردی که دوست دارید عشق می ورزید. رسیدگی کردن به دیگران و اهمیت دادن به آنها احساس بسیار خوبی به شما خواهد بخشید، به شرط آن که با تلاش فراوان ترس از پذیرفته نشدن را کنار بگذارید. فقط برای این که نسبت به خودتان احساس خوبی داشته باشید به احساسات دیگران اهمیت و اولویت ندهید. انگیزه های خود را مورد بررسی قرار دهید تا از احساساتی که دارید اطمینان حاصل کنید. صداقت یکی از مواد لازم برای درست کردن یک رابطه سالم است. به جای این که بیش از اندازه به خودتان فشار بیاورید و چندین کار را همزمان ولی بدون کیفیت انجام دهید، یک کار را به نحو احسن انجام دهید.

 فال روز متولدین اردیبهشت

اولین قدم برای رسیدن به خوشبختی یاد گرفتن احترام گذاشتن به خواسته‌هایتان است. شما حرف های درست را در زمان درست می زنید تا بتوانید تایید دیگران را به دست بیاورید. به جای این که به فکر به دست آوردن تایید و تحسین دیگران باشید، بهتر است به فکر دنبال کردن رویاهای خودتان باشید. امروز در اولویت قرار دادن نیازهای خودتان اهمیت بسیار زیادی دارد. در کمال تعجب خواهید دید که توجه به خودتان و خواسته‌هایتان ارتباط بین شما و کسانی که دوست دارید را نیز بهبود خواهد بخشید. امروز روز خیلی خوبی برای شروع کردن پروژه های کاری جدید نیست، زیرا شما فکر می کنید همه چیز دقیقا همان طوری که در ذهنتان است پیش خواهد رفت، اما در اشتباهید!

 فال امروز متولدین خرداد

شما دارید بیش از آنچه لازم است به خودتان سخت می گیرید و خودتان را محدود می کنید. نسبت به حقایق آگاه باشید، ولی تصمیم گیری در مورد آنها را به روز دیگری واگذار کنید. به خودتان جایزه بدهید و کارهایی که باعث آرامش یافتنتان می شوند را انجام دهید. این که به اشتباهات خود و کارهایی که باید می کرده اید ولی نکرده اید فکر کنید به نظر کار عاقلانه ای نمی آید. تمرکز بر روی تواناییهایتان به جای اشتباهات و کمبودها به شما نیرویی فوق العاده خواهد بخشید. شما امروز ایده های خیلی خوبی در سرتان دارید، اما در ارائه افکارتان زیاد خوب عمل نمی کنید، پس ایده هایتان را نسوزانید و آنها را یک جا بنویسید تا روز دیگری در مورد آنها صحبت کنید

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

نیاز برآورده نشده ای که شما برای داشتن امنیت در وجود خود احساس می کنید با یادآوری خاطرات تلخ تلاش های ناموفقی که برای به دست آوردن خواسته‌هایتان داشته‌اید دوباره به اوج خود خواهد رسید. اجازه ندهید این خاطرات تلخ با ایجاد ترس از عدم موفقیت و یا مخالفت های احتمالی مانع جلو رفتن شما و تلاش برای رسیدن به خواسته‌هایتان شوند. غلبه کردن به ترس ها و احساس بازدارنده درونی‌تان اولین گامی است که باید در راه رسیدن به اهدافتان بردارید. امروز بعد از ظهر به پیاده روی بروید و در سکوت به آوای پرندگان گوش کنید. آنها دارند برای شما آواز می خوانند و به شما می گویند که خوشحال باشید.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز بدون آن که خودتان حواستان باشد ناگهان افکار خود را به زبان آورده و با نداشتن حس همدردی و یا تفکرات به نظر افراط گرایانه خود اطرافیانتان را تعجب زده خواهید کرد. اگر نمی‌خواهید مورد قضاوت آنها قرار بگیرید بهتر است تا جای ممکن سکوت اختیار کنید و در بحث‌هایی که ارتباط مستقیمی با شما ندارند شرکت نکنید. چنانچه هنوز با کسی رابطه عاطفی برقرار نکرده‌اید و با نگاه کردن به زوج های اطرافتان دلتان را غصه می گیرد باید باور کنید که امروز در تنهایی خود خیلی راحت‌تر خواهید بود. واقعیت این نکته را تنها آنهایی که در یک رابطه عاطفی به سر می برند درک می کنند. بودن در یک رابطه همیشه  هم به آن خوبی که از دور به نظر می رسد نیست.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز کافی است در انتخاب کلمه هایتان چند اشتباه کوچک داشته باشید تا یک دعوای ناخواسته به راه بیندازید. شما در دنیای رویاها و خیالپردازی دارید سیر می کنید ولی بهتر است زیاد هم در این عالم خودتان را گم نکنید و پایتان روی زمین باشد. توصیه می شود اسرار خود را با دیگران در میان نگذارید و احساساتتان را در ذهن خود بررسی کنید. به احساسات درونی خود اعتماد کنید تا ببینید چه زمانی باید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. با خوش شانسی و فرصت‌هایی که سر راهتان قرار می گیرند مبارزه نکنید. اگر بخواهید دری را به زور باز کنید آن در گشوده نخواهد شد. به آرامی در بزنید تا درهای روبرویتان خود به خود باز شوند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

گاهی وقتی در فعالیت های گروهی شرکت می کنید نسبت به بیان آنچه در ذهنتان می گذرد تردید دارید. شما معمولا مشکلی با در میان گذاشتن افکارتان با شریک و یا رئیستان به طور خصوصی مشکلی ندارید، با این حال بیان حرف هایتان در جمع برایتان کار خیلی راحتی نیست. امروز شجاعت خود را جمع کرده و حرف هایتان را به زبان بیاورید. نیاز نیست که تمامی جزئیات را به زبان بیاورید، ولی خیالتان از این که حرف هایتان شنیده خواهند شد راحت باشد. امروز  بسته به باورهایی که دارید حتما زمانی را در آرامش تمام صرف فعالیت های معنوی و مذهبی کنید و به دعا کردن و یا مدیتیشن بپردازید تا از لحاظ عاطفی و معنوی حال بهتری داشته باشید.

 فال روزانه متولدین آبان

شما طبیعتا دوست دارید طوری رفتار کنید که مورد تایید دیگران باشد، ولی در حال حاضر یک چیزی مانع این می شود که حقایق را به زبان بیاورید. شما در سکوت دارید تغییراتی که دارند در احساساتتان به وجود می آیند را نظاره می کنید، ولی هنوز چیزی نگفته اید تا وضعیت موجود را بهم نزنید. با این حال اگر حرف‌هایتان را با نزاکت و مراعات حال دیگران به زبان بیاورید هیچ اشکالی ندارد آنچه را که شما را آزار می دهد به زبان بیاورید. طوری رفتار کنید که تا جای ممکن بتوانید تمام حرف‌هایتان را بی آنکه کسی را ناراحت کرده باشید بیان کنید. تلاش برای روبراه کردن همه چیز و حل کردن تمام مشکلات به یک باره طبیعتا بی نتیجه خواهد بود، تمرکزتان را محدود کنید و قدم به قدم جلو بروید.

 فال متولدین آذر

امروز شاید در خیال یک اقدام ریسک آمیز در مورد رابطه عاطفی‌تان باشید، اما در حال حاضر نگرشتان خیلی واضح و صحیح نیست و ممکن است در عالم رویاها غرق شده باشید و واقعیت ها را به درستی نبینید. بهتر است زیاده روی نکنید و در طرف مقابلتان واکنش منفی به وجود نیاورید. حقیقت این است که قرار نیست امروز همه چیز طبق برنامه های شما پیش برود، در واقع برنامه های دیگران بهتر از شما پیش می روند؛ یا حداقل اینطور به نظر می رسد. یک نفر دارد اطلاعاتی را از شما مخفی می کند و صحبت نکردن درباره این موضوع وضعیت سختی را به وجود خواهد آورد. اولین قدمی که باید بردارید این است که به مسائل شخصیتان رسیدگی کنید و سهم خود را در برطرف کردن وضعیت گیج کننده فعلی ایفا کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز می توانید سرعت خود را کم کرده و از منظره اطرافتان لذت ببرید. هر چند این کار برای شما چندان آسان نیست و همیشه در شتاب هستید و برای رسیدن به مقصد عجله دارید، ولی این چند وقت خیلی به خودتان فشار آورده‌اید و با سرعتی بسیار پیش رفته‌اید و اگر اکنون کمی به خودتان استراحت ندهید ممکن است توان ادامه راه را نداشته باشید. حالا که فرصتی دست داده است باتری‌هایتان را شارژ کرده و برای ادامه راه تقویت کنید. امروز ممکن است خیلی راحت در مورد یکی از دوستان نزدیک و یا شریک زندگیتان به اشتباه قضاوت کنید. بهتر است کمی احتیاط یه خرج دهید و اجازه ندهید این شک و تردید در وجودتان باقی بماند.

 فال متولدین بهمن

رفتار فعلی شما، حتی اگر امروز با کسی به طور حضوری ارتباط نداشته باشید، می تواند تمام روابط حرفه‌ای‌تان را تغییر داده و تحت‌الشعاع قرار دهد. شما شور و هیجان بسیاری برای ایجاد روابط جدید و یا وارد کردن ایده های تازه به روابط قبلی‌تان در وجود خود احساس می کنید. فرصتی کمیاب برای شما به وجود آمده است تا هیجانات خود را با امنیتی که به دنبال آن هستید ترکیب کنید. با کسانی که دوست دارید و برای شما ارزشمند هستند وقت بگذرانید تا خودتان هم احساس کنید فرد با ارزشی هستید. زندگی آنقدر طولانی نیست که بخواهیم خودمان را مجبور کنیم وقتمان را در کنار افرادی بگذرانیم که از لحاظ شخصیتی هیچ سنخیتی با هم ندارند.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما آماده هستید تا به سوی مقاصد تازه و هیجان انگیزی پیش بروید و دنیای جدیدی را کشف کنید، بهتر است در این مسیر با عجله و بی احتیاط پیش نروید تا دچار پشیمانی نشوید. احساس نگرانی عجیبی از اعماق درونتان امروز شما را آزار داده و شما را در وضعیت دشواری قرار می دهد که تا حدی از میل شما به عشق و پذیرش ریشه می گیرد. البته که همه ما به عشق و احساس خواسته شدن نیاز داریم، ولی شما دارید با وابستگی احساسی بیش از اندازه اوضاع را پیچیده تر می کنید. هیچ راه‌حلی وجود ندارد که پاسخ همه سوال ها بوده و در مورد همه جوابگو باشد؛ به جای گشتن به دنبال راه حل کامل و بی نقص سعی کنید جنبه های مختلف این موضوع را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد