طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ج،ط،ل،ح،ذ،ص”

طالع بینی مصری مری تی تس: فردی نزدیک به شما که قلبا هم دوستتان دارد و شما هم احترام زیادی برایش قایل هستید مدام در حال نصیحت کردن اشتباه به شما است و هربار که حرف هایش را عملی ساخته اید متضرر شده اید با رعایت حفظ احترام به او سعی کنید تحت تاثیر صحبت هایش قرار نگیرید و در این رابطه خودتان بیشتر با کمک به تجربیات و دیدگاه درست خودتان به زندگی تصمیم بگیرید ، هیچکس بهتر از شما درک ببیشتری از شرایط و احوالتان را نخواهد داشت؛ کمی به خودتان فرصت فکر کردن و تجربه کردن بیشتری بدهید و از ریسک کردن در بعضی مواقع ترس و واهمه نداشته باشید مسیر های موفقیت درست زمانی پیش روی شما قرار میگیرند که شما از شرایط ایده آل از نظر خودتان تغییر کرده باشید برای اینکه ذهن شما تعیین میکند شرایط کنونی بهترین است و از این بهتر نمیشود یا دلیلی برای بهم ریختن اوضاع نیست اما دقیقا شما با این ذهنیت و تفکر خودتان را متوقف میکنید.

اگر حروف ذکر شده بالا در دوم اسمتان است برای تعدادی از شما در بین آشنایان و دوستان خود فردی مدام با حرف ها و نیش و کنایه هایش شما را عاصی و کلافه کرده است و باعث از بین رفتن اعتماد به نفس شما تا حدی و خود ناباوری شما شده است، به جای بحث کردن ها و بگو مگو ها که برای اثبات کردن خود به این فرد هستید فاصله بگیرید و آرامش ذهنی خود را برگردانید و دیگر در پی تایید گرفتن از سمت او نباشید زیرا اینکار فقط و فقط باعث بی ثباتی در شخصیت شما خواهد شد بر روی موفقیت و اهدافتان تمرکز داشته باشید زیرا پس از رسیدن به موفقیت تمام انتقاد ها به شما جای خود را به تایید کردن خواهد داد. برخی از افرادی که حروف بالا را در دوم اسم خود دارند دچار حساسیت پوستی میشوند یا مدتی است شده اید که این اتفاق بخاطر استرس هایی است که در زندگی خود دارید و برای کمتر کردن این حساسیت پوستی سعی کنید آب بیشتری بنوشید و از ادویه های کمتری در غذایتان استفاده کنید.

چند آقا از زمان های پیش به مصرف دخانیات روی آورده اند که برای عزیزان خود باعث ناراحتی و نگرانی شده است سعی کنید ذهن خود را از اعتیاد به هر گونه وابستگی رها کنید زیرا شما قدرتمند تر از این هستید که بنده و اسیر چیزی شوید شما میتوانید با ایجاد عادت های صحیح و درست این عادت بد و کهنه را به فراموشی بسپارید و باعث افزایش سلامت خود و رفع نگرانی اطرافیان خود شوید. چند نفر از افرادی که حروف ذکر شده بالا را شامل میشوند با پدر یا مادر خود درگیری های نابه جایی داشته اند مری تیتس به شما هشدار میدهد که نارضایتی والدین شما مسیر خوبی را برای شما پیش نخواهد گرفت و شما دچار گرفتاری های زیادی خواهید شد، غرور بیجا را کنار بگذارید و به سمتشان بروید.چند خانم و چند آقا از شخصی نزدیک طلب مالی دارند که فرد مورد نظر شما را به امروز و فردا موکول میکند.

تفنوت (الهه کسب و کار) به شما میگوید برای این پول زیاد حرص نخورید و سعی کنید پولی که در دست خود دازید را به جریان بی اندازید و کسب و کار خود را رونق دهید .(م.ب) تعبير كننده ديگر طالع مرى تيتس به تعدادى از دختران كه وابستگى هاى عاطفى شان با شكست مواجه شده هشدار ميدهد اجازه ندهيد قلب پر از احساستان به دست هركسى تسخير شود، زيرا هر شخصى لياقت مراقبت از آن را ندارد.

فردی را در گذشته دوست داشتيد و در حال حاضر گاه گاه دلتنگ او هستید ولی این فرد دورویی زیاد با شما داشته و از دوست داشتن شما سوء استفاده میكرده و از او زخم هايى بر دلتان بجا مانده است و با دورویی کنار شما بوده فركانس و مدار و انرژى اين شخص به شما نميخورد خدارا شاكر باشید كه اين فرد از شما دور شده است .شما چند نقطه ضعف از او داريد که بعضى اوقات به سرتان ميزند با نقطه ضعف هايش او را تحت فشار بگذاريد ولی اين كار را نكنيد این موضوع کاملا احساسی است و به رابطه خانوادگی آن شخص ربطی ندارد

طوبه (مرداد) بارامودا (آبان) و مسرا(اسفند) چند شخص از متولدين سه ماه نام برده یک فاصله و یک دوری دارید که در این دوری دلتنگ هستید و در حال انتظار کشیدن هستید. درگیر یک موضوع و مسئله عشقی و احساسی هستید و از این بابت نگرانی های زیادی را تحمل می کنید و می کشید. چند خانم جوان قصد دارید قدمی بردارید و کاری انجام بدهید در این کار کمی صبر کنید و عجله نکنید چون احتمال پشیمانی شما زیاد است.

طبق تعبير امروزى طالع مريتيتس با کسی ناراحتى و دلخورى از طرق تلفن همراه خود دارید كه با فردی که تلفنی صحبت می کنید الف دارد یا در اسم یا در فامیل . از این دلخورى كمى اعصابتان بهم ريخته ميشود و بهم می ریزید. در اين ماه یک گره و بستگی كور از کارتان باز ميشود و در مدتى كوتاه خوشبختى را به درستي حس ميكنيد .این گره و بستگی روی تمام کارهای شما تاثیر گذاشته بود و دست به هر کاری که می زديد به بن بست و مشکل می خورديد ولي خداروشكر رفع و ختم به خير مى شود

متولدين كاهركا(تير) ، تخ (فروردين) ،امشير(شهريور): روزهای سختی را سپری می کنید و خسته و نگران هستید و از یکنواختی زندگی و دنیا خسته شده اید ولی سعی کنید این ناامیدی را از خودتان دور کنید و از انرژی های منفی دور باشید. روز 22 و 29 اين ماه و 5 ماه بعد روز خوبی برای متولدین این سه ماه است. اگر زیر 34 سال هستید 34 سالگی خوبی دارید و مجردهای این ماه در سن 34 سالگی شرایط ازدواج دارند و خیلی احتمال ازدواجشان در چند ماه آينده زیاد است. قرارداد مهمی را به زودی امضا می کنید که برای این امضا استرس و نگرانی زیادی دارید شاید خود امضای ازدواج باشد یا قرارداد ملکی یا کاری یا…. باشد ولی هر چی هست خوب و عالی است و از این قرارداد احساس پیروزی می کنید.

متولدين بشنس (آذر) ، فائوفى (ارديبهشت) ، برام هات (مهر)، هاتور (خرداد) ،هفيفى (بهمن)،هنت هاوج (دى): ‎اتفاقى جالب افتاده و اين شش ماه تولد در طالع مرى تيتس هم خط شده اند و وجه تشابهات زيادي در اين ماه دارند .تعدادى از دختران اين شش ماه كه حروف ذكر شده بالا در دوم اسمتان است.مشکلات زیادی دارید که بیشتر به خانه و خانواده مربوط می شود و از این بابت صبرتان به پایان رسیده است و کلافه هستید ولی باید حوصله کنید و هر چی صبور می کنید بهتر است کم کم دوباره آرامش به سمت شما برمیگردد. دوستان زیادی دارید که ظاهر خوبی با شما دارند ولی در باطن چشم ندیدتان را دارند و دائم حسرت زندگی و شرایط اوضاع شما را می خورند و می خواهند ریشه شما را ہزنند ولی خودتان متوجه رفتار و کردار این افراد نیستید.

تعدادى از مردان و زنان اگر مجرد هستید و فردی از زندگی شما رفته است یا از او دور هستید يا قهر هستید این فرد با یک راهى باز به سمت شما برمی گردد و دوباره چند تا دیدار و ملاقات با این فرد خواهید داشت که در این دیدارها گفتگوهای زیادی با هم دارید ولی باز در بلاتکلیفی و تنهایی هستید و با این گفتگوها به جایی نخواهید رسید. به تعبير امروزى يك سری از افراد این ماه دنبال وام هستند و طلب وام کردند این گرفتن وام دوندگی زیادی دارد یا اگر از کسی طلب مالی دارید و پول طلب دارید برای گرفتن طلبتان دوندگی زیادی دارید اما بالاخره این پول به دست شما می رسد و دوتا از مشکلات مالی شما که برای شما مهم تر هستند حل می شود.

اگر فرد مریض دارید این فرد خوب خواهد شد و از این مریضی و رختخواب با روشنی بیرون می آید. حرف پشت سرتان است که بیشتر خوبی و تعریف شماست. یک عده از افراد این شش ماه جابجایی دارند و محل زندگی یا محل کارتان تغییر می کند. خودتان برای این تغییر و نقل مکان استرس دارید و دلشوره می ترسید ولی این جابجایی پر بار است به یک سری از اهدافتان می رسید حتی اگر قصد تغییر وسایل منزل دارید یا وسایل محل کار دارید. افراد بی چشم و رو دور و برتان هستند و دائم در حال غرغر کردن و نق نق کردن هستند و این شما را گاه گاه ناراحت می کند.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

5 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ج،ط،ل،ح،ذ،ص””

 1. سارا گفت:

  عالی دستتون درد نکنه

 2. Melika گفت:

  Mmnooon az talashetoooon
  Movafagh bashid
  ❤️❤️❤️

 3. الی گفت:

  ممنون خیلی خوب بود👍💜

 4. محدثه گفت:

  سلام ببخشید کیانی که دوتااسم دارن طالع رو برا کدوم اسمشون بیشتر بخونن اخه اسم شناسنامه ای بیشتر برای کارای اداری استفاده میشه واین یکی اسممونه که استفاده روزنره میشع بیشتر

 5. Mohammad گفت:

  Awliiiii hastin, khaste nabashin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد