طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ژ،ذ،ج،ح،ن،غ،الف”

طالع بینی مصری مری تی تس: کسانی که در اسم شناسنامه ای آن ها حروف بالا وجود دارد به طور کلی در   27روز آینده در مدار تفنوت (الهه کسب و کار) می گیرند.بررسی مدار شما نشان می دهد که وضعیت 4 کالبدتان دچار نوسان های زیادی خواهد شد و ثبات نخواهد داشت. مخصوصا کالبدهای ذهنی و جسمی شما دائما دچار تغییرات سطح انرژی می شود که می توانید این موضوع را حس کنید. یکی از دلایل این نوسانات انرژی پر کار بودن چاکراهای ششم و هفتم شماست. این موضوع ممکن است باعث شود احساس دردهایی در ناحیه پس سر و بالای سر داشته باشید و همچنین نسبت به موضوعات نچندان مهم واکنش های عصبی داشته باشید. سعی کنید در این 27 روز ساعت خواب منظم داشته باشید و همچنین خواب شب را فراموش نکنید.

تعدادی از شما مقداری از پولتان را در جایی سرمایه گذاری کرده اید که زیاد از این سرمایه گذاری راضی نیستید و مدام به این فکر می کنید که چرا این کار را انجام داده اید.به زودی پولی به دستتان خواهد رسید که مقدارش زیاد نیست اما می توانید آن را زیاد کنید و پول پر برکتی برای شما خواهد بود. مری تی تس به شما پیشنهاد می کند که برای سرمایه گذاری در کارهای جدید عجله نکنید و سعی کنید با آگاهی کامل و تجربه ی دوستان و نزدیکان وارد آن شوید.

فرمول کائناتی پیدا کردن کار پر روزی (کلیک کنید)

اگر آقا هستید، انرژی چند شخص در مدار شما وجود دارد که یکی از آن ها بسیار به شما علاقه دارد و میخواهد شما را در مورد یک مسئله ای کمک کند اما شما نسبت به نیت او شک دارید و مردد هستید و نمی دانید به او اعتماد کنید یا خیر. در نام این شخص یکی از حروف م،الف،ک،د وجود دارد.همچنین انرژی یک خانوم با قدی متوسط در مدار شما وجود دارد که نشان می دهد شما به او کمی علاقه دارید اما علاقه این شخص به شما مبهم است. بهتر است در برخورد با این شخص احتیاط کنید و به راحتی با او وارد رابطه مخصوصا رابطه عاطفی نشوید زیرا عاقبت شیرینی برای شما ندارد.

اگر خانوم هستید و بین 17 تا 43 سال سن دارید.شخصی نزدیکی شما وجود دارد که از احساس و اعتماد شما سو استفاده کرده یا خواهد کرد.شما نباید برای انتقام گرفتن یا تلافی کردن از او اقدام کنید زیرا در نهایت خودتان آسیب خواهید دید. مخصوصا اگر با او رابطه عاطفی داشته اید بهتر است او را از ذهن خود بیرون کنید و به فکر تلافی کردن کار او نباشید.خود را رها کنید و به این موضوع فکر نکنید که حق شما خورده شده یا تحقیر شده اید زیرا اصلا اینگونه نیست پس خودخوری نکنید و ذهن خود را با مسائل بی ارزش مشغول نکنید.

تعدادی از شما به کسی علاقه مند هستید و مدام به او فکر می کنید و دوست دارید با او وارد رابطه عاطفی شوید یا کاری کنید که او به شما علاقه پیدا کند زیرا از علاقه و عشق او نسبت به خود مطمئن نیستید و شک دارید که او هم شما را دوست دارد یا خیر، به همین دلیل از ابراز علاقه به آن شخص خودداری می کنید و منتظر هستید او پیش قدم شود. انرژی او در مدار شما مثبت دیده شده و رابطه عاطفی شما با او خیلی خوب و شیرین خواهد بود اما این رابطه در ادامه پر از چالش خواهد شد و اگر به ازدواج فکر کنید با مخالفت های زیادی رو به رو خواهید شد.

اگر در نام یا نام خانوادگی شما یکی از حروف ف،ک،ر،ن،ه وجود دارید، شغلی به شما پیشنهاد خواهد شد که تا حدی مورد علاقه شما خواهد بود و می توانید از انجام آن لذت ببرید، همچنین این شغل درآمد خوبی را برای شما رقم خواهد زد و می توانید بسیار از آن منتفع شوید با این حال این کار برای شما با دردسر ها یا حرف و حدیث هایی همراه خواهد بود که شاید مجبور شوید از خط قرمز های خود عبور کنید.

 

 

اگر متولد بشنس (آذر) بارم هات (مهر) یا فائوفی (اردیبهشت) هستید نظر باستت (الهه شانس) بر شما افتاده است.کالبدهای عاطفی و ذهنی شما در 27 روز آینده بعد از افت انرژی به ثبات خوبی خواهد رسید. انرژی های مثبت زیادی در مدار شما دیده شده و در این مدت خبرهای خوب زیادی می شنوید. قدرت نفوذ کلام شما در نظر دیگران در این ماه افزایش پیدا خواهد کرد و شما می توانید خواسته های خودتان را بیان کنید و یا اگر از کسی درخواستی دارید بهترین زمان برای ارائه آن است. با این وجود ذهن شما را یک موضوعی مشغول کرده که مربوط به شخصی است که در نام او یکی از حروف ی،م،ن،الف وجود دارد و نمی دانید در مورد این مسئله چه تصمیمی بگیرید. مری تی تس به شما می گوید که در این ماه بخت با شما یار است و هر تصمیمی بگیرید در نهایت به نفع شما خواهد و شما آسیب نمی بینید و ضرر نمی کنید. یک نارضایتی برای شما دیده شده که نشان می دهد شخصی در نزدیکی‌تان از شما راضی نیست و شاید کمی دلخور هم باشد. این شخص می تواند شریک عاطفی،پدر،مادر یا دوستتان باشد. انرژی او تاثیر زیادی در زندگی شما دارد پس بهتر است رضایت او را به دست آورید و نگذارید از شما دلخور باشد. پس در همین ماه پیش قدم شوید و ببینید دلیل این نارضایتی چیست.

اگر متولد کاهرکا (تیر) ،مسرا (اسفند) یا اَمشیر (شهریور) هستید، نظر آپیس(الهه راستگویی و صداقت) بر شما افتاده است.کالبد روحی و ذهنی شما در وضعیت بسیار خوبی قرار داشته اما در 27 روز آینده ممکن است با افت انرژی همراه شوید و در برخی اوقات روز احساس بی حوصلگی و خواب آلودگی داشته باشد. در مورد یک مسئله ای باید در این ماه تصمیم جدی بگیرید و این تصمیم در زندگی شما تاثیر زیادی خواهد داشت و می تواند مسیر زندگی‌تان را تغییر دهد. برای هر چه بهتر تصمیم گرفتن باید با خودتان صادق باشید و خود را گول نزنید و دنبال توجیه و دلیل برای رفع مشکلات جدی خود نباشید. شما نباید منفعت و کارهای مهم خود را فدای مصلحت اندیشی کنید. در این ماه باید جدی باشید و درست تصمیم بگیرید زیرا این تصمیم بسیار در زندگی شما تاثیر گذار خواهد بود. در مورد وجود یک شخصی که در نام او یکی از حروف ش،ا،ر،ه یا ن دارد دچار شک و تردید هستید و نمیدانید او را از زندگی خود حذف کنید یا نه. مری تی تس به شما می گوید این شخص را در زندگی خود داشته باشید اما زیاد نگذارید به شما نزدیک شود زیرا او افکاری دارد که می تواند روی اهداف و ایده های شما تاثیر منفی داشته باشد و مانع انجام آن ها شود. پس در مورد او باهوش و ذکاوت رفتار کنید و احساسی تصمیم نگیرید.

اگر متولد هِفیفی (بهمن)، تخ(فروردین) یا هاتور(خرداد) هستید، نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما افتاده است.وضعیت چاکراهای شما در 30 روز آینده طوری پیش خواهد رفت که ممکن برخی هیجانات و احساس کاذب شما را نسبت به شخص یا موضوعی بالا ببرد.چاکرای سوم و چهارم شما در این ماه فعالیت های زیادی خواهد کرد و این موضوع رو خواب شما تاثیر می گذارد و شاید نتوانید مدتی خواب آرام و راحت داشته باشید. تعدادی از شما منتظر بازگشت شخصی هستید که شما را ترک کرده و آزار داده، با این حال همچنان مشتاق بازگشت او هستید. اگر قصد تلافی کردن یا انتقام دارید مری تی تس به شما پیشهاد می کند که اصلا این کار را نکنید زیرا فایده ای برای شما نخواهد داشت. همچنین به زودی فردی وارد زندگی شما می شود که بسیار معقول،خوش مشرب و صادق است. اما برای به دست آوردن این فرد باید قلب او را تسخیر کنید و این کار راحتی نیست زیرا او به سادگی عاشق نمی شود. تعداد 29 نفر از خانوم های متولد این ماه، منتظر آن هستند که بختشان باز شوند و ازدواج کنند. با این که شما انرژی و فرکانس بالایی دارید اما یک گره و بستگی در زندگی شما وجود دارد که نمی گذارد روابط عاطفی شما به ازدواج ختم شود و معمولا این روابط با شکست عشقی به اتمام خواهد رسید. با این حال انرژی های خوبی از وجود یک خواستگار در مدار شما دیده می شود که شما را در آینده بسیار امیدوار خواهد کرد.

فرمول کائناتی بخت گشایی و جذب خواستگار (کلیک کنید)

اگر متولد طوبه(مرداد)، بارامودا (آبان) یا هنت هاج (دی) هستید، نظر ماعات(الهه حقیقت) بر شما می افتد.وضعیت کالبد عاطفی شما در سطح خوبی نیست و یک خلایی در این کالبد وجود دارد و شما نیاز به یک حامی عاطفی قوی و یا توجه و محبت شخصی دارید که با او در رابطه هستید یا دوست دارید باشید. تعدادی از شما به زودی از شخصی که منتظرش هستید پیام یا تماسی دریافت می کنید اما خیلی از این پیام خوشحال نخواهید شد زیرا این پیام شما را دچار شک و تردید می کند. یکی از دوستانتان پیش شما رازی دارد که در این ماه این راز فاش خواهد شد و او شما را مقصر فاش شدن این راز می داند و ممکن است قهر یا دلخوری بین شما پیش بیاید. رک بودن شما گرچه ایرادی ندارد اما ممکن است در برخی مسائل برایتان مشکل ساز شود و اوضاع را طوری رقم بزند که به نفع شما نباشد. زیرا به زودی اتفاقی برای شما پیش می آید که باید در آن خویشتن داری کنید و هر حرفی را به زبان نیاورید. تعدادی از شما در مورد یک رابطه عاطفی شک و تردید دارید و نمیدانید این رابطه را ادامه بدهید یا خیر زیرا از علاقه آن شخص نسبت به خودتان مطمئن نیستید. مری تی تس به شما پیشنهاد می کند در این باره به احساس خود رجوع کنید زیرا هر چی حس درونی شما بگوید در مورد این موضوع درست است.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

یک پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ژ،ذ،ج،ح،ن،غ،الف””

  1. نادیا گفت:

    خیلی درستههه😍😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد