طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ف,ت,ع,و,ث,ق,ظ”

طالع بینی مصری مری تی تس: تعدادی از خانم های با موهای بلند مشکی یا حتی خرمایی و قد و قامتی متوسط رو به بلند که حروف ذکر شده بالا در دوم اسمتان است حرف و سخن زیادی پشت سرتان است که شنیدن این حرفها اسباب دلخوری و ناراحتی برای شماست و یک کم برای چند روز این ماه بهم میریزید و ناراحت میشوید این حرف ها از یک نفر شروع شده و پخش شده ماعات(الهه حقیقت) برایتان رو میکند که این فرد از نزدیکان شماست و با این شخص مواجه خواهید شد و اتفاقاتی بینتان شکل میگیرد.

 چند آقا با موهای کم پشت و بدنی پر یک چیزی را از دلتان خواسته اید که ولی خودتان برای این خواسته خیلی ناامید هستید و امیدتان را ازدست داده اید مری تیتس به شما نوید میدهد که امیدوار باشید و به خداوند بزرگ توکل کنید یا حتی منتظر هستید کسی قدم برای شما بردارد بر میدارد و از این چشم انتظاری که مدتهاست در آن قرار دارید بیرون می آیید و حالتان خوب میشود.

تعداد زیادی از افردای که حروف ذکر شده بالا در دوم اسمتان است به زودی یک جابجایی دارید اگر مشغول به کاری هستید در محل کار شما یا زندگی و منزل شما به زودی در حال تغییر است و این تغییرات خیلی غیر منتظره و اتفاقی صورت میگیرد باستت(الهه شانس ) باشما یار است طوری که خودتان هم باورتان نمیشود.

چند فرد با میانگین سنی 29 تا 35 تا چند وقت دیگر یک خبر طلاق یا جدایی میشنوید که خیلی جا میخورید و تعجب میکنید کسی نمیداند ولی شما از طرف آزیرس (الهه عشق آفرینی) پیام رسان باشید که آنها بخاطر لجاجت و کارهای کودکانه منجر به طلاق خود شده اند و آزیرس رحمتش را از آنها قطع کرده. افرادی صاحب فرزند که شامل حروف بالا میشوند به واسطه گب (الهه وفور نعمت)یک قدم پولی یا مالی برای یکی از فرزندان برمیدارید که باعث شادی و موفقیت این فرزندان خواهید شد.

تعدادی از افراد شاغل در مسیر کاریتان چند تا موفقیت و شادی داریدکه به سربلندی و اوج میرسید و پولهای زیادی از این بابت به دست شما میرسد و فرصتهای جدید پیش روی شماست که با پیشنهادات جدید همراه است فعلا در خیالات بد و نا امیدی هستید ولی اوضاع به نفعتان خواهد شد. چند مرد لاغر اندام با موهای پر پشت و چشمانی سبز یا آبی خبر فوت دارید که نمیتوانید در مراسم ختم شرکت کنید ولی مراسمش شلوغ و پلوغ است و افراد زیادی در این مراسم از اسم شما یاد میکنند.

یک دست بستگی چند روزه دارید که این مربوط به گرفتن یک تصمیم جدید و بزرگ است که روی آینده شما تاثیر زیادی دارد پس با دقت و مشورت این تصمیم را بگیرید و بی گدار و از روی لجبازی جلو نروید چون پشیمان میشوید. چند خانم با وضعیت مالی خوب که شامل حروف بالا میشوید در فامیلتان افرادی هستند که دائم حسرت زندگی شما را میخورند ولی از شما دور هستند و با شما رفت و آمد ندارند مراقب فتنه های دورا دور این ها باشید.

دختر یا پسر مجرد بین 23 تا 27 سال یک شرایط ازدواج برایتان پیش می آید و در این شرایط قرار میگیرید ولی این پیشنهاد ازدواج بی نتیجه است و یا این پیشنهاد حتی اگر برای نزدیکان شما باشد به جایی نمیرسد ولی فقط برای چند وقت حرف این ازدواج در محیط زندگی شما هست.

متولدین مسرا (اسفند) ، طوبه (مرداد) و بارامودا (آبان) ماهی همراه با سلامتی و شادکامی را به پایان می‌رسانید. اهمیت بیشتری به اعضای خانواده بدهید و انتظارات‌شان را برآورده کنید. پولی که انتظارش را نداشتید به دست‌تان می‌رسد و هزینه‌های زندگی‌تان را پوشش می‌دهد از گب (الهه وفور نعمت) ممنون باشید. فردی که ضرری به شما وارد کرده، تا مدتی دیگر پشیمانی‌اش را به شما اعلام می‌کند.

متاهلین این ماه ها اختلاف نظری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد خواهد شد مثل همیشه است و جای تعجب ندارد ولی سعی نکنید به راحتی حقتان را نادیده بگیرید. تا مدتی دیگر فرصتی پیدا می‌کنید تا هنر و استعداد خود را ثابت نمایید. تا دو سه ماه احساسات خود را با اطرافیان درمیان نگذارید و رازداری پیشه کنید. به همراه همسر یا عشق‌زندگی‌تان قصد خرید دارید، اما شرایطش فراهم نمیشود روزهای 24 و 13 روزهای عالی و خوش شانسی برای شماست.

متولدین هاتور (خرداد) بارام هات (مهر) و هفیفی (بهمن) با خنده و شادی، درمانی برای افسردگی‌های خود پیدا کنید شما خیلی درگیری های ذهنی داشته اید و این درگیری ها بی نتیجه است پس عمر خودتان را هدر ندهید. فردی که به شما پول قرض داده‌است این روزها توقع دارد که دِین خود را به ایشان ادا کنید. پدر یا مادر یا یکی از بزرگان فامیل شما به پرستاری و رسیدگی شما نیاز دارد با تمام وجودتان خودتان را وقف کنید برای خدمت کردن برکتی در زندگیتان می آید که تا کنون نظیرش را ندیده اید.

گله و شکایت را کنار بگذارید و اشکال‌تراشی نکنید. شرایط مناسبی برای معامله و امور مالی فعلا فراهم نیست اما در پیش‌رو دارید. اوقات خوبی را برای معاشرت با افراد نزدیک خود آغاز نکرده‌اید. فرصتی دارید تا به جای وقت‌گذرانی با اطرافیان، با خودتان خلوت کنید. افراد متاهل همسر یا عشق‌زندگی‌تان این ماه چشم از شما بر نمی‌دارد و از همیشه بیشتر به فکر شما است.

متولدین هنت هاوج (دی) تخ (فروردین) بشنس (آذر) اجازه‌ ندهید روزمرگی‌های زندگی شما را از رسیدگی به خودتان غافل کند. این ماه یا ماه آینده خرجی روی دست‌تان قرار می‌گیرد. مجبور می‌شوید وقت زیادی از روز های این ماهتان را به رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده یا کار خود سپری کنید.

تعدادی از مجردین این سه ماه فردی عاشق‌تان شده و به زودی این عشق را با شما در میان می‌گذارد خود را آماده کنید. برای انجام کارهای مهم، امروز و فردا نکنید این خصوصیت بد را از خودتان دور کنید. حضور بیشتری در جمع خانواده داشته باشید در خلوت به سر نبرید و از نظرهای مفید خانواده غافل نشوید.

متولدین امشیر (شهریور) ، کاهرکا (تیر) ، فایوفی ( اردیبهشت) فردی از آشنایان سعی در ایجاد کردن ذهنیت منفی برای شما در بین خویشاوندان دارد که چندان موفقیتی در این امر حاصلش نخواهد شد زیرا شما با رفتارتان بار ها و بارها خلافش را ثابت کردید و زیاد جای نگرانی نیست.

در بین دوستان و آشنایان خود بحثی اعتقادی بینتان شکل خواهد گرفت که نه شما قادر به اثبات حرف هایتان هستید و نه طرف مقابلتان پس ازین بحث و جدل دوری کنید. زیرا این بحث سر انجامی نخواهد داشت و فقط و فقط باعث فاصله افتادن و دلخوری بینتان خواهد.اطرافیان شما گاهی در درک کارها و تصمیمات شما و اینکه چکار می خواهید بکنید و چه هدفی دارید با مشکل مواجه می شوند.

شما امروز هم در دنیایی خیالی زندگی می کنید که با دنیای واقعی فرسنگ ها فاصله دارد. اگر تصمیم بگیرید در خانه بمانید و امروزتان را در فضای امن خانه و بدون درگیر شدن با دنیای بیرون بگذرانید هیچ مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد، اما اگر باید حتما از خانه بیرون رفته و به محل کارتان بروید سعی کنید در برخوردهایتان با دیگران برخوردی کاملا واضح، صریح و قابل درک داشته باشید. اگر این کار را نکنید ممکن است دیگران به اشتباه فکر کنند پیشنهادهای آنها را که شاید چندان به نفع شما نباشند، پذیرفته اید.

شما فالوده ای عزیز اگر سوال یا ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای ماه ها و الهه های مصر باستان

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

4 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ف,ت,ع,و,ث,ق,ظ””

 1. shahrzad گفت:

  ممنون عالي مثل هميشه❤️

 2. روژین گفت:

  خوب بود ولی مثل سری قبل نبود.من در مورد اون قسمت که زده چند آقا با موی کم پشت ،متوجه نشدم منظورش چیه ؟

 3. 1995m_j گفت:

  مثل همیشه عالیییی😊
  و متاسفانه اون قسمت اولش که میشه پشت سرت حرف زیاد میزنن درسته😔😔نمیدونم چرا منکه سرم تو زندگیمه حرف پشت سرمه.
  کاش فال شخصی هم داشتین😔

 4. معصومه گفت:

  آییی مث منی بخدا
  نمیدونم چرا ماها ک سرمون تو لاک خودمونه هم حرف پشت سرمونه هم بقیه حسرت مارو میخورن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد