طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “م،پ،ط،ظ،گ،ز،ر”

طالع بینی مصری مری تی تس شما در 30 روز آینده در مدار داموتف (الهه روزی دهنده) قرار می گیرید.در یک ماه آینده کالبدهای عاطفی و ذهنی شما سطح انرژی بسیار خوبی خواهد داشت و این موضوع سبب می شود که ارتعاشات ذهنی شما به سمت مثبت شدن پیش برود و حال روحی شما نسبت به مدت اخیر خیلی بهتر خواهد شد. با این حال کالبد جسمی شما کمی دچار نوسان انرژی است و انرژی خود را برای انجام کاری های مختلف زود از دست می دهید و احساس خستگی می کنید.

اگر خانوم هستید و بین 19 تا 39 سال سن دارید، در مدار تعدادی از شما یک نارضایتی عاطفی دیده می شود و نشان می دهد که شما از یک مسئله مربوط به همسر یا شریک عاطفی‌تان رضایت ندارید و با او سر برخی مسائل اختلاف نظر هایی دارید که ممکن است این اختلاف نظر ها شما را خسته و کلافه کنید و نسبت به او سرد شوید. همچنین مری تی تس انرژی یک زن یا دختر را در مدار عاطفی شما می بیند که این موضوع می تواند نشان دهنده ارتباط شریک عاطفی شما با شخصی دیگری باشد. با این حال همچنان شما برای عشقتان ارزش بیشتری دارید و او به شما علاقه بیشتری دارد.

مدتی است که ایده هایی در سر دارید و میخواهید از آن ایده ها برای کسب درآمد استفاده کنید اما خیلی موفق به انجام آن نشدید و به موانع زیادی برخورد می کنید که ممکن است شما را نا امید کند. باید بدانید که نا امیدی در این مسیر آفت بزرگی است و چیزی که شما را به خواسته و اهدافتان می رساند صبر کردن است و شما هرگز نباید از تلاش دست بردارید. اگر شاغل هستید در این ماه پاداش هایی را می توانید به دست آورید زیرا انرژی های یک منبع مالی خوب در مدارتان دیده می شود. همچنین اگر برای شخصی کار می کنید ممکن است ترفیع بگیرید. با این حال در محیط کار شما شخص یا اشخاصی وجود دارند که با شما هم فرکانس نیستند و ممکن است باعث شوند علاقه خود را نسبت به محیطی که در آنجا کار می کنید از دست بدهید.همچنین انرژی چند حسود و بدخواه در مدار کاری شما به چشم میخورد که باید مواظب رفتارهای آن ها باشید.

فرمول کائناتی پیدا کردن کار پر روزی (کلیک کنید)

ضربه های زیادی در گذشته خود داشتید که این ضربه ها باعث شده اعتماد خود را نسبت به خیلی از آدم های اطرافتان از دست بدهید.شما از کسانی در زندگی خود ضربه خورده که اصلا توقع نداشتید و این موضوع همچنان شما را اذیت می کند و ممکن است حتی گاهی به فکر تلافی کردن بیفتید.مری تی تس به شما پیشنهاد میکند که اتفاقات گذشته را فراموش کنید زیرا تکرار کردن این اتفاق ها در ذهنتان هم باعث میشود روحتان بیشتر صدمه ببیند هم این که دوباره اتفاقات شبیه به آن ها را به سمت خود جذب می کنید.باید سعی کنید با کلام و افکار مثبت این انرژی منفی ها کهنه و آسیب زننده را از خود دور کنید تا ذهنتان آرام و روحتان ترمیم شود.

تعدادی از شما به شخصی علاقه مند شده اید و دوست دارید او را به سمت خود جذب کنید.اما مسائلی وجود دارد که شما را در این مورد به شک و تردید می اندازد.همچنین شما از علاقه این شخص به خود اطلاع ندارید و همین موضوع گاهی شما را آزار می دهد. شما روحیه حساس و لطیفی دارید اما غرورتان نمیگذارد برای ابراز علاقه به این شخص پیش قدم شویدو مری تی تس به شما می گوید که این شخص به زودی به شما پیغامی خواهد داد و خواهان ارتباط با شما می شود. سعی کنید در این مورد هیجانات خود را کنترل کنید و بی گدار به آب نزنید.

در 5 روز اول ماه آینده انرژی آنوبیس در مدار شما می افتد که نشان می دهد از موضوعی بسیار ناراحت خواهید شد.این موضوع می تواند شنیدن خبر بیماری شخصی از دوستانتان باشد. همچنین یک درد دندان یا معده در مدار شما دیده می شود.

 

اگر متولد هنت هاوج (دی)، بارم هات (مهر) یا فائوفی (اردیبهشت) هستید نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما افتاده است. سطح انرژی ذهن شما در 27 روز آینده بسیار بالا می رود و خیلی می توانید از این انرژی استفاده های خوبی ببرید. این ماه بهترین فرصت برای انجام کارهای عقب افتاده می باشد و باید سعی کنید با دقت و کیفیت این کار ها را انجام دهید زیرا مدار انرژی شما نشان می دهد که آدم بلند پروازی هستید و دوست دارید از هر چیزی بهترین آن را داشته باشید. اگر با کسی در رابطه هستید این رابطه خوب پیش می رود تا جایی که بخواهید به ازدواج فکر کنید. زیرا در ازدواج شما یک سری بستگی ها و گره هایی به وجود می آید و آن را عقب می اندازد. همچنین با مخالفت های زیادی در این موضوع از طرف خانواده خود رو به رو می شوید.حواستان باشد که نباید زود رنج و پرخاشگر باشید که واکنش های شدیدی به اتفاقات اطرافتان نشان دهید. زیرا این واکنش ها ممکن است باعث بروز اتفاقات ناخوشایندی مثل قهر شود.آرامش خود را حفظ کنید و سعی کنید درون مسائل غرق نشوید و خود را مچاله نکنید.شخصی اطراف شما وجود دارد که مدام از کارهایتان ایراد می گیرد و به شما انتقاد می کند. اگر این انتقادها درست است آن را پذیرا باشید و اگر غلط است بدون این که خود را ناراحت کنید از آن بگذرید.

اگر متولد هاتور (خرداد) ،مسرا (اسفند) یا طوبه(مرداد)، هستید، نظر باستت(الهه شانس) بر شما افتاده است.در این ماه مدار جذاب و فوق العاده خورشی بر  مدار شما افتاده و این خبر خیلی خیلی خوبی است. چاکراهای شما به طور متوازن انرژی ها را پخش می کنند و این باعث می شود حال عمومی شما در این ماه نسبت به ماه گذشته بسیار بهتر شود. به یک مهمانی یا جشن تولد شخصی دعوت می شوید که رفتن به این مهمانی برای شما خوب است و شاد می شوید.انرژی یک پول و ثروت در مدار شما دیده می شود که میتواند نشان دهنده این باشد که ملک یا مالی را که خیلی وقت است میخواهید به فروش برسانید و نمیتوانید در این ماه این اتفاق می افتد و برای ملک و مال شما مشتری های خوبی پیدا خواهد شد. شخصی در اطراف شما وجود دارد یا به زودی به سمت شما می آید که در نامش یکی از حروف م،د،ل،ک،د وجود دارد. این شخص انرژی بسیار خوبی دارد و در خیلی مسائل می تواند به شما کمک کند. با این حال ممکن است شما به این شخص علاقه عاطفی پیدا کنید یا او به شما علاقه پیدا کند.اگر با شخصی در رابطه هستید در این ماه سعی کنید معاشقه ها و دیدار های خود را با او بیشتر کنید زیرا او تحت فشار برخی مسائل قرار گرفته و به شما نیاز دارد.

فرمول کائناتی بخت گشایی و جذب خواستگار (کلیک کنید)

اگر متولد هِفیفی (بهمن)، تخ(فروردین) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر گب (الهه وفور نعمت)بر شما افتاده است.انرژی کالبد های ذهنی و جسمی شما بسیار بالا می رود و این خبر خوبی است.همچنین چاکرای خاجی شما در این ماه بسیار فعال خواهد شد که ممکن است دردهایی را در ناحیه زیر دل،کمر یا سینه احساس کنید. تعدادی از شما درگیر مسئله ای قدیمی هستید که حل نشده باقی مانده و همچنان روزی زندگی شما تاثیر می گذارد.این مسئله یک مسئله خانوادگی است که ریشه در گذشته دارد اما به جای این که تمام شود هی شاخ و برگ پیدا می کند. شما برای مدتی به صورت موقت این مسئله را حل خواهید کرد اما در آینده دوباره با آن رو به رو خواهید شد.وضعیت شغلی شما اخیرا کمی نگران کننده بوده و کمی استرس آن را داشته اید. مری تی تس به شما می گوید که نگرانی را از خود دور کنید زیرا اوضاع به زودی به نفع شما تغییر خواهد کرد و میتوانید از نظر مالی خود را ارتقا دهید. به شرط آن که انرژی های منفی را از خود دور کنید زیرا یک نارضایتی در مدار شما دیده شده که نشان می دهد شخصی از شما راضی نیست و به همین دلیل در کارهایتان به گره و بستگی می رسید. شما باید با جاری کردن انرژی مثبت و راضی کردن این شخص این بستگی ها را از خود دور کنید.

اگر متولد امشیر(شهریور) بارامودا (آبان) یا بشنس (آذر) هستید، نظر سث(الهه رعد و برق و بارش) بر شما می افتد.کالبد عاطفی و روحی شما در این مدت دچار نوسان انرژی زیادی شده و شما در خیلی مسائل دچار تصمیم گیری همراه با شک هستید. همچنین این نوسانات انرژی موجب بی حالی و حتی گاهی میل به گریه کردن در شما می شود. سعی کنید در این مدت از رفتارهای واکنش گرا و سریع خودداری کنید یا حداقل کمتر خود را وارد چالش یا تنش کنید. اشخاصی نزدیکی شما وجود دارند که بسیار به شما غبطه می خورند و به زندگی شما حسادت میکنند. با این وجود شما نباید به آن ها واکنشی داشته باشید زیرا این اشخاص میخواهند هر طور که شده شما را نزد دیگران بد جلوه دهند. اگر مجرد هستید و با کسی در رابطه نیستید شخصی که در نامش یکی از حروف م،ر،ح،ی،د دارد به شما نزدیک می شود. این شخص میتواند همکار یا یکی از آشنایان دورتان باشد. با این که شما به او علاقه ندارید اما به خاطر موقعیت خوب و وضع مالی مناسبی که این شخص دارد ممکن است با او وارد رابطه شوید که این رابطه به ازدواج ختم نخواهد شد.در 14 روز آینده بیشتر احتیاط کنید و مراقب خودتان باشید زیرا انرژی منفی هایی در این 14 روز در مدار شما دیده شده است.همچنین مراقب یک خسارت مالی یا گم شدن یک شی در منزل خود باشید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

2 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “م،پ،ط،ظ،گ،ز،ر””

  1. M گفت:

    اون قسمتی که گفتین به شخصی علاقه مند هستی اما از احساسش مطمئن نیستی واقعا درسته و چقدر ذوق کردم که گفتین پیشنهاد میده ، امیدوارم این اتفاق بیفته 😍

  2. فرشته گفت:

    در این طالع بینی وقتی میگه ماه اینده یعنی کدوم ماه؟ منظورش ماه های شمسی خودمون هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد