طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” و،ظ،ت،ش،گ،ع”

طالع بینی مصری مری تی تس: شما در ۳۰ روز آینده در مدار ماعات (الهه حقیقت) قرار می گیرید. در این مدت چاکراهای سوم و چهارم شما در بهترین وضعیت برای فعالسازی قرار می گیرد. این فعالیت ها شاید گاهی باعث خشم و یا حالت تهاجمی شما به برخی مسائل شود. همچنین ممکن است احساس دردهایی جزیی در ناحیه پشت گردن یا زیر شکم داشته باشید. در این 30 روز انرژی خورشید بسیار در مدار شماست پس سعی کنید از این انرژی فوقالعاده زیاد استفاده کنید و از نور و گرمای این ستاره بهره کافی را ببرید.

مدت هاست یک قهر و غضب در زندگی شما جاری شده است. این قهر ممکن است با شریک احساسیتان یا یک دوست باشد. هر شخصی که است فرقی نمیکند زیرا انرژی های منفی ناشی از این قهر که در ذهن شما ایجاد می شود تمرکز را از شما گرفته و ذهنتان را معطوف خودش می کند. اگر این قهر بر سر مسائل مالی است بهتر است شما پیشقدم شوید و منتظر آن شخص نمانید. اما اگر قهر شما به خاطر مسائل عاطفی یا دوستانه است فعلا زمان آن نیست که شما اقدام کنید و فعلا باید منتظر باشید.

به تعبیر یکی از تحلیل کنندگان مری تی تس (ا.ا.ث) اگر در نام خانوادگی شما یکی از حروف ج،ر،ی یا ن وجود دارد، باید مواظب یک شخصی در اطراف خود باشید. این شخص با شما رابطه فامیلی ندارد و می تواند دوست یا همکار شما باشد. هر چه که هست این شخص خیرخواه شما نیست و همچنین خودش را بسیار بالاتر از شما می بیند. نشانه هایی که از این شخص می توانید بیابید این است که شما را از دستیابی به خواسته هایتان منصرف می کند یا سعی می کند منصرفتان کند. اگر نیتی در سر دارید آن را بد جلوه می دهد و یا از برخی اشخاص پیش شما بدگویی می کند.

اگر خانوم هستید و بین 18 تا 39 سال سن دارید، یک اختلاف نظری با همسر یا شریک عاطفیتان پیش آمده یا پیش می آید که مربوط به مسائل خانوادگی طرف مقابل شماست.  شما موضوع پیش آمده را ضرر خود می دانید و فکر می کنید حق شما خورده شده است اما در اصل این گونه نیست. یادتان باشد این موضوع باید به دست شما حل شود و اصلا به هیچ عنوان اجازه ندهید این اختلاف نظر باعث تنش و دعوا و در نهایت قهر شود. زیرا اگر این اتفاق بیفتد قهر شما طولانی شده و باعث سردی و یا حتی از بین رفتن رابطه شما می شود.

به احتمال زیاد در 60 روز آینده یک تغییر وضعیت در شغل شما به وجود می آید. این تغییر میتواند ارتقای  شغلی شما در همان کاری که هستید باشید یا این که به کلی وارد شغل دیگری می شوید. انرژی های مثبتی  اطراف این موضوع وجود دارد و نشان می دهد این تغییر بسیار به نفع شماست. زیرا مدار ثروت بر مدار شما افتاده است و قطعا درآمد شما افزایش پیدا می کند و اگر هم شغلی ندارید از طریق یک شخصی که به زودی  وارد زندگی شما می شود منابع مالی خوبی به شما خواهد رسید.شکرگزار این قضیه باشید.

اخیرا استرس و احساس کلافگی زیادی دارید و این موضوع روی خواب شما تاثیر گذاشته است. ممکن است خواب های آشفته زیادی ببینید یا دیده اید. ریشه این استرس ها میتواند نگرانی های مادی شما باشد.همچنین افرادی در مدار انرژی شما وجود دارند که با ارتعاشات منفی به طور ناخودآگاه به شما استرس وارد می کنند. یک شخصی همنام شما در همسایگتان است که ارتعاشات منفی زیاد تولید می کند و این انرژی ها وارد منزل شما شده و در ذهن شما تاثیر می گذارد. برای رهایی از این موضوع افکار و کلام خود را مثبت کنید و همچنین تا جایی که می توانید به درد و دل کسی گوش ندهید. به خصوص که در این چند وقت اخیر اشخاص زیادی دوست دارند با شما درد و دل کنند.

کسی که با او رابطه عاطفی دارید، در مورد یک موضوعی سعی دارد شما را کمک کند و شما از او توقع زیادی دارد. اما او راهش را پیدا نکرده و همچنان سردر گم است. این موضوع ممکن است گاهی باعث تنش بین شما شود و احساستان را نسبت به او خراب کند. اگر بین 18 تا 26 سال سن دارید و با کسی رابطه عاطفی دارید که در نام یا نام خانوادگی او یکی از حروف م،ن،ف،د یا پ وجود دارد باید بدانید که این شخص به شما علاقه مند است اما در سر نیت ازدواج با شما را ندارد یا فعلا آن را به زبان نمیاورد اما شما دوست دارید او این موضوع را با شما مطرح کند. او فردی با اعتماد به نفس،شوخ و قابل اطمینان است. اما به ازدواج با شما فکر نمی‌کند.

اگر قصد جا به جایی (می تواند مهاجرت هم باشد)، این موضوع فعلا به نفع شما پیش نمی رود. اما به زودی با شخصی آشنا می شوید که در این مورد به شما کمک زیادی می کند و مسیر شما برای این کار هموار تر می شود.

اگر متولد امشیر (شهریور) یا بارامودا (آبان) هستید در 30 روز آینده نظر باستت (الهه شانس)  بر شما می افتد. خبر های بسیار خوبی برای متولدین این 2 ماه در راه است. مدار انرژی شما وضعیت بسیار مطلوبی دارد و با فعال شدن چاکراهای سوم و چهارم شما، فرکانس روح شما در کائنات بسیار بالا می رود و جذب های بسیار خوبی در در 40 روز آینده می توانید داشته باشید. همچنین خواب های نشانه دار زیادی را در این مدت خواهید دید که این خواب ها می تواند در برخی تصمیمات شما برای یک نیتی که در سر دارید بسیار تاثیرگذار باشد. شما اخیرا قصد کمک به شخصی را دارید و میخواهید او را از یک گره مالی یا معنوی نجات دهید اما این شخص به راحتی به شما اعتماد نمی کند همچنین وضعیت رابطه عاطفی شما بسیار خوب است و اگر مسئله یا تنشی با عشق خود دارید در روزهای آینده رفع خواهد شد. با این حال یک نگرانی ناشی از یک مسئله در گذشته گاهی مثل خوره به جان شما می افتد و شما را کلافه می کند. این احساس گاهی با زود رنجی شما نسبت به اتفاقات اطرافتان نمود پیدا می کند.

اگر متولد طوبه (مرداد) یا بارام هات (مهر) هستید، نظر سث (الهه رعد و برق و بارش) بر شما می افتد. مدتی است اشخاصی میدان انرژی شما را منفی کرده اند و شما در این مورد نگران هستید. فعالیت چاکرا تاجی شما در روزهای آینده زیاد می شود پس اگر سر درد خفیفی احساس کردید نگران نباشید. همچنین شما در مورد بیماری یا دردهای یک شخصی در اطرافتان بسیار احساس نگرانی می کنید و استرس دارید. مری تی تس با تعبیر (ا.ا.ث) به شما می گوید که در 47 روز آینده اتفاقات منفی از شما دور خواهد بود. با این حال نباید کسانی که به شما استرس وارد می کنند و در میدان انرژی شما ارتعاشات منفی میفرستند را نا دیده بگیرید. زیرا در اطراف شما اشخاص زیادی هستند که حس حسادت نسبت به شما دارند و در لباس دوستان خوب به شما نزدیک شده و میخواهند به شما آسیب بزنند. در این مورد مخصوصا مراقب کسانی که با آنها همکاری می کنید باشید. شخصی در محیط کار شماست که اصلا دوست ندارد شما پیشرفت کنید و از او جایگاه بالاتری داشته باشید. به همین دلیل منتظر است شما اشتباهی در محیط کار انجام بدهید تا با استفاده از این اشتباه بتواند وجهه شما را در آن محیط زیر سوال ببرد. شخصی از گذشته از طریق یک پیام وارد زندگی شما می شود. این شخص می تواند عشق یا دوست سابق شما باشد.

اگر متولد تخ (فروردین) یا بشنس (آذر) هستید، در 27 روز آینده نظر ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما می افتد. چاکرا اول و همچنین ششم شما در این 27 روز فعالیت زیادی می کنند. شاید این فعالیت ها گاهی باعث دردهایی در ناحیه کلیوی و تناسلی شما شوند. اما اصلا نگران این دردها نباشید. در این 27 روز سعی کنید زیاد بر روی شکم خود نخوابید تا فعالیت این چاکرا ها به درستی انجام شود. فعالیت چاکرا ششم شما بسیار برایتان پر منفعت خواهد بود. شما در این 27 روز نفوذ کلام قابل توجهی پیدا می کنید و این یعنی بسیار می توانید رو دیگران تاثیر گذار باشید و جذابیت شما افزایش پیدا میکند.شما باید از این موضوع برای حل مسئله ای که چند وقتی است ذهن شما را درگیر کرده استفاده کنید. وضعیت شغلی شما به زودی وارد چرخه جدیدی می شود و فراز و نشیب زیادی را طی می کند اما این روند پایدار نیست و شما خیلی زود با کنترل اوضاع وضعیت شغلی خود را ثبات می رسانید و کم کم درآمد خود را افزایش می دهید. در مورد یک مسئله احساسی با شخصی نگران هستید و این موضوع باعث می شود گاهی به فکر فرو روید. این مسئله باعث شده در انجام تصمیمی تردید داشته و مطمئن نباشید. اما مری تی تس به شما می گوید در این مورد به قلب خود رجوع کرده و با احساس قلبی خود تصمیم بگیرد.زیرا در نهایت سرانجام این تصمیم به نفع شما خواهد بود. اگر مجرد هستید شخصی از طریق یکی از دوستانتان به شما معرفی می شود تا با او آشنا شوید. این شخص مدار انرژی مثبتی دارد و آشنایی شما با او می تواند با خیر و برکت باشد.

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) یا هنت هاوج (دی) هستید، در 27 روز آینده نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما می افتد. کالبد عاطفی و روحی شما در این 27 روز به سطح خیلی خوبی می رسد و فرکانس شما را بالا می برد. همچنین چاکرای چهارم شما نیز فعالیت های خوبی خواهد داشت. این چاکرا به عشق ورزیدن  و محبوب شدن مرتبط می باشد. میزان جذابیت شما در این 27 روز خیلی زیاد می شود و به علت انرژی مثبتی که در اطرافتان ایجاد می کنید دیگران از شما تاثیرات مثبت خوبی را دریافت خواهند کرد. به دلیل افزایش قدرت جذب شما، در این مدت ممکن است چندین پیشنهاد عاطفی از طرف اشخاصی به شما داده شود.همچنین اگر شخصی را در گذشته داشته اید که با او در رابطه عاطفی بوده اید احتمال دارد دوباره از یه طریقی با شما ارتباط برقرار کند. اگر مجرد هستید یا در رابطه با کسی نیستید فعلا بهتر است صبور باشید و به پیشنهادهایی که به شما می شود خیلی زود جواب مثبت ندهید.زیرا برخی از این اشخاص نیت مثبت به شما ندارند و به دلایل دیگری به شما نزدیک می شوند. اگر با کسی قهر هستید در این مدت فضای آشتی برای شما باز می شود. برای گرفتن یک تصمیم بر سر دو راهی هستید و از این شک و تردید خسته شده اید. مری تی تس به شما می گوید که در مورد این تصمیم باید منطق خود را قاضی کنید و احساسی تصمیم نگیرید.

اگر متولد کاهرکا (تیر) یا هفیفی (بهمن) هستید،نظر گب (الهه وفور نعمت) بر شما می افتد. انرژی های فوق العاده مثبتی در اطراف مدار شما وجود دارد. هر چهار کالبد شما وضعیت پایداری را سپری میکند. با این وجود کالبد ذهنی و جسمی شما به علت نگرانی هایی که اخیرا داشته اید در سطح پایین تری قرار گرفته است. وضعیت عاطفی شما اخیرا دچار فراز و نشیب شده است. اگر ازدواج کردید اختلاف نظراتی با همسر خود دارید یا خواهید داشت که کمی در رابطه شما سردی ایجاد می کند. بحثهای احساسی همیشه جلوی تفکرات منطقی تان را می گیرد. عجول هستید و عجولانه تصمیم می گیرید و این گاهی باعث می شود تنش های خانوادگی را تجربه کنید. بحثها و نگرانی های تان بیشتر بر سر مسائل مالی است. مری تی تس به شما می گوید که وضعیت مالی شما رو به رشد خواهد رفت و به زودی نگرانی های شما رفع می شود. سعی کنید بیشتر خود را به انرژی الهی و کائنات متصل کنید تا نعمت های زیادی به سمت شما روانه شود. اگر مجرد هستید به زودی یک پیشنهاد شغلی به شما می شود که تا حدی او را دوست دارید. اما در درون خود زیاد حضور در این شغل را دوست ندارید. با این وجود بهتر است به این پیشنهاد جواب مثبت بدهید زیرا بعد از حضور در محیط جدید با 3 نفر آشنا می شوید که مسیر زندگی شما را تغییر می دهند. یکی از این سه نفر به شما ابراز علاقه می کند و شما نیز او را دوست خواهید داشت اما به علت یک موضوعی از گذشته در ارتباط گرفتن با این شخص مردد هستید.

اگر متولد هاتور (خرداد) یا مسرا (اسفند) هستید، در 27 روز آینده نظر تفنوت (الهه کسب و کار) بر شما می افتد. کالبد جسمی و ذهنی متعادلی را خواهید داشت اما وضعیت روحی و عاطفی شما در سطح خوبی نیست. این می تواند به دلیل یکنواخت شدن زندگی شما باشد.همچنین به دلیل کم کاری چاکرای هفتم شاید کمی گوشه گیر و منزوی شده باشید یا شوید. برای رفع این موضوع سعی کنید در این مدت از داشته هایتان به اندازه خوبی لذت ببرید تا انرژی های الهی به سمت شما بیاید.  یک سری تغیراتی در وضعیت شغلی شما به وجود خواهد آمد و شاید به فکر کسب و کار جدیدی باشید. اگر ایده ای در سر دارید بهتر است همه جوانب آن را  در نظر بگیرید. به تعبیر (ا.ا.ث) مری تی تس به شما می گوید انرژی های مثبتی اطراف کسب و کار شما وجود دارد و به زودی سطح درآمد خوبی را تجربه می کنید و از آن راضی خواهید بود. یک ازدواج در اطراف شما است و یا به شما یا به یکی از نزدیکان شما پیشنهاد ازدواج داده می شود. یک شخصی که در نام او و،ل،ر یا ف دارد نسبت به شما احساس بدی دارید. او میتواند یک دوست باشد که از شما به علت یک مسئله ای آزرده شده و بهتر است از او دلجویی کنید. همچنین چند اختلاف با شریک احساسی یا برخی از دوستانتان دارید که گاهی شما را آزار می دهد. در مورد این اختلافات حق با شماست اما اگر منتظر باشید و در مورد حل این مسائل کاری نکنید در نهایت به ضرر شما تمام خواهد شد. پس بهتر است در این مورد غرور را کنار بگذارید و با تواضع برخورد کنید.

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی مصری مری تی تس

3 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” و،ظ،ت،ش،گ،ع””

  1. Ashkan گفت:

    سوالی واسم پیش اومد الان باید حروف دوم اسممونو ببینیم یا حروف اول،کدومش باید جزو حروف های مشخص شده واسه فال باشه؟

  2. گفت:

    حرف دوم مثلا شما که اسمت اشکان باید اون طالعی رو بخونی که حرف ش داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد