طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “غ،آ،ظ،ط،ض،ج،ث”

طالع بینی مصری مری تی تس تيم فالوده براى شما صاحبان عزيز اين طالع آرزوى سلامت و افزايش نعمت روز افزون را از درگاه خداوند متعال دارد.

شما در این ماه به طور مستقیم در مدار ماعات (الهه حقیقت) قرار گرفته اید و این به این معناست که حقیقتی آشکار در درون شما نهفته است و آن هم اینکه شما مدت زیادی است که نگرانی های طولانی را متحمل می شوید این نگرانی ها به عوامل بیرونی مربوط نمی شود و منشا آن خود شما هستید، مدتی است که نگران این هستید کنترل مسائل از دستتان خارج شود یا از برخی مسائل عقب نیفتید و مبادا کارها به درستی پیش نرود اما مری تیتس به شما می گوید که لازم نیست همه چیز را کنترل کنید ، و لازم نیست دربـاره هر چیزی انرژی خود را صرف کنید و به تکاپو بی افتید شما به اشتباه با این کار سر خودتان را شلوغ می کنید. احساس مسئولیتِ بیش از حد ، زندگی را از شما می گیرد. 

هر مسئله ای حد و میزان خودش را دارد، همین کافی است که شما برای اتفاقات زندگیتان قدم بر می دارید، این ماه فرصتی مناسب برای کنار گذاشتن این نگرانی هاست، فراموش نکنید همین که قدمی برای زندگی بر میدارید کافی است و بیش از حد انرژی تان را سوخت ندهید.تعدادی از افراد این طالع، زمان گذشته را از این روز هایی که دارید بهتر تصور میکنید و این اشتباه بزرگی است که در حال مرکتب شدنش می باشید، همیشه روزهای بد وجود داشته اند و در کنارش اتفاقات و لحظات خوب هم بوده اند، در واقع شما در همین روز ها هم اتفاقات خوب دارید ولی نگاه به گذشته چشم شما را بر روی حقیقت بسته و فرکانس این تفکر به شما به صورت منفی برخواهد گشت و همیشه به شما این حس دست میدهد که اکنون بهتر نیست و خوبی ها کمتر شده اند، مری تیتس به شما توصیه میکند نگرشتان را اصلاح کنید، حقیقت این است که منفی و مثبت همیشه وجود داشته اند و شما انتخاب میکنید که کدامشان را داشته باشید، مثبت را انتخاب کنید تا درهای رحمت گب (الهه وفور نعمت) به روی شما باز شوند.

فرمول کائناتی افزایش رزق و روزی (کلیک کنید)

مری تیتس برای شما نکته کلیدی را در اختیار قرار داده و آن اینست که کارهای اکنون شما  آینده تان را خواهد ساخت، این موضوع مهم را فراموش نکنید و خوب به کارهایی که میکنید فکر کنید ، کوچکترین قدم از سمت شما برایتان بزرگترین تغییرات را به همراه خواهد داشت اگر شما در حال انجام کار دلخواهتان هستید  دیگر نگرانی معنی ندارد. از گذشته درس بگیرید اما در آن توقف نکنید، متاسفانه برخی از افراد این طالع این روزها یک پایشان در گذشته و حسرت روزهای رفته و آن یکی پایشان در آینده و نگرانی های بی مورد و بیش از اندازه است، شما اینگونه لحظه ی حال را از دست می دهید،مسئولیت شرایطی که در آن هستید را بپذیرید و برای ساختن آیندتان فقط قدم های کافی بردارید.

فردی ناپخته را در نزدیک خود دارید که تحت هر شرایطی می خواهد در بحث هایش با شما پیروز و برنده باشد اما شما بر عکس ترجیح می دهید که در بحث ها بازنده باشید تا برخی ارزش ها را نگه دارید و این فرق به این معنا نیست که شما فردی ضعیف باشید بلکه هوش و درک مناسبی دارید اما مری تیتس به شما توصیه میکند اگر از حضور این فرد آزار می بینید ، زمینه های قطع ارتباط با او را بچینید، شما با این رفتار فرکانس های خاصی را به اطرافتان ارسال میکنید و معنی اش اینست که تمایلی به حضور اینگونه افراد با درک پایین ندارید ، طبق همین رفتار خداوند برایتان توسط انرژی های فراتر از تصورتان ، افرادی با خصوصیات نزدیک به خواسته هایتان را در زندگی قرار می دهد، فراموش نکنید شما فردی بسیار خوش قلب و مهربان هستید و انسانیت برایتان بسیار مهم است، و خداوند به طور ویژه ای شما را حمایت خواهد کرد.

تعدادي از افراد اين طالع كه در شرف ازدواج هستند و اين روز ها در حال انجام كارهاى لازم اين موضوع ميباشند مرى تيتس به شما توصيه ميكند كه اگر برخى رفتارهاى فرد مورد نظرتان را نمى پسنديد پس از شروع زندگى مشتركتان هم منتظر تغییر کامل او نباشید. ازدواج شما با اين شخص به خودی خود او را تغییر نمی‌ دهد.زندگى مشترك شما مکانی نیست که بتوانید در آن همسرتان را تغییر بدهید و او را در قالب آنچه که می خواهید در آورید. 

درصد زيادى از خصوصيات رفتارى فرد مورد نظرتان خوب است و مقدار كمى هم از رفتارهاى او چندان خوب نیست و گاهى شما را نگران ميكند، اما مرى تيتس توصيه جدى ميكند كه براى حل اين موضوع بروى خصوصيات بد او متمركز نشويد ، اگر بر خوبى هاى او متمرکز شوید و آن ها را تقویت کنید ، رابطه‌ تان بهتر و بهتر خواهد شد، اشتباه شما اين است كه بجاى تمركز بر نكات مهم ، بيشتر تصوير سازى هاى نادرست خود را افزايش مى دهيد، حتى در گذشته و سنين كم شما نيز اينگونه تصورات همراهتان بوده ، و بايد آن را برطرف كنيد.

تعدادى از افراد اين طالع ، در مواجه با رابطه احساسى كه در گذشته داشته ايد اين روز ها بسيار آسيب پذير هستيد و بين دو موضوع تنهايى و برگشت به رابطه قبلى خود دچار اختلالات فكرى شده ايد و هر چه سعى ميكنيد به سمت هر كدام برويد ، با ترس هاى درونى خود مواجه مى شويد،مرى تيتس به شما وعده مى دهد كه هر تصميمى در اين مورد بگيريد بهتر از اين است كه ترس داشته باشيد و كارى نكنيد، فقط فراموش نكنيد كه شما يك بار با شكست مواجه شده ايد پس قبول اينكه بار ديگر شكست بخوريد دشوار است و اگر قصد شروع مجدد با آن شخص را داريد ، حتماً تمام جوانب را بسنجيد.

برخى افراد در نزديكى شما هستند كه در سخت ترين لحظات كنار شما نبوده اند و اما شما هميشه در لحظات مهم كنار آنها بوده ايد و يارى رسانده ايد اين ماه بايد اين را بدانيد كه وقتی ان افراد به هنگام نیاز، به یاد شما می افتند، به جاى ناراحت شدن و حرص خوردن بايد به خودتان ببالید که مانند یک نور در دل تاریکی و مشكلات آنها، به ذهن آن ها خطور می كنيد، اين ماهيت شماست و شما انسان دست گير با دل و قلبى بزرگ هستيد، مرى تيتس به شما هديه اى گرانبها دارد و آن اين جمله است كه ؛ شما متفاوت هستيد و كسى نياز نداريد بلكه اين سايرين هستند كه به بهره بردن از شما نياز دارند.تعدادى از افراد اين طالع ؛ در چند وقت اخير راه هاى مختلفى را براى تغيير شرايط رفته ايد و تلاش هايى كرديد اما به در بسته خورديد و آنطور كه برايتان بايد پيش ميرفته ، نرفته است.

طلسم کائناتی رفع بستگی (کلیک کنید)

مرى تيتس شما را روشن ميكند، او برايتان پيغامى دارد و اين است كه پافشارى شما بيهوده است، زمان كليد قفل كارهاي شماست، مرى تيتس در اين ماه به شما ميگويد : اتفاق هاى خوب با فشار و زور به دست نمى آيند و نمى افتند، اين طبيعت زندگى است و شما بايد از خسته كردن خود دست برداريد و به زندگى روزمره خود ادامه دهيد و در راه رسيدن به خواسته هايتان قدم هاى به اندازه برداريد.سرمايه اى قابل توجه به دست تعدادى از خانم هاى اين طالع مى رسد، اگر تمايل به خرج كردن داريد حتماً اين كار را انجام دهيد چون اين سرمايه دو بخش دارد و باز هم جاى او پر خواهد شد، اگر براى كارى بر روى اين سرمايه حساب كرده ايد بهتر است با چند شخص غريبه كه تجربه بالاترى دارند مشورت كنيد، اين را هم فراموش نكنيد كه با حرف هاى دلسرد كننده برخى افراد از انجام كارى كه در ذهن داريد منصرف نشويد.

برخی از افراد این طالع دلتنگ کسی که خیلی دوستش دارید هستید و بین شما و این فرد فاصله و دوری افتاده آنچه که در طالع شما مشاهده می شود رسیدن به یک نقطه پر رنگ می باشد ، شاید نقطه پر رنگ در طالع شما به تعبیر همان شخص که برایتان بسیار ارزشمند بوده می باشد و البته تعبیر دیگری هم که می شود داشت این است که شاید فردی با ویژگی های مهم و همراه با آرامش بر سر راه شما قرار گرفته است ، به هر حال شما برای رسیدن به این نقطه راه خیلی طولانی در پیش ندارید و هر چه در توان دارید برای مسیر پیش رو بگذارید  به لطف خداوند و قلب پاک خودتان آرامش خاطر به طور خاصی در زندگی شما برقرار خواهد شد ، مری تیتس به شما توصیه میکند از دل این روزها بی توجه نگذرید اگر برایتان مقدر شده بود که این دلتنگی ها را تحمل کنید قطعا بی دلیل نبوده و شما باید با توجه به این روزها کوله بار تجربه خود را سنگین تر کنید زیرا برای فردای شما تجربیات روزهای قبل گره گشاست

تعدادی از متولدین بارامودا(آبان) ، هاتور (خرداد) و امشیر (شهریور) برای متولدین این سه ماه کاری به زودی جفت و جور می شود که برای این جفت و جور شدن تلاش زیادی داشته اید ولی نتیجه این تلاش را دریافت می کنید و خندان می شوید. حرف و سخن زیاد پشت سرتان است و حرف شما را زیاد می زنند ولی اهمیت ندهید بهتر است حتی اگر به گوشتان رسید. علامت سوال بزرگی یا به تازگی در زندگی پیش آمده است یا در حال حاضر هست و دنبال جواب برای این علامت سوال هستید ولی فعلا در دست بستگی و بن بست هستید و جوابی برای این سوال شما نیست. پیروزی دارید که به خاطر این پیروزی در چشم و نظر می افتید و حسودان زیادی پیدا می کنید و همه دارند در زندگی شما به خاطر این پیروزی بزرگ سرک می کشند و می خواهند سر در بیاورند. چند تا ملاقات و دیدار عاطفی دارید با کسی که دوستش دارید. تا دو وعده دیگر سفری دریایی می روید که با خانواده است ولی گاه گاه در این سفر دریایی دلتان می گیرد و هوای فردی را می کنید که دوستش دارید و دلتنگ این فرد می شوید.

 

تعدای از متولدین کاهرکا (تیر) ، فائوفی (اردیبهشت) و بارام هات (مهر): شخصی دائم می خواهد لج شما را در بیاورد و بهم ریختن اعصاب شما را دارد اگر حواستان به دوروبرتان نباشد موفق می شود و به هدفش می رسد. دشمن زیاد دارید و این افراد ظاهر خوبی با شما دارند و دور و برتان هستند و به شما نزدیک هستند ولی در باطن چشم دیدن شما را ندارند. اگر با فردی کدورت یا دلخوری دارید یا قهر هستید آشتی می کنید و رابطه شما دوباره برقرار می شود و همه چیز به حالت اول برمی گردد و حال دلتان خوب خواهد شد، پول زیاد دست شما می آید ولی ولخرج هستید سعی کنید در دخل و خرجتان دقت بیشتری داشته باشید و بی گدار به آب نزنید و روی خرجتان با برنامه ریزی جلو بروید. از طرف دوستی محبوب خبری خوش خواهید شنید که مدت ها منتظر شنیدن این خبر بوده اید.اگر طی این 30 روز زنی نیازمند را دیدید حتما به او به اندازه ای که برایتان مقدور است کمک کنید، خداوند به طور ویژه ای برایتان جبران خواهد کرد

 

تعدادی از متولدین بشنس (آذر) ، مسرا (اسفند) و تخ ( فروردین) : فکر و خیال زیاد دارید و بن بست های فکری شما زیاد است و فکرتان درگیر است. به یک مجلس و مراسم دعوت می شوید که شرکت در این مجلس به خود شما بستگی دارد ولی اگر نروید برایتان بهتر است به هر حال انتخاب با شماست. اگر خانم هستید و مجرد هستید یا مطلقه هستید فردی شما را دوست دارد که به زودی یک ابراز علاقه از این فرد به شما می شود که قبول این درخواست چه دوستی باشد و چه ازدواج باشد به جواب خود شما بستگی دارد ولی اگر جواب مثبت بدهید خوب است آنچه که در طالع شما دیده می شود روشن است. تعدادی از متولدین این سه ماه میزگردی ارثی دارید یا مالی که در شراکت است و یک میزگرد برای این مال دارید که اگر مشکلی هست مشکل حل خواهد شد و یک نذر دارید اگر نذر کردید ادا می شود و بلافاصله آن را ادا می کنید. حسودان زیادی دارید که دائم فضولی و خبرچیلی شما را می کنند مراقب باشید. اگر شاغل هستید در این سه ماه پایانی سال ترقی و پیشرفت خوبی دارید که برعکس سال قبل است که اصلا از لحاظ مالی شرایط خوبی نداشته اید و ضرر و زیان مالی زیاد داشته اند.

 

تعدادی از متولدین هنت هاوج (دی) ، طوبه (مرداد) و هفیفی (بهمن) :عاشق هستید و فردی را خیلی دوست دارید ولی پنهان کار هستید و نمی خواهید کسی متوجه این عشق و علاقه شما به اون فرد بشود و حفظ ظاهر می کنید و این پنهان کاری شما را عصبی و کلافه می کند طوری که خیلی از اوقات بهانه جو می شوید و دلتنگی اون فرد را دارید، کسی شما را خیلی دوست دارد که این علاقه و عشق به شما واقعی است و قدر این دوست داشتن را بدانید چون این علاقه بدون هیچ توقع مالی است و فقط و فقط به خود شماست چون افراد دوروبرتان شما را به خاطر پول و مالتان می خواهند و دائم طلب مال از شما را دارند. به یک ساختمان بلند می روید و در جای جدید مستقر می شوید و این جابجایی خیلی غیرمنتظره و یهویی برای شما پیش می آید ولی فردی که شما را دوست دارد از این جابجایی شما عصبانی می شود و در ناراحتی قرار میگیرد، البته اگر خانم هستید و آقایی شما را دوست دارد و این شاید یک ازدواج جدید باشد که شما را از این آقا دور می کند و جدا می کند یک سری دروغ می گویید که این دروغ ها هر چی هست مصلحتی است.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

یک پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “غ،آ،ظ،ط،ض،ج،ث””

  1. fateme گفت:

    واقعا عالی یک دنیا ممنونم❤❤❤❤❤❤❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد