طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ق،ت،ع،س،ل،و”

طالع بینی مصری مری تی تس: کسانی که در اسم شناسنامه ای آن ها حروف بالا وجود دارد به طور کلی در 30 روز آینده در مدار آپیس (الهه راست گویی و صداقت) می گیرند. وضعیت کالبد های شما نشان می دهد که اخیرا اتفاقاتی در زندگی شما رقم خورده که باعث نگرانی شما شده و کاری کرده شما دچار استرس بشید. این انرژی های مخرب کاملا روی کالبد عاطفی و ذهنی شما تاثیر گذاشته و باعث شده انرژی های خوب کمتر به سمت شما روانه شود.اگر نسبت به موضوعات کوچک واکنش های تند و عصبی دارید به این دلیل است که انرژی های مثبت در کالبدهای شما جریان ندارد.

مدتی است که نگرانی مالی و شغلی زیادی دارید و نمی دانید بهترین تصمیم در این زمینه چیست و ذهنتان بسیار درگیر این موضوع شده است.تعدادی از شما به زودی یک قرار کاری بسیار مهمی خواهید داشت که می تواند روی مسیر شغلی شما تاثیر زیادی داشته باشد.این ملاقات کاری از طرف شخصی ترتیب داده می شود که شما او را می شناسید و به او اعتماد دارید. حواستان باشد برای تغییر شغل فقط موضوعات مالی را در نظر نگیرید و وارد شغلی شوید که به آن علاقه داشته باشید و انجام آن برایتان لذت بخش باشد.

اگر خانوم هستید و بین 17 تا 43 سال سن دارید، انرژی اشخاصی در مدار شما وجود دارد که باعث آزار شما هستند و با شما ارتباط دارند. با این که شما می دانید و حس می کنید که این افراد به شما انرژی های منفی منتقل می کنند اما به نوعی ناگزیر به حفظ ارتباط با آن ها هستید و بنا به دلایلی نمیتوانید آن ها را از زندگی خود حذف کنید. به زودی یکی از این افراد که در نامش یکی از حروف م،ن،ف،پ یا ز دارد برایتان دردسری ایجاد می کند که بسیار باعث ناراحتی شما خواهد شد. این شخص حتی در گذشته هم برای شما دردسر ایجاد کرده و باعث آزارتان شده پس بهتر است مراقب رفتار او باشید و نگذارید برایتان دردسر درست کنند. همچنین شخصی در نزدیکی شماست که راز دار شما نیست و گفته های شما را برای دیگران بازگو می کند. مری تی تس به شما می گوید که بدون ترس و نگرانی سعی کنید این افراد را از خودتان دور کنید تا بیشتر از این آسیب نبینید.

بین روزهای 3 تا 13 ماه آینده یک اتفاق بسیار خوشحال کننده برای شما پیش بینی می شود. این اتفاق می تواند فروش ملک،دیدن کسی که منتظرش بودید،ازدواج دوست یا پیامی از  طرف کسی که دوستش دارید باشد. هر چه که هست بسیار برایتان شیرین است و خیلی از افتادن این اتفاق خوشحال خواهید شد.

برای تعدادی از شما انرژی یک مال و پول زیاد در مدارتان دیده شده که بسیار به شما نزدیک است. اما به دست آوردن این پول ممکن است برایتان چالش ها و مشکلاتی نیز داشته باشد. زیرا به راحتی این پول به شما نخواهد رسید و بستگی ها و گره هایی بر سر راهتان وجود دارد که ابتدا باید آن ها را از بین ببرید. این گره ها از طرف 3 شخص برای شما ایجاد شده که یکی از آنها جنس مخالف شماست و 2 تای آنها همجنس شما هستند و شما هر 3 نفر آن ها را می شناسید.مواظب بدگوها،حسود ها و تنگ نظران باشید زیرا متاستفانه در اطراف شما این اشخاص وجود دارند و ممکن است حتی پای آبروی شما به میان بیاید.در 14 روز آینده مدار شما هم راستا با خورشید است پس سعی کنید از گرما و انرژی این ستاره ی عظیم بیشترین استفاده را بکنید و از دعای صبح غافل نشوید زیرا کلید رسیدن به مقصودتان است.

زبان بند اعظم و فوق العاده موثر (کلیک کنید)

اگر متولد بشنس (آذر) بارم هات (مهر) یا فائوفی (اردیبهشت) هستید نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما افتاده است.در 27 روز آینده وضعیت کالبد عاطفی شما به حد فوق العاده خوبی خواهد رسید که انرژی آن به کالبد روحی شما نیز می رسد. این اتفاق باعث می شود که شما در این مدت از زندگی لذت بیشتری ببرید و کمی عمیق تر به مسائل نگاه کنید. سعی کنید مسائل سطحی و بی ارزش را از خودتان دور کنید و ذهنتان را مشغول اتفاقات مربوط به زندگی دیگران نکنید. اگر مجرد هستید و با کسی در رابطه نیستید، انرژی دو نفر در مدار شما قرار دارد که می تواند به رابطه عاطفی با آن شخص ختم شود. یکی از آنها قدیمی تر از آن یکسیت و شما با او کم و بیش ارتباط داشته اید اما نمی دانید به شما علاقه دارد یا خیر. در این ماه از ابراز علاقه نترسید و  اگر شریک عاطفی دارید بیشتر با او معاشقه کنید و بگذارید محبت شما قلب او را تسخیر کند.اما اگر با کسی در رابطه نیستید می توانید این عشق را به خانواده یا دوستان خود ابراز کنید.برای 33 نفر از دختران متولدین این سه ماه یک خواستگار خواهد آمد که اگر در نامش یکی از حروف م،د،ک،و قرار دارد برای شما بسیار خوب است.در غیر این صورت بهتر است از وصلت با این شخص دوری کنید زیرا به نفع شما نخواهد بود و به جدایی ختم می شود.

اگر متولد کاهرکا (تیر) ،مسرا (اسفند) یا اَمشیر (شهریور) هستید، نظر گب (الهه وفور نعمت) بر شما افتاده است. چاکراهای شما در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند و انرژی میان هر 7 چاکرا به خوبی رفت و آمد می کند. روزهای آینده بهترین روزها برای شماست که انرژی های مثبت رو به سمت کائنات بفرستید و آن را دریافت کنید. مری تی تس به شما می گوید که درهای آسمان در 27 روز آینده به روی شما باز تر از همیشه خواهد بود پس سعی کنید به هیچ عنوان این فرصت خوب را از دست ندهید و انرژی الهی را در زندگی خود جاری کنید تا به اهدافتان نزدیک شوید. دعاهای خود را در این مدت عمیق تر کنید به خصوص در شب و اوایل صبح. انرژی های بسیار خوبی انتظار شما را می کشند. بیماری و بلا در این مدت از شما دور خواهد بود و می توانید با خیال راحت به ایده ها و کارهایتان فکر کنید و قدم های مثبتی برای رسیدن به اهدافتان بردارید. در خانواده ی شما اتفاقات مثبتی رخ خواهد دادکه برای شما مایه آرامش خواهد بود و شادی شما را در پی خواهد داشت.در این ماه با یکی از دوستانتان که قبلا بحث و جدل داشتید و این موضوع باعث جدایی شما شده بود آشتی خواهید کرد و دوباره با او ارتباط برقرار می کنید.سعی کنید بخشنده باشید و اگر کینه ای از کسی دارید آن را به فراموشی بسپارید. کینه و حسادت از عوامل اصلی افتادن گره در زندگی انسان است پس اگر دارید آنها را در همین مدت دور بریزید.

اگر متولد هِفیفی (بهمن)، تخ(فروردین) یا هاتور(خرداد) هستید، نظر باستت (الهه شانس) بر شما افتاده است.سطح انرژی کالبدهای ذهنی و جسمی شما در وضعیت مناسبی قرار خواهد گرفت و این باعث می شود فعالیت های بیشتری را در این مدت انجام دهید که بسیار خوب است. احتمال افتادن اتفاقی که چندین ماه است منتظرش هستید در این مدت بسیار زیاد است و شما به مقصود دلتان خواهید رسید.برای تعدادی از شما یک پیشنهاد خیلی خوب پیش بینی شده است که بسیار از شنیدن این پیشنهاد هیجان زده خواهید شد اما حواستان باشد که خود را کنترل کنید و مشتاق نشان ندهید. این پیشنهاد میتواند شغلی،مالی یا عاطفی باشد.اگر شاغل هستید دوست دارید کارهایتان را سریع انجام دهید تا دیگران شما را تحسین کند اما باید مراقب باشید این سرعت باعث بی دقتی شما در کار نشود که باعث خرابکاری شوید.اگر با کسی در رابطه عاطفی هستید که در نامش یکی از حروف ج،م،ن،ک یا ی دارد، یک تنش و بحث بین شما پیش آمده یا می آید که موجب ناراحتی هر دو طرف می شود. گاهی اوقات توجه بیش از اندازه به شریک عاطفی‌تان نتیجه معکوس می دهد و ممکن است بیشتر باعث سردی او شود.پس سعی کنید تعادل را در رابطه حفظ کنید و از دید پایین به بالا به او نگاه نکنید.

فرمول کائناتی جذب  عشق و محبت (کلیک کنید)

اگر متولد طوبه(مرداد)، بارامودا (آبان) یا هنت هاج (دی) هستید، نظر ماعات(الهه حقیقت) بر شما می افتد. بالا رفتن سطح انرژی کالبد ذهنی شما باعث میشود ارتباط شما با ناخودآگاهتان بیشتر شود. اگر در این مدت خواب های پیام دار و نشانه دار زیادی دیدید به همین دلیل است.سعی کنید این خواب ها را به خاطر بسپارید زیرا می تواند مفهومی را به شما منتقل یا حتی شما را از یک اتفاق آگاه کند.خبر بیماری شخصی را در نزدیکی خود می شنوید و این خبر باعث نگرانی شما می شود. اما این نگرانی پس از مدتی رفع خواهد شد و آن شخص نیز بهبود میابد.در رابطه عاطفی تعدادی از شما شک و تردید دیده شده است و یا شما به طرف مقابل خود اعتماد ندارید و یا او به شما اعتماد ندارد. این موضوع باعث می شود که مدام باهم بحث و جدل کنید یا برای یکدیگر محدودیت های آزار دهنده ایجاد کنید. اگر رابطه شما به همین شکل ادامه پیدا کند سرنوشتی جز جدایی نخواهد داشت پس بهتر است فکری به حال آن کنید و شک و بی اعتمادی را از رابطه خود کنار بگذارید. اگر در چند ماه گذشته شکست عاطفی داشته اید به زودی دوباره عشق سابق خود را ملاقات خواهید کرد یا او به شما پیامی می دهد. اما توصیه مری تی تس این است که احساسات و هیجانات خود را نسبت به این شخص کنترل کنید و بهتر است با او دوباره وارد رابطه نشوید زیرا به نفع شما نیست.به یاد بیاورید که چه چیزی باعث شده این رابطه بهم بخورد و شما آسیب ببینید.سعی کنید در برخورد با او بی تفاوت باشید و نگذارید به شما نزدیک شود.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

یک پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ق،ت،ع،س،ل،و””

  1. سوگند گفت:

    مرسییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد