طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ز،ر،ظ،ط،پ،ل،م”

طالع بینی مصری مری تی تس: افرادی که یکی از حروف بالا، حرف دوم اسمشان است، در 27 روزآینده به طور کلی در مدار سث (الهه رعد و برق و بارش) قرار می گیرند. در این مدت انرژی های کالبد ذهنی و  جسمی شما در نوسان خواهد بود و ثبات ندارد. اما کالبدهای عاطفی و روحی شما در وضعیت مناسبی قرار دارد که خبر خوبی است. 3 تا از چاکراهای شما در 14 روز آینده از فعالیت کم خارج می شود و فعال تر خواهد شد. به همین دلیل به زودی احساس کمی درد در نواحی شکم،معده و دست چپ خود خواهید کرد که اصلا نباید نگران این موضوع باشید. بهتر است در این مدت کمی از ساعت خواب خود کم کنید و اگر بیشتر از 8 ساعت در شبانه روز میخواید آنرا به 6 الی 7 ساعت کاهش دهید.

آشفتگی و درهم بودن افکار شما مدتی است که خیلی زیاد شده و نمیتوانید روی یک موضوع تمرکز کافی داشته باشید و مدام پرش فکری و احساسی دارید. بهتر است کمی خود را رها کنید و روی مسائل بی ارزش زندگی وقت و انرژی خود را نگذارید. در اطراف شما آدم هایی هستند که سطح فکری پایینی دارند اما به شما نزدیک هستند و بودن در کنار آنها باعث می شود اتفاقاتی رقم بخورد که فکر شما را درگیر کند. برای رهایی از این قضیه باید کمی خود را از اینجور مسائل دور کنید و به صحبت ها و رفتار آنها واکنشی نشان ندهید. مری تی تس در این ماه انرژی های خوبی را در مدار شما پیش بینی کرده که به زودی آنها را حس می کنید و برای شما قابل لمس خواهد شد.

از طرف شخصی که در نامش یکی از حروف م،ل،ی،د یا گ دارد، مورد سرزنش قرار خواهید گرفت و این شخص بسیار به شما نزدیک است و شما از برخورد او ناراحت می شوید. دلیل این سرزنش اتفاقی است که اخیرا افتاده و آن شخص شما را مقصر این اتفاق می داند. اگر شما واقعا مقصر این اتفاق هستید باید غرور را کنار بگذارید و برای جبران آن اقدام کنید. نگذارید موضوعات بی ارزش رابطه ی شما را با آن شخص خراب کند.

تعدادی از شما که بین 19 تا 39 سال سن دارید اخیرا یک شکست را تجربه کردید که آثارش همچنان در شما وجود دارد و شما را اذیت می کند. اگر این شکست عشقی است، مری تی تس به شما می گوید که خیلی زود روحتان ترمیم خواهد شد. زیرا انرژی یک جنس مخالف در مدار شما دیده می شود که حامی شما خواهد بود و برای کمک به شما نزدیک می شود. در ابتدا نمیتوانید به این شخص اعتماد کنید اما توصیه این است که رابطه خود را با او قطع نکنید زیرا بسیار خیرخواه شماست و می تواند شما را در مسیر درستی قرار دهد.

به یک موفقیت شغلی یا تحصیلی نزدیک می شوید که خیلی برایتان اهمیت دارد و خیلی وقت است که به دنبال آن هستید. این موفقیت بسیار خوشحالتان می کند و شما را در مسیر جدیدی قرار می دهد که مورد علاقه شماست. قدر این مسیر را بدانید زیرا در این مسیر موفقیت های بسیاری برای شما پیش بینی می شود. افراد حسود و بد دلی نیز در اطرافتان وجود دارند که اصلا نمیخواهند پیشرفت شما را ببینند و سعی می کنند شما را از این مسیر خارج کنند. آن ها خود را حامی و خیرخواه شما نشان می دهند اما نیت بدی دارند و با حرف های وسوسه انگیزشان شما در دچار شک و تردید می کنند تا از این راهی که انتخاب کرده اید دست بکشید. مواظب باشید فریب عشق های ظاهری و کوتاه مدت برخی ها را نخورید. اگر ایده و هدفی برای خود دارید برای رسیدن به آنها باید از یک سری هیجانات دست بکشید و فقط روی اهدافتان تمرکز کنید.

اگر خانوم هستید و بین 20 تا 45 سال سن دارید. تعداد 67 نفر از شما در مدار عاطفیتان احساس خالی بودن انرژی یک مرد را در زندگیتان دارید. شما نیاز به مهر و محبت و نوازش های مردانه دارید اما به علت اتفاقاتی که در گذشته برای شما افتاده نمیتوانید به هر کسی اعتماد کنید و برای همین شخصی که بتواند روح شما را تسخیر کند نمی یابید و کسانی که به شما نزدیک می شوند برای منفعت خودشان است. برای حل این مسئله باید باور و ذهنیت خود را نسبت به جنس مخالف خود تغییر دهید تا افرادی را جذب کنید که باب میل شما هستند. یادتان باشد کائنات چیزی را سمت شما می فرستد که به آن باور دارید.

اگر متولد تخ (فروردین)،کاهرکا (تیر) یا مسرا (اسفند)  هستید، در 27 روز آینده نظر باستت (الهه شانس) بر شما می افتد. در مدار شما انرژی های مثبت زیادی وجود دارد که به سمت شما می آید اما برای دریافت این انرژی ها باید بیشتر حواستان به اطراف باشد. اشخاصی در اطراف شما هستند که مدام در زندگی‌تان سنگ اندازی میکنند و نمی گذارند سرعت زندگی خود را کنترل کنید. موفقیت های خیلی خوبی در زمینه های مالی و شغلی در انتظار شماست اما این شمایید که با گوش دادن به حرف های دیگران برای خود مانع تراشی می کنید و ایده های خود را اجرا نمی کنید. مری تی تس به شما می گوید که در همین ماه برای انجام ایده های خود برنامه ریزی کنید و آنرا با قدرت انجام دهید زیرا شانس با شما یار خواهد بود و موفقیت های زیادی به دست می آورید. اگر متاهل هستید یک خبر خوب به زودی از همسر خود خواهید شنید که خیلی از شنیدن این خبر خوشحال می شوید. همچنین یک پولی که در جایی سرمایه گذاری کرده اید افزایش پیدا می کند و این سود برایتان بسیار منفعت خواهد داشت. برای ماندن در این وضعیت شکر خداوند را به جای بیاورید و مبلغی را برای امور خیریه اختصاص دهید.

اگر متولد هنت هاوج (دی) یا هاتور (خرداد) هستید، نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما می افتد.در 21 روز آینده کالبد عاطفی شما انرژی های زیادی را از اطراف جذب خواهد کرد. اما حواستان باشد همه ی این انرژی ها مثبت نیست.تعدادی از شما،به کسی علاقه مند هستید و جذب شخصیت و چهره او شده اید اما از عشق آن شخص نسبت به خود مطلع نیستید و شک دارید.اگر مجرد هستید،به زودی وارد یک رابطه عاطفی و عاشقانه خواهید شد که می تواند به ازدواج ختم شود. همچنین یک خواستگار از طرف یکی از نزدیکانتان به شما معرفی می شود و شما بین یک دو راهی قرار خواهید گرفت. مری تی تس شما را به شخصی نزدیک می بیند که خوش قلب و مهربان است اما زودرنج است و گاهی شما با زبانش شما را آزار می دهد. با این حال در درونش بسیار شما را دوست دارد و خیلی به شما وابسته خواهد شد. خیالتان از عشق  او نسبت به خود راحت باشد و سعی کنید او را از ندهید زیرا ستاره این شخص با ستاره شما جفت است.

اگر متولد بارام هات(مهر)، امشیر (شهریور) یا بارامودا (آبان) هستید، نظر داموتف (الهه رزق و روزی) بر شما خواهد افتاد.وضعیت چاکراهای اصلی شما در 27 روز آینده خیلی خوب خواهد بود و فعالیت مناسب این چاکراها انرژی های مثبت زیادی را به سمت شما روانه خواهد کرد. یک موفقیت مالی و پول زیاد در مدار شما دیده می شود که می تواند مربوط به شما یا یکی از افراد خانواده‌تان باشد اما هر چیزی که هست شما از آن منتفع خواهید شد و لذت می برید. به یک عروسی یا یک مهمانی دعوت می شوید که اگر نروید برایتان بهتر است. یک گره ذهنی دارید که فکرتان را مشغول کرده و نمیگذارد روی کارتان تمرکز کنید. این گره می تواند مربوط به یک تصمیم شما در گذشته باشد. در این ماه بیشتر به خود رسیدگی کنید، غذایی که دوست دارید بخورید و برای خود لباس جدید بخرید و آدم های کم سطح و بی ارزش را از زندگی خود کنار بگذارید. این ماه، ماه نوع شدن شماست و باید انرژی های جدیدی را دریافت کنید تا اتفاقات خوبی را برای خود و عزیزانتان رقم بخورد. زمان خود را برای کارهای بی ارزش هدر ندهید. زیرا شما توانایی ها و استعدادهای زیادی دارید و برای ایجاد تغییر در زندگی خود باید از این توانایی ها استفاده کنید. به خود اعتماد داشته باشید و عزت نفس خود را بالا ببرید تا انرژی الهی در زندگی شما جاری شود.

اگر متولد طوبه  (مرداد) یا فائوفی(اردیبهشت) هستید،  نظر ماعات(الهه حقیقت) بر شما خواهد افتاد.مدتی است که سطح انرژی ذهنی و جسمی شما پایین است که گاهی احساس خستگی ذهنی میکنید و زیاد خوابتان می گیرد. این مسئله باعث شده کمی زود رنج شوید و واکنش های بدی به برخی موضوعات داشته باشید که این رفتارها ممکن است برخی ها را از شما دلخور و ناراحت کرده باشد. این فشار ذهنی در این ماه بهبود می یابد و شما به ثبات می رسید. بهتر است در این مدت بیشتر با خود تنها باشید و سعی کنید در محیط آرام قرار بگیرید. انرژی یک حسود در مدار شما وجود دارد که به شما نزدیک است و در کارتان گره می اندازد.او از شما بدش نمی آید اما دوست ندارد شما در جایگاه بالاتر و بهتری نسبت به او قرار بگیرید. شما از اون خوش قیافه تر و جذاب تر هستید و دلیل اصلی حسادت این شخص به شما این است. نیازی نیست به او واکنش داشته باشید و با او درگیری لفظی یا قهر ایجاد کنید فقط کافیست به حرف ها و رفتارهایش توجهی نکنید و خود را تحت تاثیر این حرف ها قرار ندهید. یک اختلاف نظر با شریکی عاطفی خود دارید که از مدت ها پیش در رابطه شما وجود داشته و حل نشده و گاهی در موردش بحث های زیادی می کنید.بهتر است زود تر برای حل این موضوع اقدام کنید زیرا خودخواهی و غرور باعث به وجود آمدن این اختلاف نظر شده. اگر قصد ازدواج با شخصی را دارید با مخالفت هایی از طرف خانواده خود یا آن شخص مواجه می شوید. مری تی تس به شما می گوید که برای ازدواج با این شخص عجله نکنید و بیشتر فکر کنید.

اگر متولد امشیر بشنس (آذر) یا هفیفی (بهمن) هستید، نظر گب (الهه وفور نعمت) بر شما افتاده است. مدتی است ذهنتان دچار تشویش و آشفتگی در مورد مسئله شغلی و مالی شماست که انرژی زیادی از شما می گیرد و دچار استرس می شوید. این ماه برای شما ماه خوبی خواهد بود و فرصت های شغلی و مالی خوبی به شما پیشنهاد می شود که باید فرصتی را انتخاب کنید که بیشتر به او علاقه دارید. اگر قصد سرمایه گذاری دارید بهتر است فعلا عجله نکنید زیرا به زودی پول بیشتری به سمت شما می آید که می توانید سرمایه خود را افزایش دهید. یک معامله در مدار شما دیده می شود که می تواند خرید و فروش ملک یا وسیله باشد. مری تی تس به شما می گوید هر چیزی که هست بسیار برای شما منفعت خواهد داشت و شما از این مسئله سود می کنید. انرژی یک آقا در نزدیکی شما دیده می شود که بسیار مبهم است و شما نمی توانید به راحتی تشخیص دهید که او برای چه کاری به شما نزدیک می شود. توصیه این است که مراقب رفتارهایش باشید و او را به راحتی وارد زندگی خود نکنید. برای رسیدن به خواسته هایی که دارید کافی است به خودتان باور داشته باشید و از دیگران توقع نداشته باشید. یادتان باشید کلید اصلی خوشبختی در درون شماست.شادی و آرامش را خودتان باید به دست بیاورید و منتظر نباشید دیگران آن را به شما هدیه کنند.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

2 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ز،ر،ظ،ط،پ،ل،م””

  1. ناشناس گفت:

    عالی بود ممنون💕💞💕💞

  2. ملیکا گفت:

    عالی بود با تشکر از زحمات کادر فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد