طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” خ،ص،ک،ب،د،ض”

طالع بینی مصری مری تی تس:  شما از نیمه ی این ماه تا نیمه ی ماه آینده به طور کلی در مدار باستت (الهه شانس) قرار دارید . در این مدت انرژی کیهانی شما در سطح بسیار خوبی قرار می گیرد و ضمیر ناخودآگاه شما را بسیار فعال می کند. این موضوع باعث  می شود شما خواب های زیادی در این مدت ببینید و همچنین برای مسائل زندگیتان راه حل های خوبی پیدا کنید.

در این ماه وضعیت مالی و اقتصادی شما کمی رو به بهبود می رود اما ممکن است در 2 هفته ی اول ماه آینده چند مسئله مالی برایتان به وجود بیاید. پس در این مدت بهتر است با کاهش هزینه ها و مخارج، حساب پس اندازها و سرمایه گذاری های خود را افزایش دهید. مری تی تس خبر های خوبی برای شما دارد و در زمینه مالی و اقتصادی راه ها و درهای جدیدی به روی شما گشوده خواهد شد. بنابر این سعی کنید برای بهبود وضعیت مالی خود از این فرصت ها بهره ببرید.

مدتی است که نگرانی ها و استرس های زیادی ذهن شما را مشغول کرده و نمی گذارد شما به آرامش درونی برسید. این استرس ها باعث زود رنج شدن شما شده است و در مورد هر مسئله ی کوچکی خود را ناراحت می کنید یا عصبانی می شود. این رفتار شما باعث شده یک شخص را در نزدیکی خودتان برنجانید و او بسیار از شما دلخور است اما این مسئله را با شما در میان نگذاشته است. پس این شمایید که باید برای دلجویی از او اقدام کنید.

خبر بیماری شخصی را خواهید شنید که او را دوست دارید و از شنیدن بیمار شدن او ناراحت خواهید شد. اما مری تی تس به شما می گوید که نگران نباشید زیرا در مدار شما انرژی های بسیار مثبتی وجود دارد و بیماری و یا بلا در اطراف شما به صورت بسیار خفیف دیده می شود که جای نگرانی ندارد.

اگر خانوم هستید و بین 18 تا 33 سال سن دارید، در این 30 روز آماده ی عشق هستید و قلبتان به روی آن باز است.سطح انرژی کالبد عاطفی شما بسیار بالا خواهد رفت و هر لحظه آماده دریافت عشق و عاطفه از اطرافیان به خصوص جنس مخالف خود هستید. آغوش تان را برای شریک تان باز کنید تا بتواند افکار و احساساتش را با شما در میان بگذارد. یادتان باشد به جای بحث و تنش سعی کنید در مورد مسائلی که اختلاف نظر دارید گفتگو کنید.

تعداد 27 نفر از شما در رابطه با عشقتان دچار سردی خواهید شد. این موضوع به دلیل وجود شک و تردید در رابطه شماست. در رابطه عاطفی شما اعتماد وجود ندارد و این مسئله باعث می شود تنش و بحث های زیادی با شریک عاطفی خود داشته باشید. حواستان باشد ادامه این بحث ها موجب از بین رفتن احساس شما به یکدیگر می شود که در نتیجه به بن بست عاطفی خواهید رسید.

در مدار شما بزم و سرور دیده شده است که نشان می دهد به یک مهمانی یا عروسی دعوت خواهید شد. در این مهمانی ها با شخصی آشنا می شوید که به زودی از یک راهی وارد زندگی شما می شود و شما با او رابطه صمیمی و گرمی را شروع می کنید.

اگر آقا هستید در اواخر ماه یک سری مسایلی که به دنبال جوابش بودید برای تان روشن خواهد شد. این مسائل مربوط به موقعیت های شغلی و همچنین روابط عاطفی شماست. همچنین در مدار شما چندین گره وجود دارد که رفع آن ها بستگی به میدان انرژی شما دارد و تا شما اقدام به تغییر خود نکنید، در زندگی شما نیز تغییری به وجود نخواهد آمد. سیر و سفر به طور مدوام در مدار 47 نفر از شما  دیده می شود. سفرهای شما در زمینه های مختلفی همچون سفرهای تفریحی و کاری و خدماتی می باشد. به شما توصیه می شود در هنگام سفر به شرایط آب و هوایی آن منطقه توجه کرده و تدابیر لازم را برای آن بیاندیشید.

اگر متولد تخ (فروردین) یا هفیفی (بهمن) هستید، در 27 روز آینده نظر داموتف (الهه روزی دهنده) بر شما می افتد. در چند روز اخیر سطح انرژی کالبد عاطفی شما در وضعیت خوبی قرار ندارد. مشکلی برای تان پیش آمده است که ذهن شما را خیلی درگیر خودش کرده و در بین یک دو راهی قرار گرفته اید. با این که حل مشکل در نظر شما سخت است اما هنوز جای امیدواری است پس ناامید نباشید و به انرژی الهی متصل شوید.به زودی خبر خوشی دریافت میکنید که موجب خوشحالی شما و اعضای خانواده میشود. این خبر در مورد تغییر وضعیت شغلی شما خواهد بود و موقعیت های خوبی بر سر راه شما قرار می گیرد. از ظرف شخصی که در نامش یکی از حروف م،د،ی،ن و یا ک دارد،تقاضایی از شما میشود که نباید تحت تاثیر احساسات قرار بگیرید. زیر این تقاضا در ظاهر بسیار برای شما جذاب است اما در اصل به نفع شما نیست. پس با تفکر و درایت جواب دهید و در پاسخ دادن به این درخواست عجله نکنید. اگر منتظر تماس،پیام یا ارتباط با یک شخصی در گذشته هستید فعلا باید منتظر باشید.

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) یا مسرا (اسفند) هستید، نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما می افتد. کالبد عاطفی شما در 21 روز آینده به سطح بسیار مناسبی می رسد و قلب و روح شما برای دریافت انرژی عشق بسیار آماده خواهد شد. نور خورشید را در منزل خود جاری کنید و جلوی ورود انرژی خورشید را نگیرید. عاشق خودتان باشید و سر مسئله های بی ارزش و کم سطح خودتان را اذیت نکنید. کسالتی دارید یا به زودی خواهید داشت اما نگران نباشید زیرا به زودی رفع خواهد شد. مری تی تس به شما توصیه می کند فعلا از این که چیزی را به زندگی خود اضافه یا کم کنید خودداری کنید که زمان مناسبی برای این تغییرات نیست. عده ای از خوش قلبی شما می خواهند سوء استفاده کنند، به شدت مراقب باشید و با چشمانی باز به اطراف نگاه کنید و بی جهت به کسی اطمینان نکنید. یک سری فکر ها و ایده هایی در سر دارید و برای انجام آن ها مردد هستید. در این راهی که قدم گذاشته اید به سختی هایی برخورد می کنید که با تفکر و بدون عجله باید آنها را از سر راه خود بردارید. برای برداشتن این موانع می توانید از خانواده و دوستان نزدیک تان کمک بگیرید ولی آنها را زیاد از اهدافی که دارید مطلع نکنید.

اگر متولد کاهرکا(تیر)، هنت هانج (دی) یا بارام هات (مهر) هستید، نظر مسخنت (الهه زایمان و تولد) بر شما خواهد افتاد. کالبد ذهنی شما در سطح خوبی است و در 27 روز آینده بالاتر هم خواهد رفت. در این مدت خواب های نشانه دار زیادی را می بینید که میخواهند شما را در مورد یک مسئله راهنمایی و یا در مورد یک واقعه در آینده آگاه کنند. برای به دست آوردن معنی این نشانه ها باید انرژی منفی ها را از خود دور کنید تا عمیق تر با ناخودآگاه خود ارتباط برقرار کنید. در این ماه شما دنبال خواسته ای هستید که اطرافیان شما و عرف جامعه آن را نمی پسندند! مانند معشوقی جوانتر یا مسن تر از خودتان، لباسی یا مقامی که در خور شما نیست و خلاصه هر چیزی که عرف جامعه آن را از شما نمیپذیرد. اگر این مساله را آگاهانه انتخاب کرده اید، اشکالی ندارد و به دنبالش بروید، اما باید حرف و حدیث دیگران را به جان بپذیرید و انتظار تایید عموم را نداشته باشید در غیر اینصورت آرامش زندگی تان به هم خواهد خورد. شما باید به دل خودتان در این زمینه توجه کنید و نگذارید حرف های اطرافیان بر روی شما تاثیرگذار باشد. مدتی است که به مرور کارهای صورت گرفته در گذشته میپردازید و همچنین موضوعی از گذشته ذهن شما رو دچار تشویش کرده. بهتر است گذشته را فراموش کنید و فقط از آن درس بگیرید و از تجربیات به دست آمده جهت موفقیت استفاده کنید. شخصی از شما دور شده که موجب دلواپسی تان شده است به زودی خبرهای خوشی از ایشان دریافت میکنید و دیدارهای زیادی خواهید داشت.

اگر متولد هاتور (خرداد) یا بشنس (آذر) هستید،  نظر آپیس (الهه راستگویی و صداقت) بر شما خواهد افتاد. چاکرا خورشیدی شما در 27 روز آینده بسیار فعال خواهد شد. ممکن است دردهایی در ناحیه قفسه سینه و بالای شکم حس کنید که خفیف است اما شاید کلافه شوید. تعدادی از شما به علت شکست عاطفی که چندی قبل داشته اید، نسبت به همه بدبین هستید. گاهی به شدت دچار افسردگی می شوید و سعی می کنید آن را از خود دور کنید اما خاطرات گذشته مقابل ذهن تان رژه می روند. به آینده یی بهتر فکر کنید. به اینکه هر چه پیش می آید، بهترین است. به شخصی یا چیزی دلبسته شده اید که هر آن نگران از دست دادنش هستید. این نگرانی بی مورد را از خود دور کنید. نگرانی شما در این بابت موجب می شود که مدام به اتفاقات بد فکر کنید و این اصلا خوب نیست زیرا موجب می شود این اتفاقات را جذب کنید. یادتان باشد هر چیزی که بیشتر به آن فکر کنید احتمال این که برایتان اتفاق بیفتد بیشتر می شود. شما در مورد شخصی خودتان را گول میزنید و فریب می دهید. زیرا میدانید که رابطه با این شخص خوب نیست و پایان خوبی نخواهد داشت با این حال همچنان این رابطه را حفظ می کنید. مری تی تس به شما می گوید که با خودتان صادق باشید و به ندای درونی خود گوش کنید تا در این مورد آسیب نبینید.

اگر متولد امشیر (شهریور)،طوبه (مرداد) یا بارامودا (آبان) هستید، نظر گب (الهه وفور نعمت)  بر شما افتاده است. انرژی خورشید و ماه در 27 روز آینده در مدار شما دیده می شود و این بسیاز خبر خوبی است. وجود این انرژی ها به طور همزمان باعث می شود هر 4 کالبد شما به سطح بسیار مناسبی برسد و شما باید منتظر اتفاقات خیلی خوبی باشید. وضعیت مالی و شغلی، وضعیت عشقی، سلامتی و وضعیت جسمانی شما دچار تغییر و تحولات مثبتی می شود. در این ماه برای شما شرایط تازه‌ای بوجود می‌آید و ناگهان تصمیم میگیرید که بلاخره برنامه ریزی کنید و شروع به کار نمائید.  رابطه عشقی شما رو به بهبود خواهد رفت و اگر مسائل و اختلافاتی که بین شما و شریک عاطفی‌تان وجود دارد به زودی رفع خواهد شد. اما در ارتباط با شخصی شما غرور کاذبی دارید و این غرور ممکن است باعث به هم خوردن رابطه شما و آن شخص شود. با ارتباط مناسب و مدارا کردن به احتمال بسیار زیاد ازدواج پیش خواهد آمد. در عشق شاهد ثبات هستید. از نظر مالی این ماه طبیعی خواهد بود و ممکن است پول غیر منتظره ای دریافت کنید و خریدهای لوکسی خواهید داشت. پیشنهادی دریافت میکنید که البته قبل از هر تصمیمی به تمام زوایای قضیه فکر کنید و بعد پاسخ دهید . لبخند شما ممکن است به دیگران حیاتی تازه ببخشد و به زندگی امیدوارشان کند، اگر به شما اعتماد کردند ارزش این محبت را بدانید و با درستی و نیکی آن را پاسخ دهید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد