طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ع،ت،و،س،ل،ق”

طالع بینی مصری مری تی تسطالع بینی مصری مری تی تس شما در 30 روز آینده در مدار آزیرس (الهه عشق آفرینی) قرار می گیرید.کالبدهای روحی و عاطفی شما در سطح بسیار خوبی قرار می گیرد و همچنین انرژی در چاکرا خاج شما بسیار رفت و آمد خواهد کرد. میل جنسی شما در روزهای آینده افزایش پیدا میکند و گاهی ممکن است شما را کلافه کند. همچنین افزایش شهوت و انرژی در کالبد عاطفی و ذهنی شما باعث می شود نسبت به برخی مسائل زود واکنش های عصبی نشان دهید و زودرنج شوید.همچنین در این ماه تعداد زیادی از شما دچار دردهای خفیفی در ناحیه معده و گردن خواهید شد. خوردن دمنوش های گیاهی را در این ماه فراموش نکنید.

باشخصی قهر و آشتی های زیادی دارید این فرد مدام در حال رفت و آمد است و این موضوع انرژی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر خانوم هستید ،از آنجایی که شما در مدار آزیرس قرار دارید این مشکل باید از سمت شما رفع شود و شما باید با مهربانی و محبت آن شخص را به سمت خود جذب کنید.زیرا این شخص به محبت و توجه شما نیاز دارد و به شما بسیار علاقه دارد.

اگر آقا هستید و بین 21 تا 48 سال سن دارید،تعدادی از شما بین روزهای ۲۲ تا ۲۵ یک مسئله ای خواب شما را آشفته خواهد کرد.این مسئله میتواند مالی و شغلی باشد یا مربوط به گذشته شما خواهد بود. هر چه هست نگرانش نباشید و نگذارید این مسئله بزرگ شود و به جنبه های دیگری از زندگی شما آسیب وارد کند زیرا با کمی تدبیر و تصمیم عاقلانه می توانید به راحتی این مسئله را حل کنید.

اگر خانوم هستید تعدادی از شما به یک انرژی مثبت خیلی خوب نزدیک می شوید و در هفته ی آخر این ماه یک شانس بزرگ به سمت شما می آید که میتواند هم یک پیشنهاد شغلی باشد هم یک پیشنهاد ازدواج یا دوستی. هر چه که هست بسیار مناسب و مورد علاقه شماست و می توانید با خیال راحت آن را قبول کنید. با این حال مراقب شخصی در نزدیکی خود باشید که خیرخواه شما نیست و دوست ندارد پیشرفت شم را ببیند. اگر شاغل هستید یک ترقی و پیشرفت خوبی دارید که از این طرف خیلی شاد و مسرور می شوید و احساس غرور و سربلندی می کنید و یک دلگرمی یا به کارتان یا به زندگیتان پیدا می کنید چون این پیشرفت نتیجه زحمت و تلاش بی پایان خودشماست و به شما آرامش می دهد.

تعدادی از شما به تازگی با کسی قطع رابطه داشته اید این قطع رابطه برای شما کلافه کننده است چون فرد موردنظرتان را دوست دارید و این دوری در حال حاضر شمارا اذیت می کند.شما به او بنا به دلایلی وابستگی زیادی دارید و نمیتوانید دوری او را تحمل کنید. مری تی تس همچنان انرژی این شخص را در مدار شما مشاهده می کند و این نشان میدهد که ممکن است به زودی دوباره به رابطه عاطفی با این شخص برگردید. اما ستاره شما در طالع ازدواج حوب نیست و اگر قصد ازدواج داشته باشید این امر به سختی پیش می رود و با مخالفت های بسیار زیادی رو به رو خواهید شد.

 

اگر قسط یا بدهی دارید در این ماه پرداخت خواهد شد. سعی کنید حساب دخل و خرج خود را در مدت داشته باشید زیرا به زودی وارد یک سربالایی در زندگی می شوید و شاید دستتان برای مدت خیلی کوتاهی خالی باشد. اما نگران نباشید زیرا این مسئله به زودی رفع می شود و شما دوباره به یک ثبات مالی تقریبا خوبی می رسید.

 فرمول کائناتی بازگشت عشق (کلیک کنید)

 

اگر متولد هنت هاوج (دی)، بارم هات (مهر) یا فائوفی (اردیبهشت) هستید نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما افتاده است. یکی از دوستان شما در مورد شما بدگویی می کند. این امر در ابتدا موجب بدبینی برخی نسبت به شما می شود اما نگران نباشید. چون به زودی حقایق روشن شده و دوست شما رسوا می شود. اما شما نباید نسبت به او واکنشی داشته باشید و اجازه بدهید زمان خودش مسئله را حل کند. تعدادی از شما درگیر مسئله ای در خانواده خود بر سر یک ارث هستید و این مسئله گره زیادی خورده و به راحتی حل نمی شود. مری تی تس پیش بینی میکند که این مسئله در نهایت به نفع شما پیش می رود ولی همراه با حرص و جوش و دردسر است و ازاین بابت با مشکلات زیادی روبه رو می شوید اما در نهایت به ثمر می رسد. یک شخص که شما او را می شناسید به طور پنهانی به شما علاقه دارد. اما شما تا الان از آن مطلع نبودید. او از این که علاقه خودش را به شما ابراز کنید می ترسد و به همین دلیل اقدامی نمی کند و منتظر شماست تا با رفتارتان به او نشان دهید که شما هم به آن شخص بی علاقه نیستید. در این ماه شرایطی پیش روری شماست که باید هر چه زودتر نسبت به آن اظهار نظر کنید ، تردید و دودلی موجب به تعویق افتادن کارتان خواهد شد و این اصلاً به نفع شما نیست.

 

اگر متولد هاتور (خرداد) ،مسرا (اسفند) یا طوبه(مرداد)، هستید، نظر مسخنت(الهه زایمان و تولد) بر شما افتاده است. یک تغییر و جابجایی غیر منتظره دارید اصلا انتظارش را ندارید و یک دفعه یا محیط کار یا محیط زندگی شما تغییر می کند یا یک تغییر بزرگ در شرایط زندگی شما رخ می دهد و مسیر زندگی شما عوض می شود به هر حال این تغییر یا جابه جایی خیلی اتفاقی است و باورتان نمی شود. مدتی است که احساس کلافگی و خستگی ناشی از یک فشار ذهنی دارید و به شدت نیازمند پاکسازی ذهن و تخلیه بارهای روانی منفی می باشید. بهتر است سعی کنید شرایط یک سفر امن را برای خود فراهم کنید زیرا سفر بهترین راه ممکن برای تخلیه این بارهای روانی می باشد.اگر خانوم و متاهل هستید تعدادی از شما به زودی باردار می شوید گرچه ممکن است اکنون فرزند نخواهید ولی این اتفاق میفتد و شما باردار خواهید شد.اگر قصد بچه دار شدن دارید و میخواهید فرزند پسر داشته باشید بین روز های 17 تا 29 این ماه برای این کار اقدام کنید زیرا انرژی های خوبی برای این کار در مدار شما دیده می شود.

اگر متولد هِفیفی (بهمن)، تخ(فروردین) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر سث (الهه رعد و برق)بر شما افتاده است.انرژی یک شخص احتمالا یک آقا که در نزدیکی شما است مانع پیشرفت شما می شود و در کارهایتان سنگ اندازی می کند اما خود شما نمی دانید،این فرد به زودی رسوا می شود و اتفاقی می افتد که پرده از چهره این آقا بر میدارد،بخشیدن یا نبخشیدن این آقا به خود شما بستگی دارد ،اما مری تیتس به شما توصیه می کند از این آقا تا حد امکان دوری کنید و نگذارید احساسات شما تحت تاثیر این شخص باشد و دوباره او را به سمت خود بازگردانید. او خیر خواه شما نیست و اگر به شما علاقه دارد به علت منفعت و استفاده کردن از شماست. یک پیغام غیرمنتظره دارید که خبری مهم دریافت می کنید و از این پیغام خیلی خوشحال می شوید و برای چند لحظه یا چند روز شاد می شوید.این پیغام مربوط به یک پیشنهاد از طرف شخصی است که در نامش یکی از حروف ک،ل،م،ه یا ن دارد. با این که اشخاصی در اطراف شم هستند تا با آنها رابطه عاطفی داشته باشید، بنا به دلایلی که ریشه در گذشته دارد نمی توانید به آن ها اعتماد کنید و ترجیح می دهید تنها بمانید. اما این تنهایی به زودی شما را خسته و کلافه می کند.

 

فرمول کائناتی جذب  عشق و محبت (کلیک کنید)

اگر متولد امشیر(شهریور) بارامودا (آبان) یا بشنس (آذر) هستید، نظر داموتف (الهه روزی دهنده) بر شما می افتد. اگر برای انجام کاری بر سر دو راهی هستید و نمی دانید که چه کاری بهتر است آن چیزی که که در فکرتان است را عملی کنید،به موانع و چالش های مسیری که میخواهید بروید فکر نکنید و سعی نکنید خود را متقاعد کنید که این کار عملی نیست. زیرا در انجام هر کاری یک سری چالش ها به وجود دارد که شما می توانید با مهارت ها و استعدادهایی که دارید این چالش ها را با موفقیت پشت سر بگذارید.شنیدن یک سری حرف و سخن در روزهای آینده باعث استرس و نگرانی شما می شود و چند روز دچار استرس می شوید.اما در 14 روز اول ماه آینده باید منتظر خبرهای خوبی در زمینه های مختلف باشید. زیرا انرژی های مثبت زیادی در مدار شما دیده می شود که خبر از افتادن اتفاق های بسیار خوبی برای شما می دهد. اگر آقای مجرد هستید در ابتدای ماه آینده یک فرصت شغلی مناسب برای شما ایجاد می شود اما آن شغل مورد علاقه شما نیست. ولی از نظر درآمدی و موقعیت اجتماعی سطح شما را بالا می برد. اگر خانوم هستید و بین 19 تا 39 سال دارید، مسئله ای به وجود آمده که باعث شده شما  از طرف خانواده یا شریک عاطفی خود  مورد نکوهش قرار بگیرید و از این بابت دلخور هستید. اما شما با شجاعت و قدرتی که دارید می توانید کاری کنید که نظر آن ها نسبت به شما تغییر کرده و دوباره حساب ویژه ای رو شما باز کنند.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

2 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ع،ت،و،س،ل،ق””

  1. کوثر گفت:

    واقعا عالی بود کلی انرژی گرفتم🤩امیدوارم اون اتفاق خوبی که درموردش حرف زدید بزودی برام اتفاق بیفته💗💗

  2. کوثر گفت:

    سلام عالیه .هرچی رو ک باور میکنیم اتفاق میفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد