طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” آ،ذ،ژ،گ،س،ح،ن”

طالع بینی مصری مری تی تس: افرادي كه حروف ذكر شده بالا در دوم اسمتان است و متاهل هستيد ، در زندگى دچار مشكلات مالى شده ايد و گاه گاه تنش هاى شبانه داريد و اين موضوع حتى روى خوابتان هم تاثير گذاشته و خوابتان را كم و بد كرده است، اما خداوند به شما نعمتي بزرگ مثل همسرتان داده است كه ميتواند برايتان منبع آرامش باشد ، سعى كنيد با او هم كلام شويد و نگرانى هايتان را با او در ميان بگذاريد ، سبك ميشويد و بهترين تصميمات را خواهيد گرفت.

تعدادى ديگر از افرادى كه به تازگى عاشق شده ايد و وارد رابطه جديد شده ايد ، حال و هواى خوبى داريد و احساس رضايت بالايي داريد ، توصيه مهم فالوده را فراموش نكنيد، اگر ميخواهيد كيفيت رابطه تان همينگونه ادامه داشته باشد ، با شور و هيجان كاذب تمام خودتان را وقف نكنيد و روى احساستان كنترل داشته باشيد.

شما از آن دسته از افراد هستيد كه در عاشقى كم نميگذاريد و اين عالي است ولى ميتواند خيلى خطرناك هم باشد چون اگر در ازاى انرژى و عشقى كه ميگذاريد چيزى نصيبتان نشود خيلى سريع ميشكنيد موضوع مهم ديگر هم اينكه، هر صحبتى را از رابطه خود با اطرافيان در ميان نگذاريد و بار روانى براى خود اضافه نكنيد.تعداد ٧ خانم مجرد كه حروف ذكر شده بالا در دومين حرف اسمتان است ،گشايش بخت داريد ، شما هفت نفر روى يك مدار هستيد و خصوصيات شخصى تان مشابه است ، زود عصبانى ميشويد و اين اصلا براى شما و زندگى آينده تان خوب نيست ، مرى تيتس به شما توصيه ميكند حتماً تغييرات را روى رفتار خود اعمال كنيد زيرا در آينده به آرامش بيشترى نياز داريد . روز ٢٣ اين ماه و ١٢ ماه آينده در بهترين حالت جذب انرژى هستيد و به هر چيزى كه بيشتر فكر كنيد برايتان سريعتر ممكن ميشود ، پس انتخاب درستى داشته باشيد.

يك خانم ٢٧ تا ٣٠ ساله خيلى در زندگيتان سرك ميكشد يا اين موضوع را ميدانستيد و اهميت نميداديد و يا نميدانيد ، حواستان باشد افكار شومى براى خانواده شما دارد و خنده خنده كارهايش را ميكند ، در بين اطرافيان شايد در ظاهر اصلا حدس هم نزنيد شخصى كه گفته شده اين ويژگى ها را داشته باشد، اما خيلى مراقب باشيد و هواى افراد خانواده خود را خيلى داشته باشيد.تعداد سه نفر از افرادى كه حروف ذكر شده بالا در دوم اسمتان است،خبر باردار شدن داريد و قدم اين فرد به زندگي برايتان سرشار از روزى و بركت است، اسمش را اسم زيبا و با معنا و خاص انتخاب كنيد چون در آينده شخصى معروف خواهد شد و اسمى كه شما برايش انتخاب ميكنيد خيلى به كمكش مى آيد.

تعداد ٣٣ نفر از افرادى كه حروف ذكر شده بالا در دومين حرف اسمتان است، در خلوت خود احساس ترس ميكنيد و ازين موضوع مواقعى كه تنها هستيد رنج ميبريد، گاهى اوقات سعى ميكنيد بر ترس خود غلبه كنيد اما براى مدت كوتاهى است، چاره برطرف كردن اين ترس تخليه بار انرژى منفى است كه با خود همراه داريد، هر وقت دچار اين ترس شديد،به روى سجده برويد و چند دقيقه در اين حالت بمانيد.چند آقا اخيراً بيكار شده ايد و ازين موضوع نگران هستيد مري تيتس به شما ميگويد تا چهار وعده ديگر شغل بسيار عالي پيدا خواهيد كرد كه آن زمان. متوجه ميشويد بيكاريتان بي حكمت نبوده است.

تعدادى از متولدين فائوفى (ارديبهشت)، امشير(شهريور) و هنت هاوج (دى) در یک مراسم ختم شرکت میکنید كه به شما دور است. چند تا پول کوچک به دست شما میرسد ولی زود هم خرج میشوند و از دستتان میروند. در این ماه آرامش خوبی دارید چه احساسی باشد و چه کاری باشد و چه عشقی در آرامش به سر خواهید برد ولی برای چند بار گریه یا کردید یا به زودی دارید و در تنهایی گریه میکنید و بغض دارید.

تعدادى از متولدين تخ(فروردين)،كاهركا(تير)، بشنس (آذر)،اگر زیر ۳۶ سال هستید ۳۶ سالگی خیلی خوبی دارید و در این سن احساس قدرت و غرور در زندگیتان می کنید. سفرى خواهيد رفت كه هم كارى است و هم تفريحى . افرادی که سن بالا هستند و دختر یا پسر دم بخت دارند به زودی یکی از فرزندان شما یا اگر نوه دارید در شرایط ازدواج قرار می گیرد و این ازدواج صورت می گیرد به شرطی که خودتان بخواهید و جواب مثبت بدهید فقط مراقب افراد و دشمنان دور و برتان باشید چون هم حسود دارید و هم دشمن زیاد دارید. افرادی که باردار هستند باید خیلی مراقب باشید چون احتمال سقط جنین دارند پس خیلی در رفت و آمدها مراقب باشید خطر سقط را دارید.

تعدادى از متولدين هاتور (خرداد)، بارامودا (آبان)، مسرا (اسفند) اگر متاهل هستید همسرتان دوستتان دارد فقط غرغرو است و از دست غرغرهای این فرد فراری هستید. دو تا مال بزرگ برای آقایان این ماه می آید که با امضای یک قرارداد کاری است و از این امضای معامله سود خوبی نصیب شما می شود. حرف و سخن زیاد پشت سرتان است. یکی از اطرافیان نزدیک شما سفر خارج از ایران دارد که رفت و برگشت است ولی فضول و خبرچین هم زیاد دارد.

تعدادى از متولدين بارام هات (مهر)، طوبه (مرداد) و هفيفى (بهمن) چند تا مهمان به زودی سرزده به سمت شما می آیند و سفره جلوی این مهمان ها پهن می کنید و از جانب شما پذیرایی خواهند شد ، نگران سلامتى خود وديگر افراد خانواده تان هستيد اما خيالتان راحت اتفاقى نخواهد افتاد. اگر در حروف اسميتان ج و ع است و يا جعفر نام هستید یک صدقه برای خودتان بدهید یک خطر از سرتان رد می شود اگر هم در حروف اسميتان ر و د داريد از راه دور خبری مهم به زودی دریافت می کنید که جا می خورید.اين خبر خير است.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

5 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” آ،ذ،ژ،گ،س،ح،ن””

 1. Fateme گفت:

  مرسی خسته نباشید❤❤❤❤❤

 2. یاسمن گفت:

  سپاس از همه زحمتتاتون 🌹🌹🌹🌹

 3. حسین گفت:

  سپاس

 4. SYN گفت:

  Mse hmishe awli💎🌸

 5. مژده گفت:

  مثل همیشه عالی…فقط ی چیزی حروف آ شامل الف هم میشود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد