طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ز،ر،ظ،ط،پ،گ،م”

طالع بینی مصری مری تی تس: فردی مدتی طولانی است که شما را چشم انتظار خود گذاشته، مری تیتس به قطعیت به شما می گوید دل بکنید، کسی که توانسته شما را در حال فعلی تان با چشم انتظاری هایتان تنها بگذارد به هیچ عنوان شایسته انتظار نیست، لیاقت و بهای زندگی تان را خودتان مشخص میکنید پس به هر کسی این اجازه را ندهید که وقت با ارزش شما را بیهوده هدر دهد.آن شخص یک درصد هم اهمیت واقعی به شما نمی دهد و فقط در حرف هایش تظاهر به مهم بودن کرده یا میکند.مدتی است گوشه گیر شده اید و خیلی به اطراف توجه ندارید، این تا جایی که شما را از پیشرفت و استفاده از موقعیت ها عقب نیندازد خوب است.

 چند دختر جوان که در رابطه ای هستید و این رابطه به ازدواج ختم نشده و شما برایش دل نگرانی هایی دارید مری تیتس به شما می گوید که این دل نگرانی ها بی فایده است ، این موضوع نتیجه معکوس میدهد و ناخودآگاه در رفتار شما با فرد مورد علاقه تان تاثیر منفی میگذارد، شما باید قبل از هر چیز با خودتان کنار بیایید که اگر این شرایط را تحمل میکنید یعنی ریسک شدن یا نشدن ازدواجتان را پذیرفته اید پس دیگر نگرانی بی فایده است و اگر هم نگرانی هایتان از طرف مقابلتان خیلی زیاد است برای رابطه تان با این شخص،  زمان تعیین کنید و فرصت محدود و مشخصی به او بدهید در این صورت این شخص اگر واقعا خواهان شما باشد برای رسیدن به شما دست به قدم های مهم میزند، ماعات (الهه حقیقت) آگاهی میدهد که ممکن است کمی بحث داشته باشید اما شما کاملا خونسرد باشید و با عقل تان رابطه تان را مدیریت کنید و فریب حرف های احساسی را نخورید زیرا شما شخصی فوق العاده ريوف هستید.

فرمول کائناتی بخت گشایی و جذب خواستگار (کلیک کنید)

 برخی از افراد دچار یک نواختی شده اید و حس میکنید عمرتان به هدر می رود اما کاری نمی توانید بکنید و حس دست بستگی دارید، این پریشانی ها و خنثی بودن ها در طالع این ماه شما بسیار پر رنگ است مری تیتس شما را به دو الهه ی کبیر مسخنت ( الهه تولد) و آنوبیس ( الهه مرگ ) سوق میدهد ، می خواهد به شما بگوید که هدف از پی زندگی شما ، تلاش برای تکامل و بهتر شدن است، شما آنقدر این روز ها فکرتان درگیر هدر رفتن عمرتان شده که گویا زمان را شما مدیریت میکنید، چیزی که دست شما نیست را برایش افسوس خوردن کار اشتباهی است، مفید بودن فقط مختص به درخشش شما در جهان نیست، شما ابتدا باید برای مفید بودن در بین اطرافیان خود اقدام کنید، اگر فکر اقتصادی در سر دارید و هنوز موفق نشده اید بهتر است به گزینه های اطراف تان خوب توجه کنید، در طالع تان نشان می دهد شخصی که با او قبلا مراوده و ارتباط داشته بودید همان منجی و گره گشای کار و راه شماست، جنسیت این فرد مونث است.

تعدادی از افراد که در طبقه زیرین جامعه زندگی می کنند این روز ها متحمل فشار های شدید اقتصادی هستند، امواج صوتی و ارتعاشات درونی این افراد بسیار خشمگینانه است، مری تیتس در طالع این ماه برای تعداد زیادی از مردم بر هم ریختگی و هرج و مرج مشاهده میکند، شاید تعبیرش درگیری بین افراد و شلوغی در جامعه باشد.روز 26 این ماه در بهترین شرایط برای تخلیه بار انرژی منفی هستید، اگر احساس ناخوشایندی دارید و کلافه و سردرگم هستید 26 این ماه با خداوند ارتباط قوی تری بگیرید ، بدون شک او بر همه چیز از سمت شما آگاه است.

شخصى در اطراف شماست كه خود را نسبت به شما و بقيه اطرافيان بالاتر مى بيند ، اين شخص سخن ور است و تاثير گذارى به سزايى دارد اما مرى تيتس باطن اين فرد را همانند طبل تو خالى توصيف كرده، حرف هاى خوب زيبا به نظر ميرسد ، اما در مرحله عمل كردن بسيارى از اين افراد از سطح پايينى برخوردار هستند، تاثير پذيرى از اين شخص نداشته باشيد و به خط و راه زندگى خود ادامه دهيد .

 مسير زندگى تان هموار نيست و بالا و پايين هاى خاص خودش را دارد گاه با كوچك ترين حرفى زود دلخوش می شويد و گاه با کوچکترین حرفی زود دلسرد اما از نگاه پیش گوی اعظم مری تیتس شما بايد سر سخت تر و قدرت مند تر رشد كنيد، جهان در حال تغييراتى بزرگ است و افرادى كه قدرت بيشترى داشته باشند از امکانات بهتری و بقای بیشتری بهره می برند ، چند دوست دارید که هاله ی انرژی منفی و یاس این اشخاص را احاطه کرده و نمی توانند مشوق شما برای تلاش بیشتر باشند ، خیلی مراقب باشید اگر رفت و آمدتان را با این دوستان کم رنگ نکنید ، انرژی آنها روی شما اثر خواهد گذاشت ، خداوند سرنوشت تمام بندگانش را بسته به سخت کوشی و تلاش آنها خوش قرار دادهد ، سختی های فعلی شاید سیاهی های اطراف را برایتان بیشتر کرده اما در دل این سیاهی جواهری وجود دارد که فقط مختص شماست و اگر بدون ترس ادامه دهید جایگاهی بسیار بالایی را برای خود خواهید ساخت.

 تغییراتی در اطرافتان ایجاد کنید ، اشخاصی در اطراف شما هستند که فقط از وجود شما بهره میبرند و استفاده میکنند ولی دهنده و منتقل کننده نیستند، می تواند در زمینه مالی یا انرژی باشد مهم این است که شما خودتان هم نیاز به شارژ و انرژی دارید پس این افراد را از دایره ی زندگی خود کنار بگذارید، به تعبیر مری تیتس این اشخاص همانند وزنه ای سنگین به پای شما وصل هستند و باعث کند شدن سرعت شما می شوند این وزنه ها را به زودی و با رفتاری خوب از پایتان آزاد کنید.

یک مرد در زندگی شما افتاده است که این آقا برای شما هزینه های زیادی می تراشد، انتخاب با خودتان است . گاهی نسبت در رعایت برخی موضوعات سهل انگاری میکنید حواستان باشد مهم ترین اتفاقات از ریز ترین و جزیی ترین موضوعات شروع می شوند و اثرات خودشان را در زندگی شما خواهند گذاشت ، نسبت به محیط زندگی خود و افرادی که کنار شما هستند آگاه تر باشید ، نسبت به حرف ها و وعده هایی که میدهید آگاه تر باشید ، نسبت به وجدان درونی خود آگاه تر باشید شاید اگر اشتباهی را متوجه شوید فکرش را هم نکنید ولی کارمای کار هایتان به خودتان بر میگردد.

هفته آخر این ماه یک برنامه برای خود تعریف کنید و طبق آن پیش بروید.اگر متاهل هستید ، ایسیس ( الهه ی میل جنسی) در طالعتان زیاد دیده می شود و این نشان دهنده گرم تر شدن روابط جنسی میان شما و شریک زندگی تان است ، خواسته های خود را بدون خجالت هنگام رابطه بیان کنید این موضوع قطعا به تحکیم رابطه شما کمک خواهد کرد. یک پولی در حال برگشت به سمت شماست گویا این پول را قرض داده بودید یا شاید هم این پول برای گذشته باید به دستتان از طریقی میرسیده که قفل شده بوده اما آنچه که در طالع شما دیده می شود آزاد شدن یک مال از زمان گذشته است و به شما در این روز ها کمک زیادی خواهد کرد. خیلی جالب است که بدانید یک خانم که مدت ها است در پی بارداری بوده و به بستگی رسیده بوده در این ماه شامل عنایت ویژه خداوند شده و گره اش باز شده و به زودی حامله میشود، فرزند این زن در آینده جایگاه ویژه ای خواهد داشت لازم به ذکر است که این خانم حرف دوم اسمش فقط شامل حروف این طالع می شود.

فرمول کائناتی باردار شدن زن (کلیک کنید)

متولدین بارامودا ( آبان ) ، کاهرکا ( تیر ) ، مسرا ( اسفند ) : اگر قصد سرمایه گذاری دارید یا می خواهید خرید یا فروش بکنید یک سرمایه گذاری دارید و از این بابت ترقی می کنید و در این سرمایه گذاری سود خوبی نصیب شما می شود. چند نفر توی زندگی شما دخالت می کنند و دائم می خواهند برای شما مشکل درست کنند. اگر حواستان نباشد موفق می شوند. نذری کردید که از این نذر حاجت روا می شوید و یک نذری در این رابطه ادا می کنید. چند تا دروغ می شنوید یا به گوشتان می رسد یا تهمت است و از این دروغ ها به هم می ریزید ولی عکس العمل نشان ندهید و اهمیت ندهید و سکوت کنید. فردی که حرف (س) یا (ش) در اسم خود دارد دائم خبرچینی و جاسوسی شما را می کند و می خواهد از کارهای شما سر در بیاورد. یک سری از افراد که مجرد هستند قصد عمل جراحی زیبایی دارید که به احتمال زیاد بینی است و این جراحی برای شما مشکل ساز است یک کم به بن بست می خورید از لحاظ جراحی ولی آخر خوبی برای شما دارد.

متولدین هنت هاوج (دی) ، امشیر (شهریور) و طوبه ( مرداد ) : یک نحسی برای شما انجام داده اند که این نحسی و شر باعث یک سری اختلاف برای متولدین این سه ماه که متاهل هستید شده است اگر در حال حاضر مشکل خانوادگی دارید یا به زودی دچار مشکل خانوادگی شدید بلافاصله این نحسی و شر را برطرف کنید تا دوباره آرامش و آسایش به زندگی تاریک شما برگردد و این نحسی ها و شرها رفع شود. اگر رضا نام دور و برتان دارید از دست این رضا یک خبر خوب و خوشحال کننده دارید که کلی حالتان را خوب میکند در هر رابطه که باشد. دوست و دشمن را از هم تشخیص نمیدهید و زود به همه اعتماد می کنید این بخاطر قلب پاک شماست فقط خیلی حواستان را جمع کنید. یک عده یک شروع جدید در زندگی دارند که این شروع می تواند شروع یک عشق و ازدواج باشد یا می تواند یک شروع کاری یا سرمایه گزاری و شراکت باشد به هر حال این شروع خوب و خیر است به شرط اینکه سیاست داشته باشید و بی گدار جلو نروید و با حوصله و سنجیدہ اقدام کنید.

متولدین فائوفی (اردیبهشت) ، تخ ( فروردین) و هاتور (خرداد) : در چند تا جمع دعوت می شوید یا مهمانی های دورهمی دارید که این جمع ها خیلی به شما خوش می گذرد و از این جمعها نفع زیادی خواهید برد. اگر قصد رفتن به یک سفر را دارید این سفر راهش باز است و با برنامه ریزی که می کنید راهی این سفر می شوید و خیلی به شما خوش می گذرد و در این سفر تجربه های زیادی هم کسب خواهید کرد. یک محمد نام وارد زندگی مجردهای این ماه یا شده است یا وارد زندگی متولدین این ماه می شود که برای شما ازدواج با این شخص دیده می شود و این فرد با شما قصد شروع و ازدواج دارد این فرد خوبی است و خیلی خانواده دوست است و وفادار ولی این که مورد قبول شما باشد یا نه ولی فرد خوبی است. خبری اداری و قانونی شما را هیجان زده می کند و از شنیدن این اخبار خیلی تعجب می کنید و جامی خورید. اگر اعظم نام دور و برتان دارید حتما صدقه بدهید خطری این فرد را تهدید می کند انشاالله این خطر برطرف شود.

متولدین هفیفی (بهمن) ، بارام هات (مهر) و بشنس (آذر): یک سری از متولدین این سه ماه معامله ملک به زودی خواهند داشت که چه خرید و چه فروش و چه اجاره باشد این کار صورت می گیرد فقط به چند تا بن بست می رسید و مشکل دارید ولی کم کم با مشورت و مشاوره این مشکل حل می شود. اگر قصد تحصیل دارید یا دنبال مقام هستید به آن مقامی که دلتان می خواهد و پیگیرش هستید می رسید. دست به خیر هستید و در چند تا کار خیر قدم می گذارید که دعای خیرهای زیادی پشت سرتان است و این دعاهای خیر برای شما کارساز است. فردی دائم از کارهای شما تقلید می کند و مقلد شماست و از روی لباس پوشیدن یا هر طریق که می تواند ادای شما را در می آورد و این شما را حرص می دهد. به مجردها به زودی فردی ابراز علاقه می کنند که جدید است و این شخص تازه وارد است و وارد زندگی مجردها می شود و این ابراز علاقه خیلی باعث تعجب شما می شود اما خوب است ولی خودتان به خاطر ضربه های زیادی که خوردید کاملا بی اعتماد هستید و نمی توانید پذیرای این عشق و محبت باشید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

2 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ز،ر،ظ،ط،پ،گ،م””

  1. Arezu گفت:

    بسيار عالي مثل هميشه
    ممنون از زحماتتون

  2. ارکیده گفت:

    چیزجالبی برااذریانداشت..هرچندواقعیت هم همینه..راکت مثل مرداب😳..ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد