فال روزانه – دوشنبه 29 اردیبهشت

فال روزانه 29 اردیبهشت : دوست عزیز فالوده ای که 29 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال زندگی‌تان با شکوه و تجمل بسیاری همراه خواهد بود و اکنون زمان خوبی است برای این که از خودتان بپرسید آیا آمادگی لازم برای این وفور نعمتی که در زندگی‌تان دارد به وجود می آید را دارید؟ اگر بتوانید این وضعیت جدید خودتان را بپذیرید نگرشتان نسبت به دنیای اطرافتان تغییر خواهد کرد و این تغییرات به شما قدرتی ویژه برای رسیدن به اهداف حرفه ای و خواسته های شخصیتان خواهند بخشید که آثار آن را به احتمال زیاد تا اواخر تابستان امسال خواهید دید. تا آن زمان خواهید فهمید که واقعا لیاقت آنچه به دست آورده‌اید را دارید و تا آبان ماه دید دقیق تری نسبت به آینده خود پیدا خواهید کرد. در این میان مسائل عاطفی شما شاید برای مدتی نادیده گرفته شوند، ولی تا قبل از زمستان باید سعی کنید سر و سامانی به وضعیتتان بدهید و پیش از آن که دیر شود زمان بیشتری برای کسی که دوست دارید صرف کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز هیچ لزومی ندارد که برای وظایفی که دارید بیش از حد نیاز انرژی صرف کنید در غیر این صورت در میانه راه خسته و درمانده خواهید شد. در واقع در حال حاضر این کار سخت نیست که شما را به نتیجه خواهد رساند، بلکه باید با ذکاوت و ظرافت عمل کنید، امروز خلاقیت شما بیش از سخت‌کوشی‌ تان اهمیت دارد. برای مدتی جاه طلبی‌ها و زیاده‌ خواهی‌ خود را کنار بگذارید و اجازه دهید احساستان شما را هدایت کند و به جای این که در مقابل احساسات خود مقاومت کنید همراه با جریان آنها پیش بروید. امروز روز خوبی برای نوشتن نامه‌ها و پیام های عاشقانه است، زیرا خلاقیت شما در اوج قرار دارد و با جمله های زیبایتان دل طرف مقابل را به راحتی به دست خواهید آورد.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز هر اتفاقی که می افتد انگار می خواهد این نکته را به شما یادآوری کند که چه مسیر طولانی و پر فراز و نشیبی را باید طی کنید تا به اهداف و خواسته‌هایتان برسید و این موضوع باعث ناراحتی و به ‌هم ریختن اعصاب شما شده است. در این میان بی مسئولیتی و بی تفاوتی همکارانتان نیز اوضاع را برای شما بدتر کرده است. شما خیلی راحت می توانید خودتان را از آنها دور نگه داشته و بی آن که درگیر مسائل آنها شوید سرتان به کار خودتان باشد. به آینده خوش بین باشید و یادتان باشد که برای رسیدن به یک هدف هزاران راه وجود دارد و شما مجبور نیستید سخت‌ترین راه را در پیش بگیرید، نگاهی دوباره به نقشه‌تان انداخته و در صورت لزوم تغییر مسیر بدهید.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز خواسته های ضد و نقیضی دارید و نمی توانید آنها را به طور مناسبی بیان کنید و درک کردن این حالتان شاید برای دیگران دشوار باشد. شما معمولا خیلی راحت می توانید احساسات ناسازگار خود را مدیریت کنید، ولی اگر تلاش کنید احساسات خود را از دیگران مخفی کنید ارتباط برقرار کردن با آنها برایتان سخت و گیج کننده خواهد شد. لزومی ندارد پنهان کاری کنید و با صداقت و بیان احساس واقعیتان این کشمکش درونی‌تان خیلی زود برطرف خواهد شد.احتیاط بیش از حد باعث شده که جسارت خود را برای تجربه چیزهای جدید که تاثیر زیادی بر پیشرفتتان دارد، از دست بدهید. دست شما پر است اما ذهنتان توانایی مدیریت کردن آنها را ندارد. بهتر است کمی دست نگه دارید و پس از آماده شدن ذهنتان قدم بردارید

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز و در شرایط کیهانی موجود در خانه ماندن ایده ای فوق‌العاده به نظر می رسد ولی هنوز آخر هفته فرا‌نرسیده است. اگر نمی توانید امروز را مرخصی بگیرید سعی کنید محل کارتان را برای خود تبدیل به جای راحت تری کنید. مثلا می توانید لباس های راحت تری بپوشید، یا ناهارتان را از خانه با خودتان ببرید یا وسایلی را در اطرافتان قرار دهید که به شما حس آرامش و در خانه بود می دهند. این کار حتی اگر به خوبی در خانه ماندن نباشد هم به شما احساس امنیت عاطفی و اعتماد به نفس کافی برای ریسک کردن در راه رسیدن به اهدافتان را خواهد بخشید. پس از پایان ساعت کارتان خیلی زود به خانه و کنار عشقتان بروید و شب خوبی را با هم در منزل بگذرانید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز یک عالمه داستان برای تعریف کردن دارید و برای گوش کردن به قصه‌هایی که دیگران می خواهند بگویند هم مشتاق هستید. در واقع شرایط کیهانی موجود چانه‌تان را حسابی گرم کرده و دلتان می خواهد با یکی از دوستان پرحرف خودتان یک گوشه دنج نشسته و هرچقدر دوست دارید با هم صحبت کنید. حتی اگر در طول روز این فرصت برایتان فراهم نشد می توانید دوستتان را به خانه‌تان دعوت کرده و یا به دیدن او بروید و تا دیروقت با هم حرف بزنید. در حال حاضر برای رسیدن به موفقیت باید به صورت گروهی فعالیت کنید و تنهایی پیش رفتن به نفع خودتان و اطرافیانتان نخواهد بود. اگر ببرید همه با هم برنده شده‌اید و اگر ببازید هم در باخت‌تان با هم شریک هستید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

کمی برای خودتان پول خرج کرده و به ظاهرتان رسیدگی کنید، زیرا نشان دادن بهترین حالت ظاهری‌تان شما را قادر خواهد کرد پیشرفت های بزرگی در زندگی‌تان کنید. خریدن چیزی که باعث می شود شما جذاب به نظر برسید شاید به نظرتان کاری سطحی و پرداختن به مادیات بی ارزش دنیوی بیاید، ولی در واقع این کار گذشته از این که روی نظری که دیگران نسبت به شما دارند تأثیر می گذارد باعث می شود اعتماد به نفستان بالا برود و بتوانید عملکردی بسیار بهتر از خودتان نشان دهید. البته که توانایی‌ها و استعدادهایتان از ظاهر شما اهمیت بیشتری دارند، ولی اهمیت ظاهرتان را نیز به هیچ عنوان نادیده نگیرید. این کار حتی رابطه عاطفی شما را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

توانایی ذاتی شما در آرام کردن دیگران وقتی برای گوش کردن به حرف‌ها و درک نگرانی‌هایشان وقت بگذارید به حداکثر میزان ممکن خواهد رسید و بهترین نتیجه‌ها را خواهید گرفت. خوشبختانه امروز روزی خیلی خوب برای روابط عاشقانه شما خواهد بود و حساسیت شما نسبت به کسانی که دوست دارید را بیشتر کرده و اهمیت زیادی برای آنها قائل خواهید شد. البته باید مواظب باشید که در این زمینه زیاده روی نکنید و آنقدر در طرف مقابل‌تان غرق نشوید که خودتان و نیازهایتان را به طور کامل فراموش کنید. احساسی که به او دارید را با احترامی که برای خودتان قائل هستید به تعادل برسانید تا بعدا به مرحله ای نرسید که کارهای از روی عشق شما در نظر طرف مقابل‌تان تبدیل به وظیفه‌تان شود.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز اگر احساس کنید کسی دارد اطلاعاتی را از شما مخفی نگه می دارد نسبت به او حساسیتی غیر ضروری پیدا خواهید کرد و اعتمادتان از او سلب خواهد شد. بعضی‌ها نسبت به شما اطمینان و ایمان کامل داشته و حاضرند بزرگ‌ترین رازهایشان را هم با شما در میان بگذارند، ولی بعضی‌ها هم ممکن است دوست نداشته باشد همه چیز را به شما بگویند و کاری هم در این مورد از دستتان بر نمی آید و دلیلی هم ندارد که بخاطر این مسئله بخواهید نسبت به آنها بی اعتماد شوید. شما یک گزینه دیگر هم دارید، آن هم این است که تنها به کسانی وفادار باشید که هر چیزی که ارتباطی به شما پیدا می کند را با شما در میان می گذارند و برای شما و احساستان ارزش قائلند.

 

 فال متولدین آذر

شما معمولا از این که با دوستانتان وقت گذرانده و به درد دل آنها گوش کنید و رویاهایشان را شنیده و مورد تشویق قرار دهید خیلی هم راضی و خوشحال هستید، ولی امروز تعداد کسانی که به توجه شما نیاز دارند آنقدر زیاد شده است که نمی گذارند به کارها و وظایف اصلی خودتان برسید. شاید خیلی از این حرف‌هایی که می شنوید پایه و اساسی نداشته باشند، ولی این وظیفه شما نیست که رویاهای دیگران را در هم بشکنید. اگر برای آنها وقتی ندارید خیلی صادقانه ولی مودبانه این موضوع را به آنها بگویید، اگر هم به حرفشان گوش می کنید سعی کنید با ملایمت توجه آنها را به واقعیت‌هایی جلب کنید که به نفعشان هستند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز همکاری کردن با دیگران در یک پروژه، اگر آنها نتوانند طبق استانداردهای بالای شما پیش بروند و به اندازه کافی تلاش نکنند، برای شما کار آسانی نخواهد بود. آنچه اوضاع را پیچیده تر می کند این است که به نظر می رسد آنها در حال حاضر خیلی حساس شده‌اند و مدام به تایید شما نیاز دارند در حالی که شما حال و حوصله چندانی برای این کارها ندارید. سعی کنید در نهایت ادب و احترام با اطرافیانتان برخورد کنید تا بتوانید بدون ایجاد مشکلی خاص از این روز جان سالم به در ببرید. اگر با مهربانی و صبوری با دیگران رفتار کنید احترام و تایید آنها را به دست خواهید آورد. در پایان روز با کمی پیاده روی یا مدیتیشن خودتان را آرام کرده و سعی کنید زود به خواب بروید تا برای یک روز پر کار دیگر آماده شوید.

 فال متولدین بهمن

این روزها در حال و هوای خیال‌پردازانه ای به سر می برید و بیشتر درگیر افکار و ایده‌هایتان در مورد آینده هستید تا به واقعیت های زمان حاضر اهمیتی بدهید. شرایط کیهانی موجود شما را تشویق می کند تا ایده‌هایتان را با افراد متفکر دیگری که در اطرافتان هستند در میان گذاشته و افکارتان را در مورد این که چطور می توان دنیای بهتری ساخت با آنها به اشتراک بگذارید. متاسفانه رویاهایی که در سر دارید با نیازهایتان در زندگی واقعی هماهنگی چندانی ندارند، با این حال شما را قادر خواهند ساخت به قدرت تخیلتان و این که تا چه حد می تواند تأثیر گذار باشد پی ببرید.این قدر سعی نکنید ادای آدم های بی تفاوت را در بیاورید و نسبت به کسی که دوستتان دارد با ملایمت بیشتری رفتار کنید.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز نگرانی بیش از حد شما در مورد این که دیگران چه واکنشی به شما نشان خواهند داد ممکن است مانع به زبان آوردن چیزی شود که در سرتان می گذرد. ولی شما نباید از این که تکانی به اطرافیان خود داده یا احساسات واقعیتان را بیان کرده و در مورد رفتار محتاطانه شان به آنها اخطار دهید بترسید. این رفتار شما می تواند آغازگر بحثی عمیق و جدی درباره مسائل و مشکلاتی باشد که بین شما وجود دارند و نقطه آغازی برای حل آنها باشد. اولین قدم در واقع سخت‌ترین قدمی است که باید بردارید، ولی اگر از اعماق قلبتان سخن بگویید به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد و کمک بسیاری به پیش بردن و بهبود روابط خود خواهید کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد