طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ف ق ی خ د م”

طالع بینی مصری مری تی تس: کسانی که در اسم شناسنامه ای آن ها حروف بالا وجود دارد به طور کلی در  30 روز آینده در مدار ماعات (الهه حقیقت) قرار دارند. چاکرای پنجم شما کمی فعال تر از ماه گذشته خواهد شد و همچنین کالبدهای روحی و عاطفی شما در وضعیت خوبی قرار خواهد گرفت. ممکن است به دلیل فعال شدن این چاکرا کمی احساس خارش یا سوزش در گلو یا درد خفیف در پایین گردن خود داشته باشید. فعال شدن این چاکرا باعث می شود خلاق تر شوید،اعتماد به نفستان بالا می رود و می توانید منظور خود را بهتر بیان کنید.

تعداد ۶۲ نفر از شما که متولد ۲۱ تا ۲۹ ام ماه تولدشان هستند ، کمی راه و روش و نوع برخورد خود با دیگران را تغییر دهید تا اطرافیان شما بتوانند بیشتر و بهتر شما رو درک کنند و به حسن نیت و قلب پاک شما پی ببرند ، نسبت به نصایح و گفته های دیگران درباره ی خود جبهه نگیرید زیرا همه با شما دشمنی ندارند و به نکته های مثبت و مفیدشان بیشتر فکر کنید ، زمان خود را صرف افکار های بیهوده و نشدنی تلف نکنید و واقع بین باشید تا اوضاع بهتر از پیش شود.

اگر در نام خانوادگی شما حروف ( م ، ف ، د ) وجود دارد ، مدت هاست که به خاطر یک اشتباه کوچک از طرف دوست صمیمی تان قطع رابطه کرده اید ، اما ماعات ( الهه ی حقیقت ) به شما یادآوری می‌کند که خود شما نیز بارها به شکل ناخواسته در حق دیگران اشتباهاتی داشته اید که از طرف آن شخص چشم پوشی شده است ، پس برای آشتی کردن و دوستی دوباره انقدر به خودتان عذاب ندهید ،  زیرا هر چه به خود و دیگران راحت تر بگیرید زندگی آرام تری در انتظار شما خواهد بود.

اگر خانوم هستید و بین 19 تا 33 سال سن دارید، تعدادی از شما در رابطه ی احساسی خود بد بین هستید و وسواس شدیدی به خرج می دهید و مدام شریک عاطفیتان را سوال جواب میکنید ،  این موضوع باعث کلافگی و ناراحتی عشقتان شده است و اگر به همین روند ادامه دهید موجب سردی و از بین رفتن این رابطه خواهد شد ، آزیرس (الهه ی عشق آفرینی ) به شما این خبر را میدهد که عشقتان  به شخصی جز شما فکر نمیکند ، پس با کم کردن وسواس فکری خود و با آرامش و مهربانی بیشتر ، کیفیت رابطه و میزان صمیمیت و مهر و محبت را در این موضوع بالا ببرید.

اگر متولد پانزده روز اول ماه تولدتان هستید، از نگاه مری تی تس شما افرادی هستید که بیشتر از اینکه دوس داشته باشید مستقل باشید و تنها کارهای خود را انجام دهید تمایل دارید به افراد دیگر اتکا کنید و هیچگاه مستقل بودن را تجربه نکرده اید ، حتی برای یک خرید ساده هم دوستان خود را با خود همراه میکنید ، بهتر است تغییر رویه دهید چون ممکن هست روزی این تکیه گاه ها و دوستانتان نتوانند در کنار شما باشند و شما باید روی پاهای خودتان بایستید. مری تی تس در بیست روز آینده پتانسیل بالایی برای تغییر خود و دیدگاه شما نسبت به زندگی را میبیند  ، از این فرصت بهترین استفاده را برای بالا بردن کیفیت زندگی خود داشته باشید.

چند از روز از ماه آینده از نظر شرایط فیزیکی و جسمی کمی به بیماری و شرایط نا مساعد دچار خواهید شد که خیلی زود رفع می شود و سلامتی خود را مجددا به دست می آورید. یادتان باشد گاهی بیماری های خفیف به سراغتان می آید که شما را در خانه نگه دارد و از اتفاقات بدتر و شدید تر شما رو حفظ کند. پس تحت هر شرایطی سپاسگذار خداوند باشید.

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت)،مسرا (اسفند) یا امشیر (شهریور) هستید نظر آپیس (الهه راست گویی و صداقت) بر شما افتاده است. کالبدهای ذهنی و جسمی شما در 27 روز آینده به سطح بالایی خواهید رسید. انرژی ذهن شما بالا رفته و شاید هنگام خواب کمی دیر تر از گذشته به خواب بروید و موضوعات زیادی ذهن شما را مشغول خود خواهد کرد.شما خوش اقبال ترین افراد در جدول طالع مری تی تس در این ماه هستید زیرا انرژی مثبت ذهنی شما به بالاترین حد خود خواهد رسید و کارها بر وفق مراد شما پیش خواهد رفت به شکلی که خود نیز از این هموار شدن پستی و بلندی های پیش رویتان شگفت زده خواهید شد .در طالع این ماه برای افراد ذکر شده ی بالا به تعداد ۱۱ نفر مریتیتس حتی بازگشت عشقی که مدت هاست فاصله افتاده رو پیشبینی کرده است ، پس اگر عشق سابقتان بازگشت چندان تعجب نکنید ، گرچه برگشتن او حتما به این معنی نیست که باید به او شانس مجدد بدهید .در رابطه با این موضوع احتیاط کنید و کاری نکنید که مجدداً پشیمان بشوید. با یک فرد جدید که در نامش یکی از حروف م،ک،د یا ر دارد آشنا و دوست خواهید شد. این شخص خانومی است که از شما چند سال بزرگتر است و از شما طلب کمک های عاطفی و احساسی خواهد کرد. شما باید با خلوص نیت به او کمک کنید اما مراقب هوای نفس خود باشید که خود را به منجلاب وابستگی های اشتباه نیندازید. زیرا این وابستگی ها نتیجه ای ندارد و فقط وقت شما تلف می کند.

اگر متولد هفیفی(بهمن)، هاتور (خرداد)،یا هنت هاوج (دی) هستید، نظر سث (الهه رعد برق و بارش) بر شما افتاده است. در 14 روز آینده کالبدهای عاطفی و ذهنی شما دچار نوسان انرژی می شود و ثبات نخواهد داشت. به همین دلیل احتمالا خواب های آشفته ی زیادی را می بینید که موقع بیداری نمیتوانید آن را به یاد بیاورید. با این حال غده پینه آل یا همان چشم سوم شما فعال تر می شود و شما در مورد اطرافیانتان بهتر می توانید شناخت پیدا کنید. تعداد ۳۳ نفر از شما در پانزده روز آینده  فردی با مشخصات ظاهری موهای نسبتا بور و چشمانی سبز رنگ، خوش گذران ، بی هدف با افکاری شوم و ناپخته بر سر راهتان قرار خواهد گرفت ، مری تی تس این هشدار را به شما میدهد که چشمانتان را بیشتر باز کنید و خود را آلوده ی او نکنید و به خواسته های او جواب منفی بدهید و از او دوری کنید زیرا با کوچکترین غفلت از سمت شما سلامتی جسمی و روحی شما شدیدا به خطر خواهد افتاد و خسارات جبران ناپذیری را به شما تحمیل خواهد کرد. اگر شاغل هستید در محیط کارتان شخصی حضور دارد که به شما گیر زیاد می دهد و ذهن شما را به هم می ریزد. وجود این شخص در محیط کاری شما آزارتان می دهد و باعث شده کمی علاقه خود را نسبت به کاری که انجام می دهید از دست بدهید. بهتر است خود را درگیر او نکنید و به حرف هایش توجه نکنید زیرا این موضوع فقط به ضرر شما تمام خواهد شد.فقط کاری را انجام دهید که به شما محول شده و جور کم کاری بقیه را نکشید.

اگر متولد بارام هات (مهر)،بشنس (آذر) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر داموتف (الهه روزی دهنده) بر شما افتاده است. چاکرا تاج سر شما که در قسمت میانیِ بالای سر قرار دارد مدتی است که کم کار شده و در 27 روز آینده فعال تر می شود.اگر پشت یا بالای سرتان احساس دردی خفیف کردید دلیلش این موضوع است و نیازی نیست نگرانش باشید. سعی کنید در این مدت بین 6 تا 8 ساعت بخوابید و همچنین خواب منظم داشته باشید. یکی از دلایل آشفتگی ذهن شما نداشتن خواب منظم و درست است پس سعی کنید حتما به این موضوع اهمیت دهید.وضعیت مالی و شغلی شما رو به اتفاقات مثبت است و خبرهای خوبی به شما خواهد رسید. تعدادی از شما قصد فروش ملکی را دارید که نمی توانید برای آن مشتری پیدا کنید، این به دلیل یک گره ای است که در زندگی شما وجود دارد و فعلا به صلاح شما نیست آن ملک فروش برود و بهتر است صبور باشید و فعلا این ملک را نفروشید. اگر متاهل هستید زندگی زناشویی نسبتا متعادلی دارید اما مری تی تس به شما پیشنهاد می کند بیشتر با همسر خود معاشقه کنید زیرا او به ابراز علاقه شما نیاز دارد.یک مسئله ای در خانواده و فامیل شما ایجاد شده که فکر کردن به این مسئله شما را ناراحت می کند.اجازه ندهید ذهن شما مشغول اتفاقات مربوط به فامیل و آشنایانتان شود و انرژی ذهن خود را صرف موضوعات بی سطح و کم ارزش نکنید.

اگر متولد طوبه(مرداد)، بارامودا (آبان) یا تخ (فروردین)، هستید، نظر تفنوت (کسب و کار) بر شما می افتد. انرژی جسمی و ذهنی شما در 27 روز آینده بسیار بالا خواهد رفت و بهترین فرصت برای اجرا و انجام ایده هایی است که برای افزایش درآمد یا ارتقای شغل خود دارید می باشد. از این فرصت استفاده کنید و حتما با افراد موفقی که در اطراف شما وجود دارند مشورت کنید. اگر اخیرا فشار کاری روی شما بوده و استرس داشتید این فشار کم کم از روی شما برداشته خواهد شد و کاری می کنید که دیگران تحسینتان کنند. شخصی در اطراف شما وجود دارد که در نام یا نام خانوادگی او حرف م و ی وجود دارد. این شخص به شما انرژی منفی می دهد اما نمی توانید از او دوری کنید و مجبورید گاهی او را ببینید. بهتر است ذهن خود را کمی مثبت کنید و فعلا به فکر تغییر شرایط نباشید چون هنوز زمانش فرا نرسیده است. تمرکزتان را بر روی داشته هایتان بگذارید و حسرت چیزهایی که ندارید را نخورید. این موضوع بسیار مهمی است که شکر چیزهایی که خداوند به شما داده را به جا بیاورید زیرا اگر قدر نعمت هایی که به شما داده شده است را ندانید کائنات چیزهای بیشتری به شما نخواهد داد.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد