طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ث ش ع ص پ ب”

طالع بینی مصری مری تی تس: کسانی که در اسم شناسنامه ای آن ها حروف بالا وجود دارد به طور کلی در  30 روز آینده در مدار آزیرس (الهه عشق آفرینی) قرار دارند. در این مدت وضعیت کالبد عاطفی شما بسیار عالی خواهد بود و انرژی های عاطفی مثبت زیادی را دریافت خواهید کرد. این موضوع باعث می شود فعالیت خود را در این 30 روز در زمینه های مختلف بالا ببرید. اخیرا در نواحی کمر یا گردن احساس کمی درد داشته اید که با فعال شدن چاکراهای دوم و سومتان در این ماه این مسئله نیز رفع می شود.

وضعیت شغلی تعدای از شما اخیرا طوری پیش رفته که باعث نگرانی و استرس های زیادی در ذهن شما شده و تمرکز را از شما گرفته است. همچنین به تغییر شغل فکر می کنید و دوست دارید هر چه سریع تر شغل مورد علاقه خود را دنبال کنید زیرا این شغلی که الان دارید زیاد مورد علاقه شما نیست و از نظر مالی هم شما را راضی نمی کند. بهتر است کمی در این مورد صبر کنید و اگر در این ماه شغلی به شما پیشنهاد شد به آن جواب مثبت ندهید زیرا برایتان خوب نیست. اما مری تی تس به شما وعده می دهد که در 3 ماه آینده از طرف یکی از آشنایان شغلی به شما پیشنهاد می شود که بسیار می توانید از آن منتفع شوید.

اگر مجرد هستید و بین 17 تا 43 سال سن دارید،انرژی یک عشق در مدار شما دیده می شود که نشان می دهد یا شما به کسی علاقه دارید یا کسی به شما علاقه دارد اما آن را ابراز نکرده است. این عشق می تواند منجر به رابطه عاطفی شود اما برای ازدواج با آن شخص مشکلات زیادی وجود دارد و خانواده های یکی از دو طرف اصلا موافق این ازدواج نخواهند بود و شما باید چالش ها و مسائل زیادی را برای رسیدن به آن شخص پشت سر بگذارید.

در 7 روز میانی ماه آینده نظر آنوبیس (الهه غم) برای شما می افتد و بهتر است در این 7روز بیشتر مراقب خود و اطرافیانتان باشید. خطری شما را تهدید میکند که این خطر می تواند بیماری یا تصادف باشد. خود را نگران نکنید و فقط سعی کنید انرژی خداوند را در زندگی خود جاری کنید.برای این کار کافیست نسبت به اطرافیان خود مهربان تر باشید و با عشق و علاقه با آن ها رفتار کنید. تمام اتفاق هایی که برای ما می افتد حاصل رفتار،کلام و ارتعاش ماست پس می توانید با مثبت فکر کردن و جاری کردن انرژی عشق در زندگی این خطرات را از خودتان دور کنید.

اگر در نام و نام خانوادگی شما دو حرف م یا ن تکرار شده، مری تی تس خبر های فوق العاده ای برای شما دارد. مدت هاست که فکری در سر دارید اما برای انجام آن دچار تردید هستید و کمی هراس دارید. این ماه بهترین زمان ممکن برای انجام ایده ها و تفکرات شماست. یک پول و معامله ی سود آور برای شما پیش بینی شده که بسیار زیاد است و می تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد. اما یک گره نیز در راه رسیدن به این پول وجود دارد که باید این گره را باز کنید. این گره مربوط به یک مسئله خانوادگی است و پای رضایت پدر یا مادر در میان است.

اخیرا بنا به دلایلی که خودتان می دانید،احساسات شما به سادگی و ناگهان تغییر می کند و نمیتوانید نسبت به یک شخص،موضوع یا اتفاق احساس ثابتی داشته باشید. این مسئله می تواند کمی شما را در زندگی دچار گمراهی کند. عزت نفس خود را از دست ندهید و سعی کنید حرف های بقیه را زود باور نکنید. شما انسان صادقی هستید اما دیگران را گاهی زود قضاوت می کنید و این اصلا چیز خوبی نیست. شاید اخیرا دوره سختی را گذرانده باشید اما موفقیت های زیادی انتظار شما را می کشند پس امید خود را از دست ندهید و با قدرت و بدون حاشیه کارتان را انجام دهید.

اگر متولد تخ (فروردین)، مسرا (اسفند) یا هنت هاوج (دی) هستید نظر ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما افتاده است. کالبد های عاطفی،ذهنی و جسمی شما در 21 روز آینده بسیار وضعیت مناسبی خواهد داشت و می توانید به زودی جاری شدن انرژی های خوب در زندگی خود را احساس کنید.همچنین چاکرای خاج شما نیز بسیار فعال خواهد شد و که باعث افزایش میل و قوای جنسی شما می شود. تعداد دفعات معاشقه های خود را با شریک عاطفی‌تان بیشتر کنید زیرا این کار در این مدت بسیار برایتان لذت بیشتری دارد و به گرم تر شدن رابطه شما کمک می کند. اگر خانوم هستید و بین 18 تا 38 سال سن دارید، انرژی یک شخص در مدار شما دیده می شود که به شما علاقه دارد اما علاقه او به دلیل ظاهر جذاب و اندام شماست و سعی می کند با برخوردهای دلفریب خود شما را به سمت خود جذب کند. این شخص آدم بدی نیست اما چیزی که از شما میخواهد عشق نیست و شما را برای هوس خویش می خواهد و اگر شما با زیرپا گذاشتن خط قرمزهای خود مشکل دارید بهتر است از این شخص فاصله بگیرید وگرنه به زودی فریفته ی او می شوید.

اگر متولد هفیفی(بهمن)،بارام هات(مهر) یا اَمشیر (شهریور) هستید، نظر سث (الهه رعد برق و بارش) بر شما افتاده است. مدتی است ایده هایی در سر دارید و منتظر یک فرصت مناسب برای انجام آن هستید اما ذهن خود را با مسائل بی ارزش اما هیجان انگیز مشغول می کنید و نمی توانید بر روی ایده هایی که دارید تمرکز کنید.تعدای از شما زمان خوابتان منظم نیست و شب ها تا دیروقت بیدارید که این نشان می دهد ذهن خلاق و پرفکری دارید. اما فقط این کافی نیست و برای رسیدن به اهدافتان باید انرژی و تمرکز بیشتری روی مهارت هایتان بگذارید.یادتان باشد برای به دست آوردن چیزهای ارزشمند باید از یک سری چیزها بگذرید. حتی اگر آن چیز شخصی باشد که با آن رابطه عاطفی دارید. روابط عاطفی و عشقی در بعضی مواقع نمی گذارد شما آزادانه و با اعتماد به نفس کامل قدم بردارید و شما را محدود می کند.تعدادی از شما اخیرا شکست عشقی خوردید یا میخورید و برای یه مدتی حال دلتان خوب نیست. اما خیلی زود از این حال خارج خواهید شد زیرا خبرهای خوشحال کننده ای در انتظار شماست.

اگر متولد هاتور (خرداد)،بشنس (آذر) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر باستت (الهه شانس) بر شما افتاده است. 30 روز آینده بسیار برای شما خوش یمن و پر برکت خواهد بود و خبرهای خوبی به شما خواهد رسید. هر 7 چاکرای شما در وضعیت بسیار مناسبی قرار خواهد گرفت و انرژی های کائناتی در کالبدهای شما متعادل خواهد بود. اگر قصد سرمایه گذاری در جایی را دارید این 30 روز بهترین زمان ممکن برای این کار است و شما می توانید معامله های پر سودی کنید. تعدادی از شما به زودی یک جا به جایی دارید که شاید در ابتدا از این جا به جایی راضی نباشید اما پس از گذشت مدتی متوجه می شوید که این جا به جایی به نفع شما بوده. اگر منتظر تماس یا پیغام از طرف شخصی هستید در این مدت او این کار را خواهد کرد. مری تی تس در مورد یک شخصی که در نزدیکی شما وجود دارد به شما هشدار می دهد. او فردی با تفکرات مبهم است و نشانه ی رفتاری او این است که در حرف هایش زیاد قسم میخورد. حواستان باشد که مسائل مهم زندگی خود را با این شخص در میان نگذارید و او را بیش از اندازه به خود نزدیک نکنید.

اگر متولد طوبه(مرداد)، بارامودا (آبان) یا فائوفی (اردیبهشت) هستید، نظر ماعات(الهه حقیقت) بر شما می افتد. تعدادی از شما در یک بحران و کشمکش روحی قرار دارید و مدام سر یک موضوع با خود کلنجار می روید. اگر به شخصی یا اشخاصی حسادت می کنید بهتر است با خود صادق باشید و این حسادت را از بین ببرید زیرا فقط خودتان را آزار می دهید.شما توانایی ها و مهارت های خوبی دارید و باید از این ویژگی ها برای رسیدن به اهداف خود بهره ببرید.تعدادی از شما یک اختلاف نظر یا تنش با شریک عاطفی خود دارید که نباید بگذارید در میان شما باقی بماند و باید این موضوع را حل کنید زیرا این مسئله می تواند خیلی جدی و باعث جدایی شود.این شما هستید که برای حل این تنش ها باید پیش قدم شوید. شخصی ممکن است در یکی از کار هایی که شما انجام می دهید ، ایراد یا انتقادی نسبت به کار شما داشته باشد که باید به راحتی آن را پذیرا باشید.زیرا این موضوع به نفع شما خواهد بود و ضرر و زیانی ندارد.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد