طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ن،ف،ز،ض،ظ،گ”

طالع بینی مصری مری تی تس : شما در 27 روز آینده در مدار آزیرس (الهه عشق آفرینی) قرار می گیرید. وضعیت کالبدهای عاطفی و روحی شما طی این مدت بسیار مناسب خواهد بود و انرژی های خوبی در این دو کالبد جریان خواهد داشت. کالبد ذهنی شما نیز سطح متوسطی دارد با این حال ثابت است و تغییر زیادی نخواهد کرد. اما کالبد جسمی شما دارای نوسان انرژیست و گاهی افت شدیدی پیدا میکند و شما احساس بی حالی،ضعف و بی حوصلگی خواهید کرد. در 27 روز آینده بهتر است از خوردن شیرینی جات و خوراکی های خیلی شور خودداری کنید زیرا ممکن است روی فشار خون شما تاثیر داشته باشد. همچنین در برخی روزهای این ماه احساس پادرد و کمردردی خفیف خواهید داشت که خیلی جدی نیست و نیازی نیست نگرانش باشید.

تعدادی از شما یک سری مسائلی اطرافتان وجود دارد که به هر دری میزنید نمی توانید راه حلی برای آن ها پیدا کنید. به نوعی کارهای شما به هم گره خورده است و این گره های دائم مشکلات و مسائل جدید ایجاد می کنند و تمامی ندارند. وجود این مسائل شما را بسیار کلافه کرده و در ذهنتان خیلی این مسائل را مرور می کنید و حرصش را می خورید. حتی ممکن است احساس افسردگی و نا امیدی کنید و ایمان خود را نسبت به خداوند از دست بدهید. یادتان باشد گاهی در مورد مسائل باید صبوری بیشتری به خرج دهید و نقطه عطف داستان همانجایی است که شما ایمانتان را از دست می دهید. به انرژی خود و خداوند باور داشته باشید و سعی کنید افکار منفی و کلام منفی را از خودتان دور کنید. آن وقت شاهد تغییر کردن زندگی و مسیرتان می شوید.

فرمول کائناتی رفع گره های سخت زندگی (کلیک کنید)

اگر خانوم هستید، شخصی در اطرافتان است که زیاد با او بحث و جدل دارید. این شخص در کارهایی که شما انجام می دهید ، ایراد یا انتقادی نسبت به کار شما دارد و گاهی این انتقادات بیجاست و باعث می شود شما دلخور شوید. اما بهتر است واکنشی نشان ندهید و همچنین خود را اذیت نکنید. اگر در رابطه عاطفی هستید، در این ماه اتفاقات خوبی برای شما می افتد و گرمای این رابطه بیشتر از قبل خواهد شد. با این وجود مسئله ای بین شما و شریک عاطفی‌تان وجود دارد که گاهی باعث اختلاف نظر و بحث بین شما می شود. این مسائل به دلیل یکی از رفتارهای شماست و شخص مقابلتان از این رفتار شما راضی نیست. گاهی با شما به طور غیرمستقیم صحبت کرده و به این موضوع اشاره کرده است اما شما همچنان به این رفتارتان ادامه می دهید.  یادتان باشد برخی از رفتارهای ما شاید از نظر خودمان خوب باشد ولی در برخورد با دیگران این رفتار ممکن است درست نباشد. حتی ممکن است شما به خاطر دوست داشتن زیاد شریک عشقی خود این رفتار را انجام دهید اما او از این رفتار آزار می بیند و ناراحت می شود.

اگر متاهل هستید، تعدادی از شما از زندگی مشترکتان با همسر خود رضایت ندارید. گرچه شاید این را به زبان نیاورید اما رفتارهای شما با او این مسئله را نشان می دهد که یک نارضایتی در رابطه شما وجود دارد. بیشتر مسائلی که باعث اختلاف نظر بین شما و همسرتان شده مربوط به اطرافیان شما می باشد نه خودتان. پس بیاید به جای توجه به حرفای دیگران و همچنین مقایسه های بیجای زندگی خود با دیگران، عشق را در این رابطه جاری کنید زیرا شما می توانید با همسرتان رابطه ی خوبی داشته باشید.

فرمول کائناتی افزایش مهر و محبت همسر (کلیک کنید)

 

در مدار تعدادی از شما انرژی شخصی دیده می شود که بسیار به شما فکر می کند. این شخص جنس مخالف شماست و با او در ارتباط هستید یا قبلا در ارتباط بوده اید. اگر با این شخص در ارتباط نیستید، مری تی تس به شما می گوید که به زودی پیامی از او به شما می رسد و راه ارتباط دوباره شما با این شخص هموار خواهد شد. اما نباید اجازه بدهید احساسات شما بیش از اندازه به این شخص زیاد شود چون ممکن است کنترل خود را در اداره کردن این رابطه از دست بدهید.

 

اگر متولد هاتور (خرداد) ، مسرا (اسفند) یا هفیفی (بهمن) هستید نظر ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما افتاده است.تعدادی از شما یک خلا عاطفی در کالبدتان وجود دارد و نیاز به یک حامی عاطفی دارید که این خلا را پر کند. اما نمیتوانید با هر کسی وارد رابطه شوید و بسیار سخت پسند هستید. شما به دلیل اتفاقاتی که در گذشته افتاده به راحتی نمی توانید به شخصی اعتماد کنید.اما به زودی شخصی وارد زندگی شما می شود که انرژی بسیار مثبتی دارد و نزدیک شدن به او ضرری برای شما نخواهد داشت.اگر آقا هستید و بین 25 تا 45 سال دارید، مدتی است تمام هم و غم شما معطوف به کار شده است و به زندگیتان توجه چندانی ندارید لو عزیزان تان به لحاظ عاطفی از شما دور شده اندباید سعی کنید کار و زندگی را از هم جدا کنید تا دچار سردرگمی نشوید. اشخاصی که در اطراف شما هستند به وجود شما در کنارشان نیاز دارند و میخواهند محبت شما را ببینند. چرا آنقدر با خودتان کلنجار می‌‌روید و مدام با دیگران برخورد نامناسب دارید. زندگی را سخت نگیرید که هرچه سخت‌گیر باشید، زندگی هم برای‌تان سخت خواهد گذشت. ممکن است در آخر این ماه با کسالتی جزیی مواجه شوید و چند روز در خانه بمانید.اما نگران نباشید زیرا خیلی زود این کسالت برطرف خواهد شد.

 

اگر متولد کاهرکا (تیر) ،بارام هات (مهر) یا بارامودا (آبان) هستید، نظر تفنوت (الهه کسب و کار) بر شما افتاده است. استراحت کافی کمی از خستگی دوران پرمشغله ی کاری تان کاسته است. به فکر تغییر شغل هستید یا می خواهید در آن شغلی که هستید ارتقا پیدا کنید. دوره ی یکنواختی را طی می کنید، اما به زودی باید آماده ی کار و فعالیت در زمینه ی شغلی خود باشید. از نظر مالی وضعیت شما فعلا تغییری نمی کند ولی مری تی تس به شما این خبر را می دهد که به زودی رزق و روزی شما افزایش پیدا خواهد کرد. تعدادی از شما اخیرا خیلی بی حوصله و بی حال بوده اید. این بی حوصلگی باعث شده با برخی ها رفتار نامناسبی داشته باشید و آن ها را دلخور کنید. برخی از شما اخیرا شکست عاطفی داشته اید که در این ماه  اثرات این شکست عاطفی تان کمتر می شود و حال عمومی بهتری پیدا خواهید کرد. شما حس می کنید در رابطه قبلی خود از طرف شریکتان تحقیر شده اید و اکنون به دنبال آن هستید که او برگردد و تلافی کنید. مری تی تس اصلا این کار را توصیه نمی کند و به شما می گوید که هر چه سریع تر از انرژی های منفی دور شوید وگرنه خودتان بیشترین آسیب را خواهید دید.

اگر تولد فائوفی (اردیبهشت) ، هنت هاوج(دی) یا امشیر(شهریور) هستید، نظر ماعات (الهه حقیقت)بر شما افتاده است. برخی از شما خیلی به خاطرات گذشته فکر می کنید و بسیار درگیر احساسات خودتان شده اید. این موضوع باعث شده احساس سردرگمی کنید و هدف خاصی را برای ادامه مسیر خودتان در نظر ندارید. شما دائما در گذشته سیر می کنید و این موضوع اصلا خوب نیست. بهتر است گذشته را فراموش کنید و به فکر رقم زدن اتفاق های بهتر برای خودتان باشید. یادتان باشد این شما هستید که با کلام و افکار خود آینده‌تان را می سازید پس باهوش باشید و کلام و افکار خود را مثبت کنید. با خودتان رو راست باشید و از حقیقت فرار نکنید. ارزشی ندارد که حقیقت درون تان را پنهان کنید، خودتان را درگیر اموری که به نفع تان نیست نکنید. حقیقت را بگویید و برای تان مهم نباشد که دیگران چه واکنشی نشان خواهند داد. یادتان باشد که شما می توانید فقط خودتان را تحت فرمان داشته باشید و مسئول افکار و دید دیگران نسبت به خودتان نیستید. تعدادی از متولدین این سه ماه، چند گره و بستگی در مدار شما دیده می شود و این گره ها به خاطر وجود انرژی های منفی اطراف شماست و شما باید این انرژی های منفی را از مدار خود پاک کنید تا اتفاقات مثبت به سمت شما بیاید و به چیزی که می خواهید برسید. زیرا شما بسیار به خواسته هایتان نزدیک هستید.

 

اگر متولد بشنس (آذر) ،تخ(فروردین) یا طوبه(مرداد) هستید، نظر باستت (الهه شانس) بر شما می افتد. انرژی خورشید وارد مدار شما شده و تا روز هفتم ماه آینده در مدار شما باقی خواهد ماند. این موضوع نشان می دهد که اتفاقات بسیار خوبی برایتان خواهد افتاد که باعث خوشحالی و رضایتمندی شما می شود. این اتفاقات هم در مسائل مالی شما وجود خواهد داشت و هم در مسائل عاطفی‌تان. بسیاری از شما  اکنون برنامه ی مشخصی دارید و هیچ چیزی نمی تواند مانع رسیدن شما به هدف تان شود. فقط مشکل این جاست که کمی عجول هستید و میخواهید سریع به خواسته هایی که دارید برسید. اگر بتوانید خودتان را با تغییراتی که در مسیر اتفاق می افتد سازگار کنید، آن وقت این امکان وجود دارد که بزرگ ترین رویاهای تان را به واقعیت تبدیل کنید. شما باید با دید مثبت به چالش ها و موانع نگاه کنید و برای رسیدن به موفقیت عجله نکنید. اعتماد به نفس داشته باشید تا همه چیز در کنترل شما باشد، پس تحت هیچ شرایطی به خودتان و هدفی که دارید شک نکنید. مری تی تس به شما می گوید که به زوایای پنهان ذهن تان رجوع کنید و ببینید ضمیر ناخودآگاه تان به شما چه می گوید. می توانید خوشبختی را از جاهایی پیدا کنید که انتظارش را ندارید.

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

 

یک پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ن،ف،ز،ض،ظ،گ””

  1. نگین گفت:

    مثل همیشه کاملا دقیق و عالی مرسی واسه زحماتتون♥🌸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد