طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ض،ف،د،ک،خ،ص”

طالع بینی مصری مری تی تس: کسانی که در اسم شناسنامه ای آن ها حروف بالا وجود دارد به طور کلی در 30 روز آینده در مدار سث (الهه رعد برق و بارش)  قرار می گیرند. قرار گرفتن ارتعاشات شما در مدار این الهه نشان دهنده این است که در روزهای آینده روزهای پر فراز و نشیبی را خواهید داشت. وضعیت کالبدهای 4گانه شما متعادل است اما در کالبد عاطفی و جسمی شما نوسانات زیادی دیده می شود. این موضوع تا 14 روز دیگر ادامه دارد و بعد از آن سطح انرژی شما به ثبات می رسد و می توانید اتفاق های خوبی را رقم بزنید.

در هفته ی اول ماه آینده چاکراهای ششم و هفتم شما به طرز عجیبی فعال خواهد شد. این موضوع باعث می شود احساس های خاصی را نسبت به اطرافیان خود داشته باشید و انرژی آدم ها را به خوبی تشخیص دهید. در این مدت کسی نمی تواند به شما دروغ بگوید یا شما را فریب دهد زیرا بلافاصله متوجه خواهید شد. حس ششم شما قوی تر از گذشته می شود و می توانید خیلی از اتفاق ها را قبل از افتادن حس کنید.نشانه ی فعال شدن این چاکراها با سردرد های خفیف در اطراف سر شما نمود پیدا میکند. ممکن است به نور زیاد حساس شوید و کمی اشتهای خود را به غذاهایی که دوست داشتید از دست بدهید. این در ابتدا برای شما کمی زجر آور خواهد بود اما به آن عادت خواهید کرد و اگر باهوش باشید می توانید بیشترین بهره را از این موضوع ببرید.

تعدادی از شما اخیرا یک دل نگرانی در مورد مسئله ای دارید که به خوبی برایتان روشن نیست و نمی توانید تصمیم درستی در این مورد بگیرید. این مسئله به غیر از شما به 3 نفر دیگر هم مرتبط است و فقط شما نیستید که باید در مورد آن اقدامی انجام دهید و تصمیمی بگیرید. مری تی تس به شما پیشنهاد می کند فعلا صبور باشید و در این زمینه بی گدار به آب نزنید زیرا ممکن است عواقب جبران ناپذیری برایتان رخ دهد.

انرژی مدار آنوبیس (الهه غم) در مدارتان دیده شده و بین روزهای 20 این ماه تا 5 ماه آینده اتفاقی رقم می خورد که مدتی شما را در غم فرو می برد. این اتفاق می تواند تصادف،جدایی،بیماری یا از دست دادن مقداری پول باشد. اما هر چه که هست شدت این غم زیاد نیست و بهتر است خود را درگیر این موضوع نکنید. این غم خیلی  زود از مدار شما خارج می شود و نشانه ی آن هم شنیدن خبری از طرف یک آشناست که در نامش یکی از حروف الف،م،ن،ل وجود دارد. او با شما خبری را می دهد که بسیار از شنیدن آن هیجان زده می شوید و خیلی برایتان شیرین است.

اگر خانوم و مجرد هستید و با کسی در رابطه نیستید، تعدادی از شما یک خلا بزرگ در خود احساس می کنید و نیاز به تغییر در خود می بینید. یکنواختی و بی حوصلگی زندگی شما را بی روح کرده و کمی انگیزه خود را از دست داده اید. شما از اتفاق های اطراف خود لذت عمیق نمی برید و نهایتا فقط در حد چند دقیقه خوشحال هستید. همچنین در برخورد با مسائل کوچک و بی ارزش واکنش های عصبی و گاهی پرخاشگرانه نشان می دهید که بعدا از آن پشیمان شده و ناراحت می شوید. این خلا می تواند عاطفی یا مالی باشد. مری تی تس شخصی را در مدار شما دیده که بسیار فرکانس بالایی دارد و شما او را می شناسید و با او به نوعی در ارتباط هستید. او میتواند شما را در حل این مسئله کمک کند و شما را وارد مسیری کند که دوباره به انگیزه ها و اهداف خود فکر کنید.اما یادتان باشد که انگیزه ها وقتی پایدار هستند که درون شما شکل بگیرند.پس منتظر اتفاق یا آمدن شخصی نباشید و با جاری ساختن انرژی الهی در زندگی خود مسیر درست را انتخاب کنید.

فرمول کائناتی بخت گشایی و جذب خواستگار (کلیک کنید)

اگر آقا هستید و بین 22 تا 42 سال سن دارید، مراقب رفتار،وسوسه ها و حرف های یک شخص در اطراف خود باشید.در نام و نام خانوادگی این شخص دو میم وجود دارد و اگر مراقبش نباشید برایتان دردسر ایجاد می کند. به خصوص در روز های 1 تا 13 ماه آینده احتمال این اتفاق بیشتر می شود.

اگر متولد تخ(فروردين)،كاهركا (تير) ، بارام هات(مهر) هستید نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما افتاده است. تعدادی از شما مدتی است که بسیار به یک حامی عاطفی نیاز پیدا کرده اید و به دنبال شخصی هستید که این نیاز را رفع کند. با این که افرادی در اطراف شما هستند که با او ارتباط عاطفی برقرار کنید اما نمی توانید هرکسی را به راحتی وارد زندگی خود کنید و بنا به دلایلی نمی توانید به جنس مخالف خود اعتماد داشته باشید.این موضوع می تواند مربوط به اتفاقی در گذشته شما باشد که همچنان در زندگی شما تاثیر دارد.مری تی تس انرژی سه شخص را در مدار شما دیده است که دو نفر آن ها تقریبا قابل اعتماد هستند ولی یک نفر آنها انرژی مبهمی دارد و نیتش مثبت نیست. بهتر است با احساس درونی خود در مورد کسی که به شما پیشنهاد رابطه می دهد تصمیم بگیرید و شک و تردید بی جا را کنار بگذارید زیرا نمی توانید تا آخر عمر با بی اعتمادی به جنس مخالفتان زندگی کنید. اگر متاهل هستید، این ماه فرصت خوبی است تا با ابراز محبت های از ته دل به همسرتان اختلاف نظرهایی که اخیرا داشته اید را حل و فصل کنید. تعدادی از متاهلین متولد این سه ماه، یک سری اختلافات جزیی با همسر خود دارید که باعث شده گاهی به جدایی فکر کنید.شما قلبا به او علاقه دارید اما دخالت های بی جای دیگران و گاهی توقعات اضافه شما و همسرتان از یکدیگر باعث به وجود آمدن این اختلاف ها شده است. به همدیگر فرصت حرف زدن بدهید و دوباره عشق را در زندگی خود جاری کنید.

فرمول کائناتی جذب عشق و محبت (کلیک کنید)

اگر متولد فائوفى(ارديبهشت)،طوبه(مرداد)،هنت هاوج(دى) هستید، نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما افتاده است. در چند روز آینده وضعیت کالبدهای عاطفی و ذهنی شما کمی افت می کند و سطح انرژی شما پایین می آید. این موضوع می تواند به علت یک فشار روانی باشد که از طرف شخصی یا چیزی به شما وارد می شود.همچنین اگر شاغل هستید بهتر است کمی به خودتان مرخصی بدهید و ذهن خود را با کم کردن فشار کاری آزاد تر کنید تا سطح انرژی شما به ثبات برسد. تعدادی از شما در مورد یک مسئله شک و تردید دارید و نمی دانید بهترین تصمیم چیست. این مسئله مربوط به شخصی است که در نامش یکی از حروف م،ل،ی،ک،ه دارد. بهتر است در این مورد با شخصی مشورت کنید که مورد اعتماد شما است. اگر متاهل هستید و یا با شخصی رابطه عاطفی دارید، اتفاقات خوب و مثبتی در انتظار شماست و این رابطه فعلا پایدار خواهد بود به شرط آن که یکدیگر را در محدودیت های بی دلیل قرار ندهید. به زودی یک خبری به شما می رسد که از شنیدنش تعجب می کنید و این خبر در مورد شخصی است که به شما دروغی گفته و شما آن را متوجه خواهید شد. انرژی هایی از یک کینه و حسادت در مدار شماست که نشان می دهد به شخصی حسادت می کنید یا شخصی از شما کینه به دل دارد.

اگر متولد هاتور(خرداد)،هفيفى(بهمن)،مسرا (اسفند) هستید، نظر مسخنت (الهه زایمان و تولد) بر شما افتاده است.در 27 روز آینده کالبد عاطفی،ذهنی و جسمی شما در ابتدا با افت انرژی اما بعد از چند روز به سطح خیلی خوبی از انرژی می رسد و باعث می شود چاکرا دوم و سوم شما بسیار فعال شود. میل جنسی شما در این مدت بسیار افزایش پیدا می کند و به شکل محسوسی آن را احساس خواهید کرد. از این فرصت استفاده کنید و با شریک عاطفی‌تان معاشقه های بیشتری داشته باشید.زیرا به تحکیم رابطه و آتش عشق شما بسیار کمک می کند.بالا رفتن میزان شهوت شما باعث می شود که ذهنتان بسیار فعال تر شود و می توانید در مورد ایده ها و اهدافی که دارید بهتر فکر و تمرکز کنید.موضوعی ذهن شما را درگیر کرده که مربوط به احساسات شما می شود و نمی توانید آن را به خوبی بیان کنید اما نیاز دارید که با شخصی در مورد این احساس صحبت کنید. اگر میخواهید این کار را بکنید توجه داشته باشید که با شخصی باشد که کاملا مورد اعتماد شماست.زیرا اطراف شما اشخاصی وجود دارند که خیرخواه شما نیستند و با این که خود را دوست نشان می دهند اما در باطن منتظر لغزش از سمت شما هستند و از این که بین شما و شخص دیگری تفرقه بیفتد لذت می برند. پس حواستان را جمع کنید و راز دلتان را به هر کسی نگویید. اگر متاهل هستید برای تعدادی از شما انرژی یک بارداری دیده شده و به زودی این اتفاق خواهد افتاد.

اگر متولد بارامودا(آبان)،اَمير (شهريور) ، بشنس (آذر) هستید، نظر آپیس (الهه راستگویی و صداقت) بر شما می افتد.سطح انرژی متولدین این سه ماه بسیار متعادل و خوب است و انرژی های کیهانی در مدار شما زیاد دیده می شوند. وضعیت شغلی شما رو به بهبود است و در مسیر درستی گام برداشته اید. با این که چالش ها و مشکلاتی بر سر راهتان وجود دارد، اما با انرژی های قدرتمندی که دارید به راحتی از پس این چالش ها و مشکلات بر می آیید. کلید موفقیت شما میزان تلاشی که می کنید نیست بلکه تداوم تلاش های شماست و مهم این است که نا امید نشوید و هر طوری شده به راهتان ادامه دهید.تعدادی از شما به زودی با شخصی دیدار خواهید کرد که در مورد پیشنهادیی با یکدگیر صحبت می کنید. این پیشنهادها میتواند کاری یا حتی عاطفی باشد.انرژی یک شخص در اطراف شما وجود دارد که بسیار مهربان و دلسوز است و موهای تیره دارد. با این که به شما علاقه دارد اما یک نارضایتی و یا دلخوری نسبت به شما دارد که مقصرش خودتان هستید و باید این دلخوری را برطرف کنید. مری تی تس به شما پیشنهاد می کند که هر چه زود تر این کار را بکنید زیرا رضایت این فرد در زندگی شما تاثیرگذار است. در مورد موضوعی با یک شخص خردمند مشورت می کنید که نتایج مثبت و خوبی برای شما به همراه خواهد داشت.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد