طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ا,س,ض,چ,ک,خ”

طالع بینی مصری مری تی تس:شما در 30 روز آینده در مدار آپیس (الهه راستگویی و صداقت) قرار می گیرید. 4 تا از چاکراهای شما در حالت خوبی از فعال بودن قرار میگیرد. در این مدت خواب های معنی دار و نشانه دار زیادی را می بینید. اگر قدرت دریافت خود را بالا ببرید می توانید به مفهوم این نشانه ها پی ببرید و آن ها را معنی کنید. زیرا با استفاده از نشانه هایی که به سمت شما می آید می توانید بعضی اتافاقت آینده را پیش بینی کنید و یا به جواب برخی از مسئله های خود برسید.

میدان انرژی شما کمی شلوغ شده و خیلی اوقات احساس کلافگی و بی حوصلگی می کنید. همچنین به دلیل پایین آمدن سطح انرژی کالبد ذهنی شما،ممکن است گاهی احساس درد خفیفی در ناحیه قفسه سینه یا زیر شکم داشته باشید. نیروهایی اطراف شما وجود دارد که  برخلاف اندیشه و نقشه های شما عمل می کنند و نمی توانید به خواسته ای که دارید برسید. شما باید این نیروها را شناسایی کرده و از خود دور کنید.

در بین روزهای 21 این ماه تا 7 ماه آینده، موضوعی پیش می آید که باعث می شود شما با همسر یا کسی با او در رابطه هستید وارد بحث و تنش شوید. مقصر این موضوع شما نخواهید بود اما باید حواستان باشد که این بحث و جدل را ادامه ندهید و حتی اگر لازم شد خودتان به آن پایان دهید. چون اگر این مسئله ادامه پیدا کند ممکن است زندگی عاطفی شما را تحت تاثیر قرار دهد.

مدتی است که از طرف همسرتان محبت و انرژی مثبت سابق را دریافت نمی کنید و در رابطه شما سردی افتاده است. دلیل این اتفاق می تواند بحث های اخیری باشد که با او داشته اید یا این که از رابطه جنسی که با هم دارید لذت کافی و لازم را نمی برید. در بین روز های 19 این ماه تا 6 ماه آینده سطح انرژی کالبد عاطفی شما بسیار بالا می رود و میل جنسی شما افزایش پیدا می کند. چاکرای خاجی (چاکرای جنسی و رابطه) شما حدود 45 درصد فعال تر می‌شود و این زمان بسیار مناسبی است که دفعات معاشقه خود را بیشتر کنید و سعی کنید کمی در رابطه خود تنوع ایجاد کنید تا این سردی از بین برود.

اگر خانوم هستید و با کسی رابطه عاشقانه ندارید، مردی که در نام خانوادگی او الف،ی،ک یا ر دارد وارد زندگی شما می شود. احساس این مرد به شما مبهم است و مشخص نیست به شما علاقه مند است یا قصد سو استفاده از شما را دارد. او شما را با حرف های دل نشین خود فریفته می کند و این باعث می شود شما عاشق حرف زدن با او باشید. اما نباید با تمام وجود به این شخص اعتماد کنید و همه ی اسرار زندگی خود را در این مدت به او بگویید.

همانطور که گفته شد در این ماه کالبد عاطفی شما در سطح بسیار خوبی قرار خواهد گرفت.این موضوع باعث می شود قدرت جذب شما بالا رود و می توانید هر چیزی به سمت خود جذب کنید.اگر فردی در گذشته شما را ترک کرده به زودی به سمت شما باز می گردد.این بازگشت با پیامی از طرف او برای شما نمایان می شود. بازگشت او تقریبا قطعی است و این به شما بستگی دارد که پذیرای او باشید یا خیر. اگر با کسی در رابطه هستید و حس می کنید که این رابطه گرمای قبل را ندارد باید بدانید که این مشکل به دست شما حل می شود. فقط کافیست از نیروی درونی خود استفاده کنید تا هر چیزی را که خواستید به دست آورید.

اگر بین 23 تا 45 سال سن دارید و در نام خانوادگی شما یکی از حروف م،ک،پ یا ی وجود دارد، سطح انرژی و وقار شما باعث انتقال آرامش به اطرافیانتان می شود. آنها بی اختیار مسائل خود را با شما در میان می گذارند و حس روشن بینی و نوع رفتارتان بر آن ها تاثیر گذار است. اگر متاهل هستید در 24 روز آینده در مدار مسخنت (الهه زایش و تولد) قرار میگیرد. کالبدهای عاطفی و جسمی شما از نور ماه انرژی خواهد گرفت و اگر قصد بچه دار شدن دارید این 24 روز بهترین زمان برای انجام رابطه به قصد بچه دار شدن می باشد.

یک شخصی در اطراف شماست که خیر شما را نمی خواهد. با این که رفتار خوبی با شما دارد و در ظاهر بسیار خود را طرفدار پیشرفت شما جلوه می دهد، اما حس درونی او اینگونه نیست و او درون خود بسیار به شما حسادت می کند. این حسادت از یک مسئله قدیمی می آید که باعث شده این شخص شما را بسیار بالاتر از خودش ببیند و همین مسئله او را آزار می دهد. سعی کنید این شخص را شناسایی کنید و از مسائل مهم و اهداف زندگی خود با او حرفی نزنید. او حتی از رابطه عاطفی شما با عشقتان ناراحت است و دوست ندارد این رابطه به ازدواج ختم شود و مدام سعی میکند که شخصی که دوستش دارید را پیش شما خراب کند تا از ازدواج با او منصرف شوید.

در نیمه ی اول ماه آینده نظر باستت (الهه شانس) به شما می افتد. بسیاری از چاکراهای فرعی شما فعال می شود و انرژی کیهانی زیادی به سمت شما می آید. در این مدت خوابتان بهم می ریزد و گاهی از شدت انرژی زیاد ممکن است دچار بی قراری پا شوید. اما این نه تنها جای نگرانی ندارد بلکه باید بسیار خوشحال باشید. زیرا سطح انرژی شما بسیار بالاست و این فرصت خیلی خوبی است تا روح خود را ترمیم کنید. با این که خبر بیماری یکی از اقوام را می شنوید اما خود را نگران نکنید. مری تی تس به شما می گوید که در 30 روز آینده بیماری و بلایای طبیعی به سمت شما و کسانی که در میدان انرژی شما هستند نمی‌آید.

اگر متولد تخ (فروردین) یا هفیفی (بهمن) هستید، در 27 روز آینده نظر داموتف (الهه روزی دهنده) بر شما می افتد. شما آدمی خوش قلب و مهربان هستید. با این حال زود رنجید و گاهی خیلی زود عصبانی می شوید. این موضوع باعث می شود کمی در رابطه با دیگران دچار مشکل شوید.سعی کنید از انرژی درونی خود برای رسیدن به آرامش استفاده کنید. زیرا در روز های 17 تا 13 ماه آینده در مدار داموتف سطح کالبد ذهنی شما به ثبات می رسد و این فرصت خوبی برای تمرین آرامش است . در ماه آینده از طرف دوستی قدیمی پیامی برای شما می آید و ملاقات مهمی در پیش خواهد داست.احتمال  تغییر شغل شما بسیار  زیاد است. شغلی را شروع کنید که به آن بسیار علاقه دارید و در انجام آن ماهر هستید. اگر این کار را کنید سطح درآمد شما خیلی بالا می رود.

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) یا مسرا (اسفند) هستید، نظر سث (الهه رعد و برق و بارش) بر شما می افتد. یکی منبع مالی بسیار خوب در اطراف شماست که شما هنوز آن را ندیده اید. حتی شما نشانه های آن را در خواب بارها دیده اید اما به آن توجهی نکردید. در روزهای آینده اگر چاکراهای خود را نبندید باز هم این نشانه ها را دریافت خواهید کرد. شما می توانید از این منبع بسیار منتفع شوید. اگر ازدواج کردید یا در رابطه عاطفی هستید سعی کنید بیشتر برای عشقتان وقت بگذارید. رابطه شما رو به سردی می رود و شما باید جلوی این موضوع را بگیرید. به او بیشتر ابراز علاقه کنید و تا حد امکان معاشقه های طولانی تری داشته باشید. این روزها، روزهای عجیبی برای شما خواهد بود. آنچه را که می خواهید، در محیط اطراف تان جستجو کنید. ممکن است اشتباهاتی از شما سر بزند ولی حواس تان باشد که در هر موقعیت جلوی اشتباه تان را بگیرید. به ظاهر کسانی که خود را خوب جلوه می دهند توجه نکنید و باطنشان را بشناسید.

اگر متولد کاهرکا(تیر)، هنت هانج (دی) یا بارام هات (مهر) هستید، نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما خواهد افتاد. هم اکنون تحت تاثیر یک پیشنهاد جدید هستید. این پیشنهاد می تواند در رابطه با یک موضوع کاری و یا احساسی باشد که موجبات پیشرفت و خلاقیت شما را فراهم می سازد. اگر این پیشنهاد احساسی است و می خواهید بدانیدبه نفع شماست یا خیر، مری تی تس به شما می گوید که این موضوع به نفع شماست و فرصت بسیار خوبی است.اما اگر شغلی است باید حواستان را بیشتر جمع کنید. بی گدار به آب نزنید و سعی کنید دانش خود را از آن پیشنهاد بالا ببرید. حس ششم تان به شما می گوید که اتفاقی غیر عادی قرار است بیفتد. به حس ششم خود اعتماد داشته باشید، در غیر این صورت ممکن است فرصت را از دست بدهید.

اگر متولد هاتور (خرداد) یا بشنس (آذر) هستید،  نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما خواهد افتاد. در 21 روز آینده کالبد عاطفی شما فعال تر خواهد شد اما نسبت به برخی مسائل حساس تر از قبل می شوید. سعی کنید در ارتباط با شریک زندگیتان یا فرد مورد علاقه تان سازگار باشید.اجازه ندهید مسائل پیش پا افتاده و بی اهمیت رابطه شما را خراب کند.هر چه گفته شده یا انجام شده به هرصورت خانه مکانی است که شما می توانید در آن عشق و توجه مورد نیازتان را دریافت کنید.در 30 روز آینده ممکن است اتفاقی غیر منتظره و ناگهانی مسیر شما را در زندگی عاطفی تان تغییر دهد.سعی کنید در مقابل این اتفاق در جهت مثبت پاسخ داده و عمل کنید.همچنین در اواسط سال نیز برای شما موقعیت فریبنده ای پیش خواهد آمد که احساسات و عواطف شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.تمایلات خود را در این زمینه کنترل کنید و به ندای قلبتان گوش دهید.

اگر متولد امشیر (شهریور)،طوبه (مرداد) یا بارامودا (آبان) هستید، نظر تفنوت (الهه کسب و کار)  بر شما افتاده است.  از یک موضوعی در اطرافتان بسیار نگران هستید و استرس دارید. این موضوع ممکن است به خاطر افت وضعیت شغلی شما باشد.اما این نگرانی زیاد طول نخماهد کشید و همه چیز خیلی زود به روال قبل باز می گردد.  شما خودتان را پیدا میکنید و زمان بیشتری را صرف یک خواهر یا برادر خواهید کرد. یک شخص بیش از حد به شما نزدیک شده و میخواهد از اتفاقات زندگی شما با خبر باشد. زیاد به او اعتماد نکنید و نگذارید خیلی وارد مسائل زندگیتان شود. سطح رقابتی شما از اواسط این ماه رو به رشد است و اگر شغل شما در ارتباط با رودرویی با مردم یا فروش باشد واقعا خواهید درخشید. در این ماه ممکن است برخی فرصت هایی پیش روی شما قرار بگیرد که انتظارش را ندارید. اگر مجرد هستید و بین 18 تا 37 سال سن دارید، کسی برای دوستی یا ازدواج به شما معرفی میشود که طالع شما در مورد او خوب است. اما شما درون خود زیاد میلی به این رابطه ندارید. این ممکن است به خاطر عشق سابق شما باشد که همچنان او را دوست میدارید.

شما فالوده ای عزیز اگر سوال یا ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای ماه ها و الهه های مصر باستان

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

8 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ا,س,ض,چ,ک,خ””

 1. feryal گفت:

  سلام
  سال نو مبارک
  حروف ن ه در میان هیچیک از حروف نیست!!!

 2. Sevda گفت:

  ممنون خیلی خوب بود💓

 3. فاطمه گفت:

  کسی که حرف دوم اسمش آ هست کدوم فال بهش مربوط میشه توی حروف نبود

 4. ناهید گفت:

  مث همیشه عالی

 5. اسماعیل گفت:

  مردان مجرد چی میشن پس

 6. fateme گفت:

  بسیار عالی و یک جهان سپاس از زحمات شما❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 7. گلی گفت:

  سلام
  لطفا فال اسامی حرف دوم ه رو هم بذارید
  ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد