طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ه،ی،ت،چ،ص،ژ”

طالع بینی مصری مری تی تس : شما در 30 روز آینده در مدار داموتف (الهه روزی دهنده) قرار می گیرید. کالبد روحی شما در وضعیت خوبی قرار دارد اما نسبت به ماه گذشته تغییر زیادی نخواهد کرد. سطح انرژی کالبد جسمی شما نیز نرمال است. اما کالبدهای ذهنی و عاطفی‌تان بسیار به سطح خوبی می رسد. مخصوصا بین روزی ها 17 این ماع تا 7 ماه آینده، سطح انرژی کالبد ذهنی شما عالی می شود. این موضوع باعث خواهد شد ارتباط زیادی با ناخودآگاه خود بگیرید و به بخش های عمیق تری از ضمیر ناخودآگاه خود دسترسی خواهید داشت. خواب هایی که در این مدت می بینید را دست کم نگیرید زیرا این خواب ها می توانند نشانه دار باشند و شما را از اتفاقاتی آگاه کنند. همچنین پاسخ برخی از مشکلات حل نشده خود را می توانید در این خواب ها پیدا کنید. پس سعی کنید در این مدت منظم تر بخوابید و خواب شبتان را بیشتر کنید.

مسائلی که اخیرا برای شما پیش آمده، کمی خاطر شما را مکدر کرده است و فکر کردن به این موضوع شما را اذیت می کند و باعث می شود تمرکزتان از بین برود. این مسائل به زودی با کمک شخصی که در نامش یکی از حروف م،د،ج،ی،ن،و دارد حل خواهد شد. اما باید حواستان را جمع کنید تا ارتباطی که با این شخص دارید باعث دردسرهای جدید و بروز مشکلاتی دیگر نشود. شما شخصی هستید که در برخورد با دیگران خیلی مناسب عمل می‌کنید و اجازه نمی دهید دیگران در مورد شما برداشت های منفی بکنند. اما اگر این اتفاق بیفتد خیلی حرص میخورید و ذهنتان را بسیار درگیرش می کنید. یادتان باشد چیزی که شما هستید باید برای خودتان اهمیت داشته باشد و نگران برداشت ها و قضاوت های دیگران نباشید و کاری که دوست دارید را انجام بدهید.

اگر بین 19 تا 36 سال سن دارید، تعدادی از شما اخیرا خیلی بی حوصله و بی حال شده اید و نمی دانید این روزها برای خوشحالی به چه چیزی نیاز دارید. روح شما نیاز به تفریح و هیجان دارد و باید کمی طراوت در زندگی خود ایجاد کنید.اگر می خواهید منتظر بمانید تا شخصی بیاید و برای شما شادی آفرین باشید سخت در اشتباهید و اینگونه فقط وقت و زندگی خود را تلف می کنید. شما باید این را بدانید که اگر اکنون از چیزهای کوچکی که دارید نمی توانید لذت ببرید، بعدها که به چیزهای بزرگ تر برسید باز هم از لذت بردن طولانی مدت محروم خواهید بود زیرا یک روزی آن چیزهای بزرگ برایتان کوچک خواهند شد. پس سعی کنید زندگی را ساده ببینید و تا جایی که می توانید حس خوب داشته باشید.

اگر متاهل هستید، رابطه زناشویی برخی از شما کمی سرد شده و دیگر آن گرمای قبل را ندارد. شما اجازه دادید دخالت های بیجای دیگران و حرف های بی ارزش یک سری در زندگی‌تان تاثیر بگذارد و باعث به وجود آمدن اختلاف نظرهایی بین شما و همسرتان شود. اگر هنوز زندگی مشترک خود را دوست دارید و میخواهید با همسرتان ادامه دهید، هنوز دیر نشده و میتوانید با گفتگو و گذشت، مسائل به وجود آمده را حل کنید. اما یادتان باشد قبل از حرف زدن ابتدا باید خوب گوش کنید چون اینگونه به همسر خود می فهمانید که برای گفتگوی مسالمت آمیز و در فضای آرام پیش قدم شده اید نه برای کل کل و بحث های همراه با داد و فریاد.

فرمول کائناتی افزایش مهر و محبت شریک عاطفی (کلیک کنید)

از اواخر این ماه انرژی های مثبت زیادی وارد مدار شما خواهد شد و خبرهای خوبی در مورد اقداماتی که اخیرا انجام داده اید می شنوید. اگر شاغل هستید در کارتان پیشرفت خوبی پیدا می کنید و اگر دنبال کار می گردید در این ماه به خواسته خود خواهید رسید.اگر مجرد هستید، به زودی شخصی وارد زندگی شما می شود که بسیار از نظر شخصیتی و ظاهری مورد علاقه شما خواهد بود. او با شما ارتباط بیشتری می گیرد اما از احساسی که به شما دارد حرفی نمی زند. این شخص در گذشته خود رمز و رازهایی دارد و به همین دلیل ممکن است گاهی یک سری واکنش های عجیب از او ببینید. اما نباید او را قضاوت کنید. با این حال مری تی تس به شما می گوید که در مورد نزدیک شدن به این شخص جانب احتیاط را رعایت کنید و نگذارید احساسات خیلی زود بر شما غلبه کند.

اگر متولد هاتور (خرداد) ، مسرا (اسفند) یا هفیفی (بهمن) هستید نظر باستت (الهه شانس) بر شما افتاده است. انرژی های کائناتی در این ماه به شکل بسیار عجیبی هوای متولدین این سه ماه را خواهد داشت. طوری که خود شما از برخی اتفاقات مثبت و جذابی که برایتان رقم میخورد تعجب می کنید. این انرژی های مثبت به دلیل کارهای خوبی است که شما اخیرا انجام داده اید و ارتعاش این کارها به سمت شما برمی گردد. شما در این ماه خیلی راحت تر می‌توانید با دوستان و اعضای خانواده تان ارتباط برقرار کنید، زیرا با توجه به فعال تر شدن چاکرای تاجتان، می توانید به مسائل و مشکلات حساس از تمام زوایا بنگرید. شما حتی بهترین نفر برای میانجی گری در دعواهای خانوداگی و دوستانه هستید و اکثر اطرافیان و نزدیکانتان به شما اعتماد زیادی دارند. یقین داشته باشید آنچه در آرزوی بدست آوردنش هستید ، بدست خواهید آورد. زیرا شما لایق بهترین ها هستید و می توانید با استفاده از مهارت های درونی و ذاتی خودتان مسیر موفقیت را طی کنید.مری تی تس به شما توصیه می کند که بخشنده باشد و سعی کنید روزی رسان دیگران باشید. زیرا انرژی این کارها به خودتان بر می گردد. تعدادی از شما بسیار دلتنگ شخصی هستید که در نام او یکی از حروف ر،م،ی،ن،ک وجود دارد. این شخص به زودی به شما پیام خواهد داد و او را ملاقات خواهید کرد.

فرمول کائناتی افزایش رزق و روزی (کلیک کنید)

اگر متولد کاهرکا (تیر) ،بارام هات (مهر) یا بارامودا (آبان) هستید، نظر گب (الهه وفور نعمت) بر شما افتاده است. اخیرا مسئله ای برای شما ایجاد شده که در موردش بسیار تردید دارید و در شرایطی قرار گرفته اید که تصمیم گیری زیاد برایتان ساده نیست، چرا که بیشتر تمایل دارید قبل از اینکه کاری انجام بدهید و یا حرفی بزنید، از احساسات افراد دیگر هم آگاه شوید. این مسئله تا یک جایی خوب است اما اگر بخواهید همیشه قبل از انجام کارهایتان، واکنش دیگران را در نظر بگیرید نمی توانید به خواسته های خود برسید. اگر در رابطه با شخصی هستید، در این ماه از طرف او اتفاقات خوشحال کننده ای برای شما رقم میخورد و احساس رضایت بیشتری از رابطه عاطفی خود خواهید داشت. تعدادی از شما که قصد فروش ملکی را دارید به زودی می توانید این ملک را معامله کنید. زیرا گره ها و بستگی هایی که اخیرا در مورد این ملک داشته اید رفع خواهد شد و می توانید معامله ی سودآوری انجام بدهید. انرژی یک شخص در مدار شما دیده می شود که بسیار شما را دوست دارید و برای شما احترام زیادی قائل است اما به دلیل برخی مسائل رابطه شما با این شخص کمرنگ شده و مثل قبل با او در ارتباط نیستید. مری تی تس به شما می گوید که دوباره با او ارتباط برقرار کنید زیرا برایتان خوب است و انرژی های مثبتی را برایتان به ارمغان می آورد.

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) ، هنت هاوج(دی) یا امشیر(شهریور) هستید، نظر ایسیس (الهه میل جنسی)بر شما افتاده است. وضعیت کالبدهای عاطفی و جسمی شما نسبت به ماه های تولد دیگر خیلی بالاتر خواهد رفت. همچنین با فعال تر شدن چاکرا خاجی و چاکرا ریشه امیال عاطفی و جنسی شما نیز بالاتر خواهد رفت. این موضوع می تواند باعث بروز دردهایی خفیف در ناحیه زیرشکم،کمر و کشاله های ران شما شود. این ماه شما بسیار آماده ی ابراز علاقه و عشق هستید و فرصت خیلی مناسبی برای معاشقه و عشق ورزی به شریک عاطفی‌تان است. برای این کار پیش قدم شوید و منتظر نمانید که او ابتدا به سمت شما بیاید.همچنین قدرت کلام شما در این ماه بسیار زیاد می شود و می توانید افراد را تحت تاثیر انرژی خود قرار دهید که این موضوع می تواند شما را در رسیدن به خواسته هایی که دارید کمک کند. اما یادتان باشد که نباید از این موضوع سو استفاده کنید.مراقب چند شخص در اطراف خود باشید، زیرا آن ها در حال توطئه چینی برای شما هستند و ممکن است برایتان مشکلاتی را به وجود بیاورند.نیازی نیست کار خاصی انجام دهید و فقط همین که به رفتارهای آن ها واکنشی نداشته باشید کافی است. در مدار شما انرژی های خوبی وجود دارد و اتفاقات بسیار جذابی انتظار شما را می کشند. شکرگزار درگاه الهی باشید و قدر چیزهایی که به شما داده شده است را بدانید.

اگر متولد بشنس (آذر) ،تخ(فروردین) یا طوبه(مرداد) هستید، نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما می افتد. تعدادی از شما یک سری کار را شروع کرده اید که میخواهید خیلی زود آن را تمام کنید. اما قبل از اینکه بتوانید کارهایتان را به مرحله بعدی برسانید به موانعی برخورد می‌کنید که ممکن است کمی ناامیدیتان کند. اما نباید از تلاش کردن دست بکشید و باید به مسیرتان ادامه دهید. شاید از شکست خوردن می‌ترسید و یا نگران این موضوع هستید که تلاش هایتان در زمانی که دوست دارید نتیجه ندهد.مری تی تس به شما می گوید که با صبوری به مسیرتان ادامه دهید زیرا به موفقیت‌هایی می‌رسید که فراتر از تصورتان خواهد بود. برخی از شما دیگر از نظر عاطفی و احساسی بسیار زودرنج هستید و خیلی زود ناراحت می شوید. به خصوص وقتی دوست صمیمی و یا شریک عاطفی‌تان کارهایی می کند که شما دوست ندارید،از او دلخور می‌شوید اما سکوت می کنید و منتظر میمانید خودش پیگیر ناراحتی شما شود. این موضوع ممکن است باعث سردی رابطه عاطفی یا دوستانه شما شود. پس سعی کنید سر هر مسئله ای ناراحت نشوید و یا اگر دلخور شدید آن را بازگو کنید و در دلتان نگه ندارید. اگر شاغل هستید، اخیرا کمی فشار کاری شما زیاد شده و وقت کمتری را برای خودتان می گذارید. این موضوع اگر ادامه دار شود باعث خستگی ذهنی و روحی شما خواهد شد. پس بهتر است گاهی به ذهن خود استراحت بدهید تا بتوانید کارهایتان را با انرژی و تمرکز بیشتری انجام دهید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

2 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “ه،ی،ت،چ،ص،ژ””

  1. بهمن ماهی تخس گفت:

    این نیز بگذرد

  2. Sahar گفت:

    مثل همیشه عالی و امیدوار کننده.ممنون فالوده❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد