طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ج چ گ ر ض ظ ح”

طالع بینی مصری مری تی تس: کسانی که در اسم شناسنامه ای آن ها حروف بالا وجود دارد به طور کلی در  30 روز آینده در مدار ایسیس (الهه میل جنسی) قرار دارند. وضعیت تمام کالبدهای شما خوب است اما یک خلا انرژی در کالبد عاطفی شما وجود دارد که باید به دنبال دلیلش بگردید. چاکرای تاج شما فعال تر شده که میتواند باعث دیدن خواب های نشانه دار زیادی شود. به خصوص در 7 روز ابتدایی ماه آینده شما خواب های زیادی را خواهید دید. یکی از این خواب ها در شب های متوالی برای شما به نوعی تکرار می شود و می خواهد شما را از یک اتفاق آگاه کند. پس سعی کنید شب ها طوری بخوابید که خواب های واضح تری ببینید و وقتی بیدار می شوید یادتان بماند.

تعدادی از شما مدت زیادی هست که برای پیدا کردن منزل جدید اقدام کرده اید و اما هیچ ثمره ای برای شما نداشته است ، کمی از ایده آل گرایی خود دست بکشید و توقع خود را متناسب با شرایط موجود پایین بیاورید زیرا زندگی پستی و بلندی های زیادی دارد و شما باید توانایی اداره کردن زندگی در تموم شرایط را داشته باشید. مدتی هست احساس میکنید که مانند گذشته قوی و تندرست نیستید و همیشه احساس ضعف میکنید ، مهم ترین دلیل این وضعیت شما در کم تحرکی و ورزش نکردن نهفته است ، در نتیجه از امروز زمانی را برای ورزش کردن در نظر بگیرید.

اگر خانوم هستید  و روز تولدتان بین ۱ تا ۵ و ۲۵ تا ۳۰ ام ماه تولدتان هست در ۴۵ روز آینده ازدواج یا دوستی غیر منتظره در پیش خواهید داشت که خیلی برای شما هیجان انگیز و در عین حال هراس انگیز است . اما ترس به دلتان راه ندهید و استرس نداشته باشید زیرا این اتفاق بسیار راحت تر از آن چیزی که در سر دارید هموار خواهد شد و خوشبختی و سعادت بسیاری در زندگی با این فرد را تجربه خواهید کرد.

در روز های ۷ تا ۱۵ ماه آینده در مدار مستقیم آفرودیت ( الهه ی زیبایی ) قرار میگیرید و زیبایی و جذابیت شما از نگاه دیگران دو چندان خواهد شد و از این که با شما هم صحبت میشوند احساس رضایت میکنند . به همین دلیل بیشتر مورد توجه و لطف اطرافیان قرار میگیرید اما مراقب باشید که به خود زیادی  مغرور نشوید و رفتار  خود را کنترل کنید تا دلی را نشکسته باشید ، اگر قصد انجام کاری بزرگ را دارید حتما در این زمان انجام دهید زیرا اعتماد به نفس بالای شما باعث میشود در این کار سربلند و پیروز شوید.

تعداد ۷۸ نفر  از شما در تاریخ ۲۰ تا ۲۹ این ماه با تجربه‌هاي جالب و شگفت انگیزی احاطه می شوید، اما شانس با شما خواهد بود چرا که شیوه‌هاي قدیمی را رها کرده و به شیوه خودتان رفتار میکنید. ممکن است بعضی اوقات محیط اطراف و شرایط تان را مقصر بدانید،‌ اما بهتر است کمی راجع به کارهایی که کرده اید فکر کنید. احساس می کنید که رضایت‌تان از زندگی بسیار کم شده و مایلید که اقدامی فوری انجام دهید و برای این کار نباید با هر فردی در این رابطه مشورت بگیرید . زیرا این کار بسیاری خطرناک خواهد بود و شرایط شمارو از این حالت بدتر خواهد کرد ، مری تی تس به شما پیشنهاد میدهد که با آرامش بیشتر و با افراد با دانش تر مشاوره بگیرید.

مدت هاست که بر این باور هستید که دیگر قدرت سابق در تاثیر گذاشتن روی دوستان و اطرافیان رو ندارید و احساس میکنید محبت اطرافیان نسبت به شما کم شده است . حتی در رابطه عاطفی تان فکر میکنید که عشق را گم کرده اید ، از نگاه ماعات (الهه ی حقیقت ) این اتفاق به خاطر کار ، فعالیت زیاد و مسئولیتی که بر دوش خود دارید در شما نقش بسته است ، به جای نگرانی چند روز به خود استراحت دهید و اگر نیاز هست به شخص عاطفی تان بگویید که میخواهید چند روز تنها باشید ، به انجام دادن کارهای مورد علاقه ی خود بپردازید ، قطعا این کار برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت)،کاهرکا (تیر) یا طوبه(مرداد)، هستید نظر آپیس (الهه راست گویی و صداقت) بر شما افتاده است.کالبد ذهنی شما کمی دچار آشفتگی شده و این باعث می شود نسبت بر برخی کار ها بی انگیزه باشید. تعدادی از شما مدت هاست از خود و شرایط موجود احساس نا امیدی میکنید و بر سر کوچک ترین مسئله و اختلاف نظری با خانواده ی خود به مشکل برمیخورید و آرامش ذهنی و کنترل بر رفتار خود را از دست می دهید.  این شرایط بسیار ناراحت کننده برای شما هست و تصمیم به جدا شدن و ترک محل زندگی خود را گرفته اید اما مری تی تس به شما هشدار میدهد که در این شرایط تصمیم قطعی نگیرید و برای مدت کوتاهی محل زندگی خود را ترک کرده و زمانی که آرامش و حس بهتری نسبت به زندگی پیدا کردید تصمیم نهایی را بگیرید، زیرا کوچکترین اشتباه در این تصمیم بزرگ خطرات زیادی را برای شما به دنبال خواهد داشت. اگر خانوم و مجرد هستید،شخصی به شما پیشنهاد دوستی یا ازدواج می دهد که شما بدون هیچ دلیل درستی جواب منفی می دهید ، مری تی تس به شما توصیه میکند که در رابطه با این موضوع از فرد مورد نظر اطلاعات بیشتری کسب کنید و تحقیقات بیشتری انجام دهید و به آن شخص این فرصت را بدهید که بتوانند نظر شما رو جلب کند ، زیرا با در نظر گرفتن شرایط و توصیه های مری تی تس این پیوند در آینده برای شما زندگی عاشقانه و زیباتری را رقم خواهد زد.

اگر متولد تخ(فروردین)،هاتور (خرداد) یا هنت هاوج (دی) هستید، نظر سث (الهه رعد برق و بارش) بر شما افتاده است.وجود انرژی این الهه در مدار شما نشان می دهد که کالبدهای روحی و عاطفی شما هنوز به ثبات نرسیده و متعادل نیست. این موضوع می تواند به این دلیل باشد که شما نمی توانید در مورد یک سری مسائل تصمیم درست بگیرید و دچار شک و تردید هستید.  تعدادی ۴۶ نفر  از شما مدتهاست کاری را با دوست قدیمی خود به صورت شراکتی  شروع کرده اید و بعد از گذشت مدتی هنوز  به نتایج مطلوب و دلخواه خود  نرسیده اید و از این موضوع احساس نا امیدی میکنید و حتی بحث هایی با دوست قدیمی خود بر سر این موضوع داشته اید . مری تی تس  به شما این هشدار را میدهد که بحث و جدل    بی فایده و مقصر دانستن شرایط نا مطلوب کاری تان را بر گردن یکدیگر نیندازید و برای موفقیت در این کار نیاز به آموزش و اطلاعات بیش از پیش کسب کنید و دست از تلاش برندارید زیرا هیچ کاری بدون آگاهی و تلاش به ثمر نخواهد رسید. در 30 روز آینده پستی و بلندی های زیادی را تجربه خواهید کرد که این شرایط باعث میشود شما دچار سر در گمی و کمی ترس شوید و خواب های خوب و بد زیادی می‌بینید که از نگاه مری تی تس هیچ کدام از این خواب ها رویای صادقه نیستند و معنای خواصی نمیدهند و جزو رویا های پریشان و درهم محسوب میشود.

اگر متولد بارام هات (مهر)،بشنس (آذر) یا مسرا (اسفند) هستید، نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما افتاده است. در 30 روز آینده انرژی خورشید به مدار شما می تابد و زندگی شما را پر از گرما و نور خواهد کرد. وجود انرژی خورشید در مدارتان به شما این پیام را می دهد که بهترین فرصت برای تغییر زندگی خود است و شما باید این موضوع را به فال نیک بگیرید. اگر خانوم هستید تعدادی از شما  رازی را با یکی از دوستان نزدیک خود در میان گذاشته اید که فاش میشود و باعث به وجود آمدن حرف و حدیث هایی پشت سرتان می‌شود که شنیدن این حرف ها باعث عذاب و ناراحتی در آینده برای شما میشود ، به جای درگیر شدن با دیگران و اثبات خود ، چند روزی از این قضایا فاصله بگیرید و به تماس های مکرر دوستی که باعث به وجود آمدن این اتفاقات شده است  برای مدتی پاسخ ندهید ، کمی آرامش خود را به دست آورده تا بتوانید مشکلات را بهتر از پیش مدیریت کنید. اگر آقا و مجرد هستید و در نام خانوادگی شما یکی از حرف های م،ن،ک، یا ر وجود دارد برای ایجاد رابطه و ازدواج بارها پیش قدم شده اید و جواب منفی دریافت کرده اید ، این ماه به شکل معجزه آسایی شخص عاطفیتان از جواب نه خود منصرف می‌شود و به شما این فرصت را میدهد که بتوانید به  هم نزدیک تر  شوید . این فرصت را قدر بدانید و به بهترین شکل مناسب استفاده کنید. این سطح از میدان انرژی  بهترین فرصت برای ایجاد کردن رابطه ی احساسی در طالع شما نشان میدهد.

اگر متولد امشیر (شهریور)،بارامودا (آبان) یا هفیفی(بهمن) هستید، نظر تفنوت (الهه کسب و کار) بر شما می افتد. کالبد جسمی شما در انرژی زیادی برخوردار است و اگر میخواهید از این انرژی به نحو احسنت استفاده کنید باید میدان انرژی خود را پاکسازی کنید و تفکرات منفی را از خود دور کنید. به افراد کم سطح و بی ارزش زندگی خود بها ندهید و نگذارید هر کسی اجازه این را داشته باشد که حال شما را خراب کند. تعدادی از شما با مشخصات ظاهری : قدی متوسط ، موهایی خرمایی یا مشکی، پس از گذراندن شرایط مناسب اقتصادی با یک موانع کاری مواجه میشوید که اوضاع اقتصادی را برای شما سخت خواهد کرد . تا ۴۵ روز آینده این شرایط سخت با شما خواهد بود که روز به روز به مراتب این مشکل برای شما بزرگ تر خواهد شد ، اما تنها راه حل این موضوع دوچندان کردن تلاشتان در راستای شغلتان خواهد بود ،مری تی تس این نوید را به شما میدهد که این مشکل قطعا حل خواهد شد جای نگرانی زیادی نیست . این را همیشه در نظر داشته باشید که زندگی دارای پستی و بلندی های فراوانی هست اما شما قطعا انسان توانمندی هستی و از مشکلاتتان با موفقیت عبور خواهید کرد.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

یک پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ج چ گ ر ض ظ ح””

  1. ناشناس گفت:

    عالی بود❤😍👍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد