طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ت ژ س ک ن ز و”

طالع بینی مصری مری تی تس: کسانی که در اسم شناسنامه ای آن ها حروف بالا وجود دارد به طور کلی در  30 روز آینده در مدار گِب (الهه وفور نعمت) قرار دارند. در این مدت چاکرا چهارم شما فعال تر خواهد شد و بهترین زمان آن است که انرژی الهی را وارد زندگی خود کنید. زیرا قلب شما در این مدت آماده پذیرش این احساس قوی خواهد بود. همچنین در این مدت کالبد عاطفی شما در سطح بسیار خوبی قرار میگیرد و نسبت به موضوعات مختلف واکنش های احساسی خواهید داشت.

اگر در نام شما حروف ن،ی،ه،م،د  نیز وجود دارد، مدتی است که بر سر یک دو راهی قرار گرفته اید و نسبت به یک موضوع تردید دارید. این تردید باعث شده در مواجه با مسائل مختلف زندگی درست عمل نکنید و بعد از انجام کارها و گرفتن برخی تصمیمات خود را سرزنش می کنید. سعی کنید انرژی هایی که در این ماه به سمت شما می آید را به سمت مثبت شدن پیش ببرید تا اتفاق های بهتری برای شما رقم بخورد.

یک دلخوری از شخصی که دارید که بسیار او را دوست می دارید و برایش احترام قائلید اما حس می کنید او این علاقه و احترام را برای شما قائل نیست و رفتارهایی که با شما می کند را نمی پسندید. حتی ممکن است گاهی با این شخص قهر کنید اما مری تی تس به شما می گوید که به احساس و علاقه این شخص نسبت به خودتان تردید نکنید و مطمئن باشید اون نیز برای شما احترام قائل است و به شما علاقه دارد.

اگر بین 19 تا 39 سال سن دارید. مری تی تس چند پیشنهاد کاری را برای شما پیش بینی می کند که شما به یکی از این پیشنهاد ها علاقه زیادی دارید و دوست دارید در آن شغل مشغول کار شوید اما این مسئله به خوبی برای شما پیش نخواهد رفت و برای این که این شغل را به دست بیاورید باید از یک سری مسائلی که برایتان اهمیت دارد بگذرید و خود را آماده رو به رو شدن با اشخاصی بکنید که رفتارهای خاصی با شما دارند . اما اگر بتوانید از این خط قرمز ها عبور کنید و آن شغل را به دست بیاورید بسیار از آن منتفع خواهید شد.

 در مدارتان یک سفر سیاحتی افتاده که به زودی در موردش با شما صحبت خواهند کرد. یکی از دوستان نزدیکتان شما را به این سفر دعوت می کند و شما علاقه دارید به این سفر بروید اما ته دلتان دچار شک و تردید خواهید شد. بهتر است نگران نباشید زیرا انرژی های بلا و بیماری در این سفر از شما دور خواهد بود.

اگر خانوم و مجرد هستید، مری تی تس برای تعدادی از شما خبرهایی از یک خواستگار دارد. این مرد شخصی خوش چهره و خوش پوش است و شما بسیار از ظاهرش خوشتان می آید اما در مورد شخصیتش دچار تردید خواهید شد و فکر می کنید با سو نیت به شما نزدیک شده. اگر در نام این شخص یکی از حروف ک،و،ج یا ن وجود دارد حس شما درست است اما اگر وجود ندارد باید در مورد شخصیت این مرد بیشتر فکر کنید و زود در مورد او قضاوت نکنید.

اگر متاهل هستید سر یک مسئله ی قدیمی با همسرتان اختلاف نظر و بگو مگو دارید که ممکن است این اختلاف نظر ها به دعوا و تنش کشیده شود و باعث قهر و سردی بین شما شود. بهتر است در این زمینه کمی خویشتن دار باشید و از یک سری مسائل بی ارزش بگذرید و زندگی زیبای خود را به خاطر مسائل کم سطح به خطر نیندازید.یادتان باشد که نباید از حق خودتان بگذرید اما برای حل مسئله به آرامی گفتگو کنید و صدایتان را بالا نبرید. حواستان باشد که هر چقدر صدای شما هنگام بحث بالاتر می رود طرف مقابل شما حرف های شما را نمی فهمد و به بحث و دعوا ادامه می دهد.

اگر متولد تخ (فروردین)، بارم هات (مهر) یا هنت هاوج (دی) هستید نظر ماعات (الهه راستی و حقیقت) بر شما افتاده است. در 21 روز آینده انرژی های مثبتی در مدارتان دیده می شود. وضعیت جسمانی و سلامتی شما به ثبات می رسد و قلب ،شش ها و سیستم فشار خونتان در وضعیت بسیار مناسبی قرار دارد.اما به دلیل کم کاری چاکرای سوم ممکن است احساس کمی درد در نواحی شکم و معده داشته باشید. بهتر است در این مدت بین 7 تا 8 ساعت در روز بخوابید.زیرا در این مدت خواب های زیادی می بینید و میتوانید نشانه هایی را در این خواب ها مشاهده کنید که شما را از یک اتفاق در آینده با خبر کند. انرژی چند حسود و بدگو در مدار شما دیده می شود که اصلا خیرخواه شما نیستند و مدام در جلوی پای شما سنگ اندازی میکنند و نمی گذارند شما روی تصمیمات و اهداف خود مصمم باشید. با این حال شما قدرت حذف کردن این اشخاص از زندگی خود را ندارید زیرا به شما نزدیک هستند. مری تی تس به شما می گوید که اگر می خواهید اتفاقات خوب و مثبت در زندگیتان بیفتد باید از رفت و آمد با این حسود ها و اشخاصی که انرژی های منفی وارد کالبد شما میکنند بپرهیزید و آن ها را از زندگی خود کنار بگذارید.

اگر متولد هاتور (خرداد)،مسرا (اسفند) یا اَمشیر (شهریور) هستید، نظر خاص ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما افتاده است. در 27 روز آینده چاکرا دوم یا خاجی شما فعال تر می شود و این موضوع بسیار خوب است اما ممکن است برایتان دردسر هم ایجاد کند.در این مدت شما در کنترل خشم و عصبانیت خود کمی دچار ضعف خواهید شد و ممکن است سر هر مسئله ای واکنش تند و عصبی از خود نشان دهید و این باعث رنجش برخی ها از شما خواهد شد. بهتر است در این 21 روز بین 8 تا 10 ساعت در شبانه روز بخوابید و ذهنتان را کمی رها کنید. اشخاصی در نزدیکی شما وجود دارند که هم فرکانس شما نیستند و این باعث آزارتان شده و مدام با خودتان کلنجار می روید که چه برخوردی باید با این اشخاص بکنید. شما ایده های خوبی برای انجام یک سری کارها در سر دارید اما مسائلی در زندگی شما وجود دارد که نمی گذارد درست در مسیرتان پیش بروید و سرعت شما را گرفته است. موانع ذهنی و مسائلی که باعث کند شدن سرعت شما شده است را پیدا کنید و آن ها را خط بزنید زیرا شما لایق بهترین ها هستید و انرژی های فوق العاده ای در مدارتان دیده می شود.قصد فروش وسیله یا ملکی را دارید اما مشتری مناسب برای آن پیدا نمی کنید و مدام فروشش به تعویق می افتد. صبور باشید زیرا به زودی گره فروش این ملک باز می شود.

اگر متولد هِفیفی (بهمن)،  بشنس (آذر) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر سث (الهه رعد برق و بارش) بر شما افتاده است. کالبد های جسمی و ذهنی شما ثبات خوبی دارد و در ماه آینده نیز شاهد این ثبات خواهید بود. با این حال کمی سیستم دفاعی بدن شما تضعیف شده و بهتر است خود را تقویت کنید تا انرژی این دو کالبد را افزایش دهید. ممکن است در چند روز آینده بیماری خفیفی به سراغتان بیاید اما اصلا نگران نباشید زیرا خیلی زود بهبود می یابید. انرژی چهار شخص در مدار شما وجود دارد که سه نفر مثبت و یک نفر منفی هستند. شخصی در زندگی شما آمده یا خواهد آمد که قصد کمک به شما را دارد و سعی میکند در برخی مسائل راهنمای شما باشد. شما به این شخص علاقه مند می شوید و او را به خودتان نزدیک می کنید. این شخص انرژی های مثبتی دارد و خیر خواه شماست. اما همانطور که گفته شد یک انرژی منفی در مدار شما از طرف شخصی وجود دارد که شما را خیلی آزار می دهدو او را می شناسید. اما به دلیل برخی مسائل نمی توانید او را از زندگی خود حذف کنید. برای دور کردن انرژی های منفی این شخص از میدان انرژی خود باید کمتر به او فکر کنید و خودخوری نکنید.تعدای از شما یک شک و تردید در رابطه عاطفی‌تان دارید که یا شما به شریک عاطفی خود شک دارید یا او به شما شک دارد. این شک از هر طرفی که باشد اصلا خوب نیست و در نهایت باعث جدایی شما از این شخص می شود.

اگر متولد طوبه(مرداد)، بارامودا (آبان) یا فائوفی (اردیبهشت) هستید، نظر آزیرس(الهه عشق آفرینی) بر شما می افتد. تعدادی از شما به دلیل یکنواخت شدن سبک زندگی که اخیرا داشته اید دچار سردرگمی و حتی نا امیدی شده اید که این موضوع باعث شده انرژی در کالبدهای شما به خوبی پخش نشود. همچنین فشارهای عصبی اخیرا داشته اید که موجب خستگی ذهن شما شده و نمی گذارد به درستی روی یک مسئله تمرکز کنید. نگران یک مسئله هستید که خیلی فکر شما را درگیر کرده و استرس زیادی را تحمل می کنید. مری تی تس خبرهای خوبی برای شما دارد و در مدار شما انرژی های بسیار مثبتی را می بیند که به سمت‌تان می آید. 30 روز آینده برای شما پر از اتفاقات خوب و هیجان انگیز خواهد بود که شما را بسیار خوشحال خواهد کرد. اگر میخواهید گره های زندگی باز شود و نگرانی ها شما کمتر شود باید نسبت به برخی ها مهربان تر باشید. انرژی چند شخص در مدار شما وجود دارد که از شما دلخور هستند و منتظر هستند که از آن ها دلجویی کنید. اگر منتظر پیام یا خبر از طرف شخصی هستید به زودی این اتفاق خواهد افتاد. در بر خورد با مشکلی که هم اکنون دارید بی احتیاط عمل نکنید و از نیروی درونی خود بهره ببرید زیرا فرکانس روح شما بسیار بالاست و نباید اجازه بدهید مسائل بی ارزش و کوچک شما را آزرده کند. انرژی خورشید را در زندگی خود جاری کنید و اجازه بدهید همه از گرمای وجود شما بهره مند بشوند.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد