طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ض،ف،د،ک،خ،ص”

طالع بینی مصری مری تی تس: افرادی که یکی از حروف بالا، حرف دوم اسمشان است، در 27 روزآینده به طور کلی در مدار ماعات (الهه حقیقت) قرار می گیرند. سطح انرژی کالبد جسمی و ذهنی شما در وضعیت خوبی قرار خواهد گرفت و به یک ثبات نسبی در این ماه می رسد.

چاکرا تکیه گاه یا همان ریشه شما در ابتدای ماه آینده از فعالیتش کم خواهد شد اما رفته رفته به وضعیت قبلی خود بر می گردد. کم شدن فعالیت این چاکرا باعث می شود احساس دردهایی از ناحیه روده و شکمتان کنید که خفیف است اما می تواند موجب مشکلاتی همچون حساس شدن به بوی غذا،بی اشتهایی،یبوست یا مشکلات لثه در شما شود. با این حال جای نگرانی نیست زیرا بعد از گذشت چند روز چاکرای شما به حالت مناسب خود بازخواهد گشت.

در مدار شما انرژی های فوق العاده مثبتی از طرف 3 شخص دیده می شود. که یکی از آن ها زن و دو تای دیگر مرد هستند. که یکی از این مردها همسن و سال شماست و به زودی خیلی به شما نزدیک خواهد شد. انرژی این شخص فوق العاده زیاد است و کارهای بسیار تاثیرگذاری میتواند برای شما انجام دهد که ممکن است در نهایت رابطه ی شما با این شخص را به یک رابطه عاطفی و عاشقانه تبدیل کند که اگر این اتفاق رخ دهد بسیار برای شما گزینه مناسب و خوبی است.

تعداد 109 نفر از شما، در رابطه عاطفی خود به احساس جدیدی خواهید رسید. این احساس بسیار برای شما لذت بخش و مثبت است و حال روحی شما را خیلی تحت تاثیر قرار می دهد. نشانه ی این تغییر احساس در رابطه ،گرفتن یک هدیه یا یک پیشنهاد از طرف شریک عشقیِ شماست که در 14 روز آینده این هدیه و پیشنهاد را به شما می دهد و شما باید آنرا قبول کنید. اما حواستان باشد که در این مدت هیجانات خود را کنترل کنید و حرفی نزنید که بعدا از آن پشیمان شوید. زیرا شما معمولا حرف هایی را در مکان هایی که نباید بزنید می زنید و بعد از مدتی از زدن آن حرف پشیمان می شوید.

برای تعدادی از شما که عدد روز تولدتان بین 9 تا 26 است،اتفاقات بسیار مثبتی در بحث شغلی و مالی پیش بینی می شود. مری تی تس از یک فرصت مالی دراز مدت برای شما خبر می دهد که به زودی دریافتش می کنید. با این حال یادتان باشد که کلید نگهداری این شغل و درآمد بستگی به بالا بردن مهارت های شما در این شغل دارد. اما این شغل هر چه هست مورد علاقه شماست و شما استعداد ویژه ای در آن دارید. اگر خانوم هستید این فرصت مالی ممکن است از طرف شخصی باشد که با او در رابطه عاطفی هستید یا به زودی وارد رابطه می شوید و این شخص شما را از نظر مالی حمایت می کند.

اگر خانوم هستید و بین 19 تا 38 سال سن دارید، یک اتفاق غیرمنتظره باعث بحث و جدل شما با یکی از اعضای خانوادتان می شود که در ابتدا بسیار ساده به آن نگاه می کنید. اما این بحث ممکن است رازی را از شما بر ملا کند که از آشکار شدن این راز بسیار عصبانی و ناراحت خواهید شد. همچنین بین روز های اول تا پنجم ماه آینده انرژی آنوبیس (الهه غم) در مدار شما می افتد که ممکن است اتفاقی را رقم بزند که اصلا برای شما خوشایند نیست و از شما را غمگین می کند. به تعبیر (ا.ا.ث) این اتفاق نا خوشایند تصادف یا بیماری خواهد بود و مری تی تس به شما پیشنهاد میکند بین روزهای 1 تا 5 ماه آینده از منزل خارج نشوید تا انرژی آنوبیس از مدار شما خارج شود.

اگر آقا هستید، در رابطه عاطفی‌تان مسئله و چالش های جدیدی را تجربه خواهید کرد. انرژی یک زن در مدار شما وجود دارد که ذهن شما را به خود مشغول خواهد کرد و وجود این شخص در زندگی شما جلوی بسیاری از فرصت ها و موقعیت های خوب شما را در زمینه های مختلف می گیرد. بهتر است هر طوری که شده جلوی ورود انرژی این شخص را به زندگی خود بگیرید تا مسیر شما در رسیدن به خواسته هایی که دارید هموارتر شود.

اگر متولد تخ (فروردین)،کاهرکا (تیر) یا مسرا (اسفند)  هستید، در 27 روز آینده نظر آپیس (الهه راستگویی) بر شما می افتد. سطح انرژی کالبد ذهنی شما در وضعیت خوبی قرار دارد و در این مدت فکرهای خوبی در زمینه شغلی به سمت شما می آید که میتواند باعث ارتقای سطح شغلی شما شود.برای تعدادی از شما که در رابطه هستید و از عمر این رابطه بیش از یک سال می گذرد در نیمه ی اول ماه آینده یک اختلاف نظر با شریک عاطفی خود خواهید داشت که موجب یک قهر چند روزه می شود و شما را کلافه می کند. اما مری تی تس به شما می گوید که نگذارید مدت زمان این قهر زیاد شود و حتی اگر شما مقصر نیستید برای آشتی کردن پیش قدم شوید. زیرا این شخصی که با او رابطه دارید بزرگترین حامی عاطفی شماست و انرژی های خوبی از طرف این شخص در کالبد عاطفی شما وجود دارد. در مورد بیان یک مسئله ای شک و تردید دارید و از گفتن آن به افراد نزدیک به خود هراس دارید. این مسئله می تواند علاقه شما نسبت به شخصی باشد که نمی توانید به او ابراز علاقه کنید یا همچنین می تواند در مورد یکی از نزدیکانتان باشد که به زندگی خصوصی او مربوط می شود. هر چه که هست بهتر است این مسئله را بیان کنید زیرا 27 روز آینده شما در مدار آپیس هستید و صداقت هیچ ضرری برای شما نخواهد داشت.

اگر متولد هنت هاوج (دی) یا هاتور (خرداد) هستید، نظر مسخنت (الهه زایمان و تولد) بر شما می افتد. چاکرای دوم یا خاجی شما در 21 روز آینده فعال تر خواهد شد که موجب می شود در این مدت خشم خود را بهتر کنترل کنید و همچنین در رابطه با دیگران بسیار جذاب تر به نظر بیاید. در این مدت تاثیرگذاری حرف های شما بر دیگران خیلی زیاد خواهد شد و شما میتوانید از این فرصت برای بیان نظرات و عقاید خود استفاده کنید. مری تی تس به شما پیشنهاد می کند برای فعال ماندن این چاکرا در این 21 روز بین 8 تا 10 ساعت در شبانه روز بخوابید.یک خبر خوشحال کننده از طرف شخصی که در نامش یکی از حروف م،ل،الف یا ن دارد می شنوید. این خبر میتواند رسیدن یک پول خوب به شما،پیدا شدن مشتری و یا یک ازدواج باشد. اگر مجرد هستید به زودی با فردی وارد رابطه خواهید شد که موهای تیره و قد متوسطی دارد اما خیلی بعید است این رابطه به ازدواج ختم شود. اگر متاهل هستید و قصد بچه دار شدن دارید این 21 روز فرصت خیلی خوبی است مخصوصا در روز های فرد ماه آینده انرژی ماه در مدار شما جاری می شود که بسیار برای وضع حمل شما مناسب است. همچنین احتمال این که جنسیت بچه پسر شود خیلی زیاد است.

اگر متولد بارام هات(مهر)، امشیر (شهریور) یا بارامودا (آبان) هستید، نظر باستت (شانس) بر شما خواهد افتاد. وضعیت 4 کالبد شما در 27 روز آینده فوق العاده خوب است و انرژی زیادی در شما رفت و آمد خواهد کرد باید سعی کنید از این رفت و آمد به نحو احسنت استفاده کنید و انرژی های مثبت را در خود نگه داشته و انرژی های منفی را دور بریزید. اطراف شما حسود و بدگو زیاد است که به مهارت ها و توانایی های شما حسادت می کنند و پشت سر شما بدگویی می کنند و دوست ندارند موفقیت شما را ببینند. این موضوع باعث می شود شما با برخی از فامیل و آشنایانتان دچار چالش شوید و از آن ها دوری کنید که خیلی به نفع شما خواهد بود. مری تی تس به شما پیشنهاد می کند که به جای توجه به حرف های این حسودان و واکنش نشان دادن به آن ها، روی ایده ها و اهداف خودتان متمرکز شوید و با رسیدن به اهدافتان جواب این آدم های کم سطح را بدهید. تعداد 119 نفر از شما در یک دو راهی قرار گرفته اید که باید حتما یک راه را انتخاب کنید و به شک خود پایان بدهید. این تصمیم برای شما میتواند خیلی حیاتی باشد و مسیر جدیدی در زندگی شما باز کند. تقابل بین احساس و منطق همچنان در شما ادامه دارد و تردید شما می تواند چندین فرصت خوب را از شما دور کند. بهترین راه این است که به ندای درون خود گوش کنید نه حرف اطرافیان.

اگر متولد طوبه  (مرداد) یا فائوفی(اردیبهشت) هستید،  نظر سث (الهه رعد و برق و باران) بر شما خواهد افتاد. مدتی است که سطح انرژی جسمی شما تحلیل رفته و خیلی اوقات احساس خستگی یا کلافگی می کنید با این که کار زیادی انجام نداده اید. این موضوع ممکن است خواب شما را هم دچار آشفتگی کرده کند و ساعت خواب شما را به هم بزند. دلیل این آشفتگی ها و خستگی ها ذهنی، فشاری است که از طرف برخی  افراد به شما وارد می شود. این فرد یا افراد می تواند خانواده شما،همکاران یا حتی شریک عاطفی شما باشد. با این حال مری تی تس به شما می گوید که این ماه از زیر بار این فشارهای ذهنی خلاص خواهید شد و احساس رهایی خواهید کرد. برای تعدادی از شما که بین 17 تا 33 سال سن دارید یک انرژی عاطفی در مدارتان دیده می شود که بسیار خوب است. اگر خانوم هستید شخصی قد بلند و خوش چهره به شما فکر میکند و انرژی او در مدار شماست. این شخص بسیار خوش قلب است و به شما احترام زیادی می گذارد و شما به زودی اتفاقات مشترکی را با این شخص تجربه خواهید کرد. یک ناراحتی از طرف یک فردی که در نامش م،ی،ک یا ل دارد در مدار شما وجود دارد و این شخص از شما دلخور است و راضی نیست. انرژی این شخص ممکن است باعث کند شدن کارهای شما شود و گره ای در کارتان بندازد.پس بهتر است از او دلجویی کنید. به خصوص این که اگر پدر یا مادر شما باشد.

اگر متولد امشیر بشنس (آذر) یا هفیفی (بهمن) هستید، نظر ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما افتاده است. سطح انرژی کالبد عاطفی‌تان بسیار مناسب است و این موضوع تا 10 روز اول ماه آینده ادامه خواهد داشت. اما انرژی کالبد ذهنی شما با فعال تر شدن چاکرای خاجی و غدد جنسی شما بالا می رود و این موضوع در خواب شما تاثیرگذار خواهد بود و شاید احساس گرفتگی یا دردهایی در نواحی کلیه ها و زیر شکم داشته باشید. مدتی است که وارد یک راهی شده اید که زیاد از آن راضی نیستید و این راه دلهره و استرس زیادی را برای شما به همراه داشته است.به زودی به یک مهمانی یا جشن دعوت می شوید و این مهمانی برای شما بسیار خوب خواهد بود.زیرا با شخصی دیدار می کنید که ممکن است مسیر شغلی شما را تغییر دهد. آنچه در پی آن هستید  کنار شماست و آن را نمی یابید و بیهوده در تلاش هستید. خود شما بهتر از هر کسی می دانید که چه چیزی برای شما مناسب است و چه چیزی ضرر دارد. پس به حرف های دیگران توجه نکنید و از حرف های آنها در ذهنتان مانع ایجاد نکنید. این تردید  و شک شما به افراد و اتفاقات سرعت پیشرفتتان را کند می کنند. پس از اجرا کردن ایده های خود و رابطه گرفتن با افراد جدید هراس نداشته باشید زیرا مری تی تس می گوید در مورد این موضوع همه چیز به نفع شما پیش خواهد رفت.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2022 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد