طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” م،د،ژ،ه،ن،ز،ق”

طالع بینی مصری مری تی تس: کسانی یکی از حروف بالا در نام شناسنامه ای آنهاست در ۳۰ روز آینده در مدار سث (الهه رعد برق و باران) قرار می گیرید. در این مدت چاکراه تاج شما با فعالیت های زیادی همراه خواهد بود و شاید احساس درد در قسمت فوقانی سرتان حس کنید. همچنین دست ها و پاهایتان در این مدت زیاد خواب می رود. به علت فعالیت های این چاکرا شما احساس جدیدی را در برخی موضوعات تجربه خواهید کرد.

بین روز های ۱۷ تا ۲۸ این ماه شما یک خوابی می بینید و نشانه ای را دریافت می کنید. این موضوع  ابتدا شما را نگران می کند اما کم کم متوجه خواهید شد که معنی و مفهوم این خواب چیست. نشانه های این خواب در مورد یک مشکلی است که در ۳ ماه اخیر برای شما به وجود آمده اما شما زیاد به این مشکل توجه نداشتید. بهتر است تمرکز خود را روی حل این مشکل بگذارید زیرا در غیر این صورت رفته رفته شکل جدی تری به خود می گیرد.

مراقب یک شخصی در اطراف خود باشید. در نام این شخص یکی از حروف پ,و,م یا ر وجود دارد. او به شدت شما را زیر نظر دارد و منتظر یک خطا از طرف شماست تا بر علیه شما اقدام کند. این شخص نزدیکتان است و تا حد زیادی به او اعتماد دارید اما مدتی قبل یک رفتار او باعث شد که شما در موردش شک و تردید کنید اما او با تیزهوشی دوباره اعتماد شما را به دست آورده است.

اگر خانوم و متاهل هستید، همسرتان به زودی در مورد یک مسئله ای با شما گفتگو می کند که خیلی نظر شما را جلب نمی کند اما او سعی می کند احساس شما را نسبت به آن مسئله تغییر دهد. انرژی جنسی همسرتان در وضع بسیار مناسبی قرار می گیرد و اگر قصد بچه دار شدن دارید،22 روز آینده زمان خیلی خوبی است برای انجام معاشقه به این قصد. اگر هم قصد بچه دار شدن ندارید تعداد دفعات معاشقه خود را با همسرتان زیاد کنید. او در این 22 روز برای شما احترام بیشتری قائل می شود و شما می توانید با زیرکی زنانه خود مسئله ای که مدت هاست در ذهنتان می گذرد را با او در میان بگذارید.

اگر بین 18 تا 45 سال سن دارید و در نام خانوادگی شما یکی از حروف الف،ن،خ یا ر وجود دارد مدتی است که احساس کلافگی و یکنواختی می کنید. شما به دلیل برخی مسائل بسیار زود رنج شده اید و در مورد چیزهای نه چندان مهم واکنش های تندی نشان می دهید که این کالبد جسمی و ذهنی شما را بسیار آزار می دهد و نمی گذارد در مورد مسائل مهم تصمیم درستی بگیرید. به خصوص این که در 14 روز آینده شما در یک دو راهی قرار میگیرید. از یک طرف منطق شما با تصمیمی که دارید موافق است اما دلتان به این تصمیم راضی نیست و شما به همین دلیل دچار شک و تردید بسیاری می شوید. سعی کنید با انجام تمرینات تمرکز انرژی های مثبت را به خود جذب کنید تا بتوانید راه درست را در مورد این موضوع انتخاب کنید.

اگر بین 23 تا 38 سال سن دارید، یک موضوعی از گذشته که شما آن را از یاد برده بودید دوباره در زندگیتان نمود پیدا میکند. این موضوع می تواند مربوط به یک عشق قدیمی باشد و شما دوباره کسی که در گذشته به او علاقه مند بودید را ملاقات کنید. همچنین می تواند مربوط به شغلی باشد که در گذشته بدان مشغول بوده اید و کسانی که قبلا با آن ها همکار بوده اید به شکلی جدید وارد زندگیتان خواهند شد. این موضوع می تواند بسیار برای شما با اقبال خوب همراه باشد و موقعیت شغلی جدیدی برای شما به وجود بیاورد که در سطح درآمد شما تاثیر مثبتی خواهد داشت.

یک انرژی منفی در میدان انرژی شما وجود دارد که ممکن است برخی گره ها و مشکلات زندگی شما مربوط به این انرژی منفی باشد.به تعبیر تحلیل کننده مری تی تس (ا.ا.ث) این انرژی منفی از طرف یک شخصی است که در نام خانوادگی او یکی از حروف ی،م،د یا ک وجود دارد وارد میدان انرژی شما می شود. این شخص میتواند در همسایگی شما، دوست،آشنا و یا فامیل باشد. شما او را میشناسید و گاهی انرژی های منفی او را احساس می کنید اما بنا به دلایلی نمی توانید انرژی او را از زندگی خود حذف کنید. این شخص هم نوع شما می باشد و اگر کمی دقت کنید نشانه های انرژی منفی او را پیدا می کنید. شما بار ها از طرف این شخص چشم زخم خورده اید زیرا او بسیار به شما حسادت می کند و دوس ندارد شما از او در زندگی موفق باشید. او سعی می کند شما از رابطه گرفتن با شخصی منصرف کند و همچنین شما را تشویق می کند کارهایی را انتخاب کنید که به انجام دادن آن میلی ندارید.

در 23 روز آینده فرکانس کالبد عاطفی و ذهنی شما بسیار بالا می رود. این موضوع باعث میشود تحرکات زیادی در چاکراه 3 و 5 شما به وجود بیاید. شاید در این مدت گاهی احساس دل درد خفیف یا کمر درد کنید. اما جای نگرانی نیست و به زودی رفع می شود. اگر با کسی در رابطه عاطفی هستید بهترین زمان برای حل مسائلی است که اخیرا بین شما و شریک عاطفیتان به وجود آمده.

اگر متولد امشیر (شهریور) یا بارامودا (آبان) هستید در 30 روز آینده نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما می افتد. شما ایده های جدیدی برای انجام شغلی جدید در سر دارید. اما مردد هستید که آن را تنهایی انجام بدهید یا از کسی در این شغل کمک بگیرید و به نوعی با او در این کار شریک شوید. مری تی تس به شما می گوید اگر شخصی هم فکر و هم فرکانس خود را در نزدیکیتان دارید حتما این موضوع را با او در میان بگذارید. در غیر این صورت بهتر است به تنهایی ایده هایتان را پیاده کنید. انرژی ذهنی شما در 30 روز آینده بسیار  بالا خواهد رفت. همچنین به علت میدان انرژی مثبتی که اطراف شماست در این مدت از گزند بیماری و بلایای طبیعی دور خواهید بود. کسانی که در میدان انرژی شما هستند به شما علاقه بسیاری دارند و کلام شما بسیار بر آن ها تاثیر گذار است. با شخصی رابطه عاطفی خوبی دارید اما یک سری مسائل ذهن شما را درگیر کرده و گاهی شما نسبت به این رابطه سرد می شوید. اشخاصی از جنس مخالف اطراف شما هستند که شاید باعث شود شما به آن ها علاقه مند شوید و در مورد رابطه عاطفی خود دچار شک و تردید شوید. در این مورد تصمیم با شماست اما حتما حال دلتان را اولویت قرار دهید.

اگر متولد طوبه (مرداد) یا بارام هات (مهر) هستید، نظر آپیس (الهه راستگویی و صداقت) بر شما می افتد. اگر شاغل نیستید به زودی یک موقعیت شغلی به شما پیشنهاد می شود که موقعیت بسیار خوبی است و می تواند باعث فعال شدن مهارت های پنهان شما شود که زیاد به آن توجهی نداشتید.اگر شاغل هستید به زودی در شغلی که دارید ارتقا پیدا می کنید و سطح درآمد شما بالاتر می رود. شما فردی آرمان گرا و هدفمند هستید و به همین دلیل شاید گاهی در مورد شغلی که دارید حس بدی پیدا کنید. از این که برای دیگران کار کنید یا دیگران شما را بازخواست کنند تنفر دارید و این گاهی باعث استرس شما می شود. شخصی که با او رابطه عاطفی دارید اخیرا اشتباهی مرتکب شده که هنوز در ذهن شما باقی مانده است. آن شخص شما را بسیار دوست دارد حتی اگر خلاف این را به شما ابراز کند. او در درون خود بسیار به شما علاقه دارد پس بهتر است از این اشتباه او گذشت کنید تا او هم بتواند دوباره خودش را به شما ثابت کند. اگر مجرد هستید و یا با کسی در رابطه نیستید، یک شخصی به زودی وارد زندگی شما می شود که از نظر شما نقاط مثبت زیادی دارد. او از طریق تماس یا پیام شما را نسبت به علاقه خود آگاه می کند و سعی می کند شما را راضی کند که با او وارد رابطه شوید. همچنین مدت هاست شما از شخصی دلگیر هستید و این موضوع گاهی شما را آزار می دهد و منتظر هستید آن شخص برای دلجویی از شما اقدام کند. این اتفاق به زودی خواهد افتاد.

اگر متولد تخ (فروردین) یا بشنس (آذر) هستید، در 27 روز آینده نظر باستت (الهه شانس) بر شما می افتد. یک شخص که در نام یا نام خانوادگی او یکی از حروف ل،ک،م یا ح وجود دارد وارد زندگی شما می شود. شما ممکن است در گذشته با این شخص در رابطه عاطفی بوده باشید یا در گذشته یکی از دوستان شما بوده باشد. اگر این گونه است یک خبر شوکه کننده از طرف این شخص می شنوید. او شاید بخواهد دوباره با شما وارد رابطه شود و یا یک مسئله ای را از گذشته با شما در میان بگذارد. اگر این فرد را نمیشناسید و او غریبه است، ممکن است در مسائل مالی به شما کمک کند. شخصی که با او رابطه عاطفی دارید در فکر آشتی یا تحکیم رابطه با شماست. شما اخیرا او را به دلیل مسئله ای سرزنش کرده اید و او در تلاش است دوباره دل شما را به دست بیاورد. مری تی تس به تعبیر (ا.ا.ث) به شما می گوید این فرصت را به او بدهید زیرا او بسیار به شما علاقه دارد و به خاطر شما از خیلی مسائل گذشته است. در مورد شغلتان یک سری دل نگرانی هایی دارید و این موضوع اخیرا باعث شده استرس های جزیی را تجربه کنید. اگر گاهی احساس معده درد یا سر درد می کنید به خاطر این موضوع می باشد. بهتر است این نگرانی ها را از خود دور کنید. به زودی انرژی های فوق العاده خوبی به سمت شما می آید. راه برای شما باز می شود و همه چیز به نفع شما رقم خواهد خورد. اگر ایده ای در سر دارید و برای انجام آن دچار تردید هستید ، 30 روز آینده بهترین زمان برای انجام آن است. در این مدت همه چیز بر وفق مراد شماست و اوضاع به نفع شما رقم خواهد خورد.

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) یا هنت هاوج (دی) هستید، نظر مسخنت (الهه زایمان و تولد) بر شما می افتد. فرکانس کالبد های عاطفی و جسمی شما تا حد خوبی بالا می رود. همچنین چاکرای خاج (چاکرا فعالیت های جنسی) شما بسیار فعال خواهد شد. سعی کنید تعداد دفعات معاشقه خود را با شریک احساسیتان بیشتر کنید. جدا از بحث عاطفی، شما میتوانید از این انرژی در جذب اهدافتان نیز بهره ببرید. یک شخصی در اطراف شما به قصد کمک در مورد یک مسئله ای به شما نزدیک می شود. شما در ابتدا نسبت به این شخص بدبین خواهید شد اما رفته رفته از او انرژی مثبت دریافت خواهید کرد. همچنین به زودی یک آشتی با شخص یا اشخاصی در گذشته دارید. این آشتی بعد از یک قهر طولانی صورت میگیرید که شما تا حدی مقصر این قهر بودید. شما در مورد رابطه عاطفی خود نسبت به کسی به شما احساس دارد نگران هستید. این نگرانی به علت یک مسئله از طرف خانواده آن شخص است. مری تی تس به شما می گوید که نگرانی شما بی جا نیست اما قابل حل است. اگر بتوانید این موضوع را مدیریت کنید رابطه احساسی شما ادامه خواهد یافت در غیر این صورت این رابطه از بین می رود. سعی کنید طی روزهای آینده که قدرت جذب و فعالیت چاکراهای شما بالا می رود این موضوع را حل کنید. اگر از تمام شدن رابطه احساسی میترسید باید خود را رها کنید و به این موضوع فکر نکنید تا این اتفاق را جذب نکنید.

اگر متولد کاهرکا (تیر) یا هفیفی (بهمن) هستید،نظر گب (الهه وفور نعمت) بر شما می افتد. ماه آینده بسیار ماه خوبی برای شما خواهد بود. هر چهار کالبد شما در شرایط بسیار خوبی قرار میگیرد و شما می توانید آرامش درونی خیلی خوبی را احساس کنید. همچنین شما  در این مدت خواب های معنا دار زیادی را می بینید. این خواب ها گره های زیادی را از گذشته شما باز خواهد کرد و همچنین نشانه هایی را از اتفاقات آینده در این خواب ها می بینید. وضعیت شغلی شما به ثبات می رسد و پول و درآمد به سمت شما روانه خواهد شد.برای این اتفاق سعی کنید بیشتر به انرژی الهی و ارتعاشات مثبت روی بیاورید و فکر منفی را از خود دور کنید. بهتر است دیگر به فکر چیزهای رایگان نباشید و برای هر چیزی که به دست می آورید بهایش را پرداخت کنید تا خیر و برکتش را در زندگی خود مشاهده کنید. به زودی یک پیغام یا یک مکالمه عشقی با یک نفر خواهید داشت. این مکالمه ممکن است تاثیر زیادی در روابط احساسی و عاطفی شما با اشخاص دیگر داشته باشد. همچنین یک استرس و دل نگرانی از یک موضوع احساسی در ماه اخیر داشته اید که در این ماه حقایقی از این اتفاق برای شما آشکار می شود و این  دل نگرانی ها رفع خواهد شد. شخصی که با در رابطه هستید، کارهای زیادی را برای حفظ رابطه با شما انجام می دهد که این نشانه علاقه این شخص نسبت به شماست. اما اگر خانوم بین 19 تا  33 سال هستید یک آقا با موهای تیره که در نامش الف،م یا د هست وارد میدان انرژی شما می شود. این شخص بسیار خوش برخورد،خوش چهره و با وضع مالی مناسب می باشد و به شما پیشنهادی می دهد. این پیشنهاد می تواند به منزله خواستگاری باشد.

اگر متولد هاتور (خرداد) یا مسرا (اسفند) هستید، در 27 روز آینده نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما می افتد.  3 تا از چاکراهای اصلی شما فعالیت های زیادی را در این 27 روز خواهند داشت. همچنین کالبد عاطفی و روحی شما در وضعیت خوبی قرار می گیرد. شما باید از این فرصت استفاده کنید و با استفاده از اندیشه و کلام مثبت تمام انرژی های منفی را از خود دور کنید. زیرا در میدان انرژی شما چندین شخص هستند که انرژی ها خوبی را ایجاد نمی کنند و با منفی بافی شما را آزار می دهند. اگر بستگی یا گره ای در زندگی شماست ناشی از ارتعاشات همین افکار منفی است. با این حال در این 27 روز شما از چشم زخم و بیماری دور خواهید بود. یک نیتی در سر دارید و در مورد آن احساس خوشحالی می کنید.مطمئن باشید اجرای این ایده زندگی شما را به سمت خوبی پیش می برد. به زودی از طرف شخصی که جنس مخالف شماست خبری بسیار خوب به شما می رسد و باعث میشود چند روزی خوشحال باشید. اما یک مسئله ای در ذهن شما وجود دارد که مدتی است شما را پریشان و نا آرام کرده است. این مسئله مربوط به شریک احساسی شما یا فامیل بسیار نزدیک شما می باشد.اگر این مسئله با اقدام از طرف شما حل میشود حتما در این 27 روز این کار را انجام دهید و منتظر نباشید تا بقیه مسئله را حل کنند.اگر مجرد هستید یا با کسی در رابطه عاطفی نیستید، فردی خوش چهره و خوش برخورد به زودی سر و کله اش پیدا میشود و شما حس بسیار خوبی به این شخص خواهید داشت و شاید این شخص همانی باشد که مدت هاست در رویاهای خود او را تصویر سازی می کنید. اگر اخیرا فردی وارد زندگی شما شده است بهتر است در ارتباط با این شخص عجله نکنید و بیشتر او را بشناسید زیرا الان زمان مناسبی برای این موضوع نیست. این شخص اهل دود،غیرقابل پیشبینی، باهوش و دارای نفوذ کلام زیادی میباشد.شما هنوز به خوبی نمیدانید او را دوست دارید یا نه و از ته دل در  مورد رابطه با او مطمئن نیستید.بهتر است درباره این موضوع عمیق و خوب فکر کنید.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

 

طالع بینی مصری مری تی تس

5 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” م،د،ژ،ه،ن،ز،ق””

 1. Roya گفت:

  ممنون از شما بخاطر همه زحماتی ک میکشین فالوده جان 😘😍

 2. Hadith گفت:

  سپاسگزارم 😘

 3. زهرا عباسی گفت:

  فالوده عزیزم بابته تمام زحمات و محبتهایتان بسیار سپاسگزارم.😍😘😘😘

 4. مانا گفت:

  با سلام فال شخصی هم دارید؟

 5. کیوان گفت:

  برای زحمتی که کشیدید واقعا ازتون تشکر میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد